DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Mergand pe bicicleta am fost lovit de un sofer, care a fugit : AJUTOR PENTRU IDENTIFICARE !

Axe
post 6 Feb 2009, 22:08
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




Dupa cum spune si titlul am fost victima unui accident rutier. Ne deplasam pe biciclete in grup organizat (20 persoane), in coloana cate unul, traversand localitatea Bragadiru spre Alexandria. Pe scurt una din masinile parcate pe partea dreapta, in coloana, in afara carosabilului, in momentul in care eram in dreptul ei, a tasnit pur si simplu, incercand sa intoarca peste marcajul linie continua dubla, spre sensul de mers catre Bucuresti fara nicio minima asigurare (pacat ca nu am fost un TIR). Desi am depus plangere la politie, am fost la spital : diagnostic "policontuzionat prin accident rutier, suspect fractura peroneu", au trecut mai bine de 5 zile, politia zice ca nu-l gaseste chiar daca are numarul si modelul masinii.
Rugamintea mea, acum ca am avut norocul sa mai pot sa umblu cu tastatura, este sa ma ajutati sa-l identificam !
Este vorba de un autoturism Ford Focus gri metalizat(argintiu), numar inmatriculare " E0995CDP " voi posta si o poza cu modelul respectiv, casca mea, bicicleta dupa accident si urmele lasate la fata locului.

***Am o rugaminte la voi, dati copy paste in lista de mess sub forma de mass la urmatorul text si trimiteti cunoscutilor :


Scuze de Mass, rog dati mai departe ! Ford Focus gri metalizat a accidentat duminica 01.02.2009 ora 11.30, un biciclist in localitatea Bragadiru dupa care a fugit de la locul accidentului, numar inmatriculare E0995CDP, prezinta urme de la impact pe aripa stanga fata, cine poate identifica masina este rugat sa sune la 112. Multumesc.

This post has been edited by Axe: 7 Feb 2009, 19:36


Attached thumbnail(s)
2005_Ford_Focus_ZX4_SE_rear.jpg ( Size: 41.98k ) Number of downloads: 2625
DSC00517.jpg ( Size: 74.63k ) Number of downloads: 2871
DSC00518.jpg ( Size: 62.25k ) Number of downloads: 2601
DSC00521.jpg ( Size: 85.27k ) Number of downloads: 2646
DSC00523.jpg ( Size: 73.06k ) Number of downloads: 2630


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bendix
post 6 Feb 2009, 22:27
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.005
Joined: 10 November 04
From: Timisoara.RO




Ce numar e asta ? De Bulgaria cumva ?


--------------------
Dacia Logan Ambiance - 2005 - TM10### , alb arctic
In mileniul III automobilele vor merge cu apa sau nu vor merge deloc !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bolidu
post 6 Feb 2009, 23:09
Post #3


Pai daca n-am ?!


Group: Members
Posts: 2.068
Joined: 1 July 06
From: Medgidalas




Nu e bulgar cel mai probabil Germania ... eu am dat mass !

This post has been edited by bolidu: 6 Feb 2009, 23:09


--------------------
Solenza Confort 2005 Opel Astra Coupe - CT-XX-CMF
Daca te lasi de fumat, de baut si de femei, nu traiesti mai mult, doar ti se pare ca timpul trece prea incet.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DanCVA
post 6 Feb 2009, 23:16
Post #4


Membru care arde gazu'... accelerand


Group: Members
Posts: 4.262
Joined: 23 December 07
From: Bucuresti




Pare a fi american numarul. Clar masina asta nu este produsa in Europa.


--------------------
Renault Megane Sedan 2007/Expression/Keyless-Go/MP3/6CD Changer/Autolights/CC/Heated seats/Tuxedo/1.6 16V - B 82 KVA
Repar oglinzile de Megane 2, Senic 2 si Clio 3.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
murfi
post 6 Feb 2009, 23:24
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 668
Joined: 31 May 04




cel din poza are numere americane. Numarul dat de tine pare a fi spaniol.
Numarul era dreptunghiular ca cele romanesti sau era mai lat?


