DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> De unde cumpar usita de la rezervor pentru Nova GTi?

daciaclub-Ionut
post 10 Apr 2003, 13:36
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 10 April 03




Salutare tuturor,
Cred ca e o problema de care si altii s-au lovit. Usita de la rezervor nu se mai inchide complet dupa un timp: tabla aia care facea ca usita sa revina in pozitia ei normala, nu mai functioneaza cum trebuie.
Vreau sa o schimb, ca de reparat nu cred ca se poate. Puteti sa imi spuneti unde gasesc asa ceva?

Multumesc anticipat.

Ionut


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 10 Apr 2003, 15:31
Post #2


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Am vazut chiar weekendul trecut la un mag. de piese din Iasi ... daca acolo are asa ceva ... sigur gasesti in targ in Vitan.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daciaclub-Ionut
post 10 Apr 2003, 16:24
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 10 April 03




QUOTE(\"Liviu\")
Am vazut chiar weekendul trecut la un mag. de piese din Iasi ... daca acolo are asa ceva ... sigur gasesti in targ in Vitan.


Multumesc Liviu
Sunt din Bucuresti, asa ca o sa iau in considerare Vitanul. A mai cumparat cineva din Vitan asa ceva sau poate din alt magazin din Bucuresti?


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fanelaru
post 16 Apr 2003, 18:14
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 72
Joined: 25 February 03
From: Bucuresti




Intradevar, tablitza aia se rupe daca incerci sa o indrepti (cel putin asa s-a intimplat la mine). Asa ca am rupt-o de tot sa nu ma incomodeze cu nimic si apoi am pus un arc - ARC. E adevarat ca imi sta usita in permanenta inchisa, dar am scapat de dat bani. Cind trebuie sa umblu acolo o tin cu mina pina bag trompa pompei de benzina in rezervor si dupa aia ii dau drumul. Nu ma incomodeaza de loc smile.gif


--------------------
Renault Megane 2005 Influence 1.5 dCi
Fanelaru Stelar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 16 Apr 2003, 20:13
Post #5


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Ionut .. OK .. am inteles ca esti din Gropanesti .. dar daca ai sa te uiti la Locatia mea ai sa vezi ca scrie Iasi-Bucuresti .... asta ar trebui sa iti dea de gandit smile.gif (de fapt eu unul stau de luni pana vineri in Buc si weekendurile la Iasi) ..

Asa ca poti lua in considerare si posibilitatea ca eu sa iti cumpar usita din Iasi si sa ti-o aduc in Buc ... hmmm???

Cum suna ?? smile.gif


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fanelaru
post 17 Apr 2003, 07:42
Post #6


Membru incepator


Group: Members
Posts: 72
Joined: 25 February 03
From: Bucuresti




Intradevar, tablitza aia se rupe daca incerci sa o indrepti (cel putin asa s-a intimplat la mine). Asa ca am rupt-o de tot sa nu ma incomodeze cu nimic si apoi am pus un arc - ARC. E adevarat ca imi sta usita in permanenta inchisa, dar am scapat de dat bani. Cind trebuie sa umblu acolo o tin cu mina pina bag trompa pompei de benzina in rezervor si dupa aia ii dau drumul. Nu ma incomodeaza deloc smile.gif


--------------------
Renault Megane 2005 Influence 1.5 dCi
Fanelaru Stelar
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 20th April 2024 - 06:19
Forum Renault