DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Toba sport

Andrei_SLZ
post 25 Feb 2005, 15:02
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 21
Joined: 17 October 04
From: Bucuresti




Salut baieti smile.gif nu am mai postat de cand cu tuningul la motor de 1.4 pentru solenza smile.gif eh...uite cam reusit si eu sa imi cumpar un filtru sport de la c&c pe care inca nu l-am montat smile.gif.vreau acum sa strang banii pentru o toba sport, nu vreau second-handuri sau mizerii,cev bun eventual din inox,care sa mearga montata fara a aduce modificari majore sau sa implice serviceul sau cheltuieli aiurea smile.gif.Am vazut o toba frumusica la un magazin de tuning de pe stefan cel mare si costa cam 150 de euro cu tot cu tva...chestia e ca e rotunda....cum fac sa montez o asemenea toba?exista un colier?Nu ma pricep foarte bine asa ca va rog sa imi dati un raspuns cat ma idetaliat despre montare si daca stiti alte locuri de unde pot cumpara o toba buna...o sa incerc si la borla, uitasem sa va zic ca am primit un mail de la ei...cu 5 milioane imi rezolva treaba...dar momentan nu stiu cu marata toba.Ce am vazut eu la magazinul respectiv...era ceva rotund biggrin.gif si negru cu capat de inox...avea diamnetru destul de mare...nu ca cel standard de pe dacia solenza, deci banuiesc ca se pot monta si acele ornamente finale fara a mai strange cu suruburi sau prostii dastea smile.gif.Spuneti va rog o lista cu magazinele sau siteuri unde pot vedea cateva tobe si eventual preturile acestora, mentionez ca ma intereseaza calitatea iar ca bani...dispun cam de 5 milioane..astept sfaturi si va multumesc smile.gif


--------------------
Dacia Solenza - B 66 FUG
Curiozitatea a omorat pisica cu 160 km/h.Era oare vorba de o Solenza?!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costi
post 25 Feb 2005, 15:13
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.230
Joined: 15 October 03
From: Bucuresti






--------------------
DSN/SLZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 11th May 2024 - 06:10
Forum Renault