DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> INTREBARE

cdadan
post 19 Oct 2012, 22:40
Post #31


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(l@u @ 19 Oct 2012, 20:34)
de ce ?
*


Personajul chiar nu merita osteneala.

Dar in alta ordine de idei, imi aduce aminte de reclama aia cu m&m's "creier de aluna".


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 20 Oct 2012, 15:02
Post #32


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(Markos @ 19 Oct 2012, 21:17)
Dacă-l banează Ake, ne părăsește Ampt
*


tongue.gif


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 20 Oct 2012, 18:14
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




Hai că am revenit !
Recunosc însă că lipsa de reacție a celor în măsură să îndrepte greșeala făcută împotriva mea mi-a lăsat un gust amar !
Rușinică !

P.S Orice greșeală este omenească, însă să elimini posibilitatea îndreptării ei de către cel care a făcut-o și știe mult mai bine despre ce este vorba, nu prea este de lăudat !
Și dacă le-ai suspendat moderatorilor această opțiune și ți-o asumi tu ca admin, atunci normal ar fi să faci în așa fel încât să și respecți ce te-ai angajat să supraveghezi !


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 31 Oct 2012, 23:08
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




"Știm cu toții la cine te referi"!

Acesta a fost răspunsul meu la o postare aproape similară făcută de colegul @cdadan, răspuns pentru care mi-am luat warn 10% și moderator preview, așa direct, fără niciun fel de avertizare în prealabil, asta dacă ar fi să facem referire la Regulament unde se stipulează clar că mai întâi este avertizat public sau privat cel care se face vinovat de off topic (Cap.7 Sancțiuni, litera d) !

Tot acolo scrie că abia la a treia avertizare pe aceeași temă, moderatorul poate dispune blocarea temporară a abilității utilizatorului de a trimite mesaje noi.

Dar cine mai stă să numere în ziua de astăzi, căci de citit și respectat niște reguli tocmai de către persoanele mandatate să le pună în aplicare nici nu mai poate fi vorba !

Menționez că de când activez pe acest forum nu am jignit niciodată pe nimeni, acest lucru putând să fie verificat de oricine dorește să vadă dacă este așa sau nu !

Accept să respect Regulamentul acestui Forum, dar nu accept abuzul unui moderator, indiferent cine este acesta !
Dacă interpretez greșit litera Regulamentului, rog să mi se explice unde privesc eu eronat lucrurile.

Prima oară când am scris aici, v-am spus că a fost vorba de o greșeală și nu s-a supărat nimeni pentru asta, dar acum consider că pur și simplu a fost rea voință la adresa mea !

Rog pe această cale să se analizeze situația descrisă de mine și aș aprecia foarte mult un răspuns referitor la aceasta !


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 31 Oct 2012, 23:34
Post #35


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




Comentezi? huh.gif Data viitoare o sa-ti iei ban de 7 zile pentru daca postezi o chestie similara, pe aceeasi sectiune. Inca nu stii cu cine ai oroarea. rolleyes.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 1 Nov 2012, 10:42
Post #36


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(Ampt @ 31 Oct 2012, 23:08)
Tot acolo scrie că abia la a treia avertizare pe aceeași temă, moderatorul poate dispune blocarea temporară a abilității utilizatorului de a trimite mesaje noi.
*


Nu vreau să iau apărarea nimănui, dar tehnic vorbind, nu ți-a blocat nimeni nici o abilitate. Tu puteai posta. wink.gif


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 1 Nov 2012, 11:40
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




QUOTE(DragosP @ 1 Nov 2012, 10:42)
Tu puteai posta. wink.gif
*


... dar pe forum nu apărea nimic, toate posturile erau practic în "No man's land ! smile.gif


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 1 Nov 2012, 11:45
Post #38


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.211
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




Te rog, pentru moderatorii sectiunii apareau.

Doar ca ii destul de imbecil forumul la post-urile cu moderator preview, trebuie sa cam sapi dupa ele. ca sa le aprobi.

