DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Binatone A350, Igo,Mio,TomTom?

xjc0c0
post 22 Jan 2011, 19:25
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 830
Joined: 4 April 08
From: Brasov




Am cumparat azi un gps Binatone A350,ce are doar harta Europei de Vest. Ca sistem ruleaza pe wince.net 5.0,iar ca soft cred ca se numeste MobileNavigator (va rog sa-mi scuzati lipsa de informatii in domeniu) . Cum harta tarii noastre iubite,nu o are,si nici pe net nu am gasit...ma gandeam ca ar fi mai bine sa merg la baietii ce se ocupa cu asa ceva,si sa rezolve ei problema.
Astept o recomandare ce soft ar fi mai bun,si totodata compatibil cu aparatul.
Citeam prin cartea lui ca datorita parbrizelor "atermice" exista probabilitatea de a pierde semnalul in anumitii situatii,si ca recomanda o atenta externa. Adevarat/Fals ?

Am cumparat acest gps low-cost ,fiindca doresc integrarea lui in bord,rezulta sanse mari sa-l zgarii,tai,etc...ca gps pentru excursii folosesc un Mio Moov S505. Dar daca Binatone isi face treaba,si estetic va arata bine integrat in bord,il voi pastra. Odata fixat,nu am de gand sa-l mai scot ,de aceea vreau sa ma asigur ca merge bine inainte de fixare.

Multumesc biggrin.gif


--------------------
Ex: Megane I ---- ----
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
persymzph
post 29 May 2011, 18:29
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 29 May 11




salut ai gasit ceva ca eu am cautat si nam gasit nimik parca zici ca ceva antic


--------------------
BMW 320d 2000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 11:20
Forum Renault