DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Despre regulament si acordare de WARN/BAN

BZN
post 12 Dec 2010, 19:09
Post #61


Itan convins


Group: Members
Posts: 3.590
Joined: 29 January 08
From: Rucar / Bucuresti




@klaus
Si cu ceilalti 3 ce faci? Victime colaterale? De ce inciti spiritele? Omul de calitate se remarca in situatiile critice. Si nu ma refer acum aptitudinile tehnice, ci la altele...
Imi dai senzatia ca aperi ceva care nu "cadreaza" cu standardele tale. De ce oare?



--------------------
Tico 0,796 6v, 1998 /Logan 1,598 16v, 2009 . - AGXXMAV / AGXXVAB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 12 Dec 2010, 19:10
Post #62


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Man,
Chestii din astea poti incerca cu aia mai tineri! wink.gif
Io-s prea harsait prin toate cele ca sa tina la mine!
Era o intrebare simpla! La care ar fi trebuit sa respunzi simplu si la obiect, la fel ca in celelalte 99,9% din cazuri! De ce tocmai acum ai dori sa fii evaziv? Chestii din astea cu invaluire si alte shit-uri, repet: la aia mai cruzi! wink.gif
Pana una alta, eu nu am fost revoltat, urzicat, nu m-am atacat! Altii au facut-o, si da, ai dreptate, sunt din gasca tempita de pe forum. Da' nu io! Io doar am intrebat ceva! Iar tu, ca un adevarat maestru, le-amesteci. Daca eu fac parte din acei "tampiti" nu inseamna ca m-am si revoltat si am si tipat, cum tu cu iscusinta vrei a se lasa sa se inteleaga ca as fi procedat!

Deci, mai incercam o data? Nu tip, nu ma urzic, sunt de acord cu tine ca unii au procedat gresit si au abordat eronat problema, etc. Dar io nu sunt printre aia! Eu doar am intrebat ceva cu totul si cu totul diferit de ce se dicuta aici! Poti da un raspuns? Sau nu?
Sau, mai simplu, poti sa-mi trimiti un PM si sa-mi zici sa tac!

Multumesc!

This post has been edited by kum: 12 Dec 2010, 19:13


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
l@u
post 12 Dec 2010, 19:11
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 6.057
Joined: 31 July 06




@ victoras ....mai si eu m-am gandit la aceeasi treaba dar nu am vrut sa jicnesc pe nimeni

This post has been edited by l@u: 12 Dec 2010, 19:12


--------------------
Land Rover Freelander Td4, HSE -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 12 Dec 2010, 19:15
Post #64


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




kum, eu ti-am raspuns, ba chiar m-am obosit desi m-ai rugat sa nu:
QUOTE(kum @ 12 Dec 2010, 18:35)
O singura rugaminte am: daca te gandesti sa-mi insulti intelectul cu articolul pe care mi l-a citat colegu' moderator, te rog nu te mai obosi!
*

QUOTE(klaus @ 12 Dec 2010, 19:00)
Si kum, fii linistiti, vorba ta, nu ma mai obosesc ca sa nu-ti insult intelectul sensibil. Sensibil la insulte, sa nu se inteleaga altceva.
*



--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 12 Dec 2010, 19:21
Post #65


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




OK!
Eu inteleg! Pana la urma nu e de condamnat! In fond nu ma cunosti, nu te cunosc!
La cat esti de competent cand dai sfaturi la altii pe probleme de legislatie si nu numai (nu zic la misto), daca atat reusesti cu mine, pai ma simt magulit. Pe bune! Ma asteptam sa ma dai prin praf, sa ma faci in foi de vita! Da' daca asta e tot... asta e!
Nu mai insist, ca stiu cand sa ma opresc! Cine are oleaca de creieri isi da sema despre ce-i vorba! Cine nu... treaba lui!
Multumesc pentru ...



.... pentru ce?
Nu stiu, ca de raspuns nu mi s-a raspuns! Da' asa m-a invatat mama ca-i frumos: sa multumesti!
Deci multumesc!

This post has been edited by kum: 12 Dec 2010, 19:21


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 12 Dec 2010, 19:23
Post #66


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Cu placere.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lostboy
post 12 Dec 2010, 19:26
Post #67


Finding my way!


Group: Members
Posts: 3.261
Joined: 17 May 06




QUOTE(cdadan @ 12 Dec 2010, 19:04)
Nu ma. Ban mi-am luat si eu ca cica l-am insultat, nu-i problema. Era vorba de:

wink.gif
...

Bre, să fiu clar: am vrut să subliniez ”opinia” lui liviu cu privire la rodipet.

