DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

78 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicAdd Video ReplayStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Intamplari din trafic

argon
post 18 Aug 2010, 15:19
Post #31


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.670
Joined: 15 August 05




scuteristu l-a vazut si s-a bagat...bine ia facut, poate ii trece de d'astea, asa boala am pe idiotii astia cu scutere..nu toti, aia care se cred buricul drumului..mai deunazi mergea unu pe mijlocul benzii dinspre mijloc, banda din dreapta libera, se uita in oglinzi cu coltul ochiului si ranjea satisfacut...l-am claxonat scurtsa se dea, si a inceput sa injure. N'as avea nici o treaba daca n'ar incurca circulatia asa fara carnet cu partaitoarele alea neinmatriculate, dupa mine e logic sa mearga cat posbil pe dreapta, ca biciclistii, nu pe mijlocul benzii cu 30 la ora...cand nu incape si e nevoit ii las..dar nu cand e loc cacalau si nu-l folosesc preferand sa incurce.

This post has been edited by argon: 18 Aug 2010, 15:25


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 18 Aug 2010, 15:39
Post #32


Membru


Group: Members
Posts: 4.429
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




QUOTE(argon @ 18 Aug 2010, 15:19)
dupa mine e logic sa mearga cat posbil pe dreapta, ca biciclistii, nu pe mijlocul benzii cu 30 la ora...cand nu incape si e nevoit ii las..dar nu cand e loc cacalau si nu-l folosesc preferand sa incurce.
*



Da,da...asa e. Nici eu nu-i suport pe multi dinastia care n-au nici o treaba cu regulile de circulatie. Dar tu ai mers pe bicicleta pe partea dreapta a drumului sa vezi cum trec oglinzile masinilor la 5 cm de tine?

Senzatia e priceless...

This post has been edited by St: 18 Aug 2010, 15:42


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 18 Aug 2010, 16:25
Post #33


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.211
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(adită @ 18 Aug 2010, 14:31)
nu are relevanta!daca unul era in fata lui si i-a spus baga-te ca toti sunt pe banda 1 nu ramanea batut in cuie ca aia vor ramane pe prima banda si nu vor trece pe 2!
daca era drum cu o banda pe sens mai mergea!ii zicea baga-te gogule ca nu e nimic dp curba!
*



N-avea cum acolo. Ca din fata, de obicei, masinile mici se chinuie sa treaca de tir-uri pe bucata aia. daca sunt. Intr-adevar, de unde era el, la cucurigu, vezi traficul pana prin locul unde si-o incheiat depasirea.

QUOTE(gruita2005 @ 18 Aug 2010, 15:05)
Credeti ca de prosti au vopsit aia linia dublu continua?! au pus linie dublu continua pentru ca nu ai voie sa depasesti in nici un chip, mai ales cand ai un tir de 40 de tone. Eu l-as fi batut imediat si pe ala ce a depasit si pe cel depasit pentru ca l-a lasat sa depaseasca.
*



In curba aia e limitare de viteza la 40. Si nu fara motiv, ca nici sa vrei nu mergi cu mult mai mult de-atat. Ala cu daciile, probabil ca avea semnificativ mai putin de-atat. Asa ca nu numai ca alalalt depasea amboulea, dar o mai facea si incredibil de incet.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tince1290
post 18 Aug 2010, 19:53
Post #34


Membru cititor


Group: Members
Posts: 1.795
Joined: 19 September 08




QUOTE(GIC @ 18 Aug 2010, 15:45)
Data viitoare incearca sa nu mai depasesti in treapta a V-a la 70-80 km/h ci coboara in a IV-a sau chiar a III-a. Asa, pana se trezeste tzaranul de ce vrei sa faci deja ai trecut. In plus dai o sansa si celui din spate sa depaseasca.
*



eram cu un MCV 1.5 ccm de 85 cai si aveam vreo 500 kg in spate...aveam garda la sol de o palma tongue.gif (pe spate)...am intrat cu treapta 4 in depasire si am schimbat doar dupa ce trecusem de el...turometrul arata putin peste 4000....4200 cred...deci eu mi-am dat toata silinta...dar si el a facut la fel....nu aveam pe nimeni in spate....pana in acel moment oricum cedasem in multe alte situatii ocazia de a depasii (in general tiruri) pentru ca stiam ca nu am demaraj si sa poata depasii cei din spatele meu...ca stiu si eu ce enervant e sa se bage un puturos in depasire si sa nu mai apuce nimeni....


