DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Rabla 2020

Horatiu_Andrei
post 16 Jun 2020, 11:12
Post #61


Membru incepator


Group: Members
Posts: 69
Joined: 21 August 18




MyDacia e in "renovare" de vreo 2 ani, in sensul ca tot apar si dispar informaitii. Azi vezi programul de intretinere si istoricul, maine nu mai vezi nimic. Apoi vezi doar programul dar fara istoric, numarul de km se reseteaza periodic sau nu se poate seta.


--------------------
Dacia Sandero Stepway 2018 Prestige Easy-R
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 17 Jun 2020, 08:59
Post #62


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Cred că m-a auzit Cel de sus că văd că azi am mai multe informații în cont 017.gif
Zilele astea merg sa duc din acte la reprezentanță și sa achit alarma și niște prezoane d-alea antifurt.

Urmează folie pe geamuri și lunetă după ce o ridic,tavă cu margini ridicate pentru portbagaj,apărători noroi la roți și deflectoare de vânt la geamurile față. Și mai în toamnă anvelopele de iarna cu jantele aferente de tablă pe 15 inch cred.

Ce mai se pune pe o mașină nouă pe care vrei să o păstrezi într-o stare cât mai bună? Înafară de revizii la timp și piese de calitate/origine + combustibil de calitate.

Attached thumbnail(s)
my_dacia.JPG ( Size: 169.16k ) Number of downloads: 507


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 17 Jun 2020, 11:22
Post #63


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




QUOTE(claudiu.t @ 17 Jun 2020, 08:59)
Cred că m-a auzit Cel de sus că văd că azi am mai multe informații în cont  017.gif
Zilele astea merg sa duc din acte la reprezentanță și sa achit alarma și niște prezoane d-alea antifurt.

Urmează folie pe geamuri și lunetă după ce o ridic,tavă cu margini ridicate pentru portbagaj,apărători noroi la roți și deflectoare de vânt la geamurile față. Și mai în toamnă anvelopele de iarna cu jantele aferente de tablă pe 15 inch cred.

Ce mai se pune pe o mașină nouă pe care vrei să o păstrezi într-o stare cât mai bună? Înafară de revizii la timp și piese de calitate/origine + combustibil de calitate.
*



Mie dupa ce imi ajunge masina, i-as monta un set de huse pe scaune. Intotdeauna am avut huse pe scaune si este mult mai confortabil sa le pot spala acasa, decat sa ma duc cu scaunele la firme de detailing. Bine, cu atat mai mult cu pe drum am si un bebe. biggrin.gif


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 17 Jun 2020, 11:45
Post #64


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Bună sugestie,chiar m-am gândit și eu la așa ceva dar nu sunt hotărât dacă să pun originale (600lei) sau unele mai de calitate aftermarket dedicate (300lei). Mi-e că astea aftermarket sa nu influențeze cumva negativ airbagurile din scaune în caz de Doamne ferește. Mă mai gândesc.

L.E. Când ridic mașina trebuie să găsesc de la producator/reprezentanță vreun adaptor pentru alimentare GPL? Am văzut că unii folosesc niște "pâlnii" când alimentează.

This post has been edited by claudiu.t: 17 Jun 2020, 11:59


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 17 Jun 2020, 12:06
Post #65


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.774
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




vine cu masina adaptorul. mai pune si o ceara/protectie ceramica de vopsea daca ai bani.

This post has been edited by einstein1984: 17 Jun 2020, 12:06


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 19 Jun 2020, 08:50
Post #66


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Si intr-un final a venit mașina și am intrat în posesia ei. A durat puțin mai mult la acte decât aveam răbdarea necesară dar a meritat. Are Casco si RCA un an,alarmă,prezoane antifurt și i-am băgat gaz (~27litri) și benzină (~46litri). Deci e gata de drum.

Ma lăsat plăcut impresionat livrarea efectivă a mașinii,cu prelata și numele meu acolo pe panou. Chiar dacă e Dacia și unii vor cârcotii mie mi-a plăcut și m-a făcut să mă simt bine,e o senzație frumoasă.

Reprezentantul a fost foarte răbdător cu explicațiile (și întrebările mele) și mi-a explicat ce și cum pe la mașină.Nota 10 pentru profesionalism îl recomand.

Înmatricularea o las pentru mai târziu că e aglomerat la Pipera(poate mai termină lumea pe acolo) și oricum nu mai am chef acum de drumuri,acte și birocrația românească.

Acu Doamne ajută la drumuri și kilometrii fără accidente și incidente.