12 Dec 2010, 19:32:
QUOTE(klaus @ 12 Dec 2010, 19:00)
In continuare aceeasi atitudine:
Tanti, tanti, uite ce ne-a facut rodi, ne-a tras-o cum o tragem si noi la altii. Sa fie pedepsit ca ne deranjeaza in actiunile noastre de a le-o trage DOAR NOI la altii.
.....
*


Cine a zis că i-a tras-o rodi? Eu cred că vă felicitați prea mult pentru clona asta, lucru dovedit și de topicul ăsta prin care vă mascați acțiunile și vreți să scoateți obiectivismul de mult pierdut.
Un efort inutil, zic eu.

This post has been edited by Lostboy: 12 Dec 2010, 19:32


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BZN
post 12 Dec 2010, 19:38
Post #68


Itan convins


Group: Members
Posts: 3.590
Joined: 29 January 08
From: Rucar / Bucuresti




Astept inca un raspuns. Sunt curios care va fi acela.


--------------------
Tico 0,796 6v, 1998 /Logan 1,598 16v, 2009 . - AGXXMAV / AGXXVAB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 12 Dec 2010, 19:48
Post #69


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




QUOTE(BZN @ 12 Dec 2010, 19:09)
@klaus
Si cu ceilalti 3 ce faci?  Victime colaterale? De ce inciti spiritele? Omul de calitate se remarca in situatiile critice. Si nu ma refer acum aptitudinile tehnice, ci la altele...
Imi dai senzatia ca aperi ceva care nu "cadreaza" cu standardele tale. De ce oare?
*


1. Cu ceilalti 3 nu fac nimic. Parerea mea e ca 7 dintre cei care au postat pe acest topic sa se planga de alt user nu aveau de ce sa o faca pentru ca fac sau au facut si ei la viata lor la fel. Ceilalti 3 useri ar avea motive sa se planga. De aici
2. Ceilalti 3 nu sunt victime colaterale. Ei sunt dintre cei care ar avea de ce sa se planga.
3. Sa apar? radmasa.gif Sunt extraordinar de amuzat cum cetateni cu state vechi de bascalie, si uneori de injurii multiple, sunt deranjati de altul care face exact ca ei, dar de data asta la adresa lor.
Mi se pare o manifestare foarte "de gradinita", pe princpiu enuntat de mine mai sus "tanti, tanti, uite si ala face ca mine, dati-i si lui aceeasi pedeapsa sau una chiar mai aspra decat mie"


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 12 Dec 2010, 19:50
Post #70


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




klaus, ai citit niste postari de-ale individului respectiv?


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 12 Dec 2010, 19:53
Post #71


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




fiti voi relaxati, ca am fost primul moderator care i-a sters mesaje, ca era evidenta de la inceput directia de lucru.
Doar ca dupa aia a plecat de pe ariile mele, s-a mutat "la mai bine"


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 12 Dec 2010, 20:20
Post #72


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




Si din punctul tau de vedere exista cineva din "gasca vesela" de care vorbesti tu care se posteze "asa ceva"?

Stiu, "gasca vesela" injura, face flame, offtopic, caterinca, dar macar totul se pastreaza la un nivel inteligibil.
Parerea unui om care a decis sa nu fie iritat de post-urile ciudate si lipsite de esenta ale acestui rodi.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vis-a-vis
post 12 Dec 2010, 20:37
Post #73


DaciaClubber


Group: Members
Posts: 7.887
Joined: 20 June 05
From: Bucuresti




Ma, eu sunt fanul declarat al lui rodi. Chiar as mai vrea sa-l citesc sa vad cum atatia useri sar la castana si si-o iau. Mi-aduc aminte de mamaie inainte sa moara la 96 de ani, cum, nu mai zicea nimic inteligibil si se repeta si eu ca prostu' ma enervam, pana mi-am dat seama ca nu toti suntem la fel si fiecare om are lumea lui care trebuie inteleasa. Fiecare dintre noi deranjam mai mult sau mai putin pe cei din jur, cu unii suntem pe aceeasi lungime de unda, cu altii suntem incompatibili. Nu aveti scuza ca l-ati injurat. Asta e dovada de slabiciune. Asta e, v-a facut...


--------------------
Dacia Logan MCV 1.5 DCi
Life is a journey, not a destination.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 12 Dec 2010, 20:44
Post #74


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.228
Joined: 24 June 07




QUOTE(vis-a-vis @ 12 Dec 2010, 20:37)
Nu aveti scuza ca l-ati injurat. Asta e dovada de slabiciune. Asta e, v-a facut...
*



Ai pus punctul pe "i". Trist pentru cei afectati, dar adevarat.