Crede-ma, o fost mai mult pedeapsa pentru ceilalti moderatori, nu pentru tine tongue.gif


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 1 Nov 2012, 11:55
Post #39


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




Adevărul este că ieri am avut așa o poftă de postat ! smile.gif


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 1 Nov 2012, 11:56
Post #40


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




La o prima vedere ai 6 posturi sterse de la Stiri. Trebuie sa scriu la MO ca sa te simti avertizat?
Pentru a evita aceasta situatie ai luat Mod Prev.

Atat postul lui cddan cat si "Stiu la cine te referi" al tau aveau vreo legatura cu noul Logan?

Aveti un talent de invidiat la a umple threaduri informative cu posturi off-topic.

Nu esti singurul care a fost sanctionat, iar moderarea va continua in acelasi stil. Vreti sa postati mult prost si fara rost, faceti-o la cafenea ca d-aia exista.


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 1 Nov 2012, 12:14
Post #41


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




QUOTE(R19/16v @ 1 Nov 2012, 11:56)
1.La o prima vedere ai 6 posturi sterse de la Stiri. Trebuie sa scriu la MO ca sa te simti avertizat?
Pentru a evita aceasta situatie ai luat Mod Prev.

2.Atat postul lui cddan cat si "Stiu la cine te referi" al tau aveau vreo legatura cu noul Logan?

3.Vreti sa postati mult prost si fara rost, faceti-o la cafenea ca d-aia exista.
*


Să le luăm punctual :
1. Cele 6 posturi de la Știri au fost șterse probabil pentru că nu erau în ton cu Noul Logan ! Dacă s-ar fi citit cu atenție și nu s-ar fi judecat cu patimă, toate aduceau în discuție un singur lucru, că spre deosebire de anul apariției Loganului (2004), acum piața este mult schimbată și că sunt și alți producători care vor arunca în luptă modele low cost, toate având dimensiuni interioare chiar mai mari decât ale Loganului (capitol unde acesta era imbatabil)

S-a discutat și problema prețului cerut de concurență și s-a ajuns la concluzia că ecartul nu mai este așa de mare ca altădată.

Dacă judecăm la obiect, putem spune că s-a încercat o discuție cu privire la mediul concurențial în care se va bate noul Logan pentru o cotă cât mai mare de vânzări !

Poate că trebuia să facem alt topic, ceva în genul Noul Logan vs concurența, probabil că acesta va fi răspunsul pe care am să-l primesc !

2. Perfect adevărat, off topic clar, nu am nimic de adăugat !

3. Mulțumim frumos pentru recomandarea academică făcută, dar să știi că de cele mai multe ori, fără să jignesc pe nimeni, tocmai la Cafenea găsești posturi mai de calitate decât pe Ariile Tehnice ! wink.gif

This post has been edited by Ampt: 1 Nov 2012, 12:15


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 1 Nov 2012, 20:55
Post #42


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(DragosP @ 1 Nov 2012, 10:42)
tehnic vorbind, nu ți-a blocat nimeni nici o abilitate. Tu puteai posta. wink.gif
*


Drogos, degeaba raspunzi la un subiect daca postarea e validata mai pe seara sau poimaine. E ca si cum ai vorbi in punga. La inceput am vrut sa ma fac scriitor, sa bag minim 50 de posturi pe zi, serioase si ontopic, dar m-am razgandit rapid, n-avea rost sa dau de lucru aiurea unor oameni, pentru ca nus' ce intelijent isi antreneaza muschiul.

QUOTE(R19/16v @ 1 Nov 2012, 11:56)
Trebuie sa scriu la MO ca sa te simti avertizat?
*


Nu stiu ce numesti tu MO, dar in regulament (culmea!) scrie ca trebuie sa avertizezi userul in public sau privat si poti aplica o sanctiune abia la a 3-a avertizare. Crezi ca sta cineva sa verifice daca mai are/n-are postarile de alaltaieri? Da' tu nu ratezi nici o ocazie sa demonstrezi ca n-ai nici o treaba cu regulamentul.

