DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> GERMANIA GP, Detalii despre circuit

b76bgaarh
post 20 Jul 2008, 18:11
Post #121


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




nu chiar ca ham ham a depasit pe pista si pe massa si pe piquet......

cam dur accidentul lui timo glok.......


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 20 Jul 2008, 22:09
Post #122


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




si a terminat la 5,5s in fata unui debutant. O adevarata performanta. Nu ii apar i nici un fel, insa daca FA sau MS ar fi terminat la doar 5,5s in fata lui Nelsinho, i-ar fi desfiintat toata lumea


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 21 Jul 2008, 08:01
Post #123


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




numai ca colegu lu nea piquet..... marele FA...a cam fAcut figuratie....pe circuitUl ala ieri.... si a terminat spre a 2-a jumatate......

toate bune......


dupa parerea mea a fOst destul de animata cursa...pacat cA datorita unui accident si a sf.......


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 21 Jul 2008, 10:13
Post #124


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




@b76bgaarh: Ti se aprinde din cand in cand caps lock-ul? wink.gif


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ionutctn
post 21 Jul 2008, 10:52
Post #125


Membru cu TDI


Group: Members
Posts: 1.373
Joined: 20 November 04
From: Bucuresti




Hai mai ca am avut ce vedea: am vazut si depasiri pe pista (nu pe la boxe) chiar pentru pozitiile fruntase, am avut si incidentul cu Glock, am avut si cursa neutralizata, s-a reluat din mers.
Acum pe bune, Massa ala e penibil nene. Pai daca era Trulli, il tinea mai mult in spate pe Ham-Ham; nu s-a aparat deloc, sa vedem si noi un duel prelungit intre cei doi. Cred ca de data asta a avut dreptate MIKI: i-a spus Ham-Ham lui Massa: "Prietene da-te la o parte, ca ma incurci". In privinta lui Piquet: era clar ca a primit indicatii de la boxe sa il lase pe Ham-Ham sa treaca, sa nu riste sa provoace vreun acrosaj, sa iasa amandoi din cursa. Da mi-a placut de Massa ca nu s-a omorat cu firea sa il depaseasca pe Piquet. Ce o fi zis el: e bun si locul 3. biggrin.gif

This post has been edited by ionutctn: 21 Jul 2008, 10:54


--------------------
Dacia 1310 1998
Skoda Superb Elegance
People who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
TMihai
post 21 Jul 2008, 11:00
Post #126


Membru autentic


Group: Members
Posts: 947
Joined: 1 October 05
From: Bucuresti




Totusi sa nu exageram. Massa a fost penibil cursa trecuta. In Germania atata a putut. Atat el cat si Kimi s-au plans de lipsa aderentei pe parcursul intregului weekend. Oricum pe Hamilton nu cred ca-l batea nimeni la cum a mers.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2005
Shit happens to me mostly so don't worry...
Trece lebede-n zare / Eu ma uit, ele dispare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 21 Jul 2008, 11:55
Post #127


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




QUOTE(b76bgaarh @ 21 Jul 2008, 07:01)
numai ca colegu lu nea piquet..... marele FA...a cam fAcut figuratie....pe circuitUl ala ieri.... si a terminat spre a 2-a jumatate......

toate bune......
dupa parerea mea a fOst destul de animata cursa...pacat cA datorita unui accident si a sf.......
*



stAi sA inteLeg sI eu: diferenta de doar 5,5s dinTre LH si NPj este scuZabila deoarECe FA a terminat pe un loc cu doua ciFre? interesant... laugh.gif


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ionutctn
post 21 Jul 2008, 12:13
Post #128


Membru cu TDI


Group: Members
Posts: 1.373
Joined: 20 November 04
From: Bucuresti




QUOTE(TMihai @ 21 Jul 2008, 11:00)
Totusi sa nu exageram. Massa a fost penibil cursa trecuta. In Germania atata a putut. Atat el cat si Kimi s-au plans de lipsa aderentei pe parcursul intregului weekend. Oricum pe Hamilton nu cred ca-l batea nimeni la cum a mers.
*


Este ok atunci. Dar sincer, eu nu imi dau seama cum se justifica Massa in fata echipei. Are totusi la dispozitie un Ferrari. Cel putin Kovalainen nu s-a invartit la cursa trecuta in halul ala iar in cursa asta Kova trebuia sa se fi apropiat in prima parte a cursei de Massa. Massa nu isi justifica prezenta la Ferrari orice ar spune lumea.


