DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages « < 6 7 8 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Pistol pentru autoaparare - legal, de ce am nevoie?(acte,aviz, permis, etc)

pastrama
post 20 Oct 2010, 13:12
Post #211


scursura umana


Group: Members
Posts: 2.603
Joined: 18 August 05
From: Ct




QUOTE(Andy_ACS @ 20 Oct 2010, 09:58)
Eu cred ca ar trebui sa iti dai seama de ce au aia ceva de impartit cu tine in primul rand.
*



QUOTE(Kazumo @ 21 Sep 2010, 21:50)
sunt destul de inalt 1.86, dar foarte slab...57kg.
*


N-au aia nimic de impartit cu el. Numa ca la 14 ani si io daca vedeam un inalt d-asta slab ca varga il bateam putin, macar din curiozitate.


--------------------
Tedei - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tkx
post 20 Oct 2010, 13:16
Post #212


Armwrestler


Group: Members
Posts: 932
Joined: 20 April 07
From: Pitesti




QUOTE(pastrama @ 20 Oct 2010, 14:12)
N-au aia nimic de impartit cu el. Numa ca la 14 ani si io daca vedeam un inalt d-asta slab ca varga il bateam putin, macar din curiozitate.
*



radmasa.gif radmasa.gif
ce uameni!


--------------------
Dacia Logan 2007 1.4MPI Laureate
Orice lucru provizoriu ramane definitiv.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 20 Oct 2010, 13:43
Post #213


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Da' cu MantaB ai incercat sa iei legatura? E mai scump, da' cica da si garantie la lucrari!
Zic si io! nedumerire.gif


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Richelieu
post 20 Oct 2010, 15:00
Post #214


altă scursură umană


Group: Members
Posts: 312
Joined: 22 July 10
From: Scursureștii de Pădure




Vrei sa zici cu AmantaB.


--------------------
0.00 % :((
Teacher's, e valabil citatul filozofului Marty! Ia incet sa nu te ineci!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kazumo
post 27 Oct 2010, 09:41
Post #215





Group: Members
Posts: 0
Joined: 21 September 10




radmasa.gif Da...bara de tractiuni am, banca cred ca pot sa fac rost, gantere am. Am un program facut de un prieten cu exercitii interesante, doar asa sa vad ce se intampla...si aia nu au nimic de impartit cu mine, daca aveau ma cautau ei si ma si gaseau. Oricum, am stat la panda zilele astea si nimic, i-am cautat si la gara veche (Am fost acolo pentru a face Graffiti nu de alta, dar am zis ca daca tot sunt poate...) si eram si cu cainele, intradevar erau un grup de cam 10 persoane, dar erau mari si erau acolo tot pentru graffiti. Anyway, acum o iau pe strazile aglomerate, unde stiu drumurile, si pe unde mai am prieteni, cunostinte...petru ca in ziua respectiva era o strada lunga, si nimeni pe ea decat eu...si indivizii respectivi. Acum am macar si eu "prieteni" care ma pot rezolva in cazurile astea.

Ok, m-ati mancat, cine-i totusi MantaB? O_O


--------------------
N-am N-am 2.0 2020 - numar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 27 Oct 2010, 10:19
Post #216


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Da-ne si noua adresa ta, cind trecem prin Tirgu Jiu sa-ti facem niste grafitti pe casa.


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Filip
post 27 Oct 2010, 20:23
Post #217


Forumist


Group: Members
Posts: 2.891
Joined: 23 July 09




mellow.gif blink.gif huh.gif wacko.gif ohmy.gif 052.gif 173.gif Sunt extrem de socat! Domnule Corbex, va simtiti bine? Grafitti? huh.gif Un domn respectabil ca dvs. sa se gandeasca la asemenea comportamente anarhiste? Si de pusti fara minte? huh.gif Sunt profund socat! sleep.gif
Ar fi culmea sa aflu ca dvs. ati fost un pioner al grafitti-ului pe garniturile vechi de metrou Bucurestene.

This post has been edited by Filip: 27 Oct 2010, 20:35


--------------------
Renault Laguna 1 1.6 16v, Nubira 1.6 16v, Astra G 1.4 16v 1998 ,1999, 2006
Fara Dacie viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 27 Oct 2010, 20:37
Post #218


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.271
Joined: 19 July 04
From: Craiova




@Filip - te credeam mai inteligent taica, adica tu care faci bani din nimic, din transport la Kaufland la mici, nu te prinzi de o ironie destul de clara?
Si pe mine ma enerveaza mazgaliturile pe ziduri, copii teribilisti, daca se vopseste un gard sau se reabiliteaza un bloc apare un golan care sa il murdareasca, si cica e "arta urbana"...


