DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Tinichigiu dacii in bucuresti?

YellowOfThings
post 19 Oct 2018, 12:50
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 3
Joined: 8 January 18




Salutare !

Am un renault 12 pe care vreau sa il reconditionez dar din pacate de cateva luni sunt blocat la tinichigerie. Nu am gasit pe nimeni care sa mai faca asa ceva , toti spun ca nu merita si ca nu vor sa o faca sau imi dau preturi astronomice (3000-4000 de euro doar tinichigerie fara vopsit sau altceva ). Stie cineva daca mai exista oameni care sa faca asa ceva ? Multumesc anticipat pentru ajutor !


--------------------
Renault R12 1976 - B16YOT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4x4
post 21 Oct 2018, 20:57
Post #2


Übermensch


Group: Members
Posts: 3.394
Joined: 24 March 07




Nu exista in bucuresti nimeni care sa faca o treaba buna pe bani putini, cauta in alta parte.
Uneori nu fac treaba buna nici pe bani multi, cam asta ar fi problema. Suma aia de 4000 de euro ar trebui sa includa sablat caroserie, materiale si manopera de vopsit. Cine a venit cu suma asta doar pentru sudat si indreptat, ori a vazut o caroserie care a fost consumata de un incendiu ori de obicei lucreaza pe ferrari de epoca. Ori e un tepar obosit.

This post has been edited by 4x4: 21 Oct 2018, 21:01


--------------------
W S S
Attere Dominatum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PH-06-BOA
post 4 Nov 2018, 20:47
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.731
Joined: 28 April 07




Pune ceva poze să se vadă cum arată, poate se rezolvă, și dă-mi și un email sau Fb Nelu Te


--------------------
Dacia 1310 1988 - ph-99-aob
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 17:47
Forum Renault