DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> De la ce nivel incolo se accepta insultele?

tony-s
post 8 Apr 2016, 20:55
Post #31


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




Si eu am scris cam acelasi lucruri insa mi-a fost șters postul...in plus cate nu s-au mai scris si despre firea si nici un moderator n-a avut nici o problema...

This post has been edited by tony-s: 8 Apr 2016, 20:56


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 8 Apr 2016, 20:55
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




Serje,ei au voie ca e deștepți și frumoși decât, și mai nou o spăla pe toapa de la cotroceni.

This post has been edited by b76bgaarh: 8 Apr 2016, 20:56


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 8 Apr 2016, 20:58
Post #33


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




QUOTE(ady77 @ 8 Apr 2016, 20:04)
Ei lăsați ca sunt locuri unde ți se da fusta la întrare ca să te îmbraci corespunzător...
*



Recunosc ca as merge in fiecare duminica la biserica doar sa te vad pe tine "imbracat corespunzator"...

QUOTE(b76bgaarh @ 8 Apr 2016, 21:46)
Plus ca fufa e catolică și la ei sunt interzise fustele deasupra genunchilor.
*



P-asta de unde dracu ai mai scos-o?


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 8 Apr 2016, 21:01
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




De la școală de duminică, radiane. Plus câteva ghiduri catolice de pelerinaj, nu nu e vorba de bibliotecă.


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 8 Apr 2016, 21:01
Post #35


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




Si in grecia ti se da fusta daca ești in pantaloni scurți iar fetele trebuie să-și acopere inclusiv umerii si bratele cu un fel de sal... asta la Meteora,la athos era mult mai strict - doar bărbații puteau merge cu o cerere speciala....noi am mers cu o nava care s-a apropiat pana la o anumită distanta de athos.

This post has been edited by tony-s: 8 Apr 2016, 21:06


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
miki
post 8 Apr 2016, 21:05
Post #36


#Hırsızlargibigeceniniçine


Group: Members
Posts: 1.002
Joined: 30 July 02
From: Bucuresti




QUOTE(Serje @ 8 Apr 2016, 21:52)
Si care-s jignirile in toata lista asta? Sau is jigniri daca is doar intr-o parte? ponta&co o fost facuti in toate felurile, n-am vazut pe nimeni sa considere asta jignire. PuieMonta era alintare, nu? Inclusiv moderatorii foloseau in exces numele asta ....

Voi sariti in grup pe el si il atacati non stop, unii chiar jigniri directe, altii mai asa cu manta ...
Aveti optiunea de ignore, nu pt asta ii bagata pe forumuri?
*



1. Ai dreptate, nu sint jigniri.Puie monta nu e membru al forumului asa ca "jignirea unui membru"nu se aplica
2. Oricum puie monta este intr-adevar un alint.. ca dealtfel si "carpa kgb-ista""
Sau mustacios infractor.

Vaaaai ce-am uitat. o adevarata jignire ar fi sa-l facem pe Vanghelie intelectual

This post has been edited by miki: 8 Apr 2016, 21:08


--------------------
Renault Sedan 1.6 16V / Megane IV 1.33 TCE 2004 / 2019 - XX-B-XXX
#Hırsızlargibigeceniniçine

Funken Kurbelwelle
Uzun Araç!
Değer Așılırsa
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 8 Apr 2016, 21:07
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




Cârnații polonezi sunt?


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 8 Apr 2016, 21:08
Post #38


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Mai nene, m-am plimbat prin Grecia, exclusiv in pantaloni scurti, ma rog, 3/4, nu ostentativ de scurti, dar nimeni nu mi-a oferit fusta...

Du-te mai cu scoala ta de duminica cu tot. Am umblat la "scoala de duminica" catolica ani de zile, si nu retin sa fi fost fie macar si vreo singura discutie in care popa sa le vorbeasca fetelor despre lungimea decenta a fustei. De la o fusta deasupra genunchilor si pana la una ostentativa care lasa vederii un sfert din buci e cale lunga.