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Axe
post 7 Feb 2009, 08:00
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




Prieteni va multumesc mult pentru ajutor, numarul pare a fi spaniol, ca format arata ca cele romanesti.
Daca sunteti buni si dati mass cu mesajul de mai sus, este imposibil sa nu ajunga la persoane care locuiesc in Bragadiru si imprejurimi. Pana la urma cineva primeste acest mesaj si realizeaza ca este chiar vecinul lui, multumesc inca o data ! smile.gif

This post has been edited by Axe: 7 Feb 2009, 08:00


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
george_slz
post 7 Feb 2009, 08:17
Post #7


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.162
Joined: 17 July 05
From: BUCURESTI S6




Nu mai bine faci tu o plangere la Politia Capitalei. Aia din Bragadiru sunt niste tablagii nu detectivi! Baga o scrisorica la un ziar dintr-asta micut gen Compact sau Ringier...sa vezi cum apare vinovatul.
Orice masina care intra pe teritoriul Romaniei este mentionata intr-o baza de date. Va amintiti ca la granita vi se cere si talonul masinii.

This post has been edited by george_slz: 7 Feb 2009, 08:19


--------------------
dacia Astra H Cosmo 2008 - b xx sef
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_ar
post 7 Feb 2009, 08:19
Post #8


Membru autentic si conservator


Group: Moderatori
Posts: 4.437
Joined: 23 February 07
From: Arad




Imi pare rau pentru intamplare! Sper sa nu se confirme suspiciunea diagnosticata.

Problema nu are de-a face cu Asigurarile insa, cu acordul colegilor moderatori, topicul va ramane deschis aici, unde l-a deschis initiatorul, pana la un oarecare (speram) rezultat, pentru a fi "vizibil" pe ambele forumuri, dupa care va fi mutat.
Un asemenea individ merita un mic efort pentru a fi prins sa dea socoteala pentru magarie!

Partea cu mass-ul nu o sprijin prea mult, popularizarea trebuie facuta cu moderatie, nu transformata in problema in span.


--------------------
Renault Megane 2.1 Sedan 1.5 dCI 2005
iGO 9.6.29.357899
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 7 Feb 2009, 08:55
Post #9


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




bine ca purtai casca..


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Axe
post 7 Feb 2009, 08:58
Post #10


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




QUOTE(george_slz @ 7 Feb 2009, 09:17)
Nu mai bine faci tu o plangere la Politia Capitalei. Aia din Bragadiru sunt niste tablagii nu detectivi! Baga o scrisorica la un ziar dintr-asta micut gen Compact sau Ringier...sa vezi cum apare vinovatul.
Orice masina care intra pe teritoriul Romaniei este mentionata intr-o baza de date. Va amintiti ca la granita vi se cere si talonul masinii.
*



Se pare ca nu mai face nimeni acea baza de date, in mod normal problema se rezolva extrem de simplu, un singur telefon este de ajuns sa afle politia romana pa ce nume este inmatriculat in spania acest autoturism, 100% vor da de un anume Gabor Sandor Gogoneata din Bragadiru, bingoooo, iete-te unde era problema. Totu-i sa mai si vrea cineva ......
Mie mi-a trecut toata viata prin fata ochilor in trei secunde, bicicleta e varza iar astia se fac ca ploua, sper sa nu vorbesc cu pacat, astept sa vad ce-mi spune politia saptamana viitoare
Ce-i bine, e ca luasem ceva distanta de restul celor din pluton si nu au nimerit si ei in masina. Acum , eu stand lungit pe drum pe partea cealalta a masinii, mi-am pus mainile in cap asteptand sa vina in picaj peste masina si ceilalti. Vazand ca nimeni nu mai zboara peste masina, m-am ingrozit mai tare crezand ca au intrat dedesupt iar jigodia ambala motorul sa demareze, au fost clipe de neuitat.

QUOTE(adi_ar @ 7 Feb 2009, 09:19)
Imi pare rau pentru intamplare! Sper sa nu se confirme suspiciunea diagnosticata.

Problema nu are de-a face cu Asigurarile insa, cu acordul colegilor moderatori, topicul va ramane deschis aici, unde l-a deschis initiatorul, pana la un oarecare (speram) rezultat, pentru a fi "vizibil" pe ambele forumuri, dupa care va fi mutat.
Un asemenea individ merita un mic efort pentru a fi prins sa dea socoteala pentru magarie!