Am vrut sa-l intreb pe Dragos, dupa asa numitele norme interne ale moderatorilor (de care amintea la un moment dat), in ce situatii se da moderator preview? Dar nu-l intreb, n-are rost sa-l pun intr-o situatie ingrata.
Totusi, vreau sa-l intreb altceva: cand se da sanctiune+avertisment, de ex. 10% warn si 3 zile moderator preview, se comunica userului doar averismentul? N-ar trebui sa stie ca a luat si sanctiune? huh.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
george_scala_2004
post 1 Nov 2012, 21:44
Post #43


Membru autentic


Group: Members
Posts: 6.576
Joined: 16 April 09




QUOTE(DragosP @ 1 Nov 2012, 10:42)
Nu vreau să iau apărarea nimănui, dar tehnic vorbind, nu ți-a blocat nimeni nici o abilitate. Tu puteai posta. wink.gif
*




QUOTE(Ampt @ 1 Nov 2012, 11:40)
... dar pe forum nu apărea nimic, toate posturile erau practic în "No man's land !  smile.gif
*




QUOTE(bucatzel @ 1 Nov 2012, 11:45)
Te rog, pentru moderatorii sectiunii apareau.

Doar ca ii destul de imbecil forumul la post-urile cu moderator preview, trebuie sa cam sapi dupa ele. ca sa le aprobi.

Crede-ma, o fost mai mult pedeapsa pentru ceilalti moderatori, nu pentru tine tongue.gif
*




QUOTE(Ampt @ 1 Nov 2012, 11:55)
Adevărul este că ieri am avut așa o poftă de postat ! smile.gif
*




QUOTE(R19/16v @ 1 Nov 2012, 11:56)
La o prima vedere ai 6 posturi sterse de la Stiri. Trebuie sa scriu la MO ca sa te simti avertizat?
Pentru a evita aceasta situatie ai luat Mod Prev.

Atat postul lui cddan cat si "Stiu la cine te referi" al tau aveau vreo legatura cu noul Logan?

Aveti un talent de invidiat la a umple threaduri informative cu posturi off-topic.

Nu esti singurul care a fost sanctionat, iar moderarea va continua in acelasi stil. Vreti sa postati mult prost si fara rost, faceti-o la cafenea ca d-aia exista.
*



Hohoho de cind am eu mp... radmasa.gif si postez, si postez si...nimic... icon_mrgreen.gif asta e...mergem in continuare... blush.gif wink.gif


--------------------
... ... ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 1 Nov 2012, 22:01
Post #44


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.826
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Eu personal scriu in warn log sanctiunea primita si durata ei ... ca sa stie userul de ce si cat ... dar depinde de la moderator la moderator, cum este cazul moderarii la Stiri si bursa, se prea poate sa nu mai ai timp si chef sa scrii la fiecare ce si cum ... pana la urma moderarea se face benevol si in limita timpului fiecarui moderator ... ca deranjeaza pe unul si pe altul ... asta este, nu poti impaca pe toata lumea.

This post has been edited by cj98czh: 1 Nov 2012, 22:02


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 1 Nov 2012, 22:52
Post #45


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




Daca se modera conform regulamentului, nu deranja pe nimeni.


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 1 Nov 2012, 22:54
Post #46


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.826
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Eu n-as spune ca nu a moderat conform regulamentului,...... dar oricum fiecare este liber sa aiba parerea lui, repet nu poti multumii pe toata lumea.

This post has been edited by cj98czh: 1 Nov 2012, 22:55


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 1 Nov 2012, 23:02
Post #47


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




huh.gif
Pentru 2a) se aplica 7d). Nu vad nimic interpretabil aici.


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ampt
post 1 Nov 2012, 23:06
Post #48


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.597
Joined: 25 July 10
From: București




"Errare humanum est" !
Sau moderatorii sunt infailibili și pentru ei nu se aplică niciodată dictonul de mai sus ?


