DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Articol in Capital despre... forum

AL
post 6 Nov 2002, 10:13
Post #1


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




Discutii pe Internet pe tema Super Nova

"Cred ca am schimbat pana acum sase radiatoare, ce sa ma fac? Incearca sa schimbi si producatorul radiatorului cu unul "strain". Cand trec de 50 km/h se aude un suierat in zona gurii de aerisire dreapta (de langa usa din dreapta). Stie cineva de ce naiba scartaie volanul la rotirea pe loc sau la manevrele efectuate la viteze mici? Scartaie tare pe undeva prin spate, intai in dreapta (cam de cand am luat-o), apoi a inceput si in stanga. Exact la 2.000 de turatii, se aude un brum mic, ca si cum ar rezona ceva." Sunt probleme mai mari sau mai mici pe care le au posesorii de Dacii Super Nova, DSN dupa cum le alinta ei. Discutiile au loc pe doua forumuri pe Internet, dedicate proprietarilor de Super Nova. Asa ca daca aveti probleme cu masina nu ezitati sa vizitati adresele http://members2. boardhost.com/daciasupernova/ sau http://www. dsn.as.ro, inainte de a merge intr-un service. Deh, se pare ca totusi Dacia mai are pana sa fie Renault.


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luxcor
post 5 Mar 2003, 17:03
Post #2


Acaru' Păuna


Group: Members
Posts: 272
Joined: 18 February 03
From: Bucuresti - Dorobantzi




Da da si Renaultul mai are pana sa fie Dacia.
Deci e 1:1
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Hyundai TUCSON 2,7 V6 AT 190 CP GLS 4WD Premium - 2007 - B 07 LUS
Batrân, bolnav și cu nervii la pamant ... ultimii 20 trecura mai repede ca primii 20 ... ardeti cât puteți ...
Ex: 1300, 1310, Supernova, Solentza
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cats
post 28 May 2003, 15:57
Post #3


Membru


Group: Members
Posts: 101
Joined: 22 March 03
From: Bucuresti




dar nici nu cred ca si-ar dori sa devina Dacia. Poate si-ar dori doar sa aiba niste clienti asa infocati ca noi


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th April 2024 - 13:04
Forum Renault