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 8 Apr 2016, 21:11
Post #39


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




A fost de mult, la tine, radiane.



--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 8 Apr 2016, 21:13
Post #40


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




Asa-i mai, adu-ma la zi cu ce sa mai preda la "scoala de duminica".


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Serje
post 8 Apr 2016, 21:18
Post #41


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 11 December 04
From: Cluj-Napoca




QUOTE(miki @ 8 Apr 2016, 22:05)
Puie monta nu e membru al forumului asa ca "jignirea unui membru"nu se aplica

*



Si neamtu si sotia is membri Daciaclub?


--------------------
MTD Optima 53 SPB HW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
miki
post 8 Apr 2016, 21:22
Post #42


#Hırsızlargibigeceniniçine


Group: Members
Posts: 1.002
Joined: 30 July 02
From: Bucuresti




pai s-a lasat cu ban pt cineva care , de exemplu, l-a facut robocop pe Johannis?


--------------------
Renault Sedan 1.6 16V / Megane IV 1.33 TCE 2004 / 2019 - XX-B-XXX
#Hırsızlargibigeceniniçine

Funken Kurbelwelle
Uzun Araç!
Değer Așılırsa
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 8 Apr 2016, 21:27
Post #43


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




Eu am fost banat pt -" merkel,ieuro,ieuropa,bulgarika,romanika"..in condițiile in care chiar moderatorii folosesc cuvinte gen doo,romanika...in plus chiar nu știam ca merkel e user pe forum....si nu mai zic cate posturi mi-au fost șterse pt.ca am zis de ex.ca merkel are politici tampite....

In plus e o diferență intre robocop si cenzurat ponta...da' stiu extrem de inteligent - puie monta...

This post has been edited by tony-s: 8 Apr 2016, 21:39


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Serje
post 8 Apr 2016, 21:40
Post #44


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 11 December 04
From: Cluj-Napoca




QUOTE(miki @ 8 Apr 2016, 22:22)
pai s-a lasat cu ban pt cineva care , de exemplu, l-a facut robocop pe Johannis?
*



Nu stiu, nu toti moderatorii se obosesc sa treaca sanctiunile.
Dar dupa initiatorul topicului si nu numai, ar fi jignire si ar trebui sanctionata, daca ii vb de Tony.
Acelasi initiator incalca regulamentul prin userul care il are, il jigneste in mod constant pe Tony si inca unul, desi teoretic moderatorii ar trebui sa fie exemple de comportament.


--------------------
MTD Optima 53 SPB HW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
miki
post 8 Apr 2016, 21:51
Post #45


#Hırsızlargibigeceniniçine


Group: Members
Posts: 1.002
Joined: 30 July 02
From: Bucuresti




nu ma prind cum incalca regulamentul?
ca are avatar gif?


--------------------
Renault Sedan 1.6 16V / Megane IV 1.33 TCE 2004 / 2019 - XX-B-XXX
#Hırsızlargibigeceniniçine

Funken Kurbelwelle
Uzun Araç!
Değer Așılırsa
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 8 Apr 2016, 21:59
Post #46


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Probabil se refera la tz.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 8 Apr 2016, 22:02
Post #47


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




S-a "cafenizat" un topic la administrative și mi-e că mâine s-or da premii.
Cât despre cine, ce și cum e cu moderatorii și adminii, eu cu greu și târziu am învățat un lucru, după ce mi s-a tot spus de n ori: aici nu suntem în curtea școlii, ci pe proprietatea cuiva. Ne place sau nu, avem dreptul să stăm sau să plecăm, regulile nu le facem noi.