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lostboy
post 12 Dec 2010, 20:50
Post #75


Finding my way!


Group: Members
Posts: 3.261
Joined: 17 May 06




QUOTE(klaus @ 12 Dec 2010, 19:48)
Parerea mea e ca 7 dintre cei care au postat pe acest topic sa se planga de alt user nu aveau de ce sa o faca pentru ca fac sau au facut si ei la viata lor la fel.

...și au fost sancționați pentru asta. Surpriza este ca rodipet nu este sancționat.Tu ești un fin cunoscător al legilor. Dacă un infractor (din gașca vesela) și-a ispășit pedeapsa, el nu mai are drepturi pentru ca a comis cândva o infracțiune? Nu cred! Chiar dacă un infractor a ucis pe cineva, nimeni nu are dreptul să-l ucidă pe el. Mai bine spuneți că vă enervează unii useri și că mușchii voștri vor sa le dați peste bot. Nu o mai îmbrăcați savant ca de fapt regulamentul va constrânge să dați sancțiuni!

This post has been edited by Lostboy: 12 Dec 2010, 20:56


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 12 Dec 2010, 20:51
Post #76


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(vis-a-vis @ 12 Dec 2010, 21:37)
Ma, eu sunt fanul declarat al lui rodi. Chiar as mai vrea sa-l citesc sa vad cum atatia useri sar la castana si si-o iau. Mi-aduc aminte de mamaie inainte sa moara la 96 de ani, cum, nu mai zicea nimic inteligibil si se repeta si eu ca prostu' ma enervam, pana mi-am dat seama ca nu toti suntem la fel si fiecare om are lumea lui care trebuie inteleasa. Fiecare dintre noi deranjam mai mult sau mai putin pe cei din jur, cu unii suntem pe aceeasi lungime de unda, cu altii suntem incompatibili. Nu aveti scuza ca l-ati injurat. Asta e dovada de slabiciune. Asta e, v-a facut...
*




QUOTE(Merced @ 12 Dec 2010, 21:44)
Ai pus punctul pe "i". Trist pentru cei afectati, dar adevarat.
*




Babaieti, nu ati inteles nimic! sad.gif

This post has been edited by kum: 12 Dec 2010, 20:51


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 12 Dec 2010, 20:55
Post #77


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




QUOTE(Lostboy @ 12 Dec 2010, 20:50)
...si au fost sanctionati pentru asta. Surpriza este ca rodipet nu este sanctionat.
*
Exact ce ziceam:
QUOTE(klaus @ 12 Dec 2010, 19:48)
"tanti, tanti, uite si ala face ca mine, dati-i si lui aceeasi pedeapsa sau una chiar mai aspra decat mie"
*

Vorba lui kum, ba baieti, nu ati inteles nimic.
Bine, el se refera la altceva decat la ce ma refer eu.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lostboy
post 12 Dec 2010, 21:02
Post #78


Finding my way!


Group: Members
Posts: 3.261
Joined: 17 May 06




Degeaba o dați în diverse, esențialul rămâne: faceți clone să aveți motive să vă răzbunați pe unii useri. Și o faceți într-o manieră josnică.
Dar nu știu de ce aș avea pretenții.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 12 Dec 2010, 21:10
Post #79


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




QUOTE(Lostboy @ 12 Dec 2010, 20:50)
Surpriza este ca rodipet nu este sancționat
*


Eu zic sa te mai documentezi .. moderator preview pentru totdeauna e cea mai grea pedeapsa pe care o poate lua cineva (daca stai sa ma intrebi pe mine).

Cat despre teoria conspiratiei ... da-i mai departe ca imi place ce se poate debita.


--------------------
. . .
-= age is just a number =-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 12 Dec 2010, 21:16
Post #80


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(klaus @ 12 Dec 2010, 19:00)
Tanti, tanti, uite ce ne-a facut rodi, ne-a tras-o cum o tragem si noi la altii. Sa fie pedepsit ca ne deranjeaza in actiunile noastre de a le-o trage DOAR NOI la altii.
Eu as fi inteles acest topic din partea unor cetateni decenti, dar cand 7 din 10 useri care fac spume pe acest topic fac la randul lor acelasi lucru cu altii...
*