Partea cu mass-ul nu o sprijin prea mult, popularizarea trebuie facuta cu moderatie, nu transformata in problema in span.
*



Suspiciunea este certitudine, am o fisura de peroneu dar pt cei care sunt obisnuiti cu accidentarile, se stie ca greutatea se sprijina 90% pe tibie iar o fractura minora de peroneu(fibula) poate fi dusa pe picioare fara aparat ghipsat smile.gif
Cer scuze daca nu am incadrat la rubrica potrivita, sau poate nu am specificat eu prea clar, intentia mea este sa rezolv reparatia bicicletei(care este cam 2000-2500ron) pe asigurarea soferului. De aceea am postat aici. Acum, cine stie ce inseamna pasiunea pentru acest sport isi da seama ca nu-mi pasa de daunele pe care le-am suferit eu cat imi pasa de bicicleta saracuta ca eu am sarit peste masina dar ea a cam luat-o la mufa radmasa.gif

***Am apelat la mass pt ca sansele sunt maxime sa ajunga un mass la cineva care stie unde sta ascunsa masina sau unde incearca sa repare aripa stg. fata.

This post has been edited by Axe: 7 Feb 2009, 19:04

Attached thumbnail(s)
IMG_0323.JPG ( Size: 63.58k ) Number of downloads: 1104
IMG_0327.JPG ( Size: 276.69k ) Number of downloads: 777
IMG_0332.JPG ( Size: 53.36k ) Number of downloads: 738


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel4ro
post 7 Feb 2009, 18:44
Post #11


forumist anti


Group: Members
Posts: 1.166
Joined: 16 September 07
From: B U Z Ã U city




am dat mass

din moment ce masina nu a fost inmatriculata in Romania, ea figureaza inca pe numele cetateanului strain, asa ca doar daca cineva recunoaste numarul, se poate ajunge la actualul detinator

sper sa reusesti sa il gasesti pe nemernic

LE : zic si eu, nu dau cu paru... mergi la o reprezentanta ford cu numarul retinut de tine...poate figureaza ceva intr-o baza de date de la ei

This post has been edited by daniel4ro: 7 Feb 2009, 18:47


--------------------
Renault Megane 2.1 2004 SEDANiel4ro Privilege, 1.5 DCI , 82 CP - Numar DREPTUNGHIULAR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Axe
post 7 Feb 2009, 19:05
Post #12


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




QUOTE(daniel4ro @ 7 Feb 2009, 19:44)


LE : zic si eu, nu dau cu paru... mergi la o reprezentanta ford cu numarul retinut de tine...poate figureaza ceva intr-o baza de date de la ei
*



o idee foarte buna, multumesc smile.gif


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mihai_dorin
post 7 Feb 2009, 20:15
Post #13


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.144
Joined: 23 September 07
From: Bucuresti




Ce ar fi sa dai un apel la nr 112 sa le povestesti si lor intamplarea. Poate asa vor da de cel care te-a lovit.

In orice caz, numarul nu pare a fi spaniol:

http://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_car_number_plates

This post has been edited by mihai_dorin: 7 Feb 2009, 20:16


--------------------
Renault Megane Sedan 1.6 16v 2007 Privilege + Mio C720b
“Omul este cel mai putin el însusi, atunci cand vorbeste în propria persoana. Da-i o masca, ºi el va va spune adevarul. ” Oscar Wilde
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel4ro
post 7 Feb 2009, 22:03
Post #14


forumist anti


Group: Members
Posts: 1.166
Joined: 16 September 07
From: B U Z Ã U city




Ce-ar fi sa nu sune la 112, ACUM, pentru asta?

La 112 suni cand te confrunti cu o situatie de urgenta, nu suni sa reclami ceva ce s-a intamplat in urma cu cateva zile.



--------------------
Renault Megane 2.1 2004 SEDANiel4ro Privilege, 1.5 DCI , 82 CP - Numar DREPTUNGHIULAR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mihai_dorin
post 7 Feb 2009, 22:29
Post #15


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.144
Joined: 23 September 07
From: Bucuresti




Ok, atunci sa te duci la o sectie de politie mai abilitata din punt de vedere al neuronilor.


