DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Feriti-va de B-10-UFO!

Marty
post 8 May 2003, 15:42
Post #31


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




Zici ca am nimerit la o intilnire a Grupului Smardoilor Anonimi, nu alta !!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Promit ca nu o sa vin joia sa va intilnesc, Doamne fereste, poate imi iau omoru' !!!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sstanescu
post 8 May 2003, 15:46
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 681
Joined: 5 July 02
From: Bucuresti




Tot pe strazi cu sens unic, un shofer de la noi s-a intalnit cu unul cu permis in geam si leganza neagra (si el a fost shofer de demnitari). Ala a inceput cu claxoane, flashuri d'alea albastre. Asta a oprit masina, dupa ce i-a facut semn ca nu, el sa se dea in spate, si a iesit la tigare langa masina. S-a clabucit ala, a zis ca-l da la Politie, sa-i suspende aia permisul pentru ceva (misto ca si asta are cunostinte sus si nu se impresioneaza deloc). Pana la urma, dupa ce au mai venit unii in spatele colegului, s-a retras figurantul injurand ca nu stie cine este el smile.gif.


--------------------
Dacia SupeRNova Clima - B-92-SLC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristimm
post 8 May 2003, 22:03
Post #33


Membru vechi


Group: Members
Posts: 664
Joined: 30 September 02
From: Bucuresti




Este o adevarata arta sa parchezi masina astfel incat sa nu fi blocat, sa nu fie prea expusa in strada si sa nu ti-o zgarie vreun pieton nervos. Trebuie gasit un compromis:
- nici prea aproape de vreun zid (ti-o zgarie voluntar sau nu vreun pieton care nu are loc sa treaca)
- nici parcata corect langa bordura nu e bine ca o pune vreun cretin paralel cu tine si te blocheaza. Este bine in acest caz ca masina ta sa fie mai iesita cu 0.5m decat celelalte astfel incat cretinul sa-l blocheze pe altul.
Ar mai fi si alte chestii dar cel mai bine te poti orienta la fata locului.


--------------------
ex Dacia Nova GTi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
letitia
post 9 May 2003, 09:01
Post #34


Membru incepator


Group: Members
Posts: 59
Joined: 20 August 02
From: Bucuresti




Acum vreo 2 sapt eram la Armeneasca. De obicei e balamuceala mare in timpul zilei asa cum stiti cu totii f bine. Un shmecher s-a bagat pe contrasens sa iasa el inaintea tuturor. Ce semnal, ce sa ceara voie?!!!! Nika! Asa ca mi-au venit dracii si mi-am bagat piciorutzul in mashinutza de serviciu (1600...). Si asa baiatul meu s-a trezit bot in bot cu cei de pe contrasens. Deh tata, daca nu stie cand si cum sa se bage... M-a injurat rau probabil si a trecut in spatele celui din spatele meu (ca nici el nu l-a lasat). Shit happens!
Daca ma vedeti cu masina prin oras dati semnal si va las wink.gif (B-29-PYW)


--------------------
Fiat Seicento 2001, 899cmc - B------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mihai_E
post 9 May 2003, 09:05
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 687
Joined: 21 October 02
From: Bucuresti




rautate mica ce esti up.gif


--------------------
Renault Megane Sedan 2006 1.5dCi 100 CP
Shit happens!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
letitia
post 9 May 2003, 09:08
Post #36


Membru incepator


Group: Members
Posts: 59
Joined: 20 August 02
From: Bucuresti




baaaaaaaaai, ma apuca dracii de atata nesimtire in Buc. Si circul destul de mult (cam 300-400 km /sapt). Nu mai suport mitocanii din astea. Si cand pot sa blochez un idiot fara sa risc prea tare sa imi ating masina o fac. Ce mama naibii!!! Nasol e ca n-am claxon sa-i injur nitel...


--------------------
Fiat Seicento 2001, 899cmc - B------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bobo
post 9 May 2003, 09:43
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 756
Joined: 24 October 02
From: Bucuresti




ideea e ca toti facem magarii mai mici sau mai mari; si io am mai luat-o pe contrasens cand ma supergrabeam (odata cu copilul la policlinica);dar sunt cu ciocu mic, cer scuze, incerc sa nu incomodez; deci in principiu nu ii judec pe cei care fac asta; ce ma enerveaza e cand tot ei au tupeu ca tu sa-i lasi; sau cand se depaseste coloana si ti se baga in fata cum e pe pantelimon cand se intersecteaza cu iancului venind dinspre centru;
iar patesc frecvent cand il duc pe fi-miu la gradinita, pe langa min. de externe, unde se face contransensu' la greu;

bai calmati-va ca viata nu sta numai in sofat; da-i in masa, pe cuvant... chiar sa ajungem cu distonocalm peste cativa ani din cauza unor retardati?
ma uit la ai mei din fam. care cam sufera cu inima ce nasol e.. acum suntem tineri, dar nu cred ca e placut sa stai cu pastilele in buzunar;
am ex. lu' unchi-miu care cu 3 infarcturi si un by-pass e in top; si ele super nervos la volan, sau mai bine zis era... injura, se da jos, ... si stau si ma intreb "la ce i-a folosit?"

asa ca rezistati tentatiei de a va enerva si ganditi-va ca ii enervati mai mult pe ceilalti cu un calm implacabil...sau cu o moaca de tamp, hehe... incercati si o sa-mi confirmati...


