DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> sfaturi achizitie duster facelift, sfaturi achizitie duster facelift

himmortal
post 2 Mar 2014, 22:56
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 12
Joined: 10 January 06




salutare tuturor,

sunt hotarat sa achizitionez un duster nou si cred ca niste sfaturi de la cei trecuti prin asa ceva nu ar strica.

ma refer in special la sfaturi legate de tot procesul de achizitie, nu sfaturi despre masina in sine, despre care am citit si rascitit iar sapt viitoare voi face si un test drive.

exemple de intrebari la care m-ar interesa raspunsuri de la persoane care au trecut prin asa ceva (nu pareri personale sau citate de la dealeri/banci pe care le pot sau le-am obtinut singur direct de la ei ci fapte concrete din experienta voastra personala):

1. ce dealeri din Bucuresti recomandati?

2. voi face credit si initial ma gandisem la creditul auto de la cec; ati trecut prin asa ceva? cat dureaza aprobarea si cat de complicat este procesul? momentan par a avea cele mai bune dobanzi...

3. cat dureaza livrarea masinii din momentul initierii comeanzii/platii avansului? (1.5 dci, 4x4, laureate)

4. pareri despre credit la RCI? (pe langa faptul ca mie mi se par scumpi ca si comisioane)

orice alte informatii concrete care tin de procesul de achizitie cu plata prin credit bancar auto cu avans sunt binevenite.

multumesc


--------------------
Dacia Logan 1.4 Preference 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 21:39
Forum Renault