Attached thumbnail(s)
20200618_191415.jpg ( Size: 493.82k ) Number of downloads: 494
20200618_194201.jpg ( Size: 281.68k ) Number of downloads: 487
20200618_194250.jpg ( Size: 792.46k ) Number of downloads: 487


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 19 Jun 2020, 09:23
Post #67


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




S-o stapanesti sanatos, fara evenimente! smile.gif Chiar foarte draguta predarea masinii. biggrin.gif

This post has been edited by Disturber: 19 Jun 2020, 09:31


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 22 Jun 2020, 09:52
Post #68


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




Prime pareri? biggrin.gif


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 22 Jun 2020, 09:53
Post #69


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Multumesc. Am facut prima 100 de km (jumatate in oras) si m-am mai obisnuit cu ea si parca si ea incepe sa mearga altfel (mai bine).
Ma sâcâie delay-ul care îl are la plecarea de pe loc în sensul că trebuie turata ceva până pleacă și jonglat cu ambriajul. Probabil pentru ca are capacitate mica motorul. Iar ștergătoarele mi se par tare zgomotoase (se aude motorul lor) si nu au temporizator reglabil.
În rest numai de bine.
Exista buton de oprit/anulat functia antipatinare? În carte apare dar pe masina eu n-am gasit. Si o a 2-a intrebare:am asistenta la plecarea din panta? e standard oare?


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 22 Jun 2020, 10:27
Post #70


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.774
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




stie sa faca singur ASR off la viteze mici daca e zapada pe jos, fara buton


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 22 Jun 2020, 13:27
Post #71


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




QUOTE(claudiu.t @ 22 Jun 2020, 09:53)
Si o a 2-a intrebare:am asistenta la plecarea din panta? e standard oare?
*



Eu stiu ca ai. De ce nu te-ai dus intr-o zona cu panta sa probezi? biggrin.gif


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
iliuta
post 25 Jun 2020, 17:21
Post #72


Membru incepator


Group: Members
Posts: 33
Joined: 22 March 04
From: Bucuresti




Azi am inmatriculat masina, a durat 2-3 minute, conform programarii si maine ridic numerele prferentiale.
Dar era si o coada de oameni fara programare destul de mare, 30-40 persoane.


--------------------
Logan Ambition 2005, Renault Megane II Sedan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 26 Jun 2020, 09:17
Post #73


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




QUOTE(Disturber @ 22 Jun 2020, 13:27)
Eu stiu ca ai. De ce nu te-ai dus intr-o zona cu panta sa probezi? biggrin.gif
*


O voi incerca in curand ca vreau sa ies cu ea la drum mai lung.Deocamdata are 200km de oras.

QUOTE(iliuta @ 25 Jun 2020, 17:21)
Azi am inmatriculat masina, a durat 2-3 minute, conform programarii si maine ridic numerele prferentiale.
Dar era si o coada de oameni fara programare destul de mare, 30-40 persoane.
*



S-a respectat programarea? Eu cand am fost sa radiez masina de Remat nici nu m-a intrebat careva de programare online sau ceva. Asta a fost pe 12 iunie.Poate acum e mai bine in sensul ca se tine cont de programare. Sa o stapanesti sanatos si drumuri fara incidente.


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
iliuta
post 26 Jun 2020, 21:27
Post #74


Membru incepator


Group: Members
Posts: 33
Joined: 22 March 04
From: Bucuresti




Da, asa pot spune, am ajuns cu o ora mai devreme si am avut noroc sa nu fie nimeni.

Si multumesc, si-ti doresc si eu drumuri bune fara incidente!

This post has been edited by iliuta: 26 Jun 2020, 21:29


--------------------
Logan Ambition 2005, Renault Megane II Sedan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 29 Jun 2020, 10:37
Post #75


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Salutare tuturor. In weekend am facut o mica plimbare sa mă învăț cu mașina mai bine. Dupa un drum de aprox.8ore dus întors pot spune ca scaunul nu este deloc confortabil. Am ajuns acasa cu durere de fund și spate. Poate în timp se mai lasă și va fi mai bine,sper. Între timp o să caut să îl reglez încă odată,poate nu era cum trebuie deși mă îndoiesc.

Alta parte care nu îmi place este că bara spate deja e ieșită din linia aripii spate și arată urât (poate am eu pretentii prea mari) dupa nici 600 km.

Camera de marșarier se vede tare prost,calitatea imaginii lasă mult de dorit (imaginea arată ca cea a unui telefon din anii 2005) și pe deasupra îmi văd o bună parte din numarul de înmatriculare,e normal? Am să fac poza sa vedeți și voi.

Vestea bună este că indicatorul de benzină nu scade așa cum la unii colegi se întâmplă sau cum spuneau ei. Am atașat poză. Am făcut plinul la rezervoare de cum am luat-o și apoi am alimentat doar cu gaz. Indicatorul de benzină a rămas așa,indicând plinul.Nu am scos borna nu am făcut nimic.