QUOTE(St @ 18 Aug 2010, 16:39)
... Dar tu ai mers pe bicicleta pe partea dreapta a drumului sa vezi cum trec oglinzile masinilor la 5 cm de tine?

Senzatia e priceless...
*



subscriu...foarte adevarat...printre scuteristi ar trebui sa faca politia ordine....dar nu se complica...prefera sa puna un radar in boscheti si sa stea la panda...mai putin efot...mai multi bani


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 18 Aug 2010, 20:18
Post #35


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.670
Joined: 15 August 05




QUOTE(St @ 18 Aug 2010, 15:39)
Da,da...asa e. Nici eu nu-i suport pe multi dinastia care n-au nici o treaba cu regulile de circulatie. Dar tu ai mers pe bicicleta pe partea dreapta a drumului sa vezi cum trec oglinzile masinilor la 5 cm de tine?

Senzatia e priceless...
*



eu nu ma risc sa ma apropii asa tare de ei, semnalizez si chiar incalc usor cu 2 roti linia continua daca e cazul, si am loc si daca vine ceva pe contrasens....valabil si la scutere si la biciclete, cu conditia sa mearga pe dreapta, nu pe mijlocul benzii tinand o coloana de masini dupa partaitorile lor fumigene conduse fara carnet.


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SonyAD
post 18 Aug 2010, 23:07
Post #36


Membru


Group: Members
Posts: 117
Joined: 21 February 09
From: București




Când depășești îi dai să-i sară pistoanele, nu cum văd des la populația de vite motorizate (să stea în cuplu, 'ca-ți-aș!). Dar, din câte știu, tirurile au limitator de viteză sau cel puțin li se înregistrează viteza. Deci nu prea merge să îi dai să-i sară pistoanele în depășire. Ca atare, și ăla cu trailer-ul de mașini e un mare măgar (e de la sine înțeles că ăla de depășea e un handicapat mintal). Nu a încetinit deloc, nu a tras deloc dreapta.

Eu când merg până în Dej și înapoi nimeresc mulți imbecili cu lumânare la fund de îmi miros țeava de eșapament. Așa că las spațiu între mine și ce oi avea în față cât să se bage și mă trag spre dreapta ca să fie mârlanii fericiți că sunt cu un 206 mai în față și să nu îmi mai stea mie în ceafă.

Oricum, domnii tiriști din clip sunt cam pardaf, ca majoritatea populației cu carnet de șofer. Se vede după cum se chinuie să ia o curbă pe 2 sau 3 benzi pt. că nu se încadrează bine (spre exterior la intrarea în curbă), apasă pe frână în curbă, etc.


--------------------
Peugeot 206 2000 2.0 HDi
Le lion flatulent est revenu.

Dar tot îi fuge fundul.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdyMND
post 19 Aug 2010, 00:00
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 575
Joined: 24 May 07
From: Timisoara




Nu observa nimeni ca in clipul cu scuteristul, cretinul de la volan (desi nu are nici o vina) prefera sa claxoneze prima data si apoi sa franeze. Dc facea invers poate evita sau impactul ar fi fost mult mai mic. La fel se intampla si pe la noi. Prima data eviti pericolul si cand esti in deplina siguranta (inclusiv cel ce provoaca incidentul) abia apoi poti sa-l injuri (claxonezi).

Dc ar folosii toti claxonul pentru a EVITA un pericol ar fi util, insa la cum se foloseste in romanica ar trebuii interzis. Desi dc ar fi amendat "claxonagiul" poate ar intelege si soferii cu carnet luat pe spaga care-i utilitatea claxonului.