--------------------
Dacia 1310 1998
Skoda Superb Elegance
People who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 21 Jul 2008, 12:50
Post #129


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




da cam cu cat doreai mata sa castige hamilton cursa ca sa fie pe pofta dumneavostra stimate moderator.....20 de secunde un tur......2 ture...neprezentare...

locul 1 este locul 1...poti sa castigi si cu o sutime...nu conteaza...conteaza doar locul.....

Piquet si cu marele Fernando Alonso au avut masini egale......rezultate..... dar parca ziceati ca nu ati vazut aceasta cursa ...de unde comentariul ca doar cu 5,5 secunde..........

ps capsul mi se aprinde pt ca scriu de pe pda.......


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DMP
post 21 Jul 2008, 13:06
Post #130


Mumu' padurii


Group: Members
Posts: 1.670
Joined: 4 September 06
From: Bucuresti




ehehe, fara sa imi placa Massa in mod deosebit, nu pot trece cu vederea ca Massa are 54 puncte iar Kimi 51. Deocamdata asta e. Toate echipele sunt intr-o competitie si la final se vor trage concluziile si se decide cine ramane si cine pleaca.
Adevarul e ca Massa face curse foarte bune, in special cand pleaca primul, dar mai isi condimenteaza viata si cu niste curse catastrofa (vezi cursa de la Silverstone). Insa aduce puncte si chiar destule.
Nu mereu apar piloti, si cel mai proaspat exemplu e Hamilton iar cu 2 ani in urma Schumacher si Alonso, care merg constant bine spre foarte bine.


--------------------
Dacia Logan 1.5 dci 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
TMihai
post 21 Jul 2008, 13:18
Post #131


Membru autentic


Group: Members
Posts: 947
Joined: 1 October 05
From: Bucuresti




In primul rand vad ca s-a ales prafu' si de sectiunea asta. Unde esti tu Schumi? Macar acum 2 ani ne scuipam cu stil.

QUOTE(ionutctn @ 21 Jul 2008, 13:13)
Este ok atunci. Dar sincer, eu nu imi dau seama cum se justifica Massa in fata echipei. Are totusi la dispozitie un Ferrari. Cel putin Kovalainen nu s-a invartit la cursa trecuta in halul ala iar in cursa asta Kova trebuia sa se fi apropiat in prima parte a cursei de Massa. Massa nu isi justifica prezenta la Ferrari orice ar spune lumea.

Massa si-a asigurat locul la Ferrari anul trecut in ultima cursa. Cat despre cursa de ieri, degeaba era el intr-un Ferrari daca masina avea setari de cacao si nu avea aderenta. Nici Kimi n-a facut mare branza intr-un Ferrari. Bine...el macar a facut cateva depasiri. Pe Massa il vad ca pe un pilot al extremelor: cand face curse impecabile, cand e praf....da' praf!