P.S. Nu recomand drumul spre Vulcanii noroioși,e groaznic iar pe mine locația m-a dezamăgit.

This post has been edited by claudiu.t: 29 Jun 2020, 10:38

Attached thumbnail(s)
20200628.jpg ( Size: 469.69k ) Number of downloads: 319


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 1 Jul 2020, 09:11
Post #76


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




QUOTE(claudiu.t @ 29 Jun 2020, 10:37)
Camera de marșarier se vede tare prost,calitatea imaginii lasă mult de dorit (imaginea arată ca cea a unui telefon din anii 2005) și pe deasupra îmi văd o bună parte din numarul de înmatriculare,e normal? Am să fac poza sa vedeți și voi.

Vestea bună este că indicatorul de benzină nu scade așa cum la unii colegi se întâmplă sau cum spuneau ei. Am atașat poză. Am făcut plinul la rezervoare de cum am luat-o și apoi am alimentat doar cu gaz. Indicatorul de benzină a rămas așa,indicând plinul.Nu am scos borna nu am făcut nimic.

P.S. Nu recomand drumul spre Vulcanii noroioși,e groaznic iar pe mine locația m-a dezamăgit.
*



Camera nu o poti regla?
Legat de indicatorul de benzina, de ce ar trebui sa scada daca circuli pe GPL?

This post has been edited by Disturber: 1 Jul 2020, 09:15


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 1 Jul 2020, 10:43
Post #77


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Baietii de pe topicul lui Amundei (https://www.daciaclub.ro/index.php?act=ST&f=126&t=324037) spuneau ca scade. La mine e ok.

Iar camera e fixa,nu se poate regla. La reprezentanta mi-au spus ca asa se vad toate. O sa ma obisnuiesc si cu asta.


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 1 Jul 2020, 14:06
Post #78


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.454
Joined: 1 November 04
From: sat




QUOTE(claudiu.t @ 29 Jun 2020, 10:37)

Camera de marșarier [...] pe deasupra îmi văd o bună parte din numarul de înmatriculare,e normal?


Da, si eu vad o parte din numar la Mazda CX-30 dar nu ma deranjeaza, ca pentru mine rolul camerei e sa vad daca am in spate vreun stalp sau o groapa. Vezi daca suportul numarului e ridicat cat de sus posibil, daca e prea jos poti sa-l muti singur.

Fa si tu un jurnal de bord.

This post has been edited by marksman: 1 Jul 2020, 14:07


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lord Hades
post 2 Jul 2020, 07:42
Post #79


Memento Mori


Group: Members
Posts: 1.640
Joined: 28 July 07
From: Brasov




Si totusi la altii se poate, camerele la mine vad strict exteriorul mașinii. Doar pe spate vad putin bara, dar e util la parcare la mm 😎

Claudiu încearcă să lași la o parte micile neajunsuri, si bucurate de masinutza.


--------------------
OOOO A3 2010 / Vorsprung Durch Technik - BV03:-)
"Death smiles at us all. All a man can do is smile back."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 8 Jul 2020, 20:27
Post #80


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




Cum mai stau lucrurile? biggrin.gif
Maine ma duc si eu s-o ridic. happy.gif


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 9 Jul 2020, 08:35
Post #81


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Salut. Am facut vreo 1200km cu ea dar inca nu am calculat consumul (din lene).

In schimb am patit o treaba dintr-o prostie:am pus in portbagaj o sticla de 4l de balsam de rufe culcata.Si s-au scurs vreo 3l pe mocheta aia de portbagaj si apoi mai jos in oala unde e butelia de gaz.
Am scos ce se adunase acolo jos cu un prosop si apoi am clatit cu apa multa (a curs pe sub masina pe unde ies conductele de gaz din portbagaj) si apoi iar am sters toata apa pana a ramas relativ uscat.

Mi-era teama sa nu corodeze tabla balsamul ala de rufe desi nu am gasit nimic de genul inscriptionat pe sticla si nici pe alte produse din categoria asta. Acum ca am facut bine ca am facut rau ca am bagat atata apa acolo nu stiu. Eu zic ca am scos toata apa si am lasat si fara pres sa usuce bine. Acum ce o fi o fi,prostia e facuta ca puteam sa cumpar pres d-ala de cauciuc cu borduri sau sa ma asigur ca sticla sta in picioare tot drumul.

Tu ce ai comandat.ce masina ridici maine ca nu mai stiu? Cred ca esti tare nerabdator.


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 9 Jul 2020, 10:39
Post #82


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




QUOTE(claudiu.t @ 9 Jul 2020, 08:35)
Salut. Am facut vreo 1200km cu ea dar inca nu am calculat consumul (din lene).