--------------------
Dacia SupeRNova / Logan ph2 2000/Rapsodie/Laureate 1,5 dCi 75 CP, Euro 5/2011
Este mai ușor să previi, decât să remediezi !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 1 Nov 2012, 23:12
Post #49


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(Ampt @ 1 Nov 2012, 23:06)
"Errare humanum est" !
*


De acord, doar ca prietenul meu din Ploiesti greseste de cate ori ma prinde. unsure.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 2 Nov 2012, 08:20
Post #50


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(cdadan @ 1 Nov 2012, 20:55)
Am vrut sa-l intreb pe Dragos, dupa asa numitele norme interne ale moderatorilor (de care amintea la un moment dat), in ce situatii se da moderator preview? Dar nu-l intreb, n-are rost sa-l pun intr-o situatie ingrata.

Nu mă pui frate în nici o situație ingrată: fiecare e răspunzător într-un fel sau altul de gândurile/vorbele/faptele lui.
Mă văd însă nevoit să repet: tehnic, nimeni n-a fost împiedicat să posteze. Ar fi fost împiediacat să posteze sau chiar să se logheze dacă s-ar fi completat ceva în zonele marcate de mine cu roșu.

QUOTE
Totusi, vreau sa-l intreb altceva: cand se da sanctiune+avertisment, de ex. 10% warn si 3 zile moderator preview, se comunica userului doar averismentul? N-ar trebui sa stie ca a luat si sanctiune?  huh.gif
*


Știe, pentru că nu se poate da o sancțiune fără să fie completat ceva în memo-ul din dreptul săgeții roșii.

warn_cdadan.png ( Size: 34.14k ) Number of downloads: 271


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 2 Nov 2012, 09:04
Post #51


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(DragosP @ 2 Nov 2012, 08:20)
tehnic, nimeni n-a fost împiedicat să posteze.
*


Aha. Deci tehnic, doar mi s-a parut ca postarile mele nu se mai indexeaza. Si tot tehnic, mai sunt 2-3 (din 5 sau 6) care inca nu sunt validate. Tehnic, cred ca moderator preview se aplica in cazurile in care userul insista mult, nu se potoleste si discutia curge spre flame. Tot tehnic, am primit sanctiunile la vreo doua zile de la ultima postare in aria respectiva.
QUOTE(DragosP @ 2 Nov 2012, 08:20)
Știe, pentru că nu se poate da o sancțiune fără să fie completat ceva în memo-ul din dreptul săgeții roșii.
*


Tehnic, de completat s-a completat ceva. Atat cat sa nu ramana campul gol si sa poata fi incheiata/finalizata actiunea.

1.jpg ( Size: 150.12k ) Number of downloads: 503


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 2 Nov 2012, 09:17
Post #52


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(cdadan @ 2 Nov 2012, 09:04)
Aha. Deci tehnic, doar mi s-a parut ca postarile mele nu se mai indexeaza.

Nu știu. Vrei să mai încercăm?

QUOTE
Si tot tehnic, mai sunt 2-3 (din 5 sau 6) care inca nu sunt validate. Tehnic, cred ca moderator preview se aplica in cazurile in care userul insista mult, nu se potoleste si discutia curge spre flame. Tot tehnic, am primit sanctiunile la vreo doua zile de la ultima postare in aria respectiva.

Tehnic, de completat s-a completat ceva. Atat cat sa nu ramana campul gol si sa poata fi incheiata/finalizata actiunea.