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bmwh548
post 27 Oct 2010, 20:39
Post #219


Membru cu insomnii


Group: Members
Posts: 1.943
Joined: 27 March 08
From: Iasi




Pilif: Vorbeste frumos. Nenea corbex a lucrat la proiectarea bunicilor inginerilor care au grafittat metro-ul, da? Putin respect.

This post has been edited by bmwh548: 27 Oct 2010, 20:39


--------------------
- - - - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
neumann
post 27 Oct 2010, 21:09
Post #220


Membru autentic


Group: Members
Posts: 783
Joined: 6 November 03
From: Spermezeu




QUOTE(Kazumo @ 16 Oct 2010, 17:03)
Locuiesc in Targu Jiu. Si pot jura ca n-am nimic de a face cu toti cretinii care umbla liberi pe strada! Am parul cam mare, nu-mi ajunge pana la umeri, sau sa am coada, si daca nu esti tuns scurt, nu insipiri nimic.

Edit: Pai Kick-Boxing-ul nu ma prea ajuta pe moment, port aparat dentar fix, la o atingere mica mi se sparge toata buza. Si vorba lui Cosmin, cand vin peste 3 pe tine nu prea ai ce sa le faci...
Atletism insa as putea incerca...mai fac baschet, sunt inalt, 1.87...da' nu ma ajuta cu nimic la 57 de kg.
*



Mi-ai adus aminte de un amic din liceu... ala avea vreo 2 metri si era slab. Ei bine, cand dadeam peste gasti mai tuciurii si mai numeroase, tot timpu ne intrebau daca suntem jmecheri si daca avem tigari. Cum tigari n-aveam, ca nu vroiam sa le dam, si nu le inspiram nimic, ne lasau in pace. Doar ca ii dadeau cate doo palme lu ala inalt, in mintea lor retarda se simteau provocati de inaltimea aluia, da' si fericiti ca ala era slab deci nu era pericol sa-l pocneasca pe vreunul din ei. Ceva de genu, esti tu mai jmecher ca esti inalt, da eu sunt im gasca, asa ca tot te fac - complex de inferioritate fata de ala.


QUOTE
Ok, m-ati mancat, cine-i totusi MantaB? O_O


Nu e bine sa stii, iar cand o sa aflii, e deja prea tarziu.

This post has been edited by cristianco2002: 27 Oct 2010, 22:24


--------------------
... .. ..
Americanii il vor pe Ciolos.. i-au dat si viza!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zanzie
post 27 Oct 2010, 21:20
Post #221


Aspirant de Trabant


Group: Members
Posts: 1.241
Joined: 30 April 08
From: Pădure




QUOTE(Kazumo @ 27 Oct 2010, 10:41)
Ok, m-ati mancat, cine-i totusi MantaB? O_O
*


Daca-ti spunem cine e, trebuie sa te omoram. 243.gif


--------------------
gard viu din spini, cu flori la poarta si rinoceri in curte
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kazumo
post 5 Nov 2010, 18:32
Post #222





Group: Members
Posts: 0
Joined: 21 September 10




Bine bine...atunci aflu eu singur si scap fara sa ma omorati!
Stiu comportamentul de gasca, cand venim de la baschet mergem cate 10 pe strada, dar mereu ma gasesc eu sau alt coleg sa-i oprim...

@corbex: Ti-as spune-o, dar dupa ar trebui sa te omor. In schimb daca vrei te duc la o gara abandonata unde e destul loc si poti face in voie ca nu te opreste nimeni...
@Filip: N-am jignit pe nimeni, deci pot cere sa nu fiu jignit te rog?

Oh, la doua case distanta chiar in momentul asta e un grup...in jur de 15 persoane, dar n-au treaba cu mine, erau cu rolele din cate am observat si nici n-au stat...

In fine, azi mergeam cu inca 2 colegi la scoala si dintr-un cartier ies niste tipi...doi dintre ei il cunosteau pe unul din colegi, si dupa imi spune unu'...Ba' tu nu esti ala care fugea de noi? La care eu ma intorc, ma uit umpic la ei...dar pleaca si nimic altceva...
Colegu' mi-a zis ca nu toti erau din cartierul respectiv si ca vorbeste el cu ei, ca cu o parte dintre ei voia sa mergem sa-i cautam...tot pe ei.


--------------------
N-am N-am 2.0 2020 - numar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Filip
post 5 Nov 2010, 18:35
Post #223


Forumist


Group: Members
Posts: 2.891
Joined: 23 July 09




Am glumit cu Corbex, nu vorbeam despre tine, Kazumo.


