DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Bară rigidizare Solenza, Ce fel de bara pt rigidizare se pot monta pe SLZ

DavidBaetanuSLZ
post 11 Sep 2022, 16:07
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 11 September 22




Salutare, toată lumea! Știe cineva dacă se găsesc bare de rigidizare pt solenza? Fata și spate eventual pe care sa le pot cumpăra, sa nu trebuiasca sa le construiesc eu?


--------------------
Dacia Solenza 2005 - NT21BIV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
simona.vi
post 27 Mar 2023, 14:41
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 26 January 23




QUOTE(DavidBaetanuSLZ @ 11 Sep 2022, 16:07)
Salutare, toată lumea! Știe cineva dacă se găsesc bare de rigidizare pt solenza? Fata și spate eventual pe care sa le pot cumpăra, sa nu trebuiasca sa le construiesc eu?
*



Buna ziua!
Nu am gaasit informatii specifice despre bare de rigidizare pentru Solenza. In schimb, exista multe site care oferă produse similare pentru masini similare, cum ar fi barele de rigidizare pentru Dacia Logan sau Dacia Duster. Aceste produse ar putea fi adaptate si pentru Solenza. In plus, sunt si magazine online care ofera produse aftermarket care pot fi folosite pentru masinile mai vechi. Ar fi bine sa cautati in aceste magazine si sa vedeti daca exista produse compatibile cu Solenza, de exemplu, va puteti uita la OLX https://www.olx.ro/oferte/q-bara-de-solenza-blog/

este mai bine sa consultati un mecanic auto pentru a afla dacă exista rigidizari speciale pentru acest model si ce fel de rigidizări pot fi instalate pe SLZ.


--------------------
BMW E92 335xi 2013
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 01:26
Forum Renault