Apropo, sunt sigur ca se vor gasi intelepti care sa dezaprobe.

This post has been edited by bogdyMND: 19 Aug 2010, 00:04


--------------------
Renault Laguna 3 2.0 dci - 150 - 4Control
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 19 Aug 2010, 09:34
Post #38


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




ce ma enerveaza fazele astea ... si tot el cu gura mare .. da-i-as cu ranga in dinti mad.gif


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gruita2005
post 19 Aug 2010, 09:56
Post #39


Membru de la Baia Mare


Group: Members
Posts: 1.220
Joined: 22 February 08
From: Baia Mare




QUOTE(Tince1290 @ 18 Aug 2010, 14:24)

@gruita: ai fi procedat foarte, foarte prost...vad ca ai o poza cu un copil la avatar....presupun ca e al tau....sa-ti traiasca si sa creasca mare si sanatos!....dar acum...in calitate de parinte te intrab pe tine....cum ar fi fost daca venea o masina din fata....in care era o familie..precum a ta...cu un copil mic in spate...si aparea tirul in fata....mureau toti...de ce?...din cauza la mentalitatea asta de 2 lei!...dupa ce ca sunt atatia soferi cretini in trafic...in loc sa lasam noi de la noi si sa ajutam oricum putem sa se termine o situatie cu bine...noi ce facem (adik tu si cei ca tine...ca eu nu fac asa)...nu-l lasam sa treaca!...si gata..sa moara toti da-i dracu!....da partea nasola e ca ala cu tirul oricum nu moare wink.gif...da' maore copilul ala...de ce?....pentru ca in loc sa faci un bine pentru unu pe care nu-l duce capu' mai mult...tu il ajuti sa faca rau....ala cu tiru ce face dupaia...injura printre dinti ca ce sugau a fost ala ca nu l-a lasat sa depaseasca....si o sa faca si el la fel mai departe.....ca asa e....ura asta e mare....mai ales le tiristi...pentru ca ei vad multe accidnte si kkt-uri si devin mai nepasatori...oricum ar fi mai misto sa se mai schimbe mentalitatile astea...atat la depasitori cat si la depasiti
*



Nu m-am exprimat eu bine. L-as fi batut pe cel depasit pentru ca i-a spus sigur ceva prin statie sa se bage. Nu cred ca se baga ala aiurea, la plezneala. Oricum ar fi, numai in Ro gasim scuze nemernicilor care incalca grav legile si regulile. Pentru fapta asta eu cred ca ar trebui anulat pemisul pe un an si confiscarea masinii. Punct! Am mai vazut idioti din astia depasind in succesiune de curbe fara vizibilitate. Dar ei nu stiu ca oricand pot aparea masini sau carute de pe drumurile laterale mai ales acum in perioada concediilor.


--------------------
Ford Mondeo II 1997, 1.6 16V, 90CP - MM 05 PMD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vallybz
post 19 Aug 2010, 10:17
Post #40


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.475
Joined: 26 October 08
From: Buzau/Bucuresti




@UXE..clar il loveam...nu ii suport pe astia care vin pe linia de tramvai si se baga asa la nesimtire. Daca vreau sa te las sa te bagi iti fac semn, dar asa gun3.gif ....nu pot sa zic ca eu nu am mers pe linia de tramvai, dar nu m-am bagat in halul asta in viata mea de sofer


--------------------
Renault Megane 1 Facelift, 1.6, 16v Coupe 1999 K4M-A7-00 - BZ 87 BVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 19 Aug 2010, 10:20
Post #41


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Misto ala cu scuterul! Il ardeau talpile dupa ce taraiala pe care a luat-o! radmasa.gif
@uxe: Eu nu ii las! Pot sa zica toti ca sunt incapatanat! De ce eu sa stau in rand cu toti si sa vina unul pe alaturi, neregulamentar, si sa se bage folosind principiul ca "lasa frate ca nu intra in mine"!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 19 Aug 2010, 10:29
Post #42