QUOTE(b76bgaarh @ 21 Jul 2008, 13:50)
Piquet si cu marele Fernando Alonso au avut masini egale

Or fi avut masini egale dar Piquet a avut un bulan enorm si atata tot.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2005
Shit happens to me mostly so don't worry...
Trece lebede-n zare / Eu ma uit, ele dispare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 21 Jul 2008, 13:20
Post #132


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




smile.gif
@b76bgaarh: ce treaba are fantastica titulatura de moderator in discutia despre LH si NPj?
Eu am afirmat ca marele campion (ma rog, intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat), a terminat cu doar 5,5s in fata unui debutant. Raspunsul tau l-a inclus pe un mare fost campion (nu fost mare campion), care nu avea nici o legatura cu discutia. Probabil asa ai considerat tu ca se justifica acea diferenta.
In urmatorul post insisti in a-l aduce pe FA in discutie. FA nu este nici leaderul clasamentului, nici macar campion en-titre. Ce treaba are el cu faptul ca un mare viitor campion este doar cu 5,5s (din aprox. 5400s) mai rapid decat un debutant? Sau poate vrei sa spun eu ca NPj i-a "luat" din energie lui FA si toate relele au aparut la acesta din urma, iar bunele s-au dus catre primul.

Pluralul in adresare, fie el si in sens peiorativ, este complet inutil pe forum.
Pentru documentare in legatura cu diferenta dintre cei doi, l-am sunat pe Michy F1 si l-am intrebat cum as putea sa-l bag in rahat pe LH...

O zi placuta smile.gif


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tomcat
post 21 Jul 2008, 13:23
Post #133


membru


Group: Members
Posts: 1.367
Joined: 12 October 07
From: Bucuresti




Massa nu cistiga o cursa decit daca este in pol (si nici atunci nu esti sigur ca nu face vreo minune). Nu mi se pare ca are nerv de campion mondial. Nu rezista la nici cea mai mica presiune. Asa mi se pare mie, care sint fan Ferrari.
Ma deranjeaza parcursul fluctuant al lui Kimi, care are in anumite curse evolutii diferite de la start pina la final. Sper sa se trezeasca mai devreme decit anul trecut.
Cred ca Alonso putea mai mult ieri daca nu se impiedica singur. La un moment dat era in fata, pe 5 parca, si apoi a aparut pe 10-11.


--------------------
Dacia Logan MCV 2008 - 1,5 DCI Skoda Octavia - B--000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b76bgaarh
post 21 Jul 2008, 13:24
Post #134


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




daca nu ai vazut cursa nu ai de unde sa intelegi ceLe doar 5,5 secunde....


la fel si tie


--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
TMihai
post 21 Jul 2008, 13:34
Post #135


Membru autentic


Group: Members
Posts: 947
Joined: 1 October 05
From: Bucuresti




QUOTE(sandman_ @ 21 Jul 2008, 14:20)
Eu am afirmat ca marele campion (ma rog, intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat), a terminat cu doar 5,5s in fata unui debutant.

Hai mah ca si tu esti... icon_mrgreen.gif Era normal sa nu mai "traga" tare dupa ce s-a instalat pe prima pozitie. Menaja masina. La inceputul cursei ii lua lui Massa aproape 1 secunda pe tur.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 MPI 2005
Shit happens to me mostly so don't worry...
Trece lebede-n zare / Eu ma uit, ele dispare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Io_mi_s
post 21 Jul 2008, 16:32
Post #136


Membru autentic


Group: Members
Posts: 989
Joined: 25 August 06
From: Galati




Da' Piquet n-a terminat pe 2 pt. a facut doar o oprire la standuri? De altfel a fost singuru' cu asemenea idei... Si nu pe 1 pt. ca nu s-a zbatut olecutica?

This post has been edited by Io_mi_s: 21 Jul 2008, 16:33


--------------------
Renault Megane 2.2 2006/Confort Privilege
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 21 Jul 2008, 20:21
Post #137


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




b76bgaarh, sandman chiar nu poate sa isi dea cu parerea ca toata lumea, fara sa fie luat cu "stimate moderator" ???

bravo Piquet , orice ai fi facut tu acolo pe cursa.


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ben et Seb
post 21 Jul 2008, 21:23
Post #138


Membru incepator


Group: Members
Posts: 26
Joined: 19 July 08




Bravo Piquet !!!!!!!!

i think Alonso is as-been, Renault have a good car, but i don't know what is the problem in Renault Team, in 2006 Renault are World champio,


PS : sorry for my english...


