DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Intalnire proprietari Logan si nu numai..., Pai sa ne intalnim, vedem, cunoastem...

logdan
post 17 Nov 2004, 17:52
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 11
Joined: 16 November 04
From: PITESTI




Eu m-am alaturat acestui forum de curand si l-am citit in marea lui majoritate. Am citit pe la unele topicuri despre intalniri intre proprietarii de Logan si nu numai... As fi fost si eu interesat sa particip la o astfel de intalnire, sa ne cunoastem si sa vedem cu ce ne-a potcovit pe fiecare uzina de la Mioveni. Din 22-23.11.2004 voi fi si eu proprietarul unui Logan Laureate Rosu Toreador 1,4 MPI, si daca se ma tine vreo intalnire interesanta as dori si eu sa particip.
Sper ca nu am suparat pe nimeni cu acest nou topic si sper sa ne vedem cat mai curand!


--------------------
DACIA LOGAN LAUREATE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vv
post 17 Nov 2004, 17:56
Post #2


dilbert.com


Group: Members
Posts: 1.080
Joined: 10 June 04
From: Bucuresti




logdan, puteai citi macar titlurile din prima pagina, e unul acolo numit "intalniri"..... evident nu face parte din "marea majoritate" pe care ai citit-o smile.gif
http://www.daciaclub.ro/index.php?showforum=22


--------------------
Renault Grand Scenic 2008 - B.00.XXX
It is final proof of god's omnipotence that he needs not exist in order to save us.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
logdan
post 17 Nov 2004, 18:14
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 11
Joined: 16 November 04
From: PITESTI




OK! Imi pare foarte rau! Intr-adevar la Dacia Club nu am citit... greseala mea... Am fost blocat pe tot ce tine de Logan ca astept sa-l iau si am vrut sa citesc cat mai mult pe aceasta tema (am spus ca "vin" pe aici de curand si nu am avut timpul necesar sa-l parcurg pe tot)... Sefii pot sterge topicul daca vor si e inutil. Imi cer inca o data mii de scuze...


--------------------
DACIA LOGAN LAUREATE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
paulp
post 18 Nov 2004, 08:58
Post #4


Bagator de seama!


Group: Members
Posts: 3.098
Joined: 31 July 03
From: Iasi




Ca sa nu zica lumea ca sint rau: TOPIC CLOSED!


--------------------
Fiat Linea Active, 2011 - PAD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 23rd April 2024 - 10:15
Forum Renault