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




@Vallybz eu prefer sa nu imi indoi fieru din cauza ca e ala de neam prost (poate daca aveam masina de firma era altceva.. dar nici macar atunci ptr ca altfel as gandi ca soferul microbuzului.. "da-o dreacu, am masina mare de serv , fac ce vrea muschii mei in trafic")
@Solon sunt unele faze la care daca nu te dai la o parte cu masina apare impact tabla pe tabla.. in cazul asta ce faci? cedezi sau nu?

This post has been edited by UXE: 19 Aug 2010, 10:30


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vallybz
post 19 Aug 2010, 10:34
Post #43


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.475
Joined: 26 October 08
From: Buzau/Bucuresti




nu te gandii ca intram in el sa il rastorn. doar sa il ating, ca oricum masina o reparam pe rca-ul lui(o masina daca vrei sa te tina o viata, mergi tare), dar mergeam si la politie sa ii ia si carnetul pt neacordare de prioritate si alte alea....sa il vad daca mai facea pe urma asa.


--------------------
Renault Megane 1 Facelift, 1.6, 16v Coupe 1999 K4M-A7-00 - BZ 87 BVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 19 Aug 2010, 11:21
Post #44


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




vad ca femeile nici pe scuter nu sunt in stare




--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PaulT
post 19 Aug 2010, 13:55
Post #45


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.294
Joined: 23 June 06
From: Bucuresti




QUOTE(UXE @ 19 Aug 2010, 10:34)
ce ma enerveaza fazele astea ... si tot el cu gura  mare .. da-i-as cu ranga in dinti  mad.gif

*




Nici eu nu ii las pe cei care depasesc o coloana intreaga dupa care au tupeul sa pretind a sa li se lase loc sa revina in banda cand se apropie un refugiu... Au mers pana acolo asa, asa sa continue.. Si eu am mai mers pe linia de tramvai deci nu fac pe lupul moralist... dar niciodata nu am avut pretentia sa fiu lasat sa reintru in coloana la un refugiu. La fel de nesimtiti sunt cei care la un semafor se incadreaza pe banda marcata clar pentru viraj stanga si cand se pune verde pentru inainte incearca sa iti ia cu nesimtire fata pe prima banda de mers inainte. Nici pe astia nu ii las.


--------------------
Dacia/Mitsubishi Logan 1.6 mpi/Berlina 1300/Lancer Clasic 2006 Laureate/1973/2008 - B-00-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
solidconvert
post 19 Aug 2010, 14:40
Post #46


Donator


Group: Members
Posts: 3.247
Joined: 3 May 06
From: Bucuresti




QUOTE(UXE @ 18 Aug 2010, 15:16)
l-a durut la brisca chiar daca scuteristul a fost de vina.. 

*


Mie mi se pare ca imbecilu' ala de scuterist dupa ce a intrat cu japca in fata astuia, s-a panicat cand a fost claxonat si in loc sa accelereze a franat sa fie sigur ca-l ia ala pe capota... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
. . .
Audi A4 B9 S-tronic TFSI...
Gîndirea corectă vine din experiență. Experiența, la rîndul ei, provine din gîndirea greșită.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PaulT
post 19 Aug 2010, 14:42
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.294
Joined: 23 June 06
From: Bucuresti




Sa stii ca ai dreptate. Se vede si stopul daca te uiti atent...


--------------------
Dacia/Mitsubishi Logan 1.6 mpi/Berlina 1300/Lancer Clasic 2006 Laureate/1973/2008 - B-00-xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 19 Aug 2010, 16:07
Post #48


Membru


Group: Members
Posts: 4.429
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




Si eu observasem acelasi lucru ieri, dar am zis ca nu vad eu bine.


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 19 Aug 2010, 16:20
Post #49


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




in ce tara e faza cu scuteristu? intro tara care circula pe stanga sau pe dreapta?


