DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Există garnitură la suportul de antenă la Logan ?, Suportul nu se vinde cu garnitură !!!

gelogan
post 2 Feb 2016, 18:39
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 30
Joined: 26 November 15




Salut . Am schimbat plafonul ( tavanul ) la Logan și când am cumpărat suportul cu antena pt că nu le mai am pe cele vechi, tinichigiul mi-a spus că e posibil să-mi intre apă în mașină când plouă pt ca suportul cel nou nu are garnitură. Am dus suportul înapoi la magazin și am cerut garnitură. Nici un suport nu avea garnitură,deci, nu am mai cumpărat. Am căutat și online dar și aici , pe unde am întrebat, toți aveau suportul care vine aplicat sus pe plafon în afară mașinii fără nici un fel de garnitură. Știe cineva concret dacă acolo se pune garnitură ??? Pt. că nici garnitură nu am găsit să cumpăr separat pt. suportul antenei .


--------------------
logan laureat 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kert
post 2 Feb 2016, 19:44
Post #2


Group: Moderatori


Group: Members
Posts: 360
Joined: 12 September 12
From: Bucuresti




Suportul nu are garnitura! Garnitura este de fapt... suportul insuși care in zona unde intra in gaura din plafon este facut dintr-un plastic mai moale. Poti sa pui niste mastic pe gaurile alea din plafon si apoi sa montezi suportul de antena, asta preventiv asa ca sa nu ai batai de cap dupa aia.


--------------------
dacia Logan/Sandero Stepway 2006 dci/2017 09Tce-EasyR - .
Daca prin vot am putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lasa sa votam - Mark Twain
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gelogan
post 3 Feb 2016, 07:01
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 30
Joined: 26 November 15




Multumesc


--------------------
logan laureat 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lord Hades
post 10 Feb 2016, 06:30
Post #4


Memento Mori


Group: Members
Posts: 1.640
Joined: 28 July 07
From: Brasov




Suportul ala e o mozerie mie mi-a intrat apa pe acolo. Nu exista garnituri. Eu am pus niste silicon dinasta sanitar acum vreo 5 ani si de atunci totul e perfect.


--------------------
OOOO A3 2010 / Vorsprung Durch Technik - BV03:-)
"Death smiles at us all. All a man can do is smile back."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 18:54
Forum Renault