In schimb am patit o treaba dintr-o prostie:am pus in portbagaj o sticla de 4l de balsam de rufe culcata.Si s-au scurs vreo 3l pe mocheta aia de portbagaj si apoi mai jos in oala unde e butelia de gaz.
Am scos ce se adunase acolo jos cu un prosop si apoi am clatit cu apa multa (a curs pe sub masina pe unde ies conductele de gaz din portbagaj) si apoi iar am sters toata apa pana a ramas relativ uscat.

Mi-era teama sa nu corodeze tabla balsamul ala de rufe desi nu am gasit nimic de genul inscriptionat pe sticla si nici pe alte produse din categoria asta. Acum ca am facut bine ca am facut rau ca am bagat atata apa acolo nu stiu. Eu zic ca am scos toata apa si am lasat si fara pres sa usuce bine. Acum ce o fi o fi,prostia e facuta ca puteam sa cumpar pres d-ala de cauciuc cu borduri sau sa ma asigur ca sticla sta in picioare tot drumul.

Tu ce ai comandat.ce masina ridici maine ca nu mai stiu? Cred ca esti tare nerabdator.
*



Si eu imi voi lua tava pentru portbagaj. Si la Clio pe care-l am acum am tavita...te scapa de multe neplaceri. smile.gif Nu cred ca are cum sa afecteze cu ceva balsamul si apa de acolo. Atat mocheta sa nu capete vreun miros...
Eu iau un MCV Stepway, tot motorul acesta 1.0 TCE cu GPL.


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 9 Jul 2020, 11:34
Post #83


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.774
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




usuca cu un foehn si arunca niste pachetele de desicant pe acolo

This post has been edited by einstein1984: 9 Jul 2020, 12:02


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 9 Jul 2020, 12:28
Post #84


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




M-am gandit initial la feon dar cu butelia de GPL acolo nu ma bag. Sunt fricos asta e,n-am mai avut pana acum GPL si na. Asta cu silica gelul e buna.Mersi de sfat.

Am trimis un email si la Dacia sa vad daca raspund.


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jelly
post 9 Jul 2020, 15:54
Post #85


Membru autentic


Group: Members
Posts: 702
Joined: 3 October 07
From: București




Nu are nicio treaba, stai linistit. Daca ai turnat apa acolo, s-a scurs si balsamul. Lasa masina asa ca se usuca la ce cald e afara si mai ales daca mai sta si in soare, e perfect.

This post has been edited by jelly: 9 Jul 2020, 15:54


--------------------
Dacia Logan 2005 - Laureate - B030431
Lucrurile nu se întâmplă. Lucrurile sunt făcute să se întâmple. (John F. Kennedy)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 31 Jul 2020, 09:53
Post #86


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




@claudiu.t ai reusit s-o inmatriculezi? Eu astept de o saptamana si jumatate sa-mi elibereze de la DGITL Sector 4 fisa de inmatriculare avizata...


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiu.t
post 31 Jul 2020, 11:19
Post #87


Membru


Group: Members
Posts: 187
Joined: 19 February 20
From: București




Salut. Am inregistrat-o decat la finante pana acum(a durat 5 minute fara exagerare,la S6). Profit si trag de numerele rosii pana la sfarsitul lunii august.
Am facut programare la DRPCIV online.


--------------------
Logan Stepway 1.0 TCE ECO-G 2020
Romani 15.1 Datori suntem noi cei tari să purtăm slăbiciunile celor neputincioși și să nu căutăm plăcerea noastră + 15.2
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 31 Jul 2020, 11:32
Post #88


-


Group: Members
Posts: 21.803
Joined: 19 April 05
From: Romania




QUOTE(claudiu.t @ 29 Jun 2020, 11:37)
P.S. Nu recomand drumul spre Vulcanii noroioși,e groaznic iar pe mine locația m-a dezamăgit.
*

Dar ce are drumul? Nu iti place ca este virajat?
Nu te duci pentru locatie sau mancare, ci sa vezi vulcanii.


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 31 Jul 2020, 11:40
Post #89


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.774
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




QUOTE(claudiu.t @ 9 Jul 2020, 13:28)


Am trimis un email si la Dacia sa vad daca raspund.
*


Stai sa termine de radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif si dupa aia iti raspund.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Disturber
post 31 Jul 2020, 17:49
Post #90


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 9 August 11




QUOTE(claudiu.t @ 31 Jul 2020, 11:19)
Salut. Am inregistrat-o decat la finante pana acum(a durat 5 minute fara exagerare,la S6). Profit si trag de numerele rosii pana la sfarsitul lunii august.
Am facut programare la DRPCIV online.
*



Astia la Sector 4 accepta doar online...ma duc luni peste ei. De miercurea trecuta am depuse actele (online) sleep.gif


--------------------
Dacia MCV Stepway 2020 TCE 100 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 23:02
Forum Renault