DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Probleme cu productia

Conlex2001
post 25 Apr 2003, 12:42
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 25 April 03
From: Brasov




M-am inscris in 14.04 la Pitesti pentru o DS Clima Grafit si mi-au promis ca cel tarziu in 22.04 am masina.
In 21 am sunat si mi-au zis ca vine saptamana aceasta.
Azi, 25.04 am sunat iar, si i-am intrebat ce se intampla deoarece am observat ca la Brasov de unde sunt eu nu au primit masini saptamana aceasta, raspunsul a fost :"Sunt probleme cu productia"
Am inteles ca nu mai au anumite vopsele, dar acum inteleg ca au stagnat productia.
Sarbatori fericite pentru cei de la DACIA.


--------------------
Cristi M.
DS Clima
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Conlex2001
post 26 Apr 2003, 12:06
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 25 April 03
From: Brasov




In targ la Tarlungeni (Brasov) se vindeau 6 Dacia Solenza Confort ( 3 Cameleon, 2 Rosu Imperial, 1 Azur)
Se pare ca bisnitarii nu stau la coada sa cumpere masina, lor nu le da nimeni serie de caroserie cand se inscriu, iar masinile lor aveau mocheta in tot porbagajul, inclusiv pe lateral.
Pentru un comision de 200 euro poti sa ai in maxim o saptamana orice model si culoare vrei de Dacia Solenza.
Bravo Dacia!!!!! Bisnitarii au iar de lucru.


--------------------
Cristi M.
DS Clima
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BBC
post 26 Apr 2003, 12:13
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 384
Joined: 24 May 02
From: Brasov




Cand mi-am luat eu DSN-ul am fost si la Tarlungeni. Si atunci erau DSN-uri Rapsodie cu numar de Pitesti, dar nu am avut incredere in ele. Acele DSN Rapsodie erau de fapt Conforturi cu proiectoare de Nova.
Oricum cel mai bine e sa-ti iei masina de la dealer.
Nu sunt chiar atat de sigur daca acel comision iti garanteaza obtinerea unei masini originale intr-o saptamana.


--------------------
VW 4 roti / 5 usi -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Conlex2001
post 26 Apr 2003, 19:38
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 25 April 03
From: Brasov




Multumesc de sfat.
Eu am dat deja avansul, dar cei interesati pot incerca si aceasta varianta, desi nici eu nu am incredere in masinile luate din targ.
Poate se aranjeaza insa sa platesti comisionul si sa mergi la Pitesti sa ridici chiar tu masina.


--------------------
Cristi M.
DS Clima
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 17th April 2024 - 01:34
Forum Renault