N-are rost sa fac pe prostul si sa cer lamuriri, evident ca m-ai numarat intre cei 7.
Sunt curios daca esti un cetatean mai decent decat cei 7 lipsiti de decenta.
Afirmatiile tale nu au prea mare legatura cu realitatea. Gresesti prin omisiune sau prin lipsa de documentare. Individul a facut un fel de troaca de porci cam toate subiectele pe care s-a afirmat. Si asta pe forumul decent, pe care voi il conduceti.
Pe alte forumuri, stii foarte bine, se sanctioneaza bagarea in seama in forma repetata, vanatoarea de posturi, deschiderea de zeci de subiecte aiurea, postarea de dragul de a posta, offtopicul, initierea de flame-uri. Pe reno-dacia club regulamentul e mai permisiv sau pur si simplu omite o parte din aceste aspecte.
Va multumiti sa amenintati cu banul useri noi care ar fi tentati sa vaneze 25 de posturi, pentru a avea acces la pm. Pe cei care vaneaza aiurea cate 60 de posturi pe zi, nu-i vedeti. unsure.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vis-a-vis
post 12 Dec 2010, 21:18
Post #81


DaciaClubber


Group: Members
Posts: 7.887
Joined: 20 June 05
From: Bucuresti




Culmea e ca a deranjat cel mai mult la cafenea tongue.gif
Hai sa nu fim ipocriti, adevarul e undeva la mijloc wink.gif


--------------------
Dacia Logan MCV 1.5 DCi
Life is a journey, not a destination.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Muttley
post 12 Dec 2010, 21:22
Post #82


__________________


Group: Members
Posts: 12.995
Joined: 4 September 04
From: -




Din ce spune klaus, inteleg ca el vede-n rodi o fiinta malefica ce joaca teatru, astfel facand un misto voalat. Bravo tie klaus, esti peste noi toti. Inclusiv peste Liviu, care n-a reusit sa vada si el ceea ce vezi tu si l-a trecut pe moderator preview.

Pentru mine, subiectul e incheiat, personajul e pazit din scurt. Daca va continua cu 900 de postari intr-o luna, adica 30 postari pe zi, o sa vi se ia de previzualizat ineptii si o sa faceti ceea ce trebuia de la inceput.

This post has been edited by Muttley: 12 Dec 2010, 21:24


--------------------
Dacia 1310 TLX 1988
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 12 Dec 2010, 21:33
Post #83


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(klaus @ 12 Dec 2010, 21:55)
Exact ce ziceam:
Vorba lui kum, ba baieti, nu ati inteles nimic.
Bine, el se refera la altceva decat la ce ma refer eu.
*


Man, nu stiu la ce anume te referi tu, da' io le explicam celor carora le-am adresat aceste cuvinte ca sa nu se mai ia dupa aparente! Adica sa nu creada ca injuraturile adresate rodiei au fost dovada de slabiciune (din partea grecului&co) si nici ca "i-a facut". Daca stam bine si ne gandim, poate observam dincolo de aparente! Asta am vrut sa spun!
Da' e cam greu la ora asta! Si e si duminica seara! sad.gif


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 12 Dec 2010, 21:36
Post #84


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Io sunt curios, presupunand ca nu s-ar fi deranjat oile negre, daca l-ar fi lasat sa umple forumul cu 10 000 de posturi aberante intr-un an. Pentru ca observ ca mai mult deranjeaza ca au sarit oile decat ce scria ala si inversunarea cu care o facea. Atata timp cat a fost lasat pana acum, nu vad de ce n-ar fi fost lasat si in continuare. Facea 100 000 de posturi de colectie in 10 ani de vechime. wink.gif


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vis-a-vis
post 12 Dec 2010, 21:37
Post #85


DaciaClubber


Group: Members
Posts: 7.887
Joined: 20 June 05
From: Bucuresti




kum-ule, tu vrei sa te dai bagabont si esti facut gramada... stai naibi-n banca ta, ca stim noi mai bine care-i treaba. O iei pe urma lu' rodi la capitolul posturi de neinteles wink.gif

12 Dec 2010, 21:39:
Pictorase, oricine l-ar fi detronat pe argon ar fi avut toata stima mea. Mare spectacol ar fi fost daca s-ar fi simtit amenintat 04.gif

This post has been edited by vis-a-vis: 12 Dec 2010, 21:39


--------------------
Dacia Logan MCV 1.5 DCi
Life is a journey, not a destination.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 12 Dec 2010, 21:45
Post #86


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(vis-a-vis @ 12 Dec 2010, 22:37)
kum-ule, tu vrei sa te dai bagabont si esti facut gramada... stai naibi-n banca ta, ca stim noi mai bine care-i treaba. O iei pe urma lu' rodi la capitolul posturi de neinteles wink.gif

