DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Am ramas fara oglinda retrovizoare stinga.

giQp
post 21 Jun 2003, 13:11
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 23 April 03
From: Bistrita




Cineva, cred care avea nevoie de un ciob de oglinda mi-a sparlit-o pentru ca nu a luat si suportul.De o luna ma chinuiesc sa gasesc o oglinda, sa cumpar ca de furat nu am de gind sa ma apuc.Nu gasesc, nici oglinda, nici cu tot cu suport.Daca stie cineva de unde pot procura una il rog sa-mi raspunda.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SpeedyGonzales
post 22 Jun 2003, 18:47
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 19
Joined: 7 June 03




QUOTE
Cineva, cred care avea nevoie de un ciob de oglinda mi-a sparlit-o pentru ca nu a luat si suportul.De o luna ma chinuiesc sa gasesc o oglinda, sa cumpar  ca de furat nu am de gind sa ma apuc.Nu gasesc, nici oglinda, nici cu tot cu suport.Daca stie cineva de unde pot procura una il rog sa-mi raspunda.


Din pacate nu am o solutie la problema ta, dar ca sa te mai descreteshti putin iti spun una: zilele trecute i-au spart oglinda masinii directorului meu, un VW Passat... ghici cat costa ? 20 mil. 173.gif


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
guvernul
post 23 Jun 2003, 13:41
Post #3


Membru


Group: Members
Posts: 155
Joined: 30 April 03




:shock: :shock: Tu glumesti?? :shock: :shock:


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daciaclub-cj666
post 23 Jun 2003, 13:44
Post #4


Membru


Group: Members
Posts: 124
Joined: 20 May 03
From: Cluj




QUOTE
Cineva, cred care avea nevoie de un ciob de oglinda mi-a sparlit-o pentru ca nu a luat si suportul.De o luna ma chinuiesc sa gasesc o oglinda, sa cumpar  ca de furat nu am de gind sa ma apuc.Nu gasesc, nici oglinda, nici cu tot cu suport.Daca stie cineva de unde pot procura una il rog sa-mi raspunda.



Ce te impiedica sa dai un telefon la Vocea Clientului si sa ceri una? In mod normal ar trebui sa-ti trimita, chiar daca probabil contra-cost. :idea:


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdan_o
post 24 Jun 2003, 09:15
Post #5


om ca, din pacate, din ce in ce mai putini


Group: Members
Posts: 3.940
Joined: 23 May 03
From: Bucuresti




Pai, n-ai Casco? Du-te la politie sa-ti dea o constatare si dup-aia te duci pe capul societatii de asigurare si service-ului. Lasa-i pe ei sa-si bata capetele.


--------------------
Dacia SLZ 1.4 / Break CL
E bine sa fii multumit cu ceea ce ai, dar nu si de ceea ce esti (Sir James MacKintosh)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alberto
post 24 Jun 2003, 12:16
Post #6


Membru incepator


Group: Members
Posts: 81
Joined: 26 March 03
From: Bucuresti




QUOTE
Cineva, cred care avea nevoie de un ciob de oglinda mi-a sparlit-o pentru ca nu a luat si suportul.De o luna ma chinuiesc sa gasesc o oglinda, sa cumpar  ca de furat nu am de gind sa ma apuc.Nu gasesc, nici oglinda, nici cu tot cu suport.Daca stie cineva de unde pot procura una il rog sa-mi raspunda.


Daca nu nezolvi pana la urma ar mai fi o scapare sa te duci la astia cu geamuri si sa-ti faca o oglinda


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th April 2024 - 15:45
Forum Renault