--------------------
Renault /Nissan 4L/CLIO/ GT Turbo/ 350Z 1983
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ionutctn
post 21 Jul 2008, 23:01
Post #139


Membru cu TDI


Group: Members
Posts: 1.373
Joined: 20 November 04
From: Bucuresti




Sincer, eu nu am inteles de ce Ham-Ham nu a intrat la boxe cat a fost cursa neutralizata (Safety-Car). Ce a vrut sa arate? Ca e mai cu mot? Ca nu m-am prins. Daca Ferrari avea masina mai pusa la punct, nu i-ar fi fost usor sa il depaseasca pe Massa dar la chestii din astea, noroc cu altii mai prosti din fata lui Hamilton ca altfel nu mai avea el ce depasi. Chiar nu am inteles de ce nu a profitat de neutralizarea cursei. Ce inseamna prostia asta? Toti au intrat la boxe mai putin el.

This post has been edited by ionutctn: 21 Jul 2008, 23:02


--------------------
Dacia 1310 1998
Skoda Superb Elegance
People who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 27 Jul 2008, 11:48
Post #140


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




N-am putut sa-mi dau cu parerea duminica trecuta si nici in cursul saptamanii, insa o sa o fac acum. Azi am revazut cursa. Oricat de antipatic imi este Hamilton, trebuie sa recunosc ca in ultimele doua curse a fost tata lor. Este foarte motivat si isi duce masina la limita. Si foarte important, nu greseste. Sper ca Ferrari sa-si revina, deoarece vad ca este deranj mare la ei.
Piquet a avut noroc si bravo lui ca a stiut sa profite din plin de sansa care i s-a oferit. In opozitie cu el, Alonso down.gif . Ma intreb daca Renault nu a facut o greseala mare cand l-a readus pe Alonso la ei.
Referitor la Massa, citez din TMihai:

QUOTE(TMihai @ 21 Jul 2008, 13:18)
Pe Massa il vad ca pe un pilot al extremelor: cand face curse impecabile, cand e praf....da' praf!
*



Din pacate, de doua curse incoace este praf. Iar pe Raikkonen cred ca il ametesc aburii alcoolului. E cald afara iar setea e mai mare.

@ Ferrari: reveniti-va ca e deranj mare!!!!!!

Pentru a n -a oara zic ca m-au innebunit distrusii astia doi de comentatori. Numai gafe au facut iar.


Forza F E R R A R I !!!


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 11 Jul 2009, 18:06
Post #141


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




Sezonul asta "legea" este facuta de echipele motorizate de Mercedes si Renault, spre disperarea celor doi constructori. Pacat ca nu intra si Torro Rosso in discutie, macar de dragul umilintei lui Ferrari. Nu pot intelege de ce nu il lasa pe Schumi, macar 2 sezoane, sa arate ce poate ca si manager. Todt a demonstrat ce poate, Domenicali a aratat / arata cat poate, as vrea sa aiba si Schumi sansa de a arata ce poate ca si manager. Eu sunt sigur ca echipa si-ar reveni.


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
xcss
post 12 Jul 2009, 15:55
Post #142


Born to Be Epic


Group: Members
Posts: 1.669
Joined: 24 August 07




RBR what? RBR what?? RBR Renault! icon_mrgreen.gif


--------------------
- - -
Mit der Dummheit kämpfen Götter selbst vergebens.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dantes
post 12 Jul 2009, 16:05
Post #143


Membru


Group: Members
Posts: 3.312
Joined: 12 December 03
From: Tzaranoaia




Cel mai tare comentariu....

"Cand se aprind toate ledurile, pilotul trebuie sa schimbe viteza... In caz contrat motorul explodeaza!" wacko.gif blink.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif

M-am prapadit de ras !!!