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
letitia
post 9 May 2003, 09:51
Post #38


Membru incepator


Group: Members
Posts: 59
Joined: 20 August 02
From: Bucuresti




Nu ma enervez chiar asa de tare la volan ca imi dau seama ca nu ajuta la nimic... Atata doar ca nu ii las daca sunt nesimtiti smile.gif


--------------------
Fiat Seicento 2001, 899cmc - B------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 9 May 2003, 10:10
Post #39


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




tot respectul, ai absoluta dreptate, pe undeva pe aici mai acum ceva timp am spus si eu exact aceleasi lucruir, ai perfecta dreptate.


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Florin Constantinescu
post 9 May 2003, 19:47
Post #40


Membru incepator


Group: Members
Posts: 40
Joined: 25 December 02
From: Bucuresti




OK! OK!
Letitia, ce zici vrei sa aflam Cine e neneaala cu B 10 UFO, sa zicem ca stiu pe cineva care stie pe cineva.... care poate sa afle?


--------------------
Renault Megane Grandtour 2003 Autentique - B 02 BZM
Megane Grandtour 1,9 dTI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dragOn
post 10 May 2003, 11:24
Post #41


Fost deținător Dacia (1310, Liberta, Solenza)


Group: Members
Posts: 692
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




Cred ca sunteti cam off-topic! Daca nu reveniti la subiect, o sa inchid topicu' !


--------------------
VOLKSWAGEN PASSAT TDi 131CP/2002 - B xx UEX
Never drive faster then your angel can fly !!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
letitia
post 10 May 2003, 14:09
Post #42


Membru incepator


Group: Members
Posts: 59
Joined: 20 August 02
From: Bucuresti




ce sa-i faci Florin? Sa-l iei de urechi, sa-i spui ca nu-i frumos ce face? Il doare exact la 2 cm de cotul stang si poate nici acolo... Da-l naibii ca-i batut in toti neuronii. Ar fi interesant de stiut daca e fiul lui X-ulescu sau al lui Y-ulescu sau doar e un smecher oarecare...


--------------------
Fiat Seicento 2001, 899cmc - B------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RoadRunner
post 11 May 2003, 09:05
Post #43


Membru incepator


Group: Members
Posts: 23
Joined: 21 April 03
From: Bucuresti




Sau am putea sa ii dam foc la jeepulet ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ca tot sunt atatia nervosi pe aici.

PS: eu de ce nu as fi off-topic? 8)

Glumeam bineinteles.


--------------------
Citroen C4 Coupe - -
Beep! Beep!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
djtzeava
post 16 May 2003, 00:34
Post #44


membru bosorog :D


Group: Members
Posts: 349
Joined: 23 October 02
From: beler




un B-nu stiu cat-UFO este pe la mine in cartier dar nu e jeepan este un wv beatlen rosu P.Sdin cate mai imi amintesc si eu parca B-10-UFO era negru poate ca nu avea 10 poate avea alt numar inloc de 10 nu stiu dar parca am vazut si eu pe sosele un asa zis B-10-UFO negru ma rog


--------------------
dacia /bmw/vw supernova europa/318/passat 2.0tdi 11-01, 06-98, 04-07
b27upz,b28wpz,b280wpz
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 17 May 2003, 00:44
Post #45





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


aici se poate da o definitie : semnalizarea tip TAXIMETRIST, da semnal dupa care incepe sa intre nestingherit.Daca nu ii faci loc la urmatorul stop te injura si tot pe tine te scoate vinovat. :roll: iar cu cateva mesaje mai inainte am vazut pe cineva care propunea o masina ranforsata cu care sa ciupesti Mertanisti sau genul asta de mitocani.Pot sa te ajut cu un Oltcit varza.Dar sa-ti dau un sfat : un om normal care tine la masina lui si care nu este de etnie Roma sigur no sa-ti ia fata, asa ca nu ai sansa decat sa dai peste cocalri cu sabii pe care mai bine ii eviti...............


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 27th April 2024 - 04:52
Forum Renault