DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Culori Solenza

daciaclub-padre
post 2 May 2003, 15:44
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 2 May 03
From: Bucuresti




Salut! E prima data cand postez ceva, dar in ultimele doua luni am citit constant cam tot ce s-a scris despre Solenza pe aici, asa ca ma consider cumva "de-al casei". Cineva era intrigat la un moment dat de inexistenta unui pliant oficial de prezentare a Solenzei in toate culorile (fotografii complete, nu doar cele existente cu corpurile optice posterioare). Eu m-am gandit (pentru ai mei ...) la o Rapsodie rosu "toreador", dar as fi foarte curios sa vad macar o poza. In principiu, e o culoare care mi se pare ca arata bine pe orice masina, dar ... :idea: Ce-ar fi daca am alcatui un catalog de prezentare ad-hoc pentru cei de la Dacia? Reguli: 1. maxim trei poze pentru fiecare culoare (fata, lateral, spate) - deci daca s-au postat deja poze cu Solenza de o anumita culoare sa nu se mai revina, chiar daca pozele sunt mai "artistice"; 2. pozele sa fie intr-un format acceptabil (.jpg de exemplu), cu gandul la conexiunea dial-up a celor mai multi dintre noi ...
Stiu ca mai exista poze pe forum, dar ma gandeam ca o forma mai organizata ar fi foarte utila. Multumesc!


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 14:14
Forum Renault