DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> tinichigerie + vopsitorie, calitate, durata, firma executanta

serry
post 11 Oct 2009, 12:13
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 43
Joined: 8 December 04




Foarte multi ne confruntam cu probleme care se lasa cu urmari de tip tinichigerie + vopsitorie.

Incep cautarile(ce service, ce calitate, cat dureaza, sunt seriosi, cat costa ....), mai mult sau mai putin eficace deoarece nu toti stim exact unde sa intrebam si ne cam luam teapa.

De aceea cred ca ar fi util sa facem un topic special care sa dezbata acest aspect.

Si acum problema mea este ca am o zgarietura de toata frumusetea de la usa garajului care batuta de vand a ajuns in usa mea spate dreapta. Nu merge scoasa decat cu indreptare(chit) + vopsit. Cum stau in Timisoara am tot intrebat in dreapta si-n stanga si am primit raspunsuri care de fapt m-au bagat si mai mult in ceata.

Firmele care se dau drept extraordinare la tinichigerie+vopsitorie nu vor sa faca operatii minore ca aceasta(ca si volum de munca) ca nu iasa banu. Lucreaza cu asigurarile si mai putin cu persoane fizice. Service-ul AutoEuropa am inteles ca isi bate joc si poti gasi la final ca au vopsit chiar si ce nu trebuia, cum ar fi geamul .... .

Deocamdata nu m-am hotarat unde anume sa ma duc insa astept sfaturi de la voi cei care ati trecut prin asa ceva nu povesti ca astea m-au bagat deja in ceata.

Va rog raspundeti la obiect si explicit:

- localitatea in care ati reparat
- ce ati reparat
- cat a costat
- calitate
- rapiditate
- multumit sau nu

Daca cineva e interesat de expunerea dumneavoastra si nu e posibil sa dam numele firmelor pe post vom vorbi in private. Despre acest aspect din ultima fraza astept un raspuns clar de la un administrator.


--------------------
Dacia Logan Ambition - XX-XX-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
fraNNNta
post 17 Mar 2010, 12:08
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 17 March 10




catma costo o vopsitorie la o dacie 1310?
toata masina vreau sa o vopsesc
vreau pret mana de lucru sau cu vopseaua mea
ms


--------------------
dacia 1310 dacia 1310 1998 - gr 03 dyl
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 21:35
Forum Renault