--------------------
Renault Laguna 1 1.6 16v, Nubira 1.6 16v, Astra G 1.4 16v 1998 ,1999, 2006
Fara Dacie viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kazumo
post 10 Dec 2010, 10:54
Post #224





Group: Members
Posts: 0
Joined: 21 September 10




Ok, deci i-am mai vazut de 2 ori pe tipi in drum spre scoala, pentru ca se intersecteaza rutele noastre, umbla tot in grup, cam vreo 5-6 persoane uneori, alteori mai multi, dar, tipul care s-a luat de mine prima si prima data e din grup cu ei, acum totul face legatura, si cand m-au alergat cred ca el era cu ei (Am impresia ca am si vazut unde sta!). De atunci n-am mai avut incidente neplacute, insa, am asistat la doua batai epice in scoala, un amic de la alta clasa, i-a spart nasul si buza unuia care l-a scuipat si batut mai demult, cand era cu altii in grup, si l-a prins cand a venit cu inca vreo 2 prin scoala in vizita. Ei da, i-a dat pumni pana ala a cazut din picioare, si dupa picioare-n cap si in burta!
In fine, aseara a fost jefuit un om (De vreo 50 de ani...) de unii care din spusele lui nu aveau mai mult de 15 ani, el a crezut ca erau cu colindul, si cand sa scoata portofelul i l-au furat, omul a sunat la politie si i-a urmarit pe pustani, dar de aici nu mai stiu, mama mi-a povestit incidentul.

Dupa cate am vazut nu ma mai prea mira nimic, dar data viitoare, cand voi fugi, daca apuca vreunu sa vina mai in fata si ceilalti raman in spate, am sa incerc sa-i tuflesc si eu una in fata cat de tare ma tine si sa fug...ceilalti presupun ca vor ramane la el. M-am uitat atent la bataile din scoala si am vazut ca daca tu apuci sa dai primul, la 1 vs 1, celalalt nu mai prea are sanse sa dea si el...

Ps.: Inca ma mai tin de forta si da roade! M-am apucat si de Parkour, la abdomen o duc chiar foarte bine, trebuie sa ma ocup de mainile mele bete...si imi e mai scarba ca niciodata de orasul asta.


--------------------
N-am N-am 2.0 2020 - numar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2xGI
post 10 Dec 2010, 11:11
Post #225


Membru autentic


Group: Members
Posts: 993
Joined: 24 October 08
From: Bucuresti




o perversa ca pe tg. ocna face minuni....... dar nu uita ..roata se invarte....
daca nu ai incredere in tine....mai bine fugi si atat........nu sta la bataie.. sau ai uitat ca bataia doare??
iar la1 vs 1...... nu stii ce-i poate pielea lu'ala.....sunt sanse sa ti-o furi bine de tot.


--------------------
ex. Dacia 1300 1978 - momentan Treanta 2
niciodata sa nu spui niciodata
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Altis
post 10 Dec 2010, 11:30
Post #226


Membru autentic


Group: Members
Posts: 754
Joined: 24 December 04
From: Bucuresti




Imi amintesc o faza, cand eram copil pe vremea lu' impuscatu': se lipise la noi in cartier un aurolac cam handi saracul, si distractia favorita a "smecherasilor" din zona era sa-l bumbaceasca pe ala. Acum, atunci cand a vazut ca si-o fura frecvent, tipul care era pasnic de altfel, cum ii simtea, cum o lua la goana. Intr-o zi, unul din aia destul de bine facut se ia dupa el, mai mai sa-l agate. Handi ce face: se propteste pe piciorul din fata, si ridica piciorul din spate la nivelul fetei golanului care in fuga s-a proptit cu gura-n el. Urmarea, knock-out instantaneu - credeam ca nu se mai ridica de acolo, vre-o juma de ora n-a stiut ce l-a lovit. Evident ca a devenit pentru o vreme tinta ironiilor tuturor, s-a si potolit cu smechereala. Nu stiu cata bataie a papat sarmanul ala dupa isprava asta, cert e ca nu prea mai fugeau aia dupa el.


--------------------
Tucson JM 2007 - .
Luati saitu' de cultura si bagati-l in duba sa-i acordam "primul ajutor"!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 10 Dec 2010, 11:31
Post #227


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




@2xGI de ce crezi ca s-a apucat de parkour? Sa ma fi vazut pe mine in liceu sarind peste un gard de 2 m de parca n-ar fi fost cand aveam pe urme neste "baieti duri" icon_mrgreen.gif

This post has been edited by kog: 10 Dec 2010, 11:32


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Altis
post 10 Dec 2010, 11:37
Post #228


Membru autentic


Group: Members
Posts: 754
Joined: 24 December 04
From: Bucuresti




O sa apara pe youtube in curand...