1.jpg ( Size: 150.12k ) Number of downloads: 503

*


Vezi că tehnic, ai dobândit un tic.
În altă ordine de idei, nu știu, tehnic, de ce m-ai pomenit în discuție.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 2 Nov 2012, 10:08
Post #53


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(DragosP @ 2 Nov 2012, 09:17)
Nu știu. Vrei să mai încercăm?
*


Daca vrei si tu, nu ma opun. Pe tine n-am cum sa ma supar. happy.gif
QUOTE(DragosP @ 2 Nov 2012, 09:17)
În altă ordine de idei, nu știu, tehnic, de ce m-ai pomenit în discuție.
*


Doar ca exemplu pozitiv. tongue.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 2 Nov 2012, 10:19
Post #54


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.211
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(cdadan @ 2 Nov 2012, 10:04)
Tot tehnic, am primit sanctiunile la vreo doua zile de la ultima postare in aria respectiva.
*



Da' ce' crezi ca-i acisilea? Moderare instant? Adaugi apa calduta si e topicul moderat tongue.gif ? Mai muncim si noi, poate chiar nu ajungem pe forum o zi-doua-trei. Poa' sa treaca si juma' de an de cand ai postat pana te gratuleaza cineva. Nu prea mai are sens dupa atata timp, da' chiar nu exista o data a expirarii.

QUOTE(cdadan @ 2 Nov 2012, 10:04)
Tehnic, de completat s-a completat ceva. Atat cat sa nu ramana campul gol si sa poata fi incheiata/finalizata actiunea.
*



Aici is de acord. E cam aiurea sa nu stii cand expira. Da' cand incerci sa postezi, nu-ti spune forumu' nimic? Ca nu mai tin minte, eu am avut un singur readonly de la os de o zi, amu' vreo 2-3 ani.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 2 Nov 2012, 10:21
Post #55


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




QUOTE(bucatzel @ 2 Nov 2012, 10:19)
E cam aiurea sa nu stii cand expira.
*


Ei lasă-l în pace, că-i nesuferit! tongue.gif A aflat între timp.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 2 Nov 2012, 10:29
Post #56


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(bucatzel @ 2 Nov 2012, 10:19)
Nu prea mai are sens dupa atata timp
*


Exact asta spuneam si eu.
QUOTE(bucatzel @ 2 Nov 2012, 10:19)
Da' cand incerci sa postezi, nu-ti spune forumu' nimic?
*


Absolut nimic. nedumerire.gif

QUOTE(DragosP @ 2 Nov 2012, 10:21)
Ei lasă-l în pace, că-i nesuferit!  tongue.gif A aflat între timp.
*


imbratisare.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 6 Nov 2012, 00:03
Post #57


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(R19/16v @ 4 Nov 2012, 23:01)
83 de postari off-topic a trebuit sa sterg de aici!
*


Uau! Daca mie pentru vreo 3 posturi mi-a dat 10% si 3 zile moderator preview, cred ca baietii astia s-au fript grav, doar primisem confirmarea cu cateva zile in urma:
QUOTE(R19/16v @ 1 Nov 2012, 11:56)
moderarea va continua in acelasi stil
*


Si baietii aia zburda in continuare dezlegati, pe la stiri. Nu-i asa ca-i simpatic? rolleyes.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 6 Nov 2012, 00:51
Post #58


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Romanismele tale cu capra le voi ignora.
Cand o sa am timp, o sa ii sanctionez si pe ei, cum si daca consider necesar.



This post has been edited by R19/16v: 6 Nov 2012, 00:57


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cdadan
post 6 Nov 2012, 09:27
Post #59


fara turbo viata e pustiu


Group: Members
Posts: 5.202
Joined: 9 October 09
From: Cluj Napoca




QUOTE(R19/16v @ 6 Nov 2012, 00:51)
Romanismele tale cu capra
*


Daca cineva a-nteles ce vrea sa zica, rog o traducere, multumesc! wacko.gif


--------------------
pegas de dame 1986
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 6 Nov 2012, 09:33
Post #60


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




"Românismele". Chestia cu capra vecinului. Care ar fi numai la noi, la români. Ei, aici nu-s de acord.
Dezavuez chiar.
Totuși, Dane, nu vrei să nu mai fii nesuferit și s-o lași cum a picat? S-a înțeles foarte bine și ce ai vrut tu să zici și ce a vrut R19 să zică.

This post has been edited by DragosP: 6 Nov 2012, 09:34


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 30th March 2024 - 03:28
Forum Renault