DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Modereaza-ti singur topicul!

alex
post 17 Mar 2008, 21:51
Post #1


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




AlexV dixit:
QUOTE
Jurnalul de bord a inceput sa creasca si el putin cate putin.

Pentru a rezolva divergentele de opinie intre initiator si cei ce comenteaza in topic , am introdus o noua functie "Modereaza singur topicul".
Cu aceasta functie puteti alege ce posturi raman in topicul vostru si ce posturi stergeti sau editati.

Cand editati un post automat va aparea atat in post cat si in loguri ca ati editat acel post si sunteti responsabili pentru modificarile facute.

Daca nu va convine un post il puteti sterge.

Aceasta functie este inca in teste si poate suferi modificari.

  Discutie aici.




--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 18 Aug 2010, 18:34
Post #2


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Din cauza problemelor destul de frecvente in ceea ce priveste automoderarea pe aceasta arie, eu am fost desemnat ca supramoderator aici. Nu voi primi nici un REPORT in mod automat, doar am primit dreptul de a supramodera toate topicurile din aceasta sectiune.

Pe aceasta cale ii rog pe cei care simt ca pierd controlul propriului topic sa imi dea un PM in care sa descrie problema si vo interveni in limita timpului disponibil.

La sfarsit as dori sa reamintesc tuturor userilor care presteaza activitate mai mult sau mai putin constructiva in aceasta sectiune a forumului sa RECITEASCA Regullile de functionare a ariei !


--------------------
. . .
-= age is just a number =-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 23:26
Forum Renault