DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> SINGAPORE GP, Detalii despre circuit

DMP
post 27 Sep 2010, 09:51
Post #61


Mumu' padurii


Group: Members
Posts: 1.670
Joined: 4 September 06
From: Bucuresti




Parerea mea e ca Vettel nu putea trece in veci de Alonso cursa asta datorita putinelor posibilitati de depasire pe acest circuit si performantelor sensibil egale ale masinilor celor doi in aceasta cursa.

Alonso a aratat in ultimele 5 curse ca nu vorbea prostii acum vreo 3 luni cand el si Domenicali declarau ca au sanse bune la titluri.
La cel al constructorilor sansele sunt minime datorita capacitatilor lui Massa si avansului Red Bull si McLaren insa la piloti, parerea mea, campionul se va alege dintre Alonso si Webber, tinand cont ca Hamilton si Vettel obisnuiesc sa greseasca in conditii de stres iar configuratiile circuitelor ultimelor 4 curse (5 incluzand si Singapore) se potrivesc mai bine masinilor Ferrari si Red Bull decat McLaren, insa cu ceva mai multe sanse pentru Webber datorita faptului ca a folosit doar 7 motoare iar Alonso le-a folosit pe toate 8 disponibile fara penalizari pe grila.

Cursa buna pentru tataie Barrichello si spectaculoasa pentru Kubica.
Rosberg in nota obisnuita, calm si sigur, in urma celor 4 de la RBR, McLaren si 1 de la Ferrari.

Intre cele 15 curse, cred ca cea de duminica a fost cel mai slab (oricum slab e mult spus pentru comentariile lor) comentata de cei doi oligofreni.
De la inceput pana la sfarsit au spun numai balarii atunci cand se mai intampla cate ceva pe pista.


--------------------
Dacia Logan 1.5 dci 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hack
post 27 Sep 2010, 10:07
Post #62


Megan' ti-ai luat?!


Group: Members
Posts: 5.147
Joined: 12 April 07
From: The Moon




Daca o tine Ham Ham tot asa o sa devin fanul lui numarul 1 243.gif .


--------------------
Reno Megan' Sedan 2.2 2007 Expression 1.6l/16V/110CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 27 Sep 2010, 10:26
Post #63


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.211
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(Ov @ 27 Sep 2010, 10:13)
In traducere libera ala n-avea ce cauta cu masina in flacari pe la boxe.
*



Incearcam si eu sa fiu subtil biggrin.gif

Restul ca restul, da' Webber o avut o cursa desteapta, iar incidentul cu Hamilton nu face decat sa-mi intareasca parerea ca e unul dintre ultimii "barbati adevarati" din F1.

Si in ultima parte, daca nu era pana lui Kubica, as fi behait de plictiseala. Aia doi handicapati au uitat sa mentioneze ca a intrat la boxe din cauza unei pene, si nu din cauza vreunei strategii paguboase. Si asta in conditiile in care accesul la live timing pe formula1.com este gratuit.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 27 Sep 2010, 10:28
Post #64


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Da, da' la tevere s-a terminat creditu' la cartela de net.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DMP
post 27 Sep 2010, 10:49
Post #65


Mumu' padurii


Group: Members
Posts: 1.670
Joined: 4 September 06
From: Bucuresti




Ei abia le bunghesc cand sunt afisate diverse informatii pe monitoare, de pe live timing ar debita o groaza de tampenii.

Mai ne povestesc de castelul unui pilot retas din F1, de prietena lui Ham, de sfaturile lui Kubica pentru tinerii piloti, de cursele de WRC ale lui KR, de una de alta, se mai uita pe monitoare si mai arunca niste informatii complet aiurea si gata si cursa asta.