Apropos de circuite.... relativ curand, BULGARIA GP !!!! Ca noi nici Bucharest Ring nu suntem in stare sa facem macar din cauza ....ROMANILOR !!! HUOOO


--------------------
O masina oarecare . - .
Old school
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 12 Jul 2009, 16:33
Post #144


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




De la obisnuinta victoriilor lui Schumi am ajuns sa ma bucur la un podium cu Massa si eventual la o clasare in puncte a lui Raikkonen. Cam mare prapastia pentru Ferrari.

Bravo RBR si mai ales lui Webber. Nu credeam ca va reusi vreodata sa castige vreo cursa.

Si, la fel, nu credeam ca voi spune vreodata ca de-abia il astept pe Alonso in locul lui Raikkonen. Dar macar Alonso se pare ca este (inca) motivat sa faca ceva. Pe cand pentru Raikkonen parca ar fi o obligatie sa alerge in F1; cred ca are treaba si Ferrari il retine.


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hellcat
post 12 Jul 2009, 17:04
Post #145


FrontYard Motorsport


Group: Moderatori
Posts: 5.628
Joined: 25 April 04
From: Dieppe




Trecuse ceva timp de cand Raikkonen l-a maturat pe Sutil la Monaco, nu? wink.gif
Sutil risca din nou o clasare buna, lucru de neconceput.

Barichello...o cursa clasica pentru el, adica iti trebuie ceva talent sa ajungi asa...subtil de pe locul 1 pe 6. La final l-a mai "stropit" si echipa, punandu-l pe Button in fata sa.

In rest, bravo Bulgaria! Bine ca suntem vecini. icon_mrgreen.gif


--------------------
Renault Clio bicorp 1.4 16v 2002 expression
Commencal Premier HD1
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 12 Jul 2009, 18:28
Post #146


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




QUOTE(sorin_f39 @ 12 Jul 2009, 16:33)

Si, la fel, nu credeam ca voi spune vreodata ca de-abia il astept pe Alonso in locul lui Raikkonen. Dar macar Alonso se pare ca este (inca) motivat sa faca ceva. Pe cand pentru Raikkonen parca ar fi o obligatie sa alerge in F1; cred ca are treaba si Ferrari il retine.
*



Nu inteleg de unde si pana unde parerea proasta pe care o aveti cu toii despre Alonso. Ahh, uitasem, voi considerati ca avut doar noroc in 2005 si 2006.


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hellcat
post 12 Jul 2009, 20:07
Post #147


FrontYard Motorsport


Group: Moderatori
Posts: 5.628
Joined: 25 April 04
From: Dieppe




Modus blink.gif ...eu inteleg din ce spune sorin tocmai inversul, ca il vede inca motivat sa revina acolo la varf, unde a cunoscut consacrarea.


--------------------
Renault Clio bicorp 1.4 16v 2002 expression
Commencal Premier HD1
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin_f39
post 12 Jul 2009, 21:33
Post #148


Ferrari fan


Group: Members
Posts: 2.431
Joined: 22 August 05
From: Galați




@Modus
Din pacate, ai inteles exact pe invers. Eu zic ca acum il astept la Ferrari in locul lui Raikkonen. Parerea mea "contra" fata de Alonso se trage de cand era adversarul lui Schumi. Eu nu am spus niciodata ca nu este bun pilot, ca nu a meritat titlurile sau orice altceva de genul asta. Dimpotriva, atunci cand a trebuit, l-am laudat. Doar sunt / eram contra lui datorita faptului ca sunt fan Ferrari / Schumi, iar Alonso a fost un adversar al celor cu care tin.
In aceeasi ordine de idei, nici pe Hakkinen nu mi l-as fi dorit vreodata la Ferrari.

Sper ca acum am lamurit problema.....


--------------------
Renault Megane 2.2 Bicorp Dynamique 1.6 16V (2007) - GL
I'm the freedom man / That's how lucky I am.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 13 Jul 2009, 10:12
Post #149


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




Ok.


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 14 Jul 2010, 15:33
Post #150


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08






--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
10 Pages « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 20th April 2024 - 00:27
Forum Renault