DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Zgomot scaun dreapta fata

caramelIASI
post 19 Apr 2006, 23:13
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 10
Joined: 8 April 06
From: Iasi




Salut

Sunt din Iasi si am un LGN Preference, il am de prin octombrie 2004 si am observat mai demult ca pe drum cu probleme(gropi,denivelari, etc) cand sunt singur in masina, adica cand nu e nimeni pe scaunul din dreapta, se balangane spatarul si scoate zgomote deranjante la condus. I-am intrebat si pe cei de la service cand am fost o data cu o problema si mi-a zis ca la fel fac toate si alea din show-room.
Daca stie cineva ce pot sa fac ca sa repar sau sa ameliorez problema as vrea sa scrie!!! (Dar nu la misto)

Va multumesc !!!


--------------------
Dacia Logan - IS XX XXX
Sa conduceti bineee!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AL
post 20 Apr 2006, 08:04
Post #2


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




Obiceiul si regula pe acest forum este ca inainte de a incepe un fir nou de discutie sa cautam (functia search) sa vedem ce s-a mai discutat pe tema respectiva... de multe ori informatia dorita exista deja si nu dorim duplicare discutiilor pe aceeasi tema... TOPIC CLOSED.

P.S. vezi topicul "Zgomote si scartaieli...", topicul "Armatura scaun..." si altele pe care le vei gasi.


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th April 2024 - 20:49
Forum Renault