<span class='edit'>12 Dec 2010, 21:39:</span>
Pictorase, oricine l-ar fi detronat pe argon ar fi avut toata stima mea. Mare spectacol ar fi fost daca s-ar fi simtit amenintat 04.gif
*


Ausma nea'...
Nu tin minte sa fi ciocnit valizele-n gara!
Deci, daca nu cumva m-ai vazut iesind de la tine din apartament cand ai venit mai repede de la scoala, inseamna ca nu ne cunostem! Drept pentru care mi se pare ca-ti permiti cam multe!
Facut gramada esti tu si cu pretena ta!
Daca imi aduc bine aminte, ai mai postat tu odata niste tampenii referitoare la ce postez io, da' am zis ca mi s-o fi parut, ca o fi , ca o pati, si nu ti-am zis nimic! Da' vezi ca sari calu'
Hai, fugi repede si editeaza-ti postul si apoi da-mi riport!
***cenzurat***

L.E. Si nu te mai obosi! Mi-am dat singur riport! ***cenzurat***

************************************************************
Text cenzurat partial de moderator + 3 zile read-only pe forum.

This post has been edited by Liviu: 12 Dec 2010, 22:04


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Muttley
post 12 Dec 2010, 21:48
Post #87


__________________


Group: Members
Posts: 12.995
Joined: 4 September 04
From: -




QUOTE(Victoras2001 @ 12 Dec 2010, 21:36)
... observ ca mai mult deranjeaza ca au sarit oile decat ce scria ala si inversunarea cu care o facea...
*


Nu-i adevarat.
Oile s-au aruncat in prapastie de buna voie, s-au autosacrificat ca sa se ia atitudine. Ma rog, un sacrificiu care trece smile.gif

Insa nu stiu daca realizezi ce a primit rodi prin acel moderator preview. Daca nu stii:
- se duce la Clipuri Video sa posteze ceva, primeste A l e x un mesaj cu postarea lui, "o aprobi, sau nu?";
- posteaza la CLT, primesc mesajul de instiintare Ov si os;
- posteaza la Cafenea, primesc mesajul Liviu, Ake si os;
- samd.

Pai cine drac te gandesti tu c-o sa-i dea unda verde aluia? Poate A l e x cel mult radmasa.gif

Deci oile au primit ceea ce stiau c-or sa primeasca. rodi a primit FIX ce trebuia, pentru mine cel putin, poate mai mult decat speram icon_mrgreen.gif

This post has been edited by Muttley: 12 Dec 2010, 21:50


--------------------
Dacia 1310 TLX 1988
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 12 Dec 2010, 21:51
Post #88


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(Muttley @ 12 Dec 2010, 22:48)
Nu-i adevarat.
Oile s-au aruncat in prapastie de buna voie, s-au autosacrificat ca sa se ia atitudine. Ma rog, un sacrificiu care trece smile.gif

Insa nu stiu daca realizezi ce a primit rodi prin acel moderator preview. Daca nu stii:
- se duce la Clipuri Video sa posteze ceva, primeste A l e x un mesaj cu postarea lui, "o aprobi, sau nu?";
- posteaza la CLT, primesc mesajul de instiintare Ov si os;
- posteaza la Cafenea, primesc mesajul Liviu, Ake si os;
- samd.

Pai cine drac te gandesti tu c-o sa-i dea unda verde aluia? Poate A l e x cel mult  radmasa.gif

Deci oile au primit ceea ce stiau c-or sa primeasca. rodi a primit FIX ce trebuia, pentru mine cel putin, poate mai mult decat speram  icon_mrgreen.gif
*


aplauze.gif
intotdeauna am zis ca matli de pe internet e baiat destept! smile.gif


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vis-a-vis
post 12 Dec 2010, 21:52
Post #89


DaciaClubber


Group: Members
Posts: 7.887
Joined: 20 June 05
From: Bucuresti




kum, ramane valabil ce-am zis mai sus wink.gif


--------------------
Dacia Logan MCV 1.5 DCi
Life is a journey, not a destination.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 12 Dec 2010, 21:53
Post #90


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




QUOTE(Muttley @ 12 Dec 2010, 21:48)
Nu-i adevarat.
Oile s-au aruncat in prapastie de buna voie, s-au autosacrificat ca sa se ia atitudine. Ma rog, un sacrificiu care trece smile.gif
*


N-am mai avut rabdare sa scriu, dar asta-i si parerea mea.
De fapt as putea chiar recunoaste ca am zis sa nu ma mai bag. Si vezi de ce...

This post has been edited by Victoras2001: 12 Dec 2010, 21:54


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages < 1 2 3 4 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 04:24
Forum Renault