DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

Zona financiara (by Valutar360 - curs valutar)
Curs Valutar Ultimele stiri financiare
Euro 4.9763 Un pas inainte – credite pentru taximetristi,
In ceea ce priveste contractarea unui imprumut, situatia taximetristilor este una delicata, deoarece sunt inca banci care nu acorda credite acestei categorii de solicitanti sau banci care accepta taximetristii numai in calitate de persoane fizice autorizate.Pentru a solicita un credit la una din...(citeste)
Dolar 4.6625
 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dobanzi la credite (LEI) in scadere?, ipotecare si auto

dantes
post 17 Jan 2007, 13:22
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 3.312
Joined: 12 December 03
From: Tzaranoaia




Ptr. Finzoom...si nu numai...
Am urmarit o stire interesanta la teveu, dupa care m-am informat pe site-uri si e de exemplu o banca cu credite ipotecare si auto cu o dobanda de 5,95% la LEI plus un comision lunar... DAE...8,x % !! Eee asa incepe sa-mi placa...

DAR...Intrebare..
E doar de promotie sau e o tendinta generala a bancilor din Ro? Din cate am auzit zvonuri, ar fi ca mai toate bancile se agita pe tema asta...

Eventual poate facem din acest topic un loc de oferte bancare...precum si credite in derulare ptr. a vedea daca scad dobanzi si la creditele deja contractate de coforumisti si in ce cuantum... Asa poate vedem si care banca e mai buna ptr. fiecare dintre noi in parte...


--------------------
O masina oarecare . - .
Old school
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 10:22
Forum Renault