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valy1
post 19 Aug 2010, 17:23
Post #50


Membru autentic


Group: Members
Posts: 368
Joined: 6 October 08




Mai sunt si astia de vorbesc la telefon si uita de drum :


Si care nu stiu ce-i cu cercul din mijlocul drumului :


This post has been edited by Valy1: 19 Aug 2010, 17:57


--------------------
Renault Megane 2007 80cp - B xx xxx
Renault Megane 3 1.5 dCi 105cp , Dynamique , Noir Nacre.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo_buc
post 20 Aug 2010, 01:47
Post #51


fost twingar


Group: Members
Posts: 883
Joined: 4 January 09




cred ca e anglia dupa numerele de inmatriculare?


--------------------
mitsubishi colt CZ3 1.1 75CP 2008 MOTION - B8x8BBB
fost twingar si fost TDI-st
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
argon
post 20 Aug 2010, 06:32
Post #52


Mesaj semiautomat


Group: Members
Posts: 33.670
Joined: 15 August 05




QUOTE(UXE @ 19 Aug 2010, 09:34)
ce ma enerveaza fazele astea ... si tot el cu gura  mare .. da-i-as cu ranga in dinti  mad.gif

*




lasa-l dracu de microbuz, a facut un bine celui din masina ca s-a bagat, nu vezi cum transporta camionul ala fierul? blink.gif


--------------------
Renault Laguna 2007 - 2.0 DCI 16v 180
Fara turbo, viata e pustiu.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 20 Aug 2010, 06:51
Post #53


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




uxe, vad ca tot dai atatea filmulete de pe trafic tube... pe alea de toata jena cand cel care filmeaza face niste manevre de iti sta mintea-n loc de ce nu le pui? alea de au un rating atat de mare cu - incat nu au mai lasat si pe altii sa voteze.

This post has been edited by rtBK: 20 Aug 2010, 06:55


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 20 Aug 2010, 08:17
Post #54


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




era unu care l-am vazut ca a taiat linia continua si p-orma l-a oprit politia dar nu il mai gasesc


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 20 Aug 2010, 08:26
Post #55


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




sunt destule exemple pe acolo, ideea e ca ei selecteaza ce le convine. Sunt filmulete intregi in care depasesc fara semnalizare sau merg cu viteza prin oras si se mira dupa aia ca li se taie fata.



--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 20 Aug 2010, 08:28
Post #56


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




da am vazut chiar si la cei care filmeaza de pe motocicleta.. mai zic de aia ca incalca legea dar la ei nu se mai uita


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tince1290
post 20 Aug 2010, 10:40
Post #57


Membru cititor


Group: Members
Posts: 1.795
Joined: 19 September 08




&feature=grec_index
&feature=related
&feature=related



--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 20 Aug 2010, 12:03
Post #58


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




o caruta nesemnalizata




si asta cu camera mergea cu viteza



similar cu anteriorul



un camion smile.gif



un accident la dristor


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Valy1
post 20 Aug 2010, 12:24
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 368
Joined: 6 October 08




QUOTE(UXE @ 20 Aug 2010, 08:17)
era unu care l-am vazut ca a taiat linia continua si p-orma l-a oprit politia dar nu il mai gasesc
*

&feature=player_embedded


--------------------
Renault Megane 2007 80cp - B xx xxx
Renault Megane 3 1.5 dCi 105cp , Dynamique , Noir Nacre.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 20 Aug 2010, 12:29
Post #60


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




icon_mrgreen.gif


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









Nu uitati ca sunteti la clipuri video, deci 'intamplarile din trafic' puse aici trebuie sa fie tot clipuri video. Daca nu aveti clipuri, postati pozele si articolele la Cafenea, nu aici.

Cine posteaza linkuri, poze sau povesti aici va fi sanctionat pentru off-topic!


--------------------
Go to the top of the page
78 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicAdd Video ReplayTopic OptionsStart new topic


3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 15:57
Forum Renault