--------------------
Dacia Logan 1.5 dci 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 27 Sep 2010, 10:52
Post #66


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




1.@sorin_f39: De ce vb. urat? Si ii faci dobitoci? Sunt si ei participanti la o cursa in care fiecare are simpatiile si antipatiile sale. blush.gif
2.Alonso a mers bine! Mi se parea ca il lasa pe Vettel sa se apropie sub o secunda si apoi se indeparta pana la 1,5 secunde.
3.Kovalainen-neatent. De ce nu a intrat la boxe? Neatenti-dar aici deja stim-Bonifuckme si Miki! Ei cand comenteza nu se uita la monitor?
4.Din ciclul "Am mancat o ciorba cu Montoya si intre timp Schumi mi-a facut cu ochiul" - interviul cu Keke Rosberg! radmasa.gif radmasa.gif Monumental!
Ce era sa zica omu': ca fi'su o sa mancance bataie constant de la Schumacher?
5.Ham a fost neatent si el. A depasit dar a uitat o regula elementara: sa se uite in oglinzi sa vada cam unde e roata lui sa nu existe acrosaj! Greseala lui!
6.De toata jena mutarea transmisiei pe tvr 2 ca vorbea Base! Cred ca mai mare audienta avea cursa!
7.Imi place rau cum arata Singapore noaptea! E o idee de destinatie la un moment dat!
8.Sustin in continuare ca de doi ani avem campioni de conjuntura! Webber, stie cat il tine masina! Sa scoata mai mult din ea nu poate! Evident ca aici vorbeste dezamagirea din mine ca nu se mai maturizeaza Vettel odata!
Cand zic doi ani ma refer la 2009 Button si Webber 2010! Nu cred ca Alonso poate scoate iepurele din palarie!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 27 Sep 2010, 11:07
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




QUOTE(DrK @ 27 Sep 2010, 09:43)
Ba tocmai modus. "Vittel" a tras de masina si sunt sigur ca la prima greseala a lui Alonso trecea in fata. Daca ar fi fost invers pozitionati am fi avut vettel alergand singur pe circuit pentru locul 1 si restu pentru locul 2. Toata cursa am avut impresia ca vettel putea mai mult.
In alta ordine de idei: Bravo Webber biggrin.gif S-a miscat bine omu.
*



Q: Fernando, the pace just seemed to be absolutely relentless. So fast all the way. What sort of percentage were you on?
FA: First stint 100 per cent or 95 as we knew that we had to open a gap first from Webber as he stopped and we had this 30 seconds to open a gap to be able to stop and stay in front of him as he stopped when the safety car was out. To open this gap we were pushing maximum and then to open as much gap to Sebastian to have a little easy pit stop with him not too close. But after putting on the prime tyres obviously we reduced the pace and once with engine side and then mechanical side and then with the driving style as well. We knew that overtaking is nearly impossible here, so we knew we had to avoid any mistake. The walls are very close here and we just try to control the backmarkers as you can lose a lot of time. That was the risky point only.


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 27 Sep 2010, 11:10
Post #68


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




QUOTE(Solon @ 27 Sep 2010, 10:52)
1.@sorin_f39: De ce vb. urat? Si ii faci dobitoci? Sunt si ei participanti la o cursa in care fiecare are simpatiile si antipatiile sale. blush.gif
*



Am 1 milion de motive. Cele de la Singapore au fost scrise si de altii :

QUOTE(Ov @ 27 Sep 2010, 09:13)
4. miki si bonifuckyou au fost la inaltime. Cand s-a troznit hamilton de webber si aia habar n-aveau ce se intampla, mi-a venit sa arunc teveul pe geam.  Cu vre-o juma de ora mai inainte intrasera liderii cursei in acelasi timp la standuri. Comentatorii nostrii nu s-au obosit sa pomeneasca asta si dupa aia se mirau ca nu stiu cand au intrat aia.
*




QUOTE(bucatzel @ 27 Sep 2010, 10:26)
Si in ultima parte, daca nu era pana lui Kubica, as fi behait de plictiseala. Aia doi handicapati au uitat sa mentioneze ca a intrat la boxe din cauza unei pene, si nu din cauza vreunei strategii paguboase. Si asta in conditiile in care accesul la live timing pe formula1.com este gratuit.
*



Apoi, cam toata cursa vorbeau de altceva in momentul in care se intampla ceva important pe pista. Mi s-a acrit sa aud despre tatal lui Button care este simpatic, despre bunica lui Raikkonen etc, despre tot felul de prostii repetate la fiecare cursa.
Deci, pentru cursa asta, raman la parerea mea : miki si bobifakciu sunt niste dobitoci. La cursa urmatoare ii voi face in alt fel.


