DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Fetle de la SIAB 2003

MMihai
post 1 Nov 2003, 22:03
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 772
Joined: 5 June 03
From: PITESTI




QUOTE
QUOTE
masini, femei..... mai lipseste bautura  :twisted:  :twisted:  :twisted:
sa curga sampania si vinul masini femei si bani sa fie smile.gif si sa mergem cu pedala la blana


Asa sa fie biggrin.gif sa ne fie gura aurita biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Renault Megane III 1.6 16V 110cp Noir Nacre
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BX_master
post 2 Nov 2003, 03:57
Post #32


Membru incepator


Group: Members
Posts: 20
Joined: 27 July 03
From: Lyon-FR




Pentru nea Siab 2000 toamna...

Salut.

Multumesc pentru precizare, dar om fi noi d-aia pasionati de masini si mai slabi intr-ale informaticii, dar ce e pe pajina aia cu fumei e un exploit pentru internet explorer, care da, pare mai ciudat pentru antivirusii bazati care stiu despre ce-i vorba. Oricum eu apreciez delicatetea limbajului matale, daca vrei putem face si niste schimburi de scripturi care se (re)genereaza automat. Eu am niste troieni (unul si de pe pajina cu pricina), matale ce oferi?

166.gif (eu propun si o recompensa pentru cel mai curat tupeu jegos si "scripturi" si grijanii...)


--------------------
We tried to assemble a useful collection of tips and ideas to help our fellow Citroënthusiasts to get the most out of their cars while keeping the dreaded repair costs at bay.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 18:50
Forum Renault