DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Spalatorie auto, HOW TO

Altis
post 22 Mar 2009, 18:45
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 754
Joined: 24 December 04
From: Bucuresti




Da, si cu doua facultati si master in curs ma duc si ma angajez. Si imi zice ala, aaaa pai tu ai fost director administrativ si patron nene, degeaba. Eu te angajez cu 300 euro la inceput, si crestem dupa... Da "dupa" asta, nu e trecut in contract.
Si nu vrea sa dam test de cunostinte, nu conteaza ca eu am facut toate angararile unde am lucrat (am facut psihologie - sociologie si imi cautam in resurse umane).
Nu stiu de ce m-as manji ca incerc sa deschid o afacere, singura pe care mi-o permite contextul (accesul la teren, buget mic, etc.) Sa vezi manjeala la supervizat santiere pe strazi, sa vezi acolo muncitori de calitate nene!

This post has been edited by altisone: 22 Mar 2009, 18:46


--------------------
Tucson JM 2007 - .
Luati saitu' de cultura si bagati-l in duba sa-i acordam "primul ajutor"!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vijelie
post 22 Mar 2009, 18:53
Post #32


membru violet


Group: Members
Posts: 4.605
Joined: 11 November 05
From: Bucuresti




Faptul ca iti ofera 300 euro nu inseamna nici ca ala e zgarcit si nici ca tu esti prea destept pentru firma lui, ci inseamna ca el stie ca in maxim 2-3 zile gaseste pe cineva care accepta suma asta.


--------------------
Dacia Duster 2011 Laureate dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Altis
post 22 Mar 2009, 19:25
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 754
Joined: 24 December 04
From: Bucuresti




Foarte de acord cu tine.


--------------------
Tucson JM 2007 - .
Luati saitu' de cultura si bagati-l in duba sa-i acordam "primul ajutor"!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 23 Mar 2009, 22:50
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Da nu e nicio manjeala sa ai o spalatorie. Ce are? Daca ai vad si nu te apuci sa faci exact cum scriu ei, merge chiar bine. Pai prigoana, cu serviciile lui de saltat rahatu', vi se pare ca se manjeste? Sa-mi dea mie afacerea lui cu golit cacastorile, sa vedeti ce m-as mai manji. wink.gif
Mai nene. Voi stiti de cate locuri de parcare trebuie sa dispui ca sa-ti faci vulcanizare? Minim patru. Pai ia sa-mi spuneti mie cam cate locuri de parcare are Sama de pe Plevnei, vulcanizare care merge-n draci. Sau aia de la Foisor. Sau oricare va trece voua prin minte. Hai ma nene...
E adevarat ca nu-i chiar munca de birou, pe care eu o urasc din tot sufletul. Mie-mi place-n aer, sa ma fatai, sa ma duc ici, sa vin de colo... N-am suportat si nici n-o sa suport sa stau inchis intre patru pereti 8 ore.
Eu nu stiu ce vad ai tu acolo, dar ar putea sa mai mearga si un ITP.
Deci daca la vulcanizare te fura de te rup, la spalatorie te fura (mai putin, ca s-au inventat camerele de filmat si bataia), pai la ITP e imposibil. Cred ca e printre putinele afaceri in care patronul nu poate fi furat.
Deschide spalatorie. E banoasa. Numai vad sa fie.


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 12:22
Forum Renault