QUOTE(Solon @ 27 Sep 2010, 10:52)
Nu cred ca Alonso poate scoate iepurele din palarie!
*


Sper sa te inseli.

This post has been edited by sorin_f39: 27 Sep 2010, 11:16


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hack
post 27 Sep 2010, 11:28
Post #69


Megan' ti-ai luat?!


Group: Members
Posts: 5.147
Joined: 12 April 07
From: The Moon




QUOTE(sorin_f39 @ 27 Sep 2010, 12:10)
Sper sa te inseli.
*


Eu sper ca nu tongue.gif , Webber merita titlul de campion anul asta sleep.gif ...zic eu...

This post has been edited by Hack: 27 Sep 2010, 11:37


--------------------
Reno Megan' Sedan 2.2 2007 Expression 1.6l/16V/110CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 27 Sep 2010, 11:33
Post #70


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




La fel si Alonso si Button din punctul meu de vedere.


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
betamax
post 27 Sep 2010, 12:02
Post #71


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.343
Joined: 11 September 08
From: din lumea asta, prost făcută..




Pentru cei care sustin ideea lui Kovalainen de a nu intra la boxe: de cateva zile s-a modificat regulamentul si nu mai sunt permise realimentarile cu combustibil in timpul cursei, deci nu vad pericolul de extindere a incendiului. Pe de alta parte, la boxe exista un milion de extinctoare iar stingerea masinii ar fi fost mai rapida (in imaginatia mea bolnava mi s-a parut ca de la boxe a primit stingatorul ala si banuiesc ca nu era singurul din dotare).
Parerea mea e ca Alonso s-a jucat cu Vettel. Cum se apropia blondu', cum ii dadea talpa si Alo. si se refacea ecartul initial. Vettel n-a fost nici un moment in pozitia de a-l ataca pe spaniol. S-a apropiat, dar nu suficient. Nu sunt fan Alonso, nici Ferrari, iar de cand blondu' l-a lovit pe Weber si a abandonat (cand puteau sa scoata o dubla frumoasa si, mai ales, utila) tin cu acesta din urma.


--------------------
renault Scenic Rx4 2000, 1.998 l, 16 V, 102 kW
"... imi place sa lucrez cu intelectuali, astia pricepe repede."
"Ori traim cu totii, ori va ia dracu' !"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 27 Sep 2010, 12:07
Post #72


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




QUOTE(Hack @ 27 Sep 2010, 11:28)
Eu sper ca nu tongue.gif , Webber merita titlul de campion anul asta sleep.gif ...zic eu...
*


Iti dai seama ca si eu spun ca Alonso merita titlul mai mult decat orice alt pilot.
Deocamdata ambii piloti (Webber si Alonso) au cate 4 victorii. Nu stiu de ce ar merita mai mult Webber titlul (exceptand subiectivismul amandurora) decat l-ar merita Alonso. Sau Vettel.


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hack
post 27 Sep 2010, 12:39
Post #73


Megan' ti-ai luat?!


Group: Members
Posts: 5.147
Joined: 12 April 07
From: The Moon




Iti dai seama ca am spus asta cu tot subiectivismul smile.gif ...pe mine m-a deranjat mai mult faptul ca echipa nu l-a sustinut desi el a aratat ca este mai bun ca Vettel, poate de-aia consider ca merita mai mult titlul anul asta sleep.gif .


--------------------
Reno Megan' Sedan 2.2 2007 Expression 1.6l/16V/110CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 27 Sep 2010, 12:42
Post #74


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




@sorin: Abia acum am priceput! Cei doi boi sunt Miki si Bonifuckyou!
Asa, da! Da, cei doi sunt boi.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 27 Sep 2010, 12:44
Post #75


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




Pai tu la cine credeai ca ma refeream?


