DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> hai la mobilizare...

post 11 Jul 2002, 18:44
Post #1





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


exceptind faptul ca piesele nu mai sint pe piata decit de "origine", si la preturi pe masura coloritului etichetei, hai la mobilizare: eu stau la mall, si in curind ma mut in berceni. care afla magazine cu preturi bune, sa ne spuna si noua. la fel si cu tunninguri sau orice altceva ce un roman poate pune pe o masina. ce spuneti? hai cu idei, inventii.... de ce sa platim altora pe o idee o groaza de bani? de ex cum sint problemele cu intrarea apei la ploaie: ati vazut ce mastic pun acum pitestenii? sau problemele de design interior ca sincer pe mine ma seaca. de ex plasticele. nu sintem in stare sa inlocuin la bani putine porcariile alea de pe stilpi? si etc si etc si etc. va spui asta dupa ce m-am uitat la site-urile de tunning....


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
AL
post 15 Jul 2002, 08:24
Post #2


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




Aparatoare de noroi pentru cei care nu le au de la inceput sau cei care au doar pe spate si vor sa monteze si pe fata... :!:
preturi/pereche:
- reprezentanta Dacia din Floreasca - 24 euro + TVA (valabil atat pentru spate cat si pentru fata)
- Adras - 550.000 lei (valabil atat pentru spate cat si pentru fata)
- magazinul de piese auto din Drumul Taberei de pe "bucla", fost "Com-auto-sport" - 335.000 lei fata si 430.000 spate.
- poate mai ieftin de atat in targul Vitan... :?:


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AL
post 15 Jul 2002, 08:28
Post #3


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




Pentru Paul Dragos...

Ai idee de unde se pot procura plasticele acelei de pe stalpi de care vorbeai :?: ... si in general plastice pentru interior... Mie mi s-a strambat de la soare plasticul acela care imbraca partea de sus a stalpului dintre usile din dreapta, care se continua catre fata si spate catre manerele de la imbinarea cu tavanul (nu stiu daca am descris prea bine ins sper sa intelegi), si cei de la Dacia mi-au spus ca asa ceva nu au in depozite ca piese de schimb... icon_evil.gif


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 15 Jul 2002, 17:26
Post #4





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


acele plastice... ma tot bate gindul sa le pun pe deasupra lor ceva, gen tapiterie. altfel, pentru a le inlocui cu altceva, ma gindeam la un carton presat, peste care sa lipesc o tapiterie. inca nu m-am apucat. de abia am trecut de pasul de securizare totala: centralizate peste tot, senzore si alte minuni. acum va urma instalatia audio. dupa asta, micile mari detalii....


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
alex
post 15 Jul 2002, 17:42
Post #5


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




QUOTE
poate mai ieftin de atat in targul Vitan... :?:

350.000 lei in vitan acum o luna indiferent de pozitie (fata sau spate)
La adras isi trag si baietii 100 de mii de aparatoare (poate e montatul). biggrin.gif


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristiV
post 20 Jan 2003, 10:33
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 359
Joined: 26 November 02
From: Bucuresti




260k-fata 300k spate


--------------------
RENAULT Laguna III GT 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th April 2024 - 21:05
Forum Renault