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Serje
post 8 Apr 2016, 22:37
Post #48


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 11 December 04
From: Cluj-Napoca




Si proprietarii o facut un regulament si au pus niste moderatori sa aiba grija sa fie respectat.
La fel cum politistii dau sanctiuni pentru nerespectarea regulilor iar in rest ar trebui sa fie un model de conduita, indiferent ca ii in timpul sau inafara programului, la fel moderatorii ar trebui sa aplice strict regulamentul, iar in rest sa fie model de comportament, chiar si inafara sectiunii unde is moderatori, daca nu ... seamana mai mult cu un militian, nu un politist.


--------------------
MTD Optima 53 SPB HW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 9 Apr 2016, 00:03
Post #49


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.208
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(b76bgaarh @ 8 Apr 2016, 20:55)
Serje,ei au voie ca e deștepți și frumoși decât, și mai nou o spăla pe toapa de la cotroceni.
*



Pentru propria ta informatie, la fel m-am enervat si cand Aphophis o dat inainte cu "fatatoare nationala" la adresa lu' Firea. Da el macar o priceput el ca poate-o sarit calul mai mult decat trebuie.

Sau am ratat eu ceva si intre timp o devenit ok sa insulti o femeie doar pentru ca nu-ti place ceva la ea?

Si din nou, faza asta e doar ultima faza, aia in care pare-se ca mi s-o umplut paharul de tot, mai citeste o data primul post, ca-i o lista intreaga de chestii care au contribuit mult mai serios la umplerea paharului aluia.

QUOTE(Serje @ 8 Apr 2016, 21:40)
Acelasi initiator incalca regulamentul prin userul care il are, il jigneste in mod constant pe Tony si inca unul, desi teoretic moderatorii ar trebui sa fie exemple de comportament.
*


Foarte personal, daca eu moderam la cafenea, tony ne parasea de pe vremea cand nu se mai oprea din a urla ca "bozgorii-s de vina" pentru orice. Si n-am vreo urma de sange maghiar prin familie, asa ca sigur nu ma simteam atacat direct, doar deranjat de nesimtirea lui.
Si avand in vedere ca de pe atunci tony pentru mine a devenit o nulitate, nu pot zice ca-mi mai uzez bunul simt pe el. Totusi, am binevoit sa-mi dau report cam la fiecare post in care i-am spus prea sincer parerea mea despre el. Ca am primit sau nu warn/ban de la Ake/Fratica/Liviu, o fost decizia lor, banui justificata si de expresiile folosite de mine, care sa fim seriosi, au fost muuuuuuult mai light decat alte vorbe schimbate pe forum. Cand mi-am pierdut calmul si n-o mai fost suficient de light, s-o intamplat sa fie AlexV mai aproape de butoane.

-----------------

Cat de toni, io nu cred ca ii troll. Nu pot sa spun nici sincer ceea ce cred, ca ar trebui sa depasesc cuvintele alea "finute" de care ziceam mai sus. Ma limitez sa afirm ca-i un frustrat care si-o gasit un public pe care-l amuza, si pentru majoritatea e win-win. El ca-si impacheteaza frustrarile cu fundite, ailalti ca rad cand vad ce poate sa debiteze.

Imi pare rau, da' eu nu pot sa ma impiedic la nesfarsire de ura aia in masa pe care-o improasca fara limita. Nu prea pot intelege cum de altii nu par deloc deranjati de aspectul asta.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 9 Apr 2016, 00:23
Post #50


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




QUOTE(tony-s @ 8 Apr 2016, 22:01)
Si in grecia ti se da fusta daca ești in pantaloni scurți iar fetele trebuie să-și acopere inclusiv umerii si bratele cu un fel de sal... asta la Meteora,la athos era mult mai strict - doar bărbații puteau merge cu o cerere speciala....noi am mers cu o nava care s-a apropiat pana la o anumită distanta de athos.
*


QUOTE(radian @ 8 Apr 2016, 22:08)
Mai nene, m-am plimbat prin Grecia, exclusiv in pantaloni scurti, ma rog, 3/4, nu ostentativ de scurti, dar nimeni nu mi-a oferit fusta...
*