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 27 Sep 2010, 12:48
Post #76


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Credeam ca ii faci boi pe piloti! De aia eram intrigat!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 27 Sep 2010, 13:01
Post #77


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.211
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(betamax @ 27 Sep 2010, 13:02)
Pentru cei care sustin ideea lui Kovalainen de a nu intra la boxe: de cateva zile s-a modificat regulamentul si nu mai sunt permise realimentarile cu combustibil in timpul cursei, deci nu vad pericolul de extindere a incendiului. Pe de alta parte, la boxe exista un milion de extinctoare iar stingerea masinii ar fi fost mai rapida (in imaginatia mea bolnava mi s-a parut ca de la boxe a primit stingatorul ala si banuiesc ca nu era singurul din dotare).
*



Ok, nu mai sunt permise realimentarile in timpul cursei, dar ceva-ceva combustibil pe acolo se mai gaseste, ca doar in celelate zile mai alimenteaza, si nu cred ca-si desfac jumate de pit inainte de cursa.

Intrand pe linia boxelor, ar fi fost pericolul sa se opreasca undeva pe drum, si sa incurce pe altul care ar fi fost nevoit sa faca un pit-stop pe bune. N-a fost cazul, dar nu-i ceva ce sa nu iei in calcul.

Oricum, din punctul meu de vedere, calmul de care a dat dovada, cand flacarile erau deja al naibii de mari, e de tot respectul.

L.E.

QUOTE(Heikki Kovalainen)
"That was not quite how I thought my race would end! Until the fire, I was having a really strong run and the car had felt good throughout. We were looking good for 15th, but then I had a coming together with Buemi towards the end of the race. I spun the car to get back onto the track which I think cracked the fuel tank pressure release valve and it looks like that caused an airbox fire. I didn't want to come into the pits as it definitely wasn't safe enough to do so, and pulled over on the main straight. A couple of guys from Williams gave me an extinguisher, so I put the fire out on my own - I told Tony and Mike that they maybe need to pay me more as I'm now a fireman as well ..."


This post has been edited by bucatzel: 27 Sep 2010, 13:04


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hellcat
post 27 Sep 2010, 17:30
Post #78


FrontYard Motorsport


Group: Moderatori
Posts: 5.628
Joined: 25 April 04
From: Dieppe




Ieri am avut de ales sa ma uit la cursa sau sa ma duc pe stadion sa vad Otelul-Steaua. Evident am facut alegerea corecta si m-am dus pe stadion! biggrin.gif
Astazi fara sa stiu rezultatul cursei, mi-am coborat intreaga transmisie a bbcsport si mi-am pierdut peste 3 ore cu folos!...Eddie Jordan, David Coulthard, Martin Brundle...o placere sa le asculti informatiile si comentariile.

Acum o victorie a lui Webber in Japonia ii lasa pe restu de 4 sa-si dispute locul 2. wink.gif


--------------------
Renault Clio bicorp 1.4 16v 2002 expression
Commencal Premier HD1
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 27 Sep 2010, 21:37
Post #79


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




Off-topic : Sa nu spui ca ai batut drumul de la BC ca sa vezi meciul. Sau erai prin GL?


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrK
post 28 Sep 2010, 11:02
Post #80


Lapins Creed Assassin


Group: Members
Posts: 2.132
Joined: 5 January 07
From: From: From:




ole radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
Sedan Negru 2015
Bunul simt nu creste in pom.
Veni Vidi Discepto Exsecror Cesso
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 28 Sep 2010, 11:05
Post #81


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




Intr-un fel pacat de Kovalainen; e un pilot bunicel si conduce o rabla ca Lotus. Poate vor fi mai competitivi la anu cu motoare Renault.


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 28 Sep 2010, 14:03
Post #82


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Nu e de la motor! Williams are tot Cosworth si sta mult mai bine! De fapt,sta cel mai bine dintre cei cu motoare Cosworth! In ultimele curse a existat cel putin un pilot care a prins superpole-ul!
@hellcat: Da, dar Webber nu prea mai insira victoriile! Adica in ultimele curse a fost cam departe de ele!