--------------------
Tucson JM 2007 - .
Luati saitu' de cultura si bagati-l in duba sa-i acordam "primul ajutor"!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kazumo
post 13 Dec 2010, 19:26
Post #229





Group: Members
Posts: 0
Joined: 21 September 10




@2xGI: Bineinteles ca mereu prima data dau cu fuga-n ei, dar daca ma prinde imi fac curaj si incerc sa-i plasez una...da' pana la urma, daca nu am tupeu si apuca aia sa dea in mine, sun la politie! (Dar tare-mi e ca o sa imi dea mie amenda pentru ca ii deranjez pe ei de la cafea aiurea...)
@Altis: Foarte tare! Sa-ti povestesc si eu o patanie de-a unui coleg...
In oras e un tigan mic, nu stiu cum il cheama, stiu ca uneori il apuca cantatu pe strada, si comenteaza la toata lumea, in fine, el vinde ziare, dar nu l-am mai vazut prin locurile pe unde era el de obicei. Intr-o zi, colegul meu se dusese sa-si ia niste Pizza pentru ca avea alti prieteni pe la el, ajunge aproape de casa, unde niste indivizi ii spun sa le dea lor Pizza, el se face ca nu-i baga in seama si merge mai departe, unul ii pune mana in gat si incepe cu avertismente, insa fix atunci apare tiganusu' cu vreo 2 amici mai mari, la care unul din ei se ia de aia, si cand vede ca nu dau inapoi, scoate frumos un briceag si le zice ca daca-i mai prinde o singura data pe acolo si se mai ia de colegul meu, nu o sa-i fie frica sa-i taie (Nu stiu cat de serios a vorbit), cert e ca aia n-au mai trecut pe acolo, si asta seara ne-am intalnit cu ala, asa am aflat si eu povestea...stiu ca nu are obiceiul sa se ia de lume pe strada, dar cand trece pe langa cineva mai face cate o gluma despre el ceea ce poate fi deranjant...in fine, ce clip apare pe youtube?

@Kog: Imi si place, e bine ca in weekend fac baschet, si acolo ma mai dezvolt la cat alerg, si stiu cateva vaulturi faine...ajung la scari (Dinalea prinse de zid si puse la inaltime, la noi in scoala e una, la vreo...3m inaltime) si ma avantajeaza, ca restul colegilor nu pot, sunt si scunzi, si nici nu prea stiu sa impinga cu piciorul in zid...
Acum vreau si eu sa pot sari zidul scolii, tot de vreo 2m, dar e din beton, si e foarte gros, am incercat acum 2-3 luni cand habar nu aveam, sunt sigur ca daca incerc acum pot, dar m-a prins gardianul si a zis ca daca ma vedea directoarea ea putea crede ca chiulesc si sa nu mai sar ca ma duce la ea...meh, gasesc eu alte locuri!


--------------------
N-am N-am 2.0 2020 - numar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2xGI
post 13 Dec 2010, 21:21
Post #230


Membru autentic


Group: Members
Posts: 993
Joined: 24 October 08
From: Bucuresti




Kazumo........tu nu te lasi.......o sa tio'furi razand de la aia.........pana suni tu la 112....aia joaca baschet cu teasta ta (se aude urat cu_capul)....
nu mi-o lua in nume de rau, dar nu esti facut de bataie, scandal etc....... mai bine ta-io' pana nu te fac' aia cat de inalt esti tu,
o mica povestioara...in armata aveam coleg pe un baiat din Arges.....mare de tot nene....peste 2 metri si 140 de kile'.......... daca il speriai cu un BAU...era deja la viteza glontului........


--------------------
ex. Dacia 1300 1978 - momentan Treanta 2
niciodata sa nu spui niciodata
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Altis
post 14 Dec 2010, 05:40
Post #231


Membru autentic


Group: Members
Posts: 754
Joined: 24 December 04
From: Bucuresti






--------------------
Tucson JM 2007 - .
Luati saitu' de cultura si bagati-l in duba sa-i acordam "primul ajutor"!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kazumo
post 14 Dec 2010, 22:09
Post #232





Group: Members
Posts: 0
Joined: 21 September 10




@2xGI: Stai linistit, si eu cred acelasi lucru, dar nu ma prea impac cu gandul...