--------------------
Renault Megane Sedan 1.6 16v 2007 Privilege + Mio C720b
“Omul este cel mai putin el însusi, atunci cand vorbeste în propria persoana. Da-i o masca, ºi el va va spune adevarul. ” Oscar Wilde
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel4ro
post 7 Feb 2009, 22:37
Post #16


forumist anti


Group: Members
Posts: 1.166
Joined: 16 September 07
From: B U Z Ã U city




pai competenta teritoriala nu poate apartine decat postului de politie pe raza caruia s-a produs accidentul


--------------------
Renault Megane 2.1 2004 SEDANiel4ro Privilege, 1.5 DCI , 82 CP - Numar DREPTUNGHIULAR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mihai_dorin
post 7 Feb 2009, 22:57
Post #17


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.144
Joined: 23 September 07
From: Bucuresti




Asa a fost si cand s-au furat armele? Ma indoiesc. Cred ca de la un anumit punct se pot interesa si cei de la Capitala. Oricum nu strica sa ii tragi nitel de maneca.


--------------------
Renault Megane Sedan 1.6 16v 2007 Privilege + Mio C720b
“Omul este cel mai putin el însusi, atunci cand vorbeste în propria persoana. Da-i o masca, ºi el va va spune adevarul. ” Oscar Wilde
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 7 Feb 2009, 23:03
Post #18


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




QUOTE(george_slz @ 7 Feb 2009, 08:17)
Nu mai bine faci tu o plangere la Politia Capitalei. Aia din Bragadiru sunt niste tablagii nu detectivi!
*




imi poti detalia cu exemple? ti-au batut tabla pe solența sau cum? unsure.gif


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel4ro
post 7 Feb 2009, 23:12
Post #19


forumist anti


Group: Members
Posts: 1.166
Joined: 16 September 07
From: B U Z Ã U city




QUOTE(george_slz @ 7 Feb 2009, 09:17)
Orice masina care intra pe teritoriul Romaniei este mentionata intr-o baza de date. Va amintiti ca la granita vi se cere si talonul masinii.
*


nu se tine evidenta persoanelor sau mijloacelor de transport care apartin unui stat comunitar, la trecerea intr-un alt stat comunitar.

daca nu stiti, nu mai dati ca sigure anumite informatii


--------------------
Renault Megane 2.1 2004 SEDANiel4ro Privilege, 1.5 DCI , 82 CP - Numar DREPTUNGHIULAR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 7 Feb 2009, 23:49
Post #20


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Aduce cu un numar din Provincia Blagoevgrad. Incepe cu E, iar o placa de Bulgaria nu e chiar departe. Problema e ca aia au doua litere la sfarsit, nu trei.
Sigur ai retinut bine numarul? Cu altul nu prea seamana.


--------------------
ZAZ Zaporojeþ 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin1983
post 8 Feb 2009, 01:14
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.587
Joined: 3 July 06
From: Bucuresti-Rahova




pe net ai incercat sa cauti masina? ma gandesc la anunturi de vanzare smile.gif poate o gasesti asa...


--------------------
Renault Megane1- -Sisteme electronice de securitate
"Pe zi ce trece, prostii fac progrese, devin si mai prosti!" C. Vadim Tudor
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Axe
post 8 Feb 2009, 08:07
Post #22


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




QUOTE(mihai_dorin @ 7 Feb 2009, 21:15)
Ce ar fi sa dai un apel la nr 112 sa le povestesti si lor intamplarea. Poate asa vor da de cel care te-a lovit.

In orice caz, numarul nu pare a fi spaniol:

http://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_car_number_plates
*



Acum vazand ce zice la wiki, imi pun intrebarea daca nu cumva E-ul ala din fata nu este chiar cel mic din portiunea albastra !?
Voi intreba baietii, eu eram atat de socat ca ma uitam la numarul masinii incercand sa-l retin (era la 3 m de mine) dar nu eram capabil sa percep caracterele. Am auzit ca dupa un soc puternic, victimelor li se intampla si chestia asta. Toti au fost insa de acord ca ala era numarul !



Hmmmmmm, se pare ca am gasit, sa fie oare vorba de Bogatu Danut din acest document ? http://www.dip-alicante.es/bop2/pdftotal/2...02/14-02-08.pdf
*Dati serch dupa nume, apare si numarul masinii

acelasi bogatu danut apare si aici : http://www.dipalme.org/Servicios/Boletin/b...;file/15006.pdf

http://www.derecho.com/l/borm/citacion-com...79-235740-1.pdf

http://www.carm.es/borm/documento?obj=bol&id=36452

This post has been edited by Axe: 8 Feb 2009, 13:36


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel4ro
post 8 Feb 2009, 08:49
Post #23


forumist anti


Group: Members
Posts: 1.166
Joined: 16 September 07
From: B U Z Ã U city




99% ca asta este

mergi la politie cu datele astea, nu pot fi multi in tara cu numele respectiv.

i-ati toti colegii care au fost de fata si solicita ca fiecare sa dea declaratie cu ce a vazut. insista , chiar daca ti se va spune ca nu este nevoie.