This post has been edited by Solon: 28 Sep 2010, 14:04


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 25 Sep 2011, 16:20
Post #83


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Inca o cursa plictisitoare sad.gif
Vettel fara gresala, Button aproape magnet in urma lui, Hamilton lupta din greu dar greseste mai mult decat isi poate permite, Webber cred ca e pe circuit doar cu scopul de a-l depasi pe Alonso, nu incearca mai mult de atat, Alonso ori nu mai poate, ori nu are cu ce, iar Massa nu exista.
Schumacher, din pacate, a dat putina culoare cursei, insa e bine ca nu s-a soldat cu accidentarea pilotilor.
Prevad ca sezonul se va incheia dupa acelasi scenariu.

This post has been edited by gabizegrean: 25 Sep 2011, 16:22


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin000
post 25 Sep 2011, 17:08
Post #84


Just a member


Group: Members
Posts: 517
Joined: 16 April 08
From: Marte




N'am vazut toata cursa,am prins doar ultimele 9,10 tururi,dar se pare ca n-am pierdut prea mare lucru..
Eu m-am resemnat de ceva vreme...Sper ca la anu' sa avem parte de mai mult spectacol si sper ca Ferrari sa cucereasca macar un titlu tongue.gif


--------------------
Renault Megane IV facelift 2021 ZEN TCe
Audi A4 2016 TFSI S-tronic
Ex. Megane Sedan II 2008 Lux privillege dCi

"Dacă mașina mea era ruptă ca tine , nu trecea de RAR..."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 25 Sep 2011, 17:13
Post #85


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




Avand alte treburi in weekend, n-am mai apucat sa vad cursa.
Cum a fost? Din cate imi aduc aminte, traseul din Singapore etse unul foarte concentrat, cu multe viraje. Ceva incidente?


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 25 Sep 2011, 17:41
Post #86


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Doar Schumi a încercat să zboare.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 26 Sep 2011, 09:18
Post #87


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Incep sa cred ca Ham e mai mult decat dobitoc! Pe bune! E varza! Nici eu nu gresesc in halul asta cand ma joc! smile.gif
Schumacher-pacat!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dantes
post 26 Sep 2011, 13:03
Post #88


Membru


Group: Members
Posts: 3.312
Joined: 12 December 03
From: Tzaranoaia




Cine a vizionat cursa alaturi de live timing a putut observa ca Schumi inainte de a se lovi de parapet, facea timpii lui Vettel... se simtea excelent pe gumele proaspat puse... Ii dadea mucul lui Rosberg cu 1,5 sec constant pana la ajuns pe el impreuna cu Perez... Imi pare rau ca si el a stat in fundul lu'ala dar totusi am asa o banuiala cum ca boul ala ori s-a speriat ori a facut-o dinadins si a luat piciorul de pe gaz iar in fractiunea aia de sec aia a fost....
HamHam ori e bou ori e bou.... nu stiu cum mama ciorilor a iesit asta campion mondial ca acum e prea bou...

In rest...clasic....SV + RB = love.... imi aduce aminte de MS + SF ..... si avand in vedere varsta frageda cred ca il poate depasi si pe MS....


--------------------
O masina oarecare . - .
Old school
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Steel Tormentor
post 26 Sep 2011, 13:13
Post #89


Membru autentic


Group: Members
Posts: 954
Joined: 30 March 07
From: Constanta




QUOTE(dantes @ 26 Sep 2011, 13:03)
HamHam ori e bou ori e bou.... nu stiu cum mama ciorilor a iesit asta campion mondial ca acum e prea bou...
*



Pai imagineaza-ti ca atunci Massa i-a fost contracandidat. radmasa.gif


--------------------
Dacia Logan 2007 Preference 1.4MPI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 26 Sep 2011, 14:10
Post #90


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Mult spus contracandidat! Il ajuta masina, la el mai subtirel talentu'!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
7 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 12:57
Forum Renault