Ce activitati de concediu au unii. wacko.gif
La greci am fost decat cu șprițuri, cu bancuri, cu gagici. Și-alții merg să viziteze mistici. blink.gif


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 9 Apr 2016, 05:46
Post #51


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




QUOTE(gabize @ 8 Apr 2016, 22:02)
S-a "cafenizat" un topic la administrative și  mi-e că mâine s-or da premii.
Cât despre cine, ce și cum e cu moderatorii și adminii, eu cu greu și târziu am învățat un lucru, după ce mi s-a tot spus de n ori: aici nu suntem în curtea școlii, ci pe proprietatea cuiva. Ne place sau nu, avem dreptul să stăm sau să plecăm, regulile nu le facem noi.
*



Topicul asta a fost creat pt.a fi banați toti cei care nu aplauda frenetic moderarea abuziva practicata de unii moderatori.In același timp e încurajata propaganda -de ex. n-am văzut absolut nici o măsură după ce se afirma ca toți care se uita la antena 3 sunt bătrâni prosti si inculti in schimb eu am fost banat inclusiv când ii lăudam pe cei de dreapta cat de deștepți,inteligenti, tineri frumoși si liberi.Ca sa nu mai zic ca am fost jignit si provocat constant de unii moderatori - doar,doar voi raspunde cu aceiasi moneda ca sa le dau satisfacția sa ma baneze din nou.

Pai in vreo 8 zile de concediu eu cel puțin ma satur de stat toată ziua la soare si n-am fost niciodată un mare fan băutură hai 3-4 nopți -dar nu 7 ,iar la Meteora chiar ai ce vedea -cred ca e unica in lume formațiunea aia stancoasa cu mănăstiri in vârf,pt. Athos era pentru prima data când mergeam cu o nava kilometrii si ore intregi (deci nu ma refer la bărcuțe din alea cum sunt pe la mamaia cu care mergi 10-15 Min in jurul tarmului) -atunci de altfel a fost si prima data când am experimentat pe propria piele răul de mare.

This post has been edited by tony-s: 9 Apr 2016, 06:01


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 9 Apr 2016, 05:56
Post #52


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




QUOTE(AR-18-MOS @ 9 Apr 2016, 01:23)
Ce activitati de concediu au unii. wacko.gif
La greci am fost decat cu șprițuri, cu bancuri, cu gagici. Și-alții merg să viziteze mistici. blink.gif
*



Stai bre, ia reciteste topicul la care am raspuns. Tonica zice ca in Grecia primesti fuste si toate alea. Nu zice ca in Grecia daca mergi la bisercia primesti fuste...

Nu merg eu la bisercia in RO ar fi si culmea sa pierd timpul in concediu cu asa ceva.


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M.C.
post 9 Apr 2016, 06:04
Post #53


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.152
Joined: 24 January 04
From: Ploiesti ,din cind in cind.




Dar bibliotecile,bibliotecile cum sunt ?Au bibliografie bogata? icon_mrgreen.gif


--------------------
Renault Megane II Sedan Influence 1,6 16 V ,2005
Alfa Romeo 159 1,9 JTS, 2007 , Ford Mustang 2,3 Ecoboost, 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 9 Apr 2016, 06:04
Post #54


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Era evident că tony se referea la accesul într-un lăcaș de cult.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 9 Apr 2016, 06:08
Post #55


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




Lasa ca stiu eu din aia care in concediu stau doar in hotel la piscina si merg la shopping ...fiecare face ce vrea insa sa te duci de ex. In Barcelona si sa nu vizitezi Sagrada familia -eu așa ceva chiar nu pot înțelege.....ca sa nu mai zic ca stiu romani care stau in Roma si nu s-au dus niciodată sa viziteze capela sixtina - oricât ai fi hater de biserica chestiile astea țin deja de altceva si n-au legătură cu biserica....

