DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Topicuri combinate, apoi șterse

ggmm729
post 18 Apr 2013, 09:31
Post #31





Group: Members
Posts: 0
Joined: 12 March 13




Ti-ar placea sa fii si tu un mic Ceausescu! 90% din cele vandute pe bursa sunt doar ciurucuri, iar peste 90% din proprietarii de Renault nu mai dau prin service la iesirea din garantie (ca doar aia sunt niste hoti, mai bine le repara ei in fata blocului cu piese din dezmembrari)! Dar am inteles, tu esti o dama de companie virgina!
Cat despre clone, nasol! Da-mi suspend 99999 de ani, ca doar asta e rostul vietii majoritatii moderatorilor


--------------------
none none none
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 18 Apr 2013, 09:37
Post #32


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.851
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Eu stiu ca unii ar vinde orice ... dar mie personal mi se pare penibil sa vinzi placute de frana uzate .... maine ce te apuci sa vinzi ? uleiul proapat scos din motor ca mai merge ?!?

Nu cred ca ai vazut la cineva care vinde piese din dezmembrari sa-ti ofere placutele de frana uzate, nu?


Astfel spus ... sustin punctul de vedere al lui Dragos si R19/16v ... si nu pentru ca sunt moderatori ci pentru ca mie personal nu mi se pare ok sa vinzi asa ceva .... un fel de culmea zgarceniei in opinia mea ...

Si cum au scis colegii mai sus ... nu iti convine ... este alegerea ta .... la 15 posturi toate pentru a vinde niste placute de frana second .... ce sa zic ...

This post has been edited by cj98czh: 18 Apr 2013, 09:42


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 18 Apr 2013, 09:49
Post #33


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




La ce preț erau plăcuțele?


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 18 Apr 2013, 09:50
Post #34


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Am un bec h7 philips x-treme vision, dat jos de pe masina de vreo 2 ani, pacat de el, doar filamentul e ars, arata impecabil, SH ca nou. Il dau eftin. smile.gif


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ggmm729
post 18 Apr 2013, 09:59
Post #35





Group: Members
Posts: 0
Joined: 12 March 13




Uita-te mai bine la anunturile cu dezmembrari si ai gasesti bielete, discuri de frana, casete de directii si placute de frana.

Deci eu sunt zgarcit ca mi-am pus Ate fata spate pe masina, la pret cam dublu fata de Trw, nicidecum ala de si-ar cumpara piese second? Tare! Suntem zdraveni la cap cand postam p-aici?

Pana acum postat doar la ce ma interesa, de ce postez in alte parti? Doar ca sa discut in contradictoriu?

Si deviati de la subiect! Nu va priveste de ce le vindeam sau ce vindeam! N-am dat anunt cu produse naziste!
Ideea era ca as intelege stergerea anuntului, warn-ul este exagerat. Atentia mi se putea atrage si printr-un mesaj privat!

Tinand cont de mistocaria si fitele aruncate p-aici, eu unul nu mai continui acest dialog!


--------------------
none none none
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 18 Apr 2013, 10:08
Post #36


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Daca ti se atragea atentia prin PM imi faceai capu' calendar pe PM, macar aici ti-au mai raspuns si altii.
Nu prea am vazut pe la threadurile cu dezmembrari sa se vanda discuri bielete si ce mai zici tu. Am vazut butoane, turbine, injectoare, tablarie, faruri si alte prostii de genul asta.


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 18 Apr 2013, 10:09
Post #37


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(ggmm729 @ 18 Apr 2013, 10:59)
Tinand cont de mistocaria si fitele aruncate p-aici, eu unul nu mai continui acest dialog!
*


Doamne ajută! popa.gif


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 18 Apr 2013, 10:12
Post #38


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Era unul care vindea o planetara care batea decit putin si numai in curbe.


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 18 Apr 2013, 15:32
Post #39


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(ggmm729 @ 18 Apr 2013, 10:59)
Uita-te mai bine la anunturile cu dezmembrari si ai gasesti bielete, discuri de frana, casete de directii si placute de frana.

*


Pe forumul asta?


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 18 Apr 2013, 17:42
Post #40


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Cu tristeze zic, nu stiu ce o sa ne facem fara userul ggmm729 care a adus atatea lucruri speciale acestui forum, dar fix din acest moment trebuie neaparat sa incercam ca are un suspend permanent, ca eu nu ma pot ridica la nivelul lui intelectual sa-i inteleg conceptiile.
Pentru vanzari de chiloti sh, de bauturi ce au mai fost baute o data, de prezervative fosite etc, ii recomand site-urile dedicate pentru vanzari.
Aici se inchide


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 17:13
Forum Renault