--------------------
Renault Megane 2.1 2004 SEDANiel4ro Privilege, 1.5 DCI , 82 CP - Numar DREPTUNGHIULAR
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DanCVA
post 8 Feb 2009, 13:22
Post #24


Membru care arde gazu'... accelerand


Group: Members
Posts: 4.262
Joined: 23 December 07
From: Bucuresti




Felicitari Axe pentru ca l-ai gasit. Nu-l lasa sa scape! Daca politia nu-l trage la raspundere, atunci incearca sa-l dai in judecata in civil.

PS: incearca sa-i dai de CNP, o sa-ti fie mai usor sa-l gasesti in Romania.


--------------------
Renault Megane Sedan 2007/Expression/Keyless-Go/MP3/6CD Changer/Autolights/CC/Heated seats/Tuxedo/1.6 16V - B 82 KVA
Repar oglinzile de Megane 2, Senic 2 si Clio 3.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Axe
post 8 Feb 2009, 13:40
Post #25


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




Ca semnalmente individul este brunet tuns scurt, aproximativ 1.75-1.78(este o aproximare dupa cum statea pe scaun si cam cat mai ramanea pana la plafon), aproximativ 30 ani.
Am analizat si alte piste dar asta este 99,9%

This post has been edited by Axe: 8 Feb 2009, 13:40


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
os
post 8 Feb 2009, 13:48
Post #26


Dictator. Comunist. Arbitrar. Pe scurt: rau.


Group: Moderatori
Posts: 1.528
Joined: 29 April 04




Salveaza URGENT toate documentele püe care le gasesti pe Internet, inainte ca acestea sa dispara!

Tipareste-le (de pe hirtie nu se mai sterge) si noteaza pe spatele fiecarei hirtii data si ora la care ai salvat documentele. Daca-s numai pagini de Internet -> screen shot.

Edit
---------
Acum am vazut cit de mari sunt. Poti sa imprimi si numai extrase (inceputul si partea care intereseaza). Bineinteles -> documentul il salvezi.

Intreaba pe careva care stie spanioleste ce vor de fapt documentele alea.


--------------------
. . .
Muschii mei minte nu are.
Cip-Cirip! Cip-Cirip! Cip-Cirip!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 8 Feb 2009, 14:01
Post #27


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




http://www.presamil.ro/OM/2008/14/17.pdf

are si profil de hi5 pe adresa aia, 34 ani, nascut pe 3 martie. Asta daca e aceeasi persoana.


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DanCVA
post 8 Feb 2009, 14:42
Post #28


Membru care arde gazu'... accelerand


Group: Members
Posts: 4.262
Joined: 23 December 07
From: Bucuresti




Pana prin 2000 nu existau persoane cu numele Bogatu Danut domiciliate in Bucuresti.
Am cautat si in cartea de telefoane si nimic.


--------------------
Renault Megane Sedan 2007/Expression/Keyless-Go/MP3/6CD Changer/Autolights/CC/Heated seats/Tuxedo/1.6 16V - B 82 KVA
Repar oglinzile de Megane 2, Senic 2 si Clio 3.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Brohlin
post 8 Feb 2009, 15:10
Post #29


Membru


Group: Members
Posts: 180
Joined: 11 June 07
From: Bucuresti




Cartea de telefoane e fix-pix daca postul telefonic e inregistrat pe un alt nume...


--------------------
Renault Symbol Fidji 1.5 dci +80CP 2006 - B-00-???
What's that coming over the hill / Is it a monster? Is it a monster?... It is my monster!!!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DanCVA
post 8 Feb 2009, 15:15
Post #30


Membru care arde gazu'... accelerand


Group: Members
Posts: 4.262
Joined: 23 December 07
From: Bucuresti




Am cautat si intr-o baza de date cu cnp-urile persoanelor din Bucuresti.


--------------------
Renault Megane Sedan 2007/Expression/Keyless-Go/MP3/6CD Changer/Autolights/CC/Heated seats/Tuxedo/1.6 16V - B 82 KVA
Repar oglinzile de Megane 2, Senic 2 si Clio 3.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 09:46
Forum Renault