De altfel orice roman care n-a vizitat niciodată -sucevița,moldovita, voroneț,putna...e in aceiasi categorie.

E drept ca madam werner nu pare ieșită din sibiu-city si împreună cu soțul par ca vor sa recupereze tot pe banii romanilor ca doar de aia l-au votat tinerii frumoși si liber pe werner ca sa devina primul turist al tarii.

This post has been edited by tony-s: 9 Apr 2016, 06:56


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 9 Apr 2016, 06:18
Post #56


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




Au murit oameni la Revolutie ca sa am dreptul sa ma exprim liber. Sa pot spune liber ce cred despre Ponta, Boc, Iohannis sau Romica Tociu. Sunt persoane publice, ai dreptul sa-ti dai cu parerea despre ei. Ba unii chiar ne influenteaza destinele. Ma mir ca nu va apucati sa-i pocniti, pe strada, p-aia de vorbesc/se poarta nu tocmai pe placul vostru.
Intr-o comunitate cu zeci de mii de membri exista oameni si oameni. Te deranjeaza in mod expres cineva, il ignori. Personal am descoperit ca face minuni butonul asta.
Nu sunt de acord cu referendumuri, modpriviu si tot felul de inventii si inovatii ptca sunt unii mai sensibilosi.
Atata timp cat nu incalca strict regulamentul comunitatii in care activeaza, il lasati in pace. Va deranjeaza, il ignorati. Dar nu va mai jucati cu posturile lui toata ziua. E asa de simplu... Nu stiu de ce va trebuie topic cu nivelul de insulte. Hai sa nu fim mai catolici decat Papa.

Tonele, poti demonstra contrariul in ceea ce priveste telespectatorii antenelor?


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 9 Apr 2016, 06:24
Post #57


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




Oricum cei bătrâni prosti si inculți nu au voie sa se exprima , doar tinerii frumoși si liberi care dau pe dinafară de cultura si inteligenta au voie ?...bine ei dau pe dinafară de mai multe (stau marturie grămadă de pagini de pe facebook si altele)...dar iarasi voi fi banat pt. Ca-s foarte sensibile domnișoarele de pension când e vorba de propaganda...când e vorba de pesedei n-au nici o problema si dintr-o data devin badarane si necioplite si accepta orice inclusiv violul daca e de dreapta.

This post has been edited by tony-s: 9 Apr 2016, 06:51


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
radian
post 9 Apr 2016, 07:22
Post #58


gandeste pozitiv: nu spera si nu ai teama...


Group: Members
Posts: 1.273
Joined: 17 January 05
From: petrosani




QUOTE(DragosP @ 9 Apr 2016, 07:04)
Era evident că tony se referea la accesul într-un lăcaș de cult.
*



Si la fel de evident ca am incercat un spirit de gluma. Se pare ca n-a fost prea inspirata.


--------------------
dacia logan ambition 2005 - HD 06 LDM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 9 Apr 2016, 07:24
Post #59


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




Oricum când ne mai vedem vin în fusta icon_mrgreen.gif


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tony-s
post 9 Apr 2016, 07:39
Post #60


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 465
Joined: 24 June 05
From: Cluj-Napoca




N-am fost acolo dar totuși Biserică Sfantului Mormânt nu pare o biserica oarecare din centrul Atenei sau a Salonicului in care turistii intra in pantaloni scurti,slapi si maieu ca sa se simtă bine doamna werner....si cum am mai spus insa mi s-a șters postul - lăsând la o parte vizita oficiala,ca oaspete nu-ți bagi picioarele in traditiile si obiceiurile gazdelor,e o chestie de minim bun-simț - lucru care lipsește cu desăvârșire madamei.

This post has been edited by tony-s: 9 Apr 2016, 07:42


--------------------
Chevrolet Lacetti 1.4 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
10 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th March 2024 - 05:24
Forum Renault