DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Nu a franat si s-a blocat pedala de frana sus, a mai patit cineva asa ceva?

MikeLogan
post 21 Dec 2006, 10:32
Post #31


Membru destul de incepator


Group: Members
Posts: 15
Joined: 14 December 06
From: Bucuresti (deocamdata)




andrei2005, ma cam speriasem cand ai spus de rulment ca nu e in regula...noroc cu Klaus ca m-a linistit un pic .
Stiu ca ce o sa scriu acum e offtopic da' ma cam streseaza: in ultimele doua zile oscileaza indicatorul de temperatura apa intre 4 si 6 liniute mai ales cand stau la semafor si imi consuma mult (zic eu; am resetat calculatorul si pe 28 km facuti in Bucuresti consumul mediu este de 16litri/100km). Intrebarea care ma roade e daca pentru asemenea simptome e posibil sa-mi tina masina mai multe zile in service.
gata cu offtopic-ul.



--------------------
Dacia Logan Laureate 1,4 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DFA
post 21 Dec 2006, 11:21
Post #32


moderator://DC/Logan


Group: Moderatori
Posts: 3.511
Joined: 30 September 05
From: Buzău, RO




MikeLogan, da, ești offtopic, subiectele au fost discutate, afișarea unei temperaturi diferite funcție de consumatori se discută aici iar cum se constată consumul a explicat foarte frumos AL aici. De altfel, problemele de consum mare au mai fost discutate de mai multe ori, caută!


--------------------
Logan III Comfort ECO-G 100cp 2021 sedan - 27 Iul 2021
Logan III Comfort ECO-G 100, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălz.+Climă, P. Comfort, P. Park. 2, volan piele, geam. el. sp.
ex Logan I 1.5
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MikeLogan
post 25 Dec 2006, 10:31
Post #33


Membru destul de incepator


Group: Members
Posts: 15
Joined: 14 December 06
From: Bucuresti (deocamdata)




nu stiu daca mai e ceva de aflat in legatura cu topicul. cea mai plauzibila varianta (pentru mine) pentru problema intampinata e prezenta unui gunoi care o obturat un orificiu. la nici un service nu mi s-au dat alte posibile cauze. cred ca nu mai are rost sa tinem topicul deschis.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,4 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 11:23
Forum Renault