Altis, fain clipul, dar eu cand simt ca nu pot o faza, o las naibii ca nu mor daca mai lucrez pana sa o fac pe aia, de obicei aia care-i vezi tu si se lovesc lasa loc competitiei in Parkour, acolo te intreci cu tine, nu cu altii...eu ma antrenez incet, inca n-am ajuns la kong, iar dash nu-l prea fac bine, incerc peste lucruri marunte, peste care simt ca pot trece cu usurinta, mai bine decat sa-mi rup gatu' astept pana o sa simt ca pot face faza respectiva.

Uita-te la Azo...cum aia pica si isi rup oasele-n ei, omul asta s-a antrenat ani ca sa faca lucruri care cred ca altii nici intr-o viata nu pot reusi asa ceva...


--------------------
N-am N-am 2.0 2020 - numar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 14 Dec 2010, 23:32
Post #233


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




care mai e treaba cu armele cu aer comprimat? M-ar interesa o pusca cu aer comprimat si nu am gasit nimic care sa ma lamureasca pe deplin. Legea nu ma ajuta deloc e o varza totala. In plus e foarte ciudata. Legal nu am voie sa detin mai mult de 50 de bile sau alice, sau 50 de sageti pentru arc (intra si ala sub incidenta legii), asta in timp ce cutiile de alice au 250 de alice... Asupra caror arme se aplica legea? Am gasit ceva referitor la cele care trimit proiectilul cu viteza mai mare de 220 m/s, dar nici de asta nu sunt sigur. Cine ma lamureste?


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Filip
post 15 Dec 2010, 00:10
Post #234


Forumist


Group: Members
Posts: 2.891
Joined: 23 July 09




Daca are 250 pachetu`, ascunzi si tu pe undeva in casa 200, si restul le tii mai la indemana. Ce, crezi ca te verifica cineva? Ascunde-le in pardoseala, cum isi ascundea Hagi Tudose galbenii. wink.gif


--------------------
Renault Laguna 1 1.6 16v, Nubira 1.6 16v, Astra G 1.4 16v 1998 ,1999, 2006
Fara Dacie viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kog
post 15 Dec 2010, 00:12
Post #235


epuri orijinali


Group: Members
Posts: 1.916
Joined: 27 November 08
From: Lipova - Arad




nu e chestia de ascuns, e cat de absurda poate fi legea


--------------------
Dacia 1310 1989 TLX - AR-05-DGF
Daa... prea rapid, daa... prea furios
Io merg cu Dacia, iar tu pa jos...
"ti ciuda ca consum putin?" by argon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kazumo
post 15 Dec 2010, 08:16
Post #236





Group: Members
Posts: 0
Joined: 21 September 10




Absurda e putin spus, eu am discutat cu un avocat si mi-a zis ca n-avem voie cu mai nimic in caz de autoaparare, si cu pistolul cel mult sa tragi in plan vertical (Adica in sus)...atat, in rest daca tu tragi in atacator si nu "Raspunzi cu o forta direct proportionala", sanatate, tu faci puscarie. Tatal unui coleg are pistol cu gaz, e destul de greoi si pare real, dar mi-a aratat ce si cum, si spune ca nu e nevoie de permis...e adevarat?


--------------------
N-am N-am 2.0 2020 - numar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cris_Kgs
post 15 Dec 2010, 18:25
Post #237


"Ăla cu Dacia"


Group: Members
Posts: 41
Joined: 21 December 08
From: Pitesti




QUOTE(lucian_v @ 28 Nov 2006, 01:21)
Eu am omorat ciori de la 20-30 de metri.

*



Ciori cu cioc sau cu lant?!


--------------------
Dacia / Skoda Solenza 1.4/Octavia 2 facelift 2005 / 2011
Posesor de Solniță fără turometru, deci feriți-vă.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tkx
post 15 Dec 2010, 19:42
Post #238


Armwrestler


Group: Members
Posts: 932
Joined: 20 April 07
From: Pitesti




cu lant in cioc


--------------------
Dacia Logan 2007 1.4MPI Laureate
Orice lucru provizoriu ramane definitiv.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cris_Kgs
post 15 Dec 2010, 20:22
Post #239


"Ăla cu Dacia"


Group: Members
Posts: 41
Joined: 21 December 08
From: Pitesti




OAU, tigani cu aripi si cioc ! blink.gif


--------------------
Dacia / Skoda Solenza 1.4/Octavia 2 facelift 2005 / 2011
Posesor de Solniță fără turometru, deci feriți-vă.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
8 Pages « < 6 7 8
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 21:41
Forum Renault