DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Formula 1 prinde viata si intr-o carte!

jv
post 29 Oct 2003, 11:02
Post #1





Group: Members
Posts: 0
Joined: 29 October 03
From: craiova (bals)




salut!
sicer sa fiu ma simt cam nasol sa va cer parerea... sunt nou aici si sper ca n-o sa ziceti ca vreau reclama. vreau si reclama, dar nu numai - am nevoie si de niste pareri sincere!
uite cum sta treaba: eu sunt "innebunit" cu F1. am innebunit eu ce-am innebunit pe cei apropiati, si pana la urma m-am gandit sa fac ceva cu nebunia asta a mea; m-am apucat sa scriu comentarii dupa fiece cursa (asta acum doi ani); anul asta am dus totul mai departe si am facut o carte a sezonului 2003.
dati si voi o raita pe http://www.livelyF1.go.ro si spuneti-mi cam ce parere aveti voi despre initiativa asta, desrpe carte in general, despre cum scriu, etc. va multumesc mult!


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 29 Oct 2003, 12:03
Post #2


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




Vinzi ceva? Ca altfel e subiect de cafenea


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex
post 29 Oct 2003, 12:47
Post #3


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




E frumos ceea ce ai facut tu. Sincer ma asteptam sa dau iarasi peste un site gen "referate, bani si sms". Totusi, comentariile (din ce am vazut ca demo) sunt cam copilaresti si se vede si o oarecare lipsa de talent la "povestiri".
P.S. Ca demo pune si tu o cursa, ceva in format PDF ca sa stie lumea cum arata produsul final. Eventual niste poze cu cartea.


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 29 Oct 2003, 16:06
Post #4





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


Ideea e buna. Ar mai fi de pus pe langa ea textul. Observatiile ar fi:
:: pozele de circuit nu sunt desenate de autor. trebuie pus acolo de unde sunt luate si in ce conditii.
:: caricaturile cred ca nu au nici continut nici design satisfacator.
:: nu este o conditie (in fond e cartea ta) dar ar trebui sa tratezi obiectiv participantii la F1. mi se pare (cel putin din exemplu) ca este o carte anti-Schumacher. se poate si asta cu conditia sa avertizezi cititorii.
:: comentariul e pueril. nu dau exemple, dar in unele fraze sunt implicate parti ale corpului care nu participa la pilotarea unui monopost.
S-ar putea insa sa nu fac parte din publicul tinta al acestei carti si observatiile de mai sus sa nu conteze. Inca o data, ideea e buna.


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 23rd April 2024 - 22:50
Forum Renault