DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> FIAT PUNTO S din 1996 vreau sa cumpar...!, Caroseria arata bine , Ce parere aveti ...?

damian10
post 20 May 2017, 14:40
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 17
Joined: 6 April 17




Salut ! Am vazut o masina FIAT PUNTO -S an de fabricatie 1996 care arata bine la vopsea (un verde prazuliu ichis metalizat - frumoasa vopseaua) cauciucurile arata bine si gentile cu capace la fel, interiorul arata bine ,faruri ca si noi la fel si lampile din spate,interiorul bine , nu stiu pe sub ea ...ca nu ma-am uitat.Are doar o mica zgarietura pe la aripa din dreapta pe o portiune de cca5 cm dar doar 2-3 mm adancime. Asta o rezolv eu...artistic. Am sunat proprietarul care a zis ca este inmatriculata pe numele lui in ITALIA acum are si numere italiene , a zis ca motorul este de 1,2cm, are GRIF valabil pana in iunie ( un fel de itp...? )si se poate circula cu ea . Costa 1400 roni si motorul functioneaza cu exceptia ca, mai face o intrerupere care s-ar putea sa fie din contact sau alti au zis ca din aprindere ...nu se stie Ce parere aveti ,se merita cumparata ...! Cat mar costa restul ca sa pot circula cu ea si ce consum are un asemenea automobil de 1,2 cm cubi ...?!!! Rog pareri sfaturi daca aveti...unsure.gif

This post has been edited by damian10: 20 May 2017, 14:46


--------------------
dacia solentza berlina 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 14:07
Forum Renault