DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Sa facem si noi ceva constructiv...

kaspersky
post 30 Oct 2003, 13:52
Post #31


maistru Zen


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 23 April 03
From: Cluj-Napoca




QUOTE
1. Programul o sa-l primeasca doar membrii vechi \"cunoscuti\" ai forumului (a se citi vechi si activi) si toti cotizantii.

Ok, am inteles ca n-o sa primesc app-ul, da' care-i sensu' la regulamentu' asta nou atunci?
Care cica zice: "2. Mesajele
a) Nu se incurajeaza sub nici o forma goana dupa posturi. Nu se ofera absolut nici un premiu celui care depaseste recordul de posturi pe zi. In afara de titulaturile Membru Incepator, Membru si Membru autentic nu se face nici o distinctie intre cei cu posturi multe si cei cu posturi putine. Postati un mesaj doar daca ceea ce aveti de spus are legatura cu topicul. "
Scoateti chestia aia de acolo si e ok atunci regulametu' wink.gif


--------------------
KIA Cee'd SW 1.6 GSL Base 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 30 Oct 2003, 13:58
Post #32


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




kaspersky , nu inteleg ce vrei sa spui. membrii activi sunt cei caer se prezinta al intalniri , dc la asta te referi


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
haky
post 30 Oct 2003, 14:02
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 292
Joined: 23 May 03
From: Oradea




QUOTE
kaspersky , nu inteleg ce vrei sa spui. membrii activi sunt cei caer se prezinta al intalniri , dc la asta te referi


Adica, doar cei din Bucuresti?


--------------------
Fost: Dacia Solenza Scala, 2003; Actual: Opel ASTRA CLASIC II ; Mio C250, miomap v3.3 cu skin Riks v1.0
O zi buna tuturor. Ceau
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 30 Oct 2003, 14:06
Post #34


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




nu ... si cei din iasi si cei din timisoara tin intalniri...


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
haky
post 30 Oct 2003, 14:10
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 292
Joined: 23 May 03
From: Oradea




QUOTE
nu ... si cei din iasi si cei din timisoara tin intalniri...


De data asta cred ca nu am fost eu inteles. Bucurestiul a fost un exemplu. Ai continuat cu inca doua orase, dar in tara asta sunt mult mai multe orase si nu cred ca este corect sa fim exclusi doar pentru ca nu se organizeaza in mod oficial o intalnire si in orasul nostru.


--------------------
Fost: Dacia Solenza Scala, 2003; Actual: Opel ASTRA CLASIC II ; Mio C250, miomap v3.3 cu skin Riks v1.0
O zi buna tuturor. Ceau
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kaspersky
post 30 Oct 2003, 14:28
Post #36


maistru Zen


Group: Members
Posts: 1.063
Joined: 23 April 03
From: Cluj-Napoca




QUOTE
kaspersky , nu inteleg ce vrei sa spui. membrii activi sunt cei caer se prezinta al intalniri , dc la asta te referi

OK, poate am inteles eu gresit, ma gindisem ca membrii vechi si activi ai forumului sint cei care s-au inscris mai demult si au mai multe posturi. Anyway, thx pt. explicatie.


--------------------
KIA Cee'd SW 1.6 GSL Base 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex
post 30 Oct 2003, 14:29
Post #37


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




Nu e vorba aici de intalniri, orase sau alte chestii. Programul asta a fost cumparat cu licenta si in mod normal, persoana care l-a achizitionat, nu are voie sa-l imparta cu nimeni. Faptul ca a fost "donat" forumului este un gest frumos dar din pacate nu prea ok din punct de vedere al licentei asa ca s-a luat hotararea ca programul sa fie dat doar la persoanele care sunt mai vechi pe forum (si care au si postat relativ constant), care eventual vin la intalniri, nu oricarui user care are cont de 2 zile. Nu este rautate la mijloc.
Membrii noi pe forum, pana cand capata increderea comunitatii, au la dispozitie varianta de DOS a programului, functionala 100% si care are cam 85% din functiile programului de windows (sau orice al sistem de operare care are suport SUN Java)


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th April 2024 - 12:27
Forum Renault