DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Apel la decenta, kum, pina cind

Ake
post 22 Dec 2012, 11:38
Post #31


Morderator


Group: Moderatori
Posts: 1.040
Joined: 6 July 04
From: Bucuresti




@ Kum & Marty
Uitati care-i faza, nu e treaba mea (sau a celorlalti moderatori) sa stea sa vada ca are dreptate, care pe care a facut primul nu stiu cum, sau sa indexeze toate neamurile jignite ale fiecaruia in ordine cronologica. Pe daciaclub aveti fiecare in parte contributii pe care eu personal le apreciez, chiar daca sunt sau nu de acord cu ele, si consider ca ar fi pacat sa trebuiasca sa apelez la masuri extreme (pentru ca daca dau vreun suspend, sigur nu va fi pentru niciunul mai mic de 30 de zile). Treaba mea e sa incerc sa va fac sa incetati galceava asta, cel putin aici pe forum. Si nu inteleg de ce nu va porcaiti (scuze, n-am gasit alt cuvant) pe Loaze sau macar pe mesageria privata.


--------------------
(si) Dacia Logan Laur.1.4
"Desteapta-te Romane! Traiasca capra vecinului! "
(citat dintr-un sticker auto)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Victoras2001
post 22 Dec 2012, 12:58
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.840
Joined: 15 February 08




QUOTE(kum @ 22 Dec 2012, 09:59)
Abia apoi l-am atacat eu pe radian pe tema alcoolului (lucru de care ulterior mi-a parut rau si am si spus acest lucru). Pe-aici ai intervenit tu in problema.
*


Ai atacat mai multe persoane in stilul asta, nu doar pe Radian. Iar a te folosi de niste informatii obtinute in privat si denaturate in totalitate in folosul personal, stii cum se numeste, nu?
Personal am avut parte de un tratament identic dupa ce m-am intors de la o intalnire. S-a gasit un user, nu-i spun numele ca nu merita sa-i fac reclama, care a gasit de cuviinta sa impartaseasca cu intreg forumul experienta traumatizanta prin care a trecut cand m-a vazut pe mine band o bere la 9 dimineata. N-a contat faptul ca ne stranseseram la distractie, ca se bause toata noaptea la greu,iar eu eram printre putinii treji, n-a contat ca era o intalnire privata, n-a contat nimic. Asa as fi putut si eu spune ca n-am putut dormi toata noaptea din cauza urletelor nevestei cuiva si d-aia am baut bere dimineata. Ca sa-mi mai treaca nervii. Numai ca eu l-am lasat sa cante si mi-am vazut de treaba, pt ca mi se rupe pola de el si de conceptiile lui basite.
Pe tine nici macar sfarsitul lumii nu te poate convinge ca era mai buna o alta abordare a subiectului si ca abordarea pe care ai ales-o nu-ti face cinste? Degeaba te obosesti sa explici ca tu ai fost zgandarit. Nu-ti face cinste raspunsul pe care ai ales sa-l dai la zgandareala si gata.
Vrei sa cerem voie sa deschidem un sondaj in care toti membri forumului sa-si dea cu parerea daca ai procedat cum trebuia sau nu? Iti dai seama cam ce rezultate ar iesi?
Uff. te-am scos de pe ignor 10 minute, ca prea ma manca sa vad de ce se cearta veru p'aici si deja am scris 2 posturi kilometrice. Te bag iar pe ignor. biggrin.gif
Kum, tine cont de faptul ca nu suntem chiar toti prosti facuti gramada. In viata intalnesti si oameni cu pareri proprii, pe care e greu sa le zdruncini fara niste argumente concrete.

QUOTE(Ake @ 22 Dec 2012, 11:38)
Si nu inteleg de ce nu va porcaiti (scuze, n-am gasit alt cuvant) pe Loaze sau macar pe mesageria privata.
*


Pe Loaze n-are Kum nicio sansa. Toti "prietenii" lui sunt moderatori. O sa-i schimbe nick-ul la 7 minute. radmasa.gif
Mai bine pe Piua, da acolo n-are farmec. Nu citeste nici dracu.
Pe tine, daca te scoate unu' din minti, ce preferi? Sa-l faci de ras in fata unei asistente sau sa-l faci de ras cand esti singur in baie, sub dus si nu te aude nimeni?


--------------------
ZAZ Zaporojeț 1969
Femeia nebatuta e precum o casa nematurata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4x4
post 22 Dec 2012, 13:16
Post #33


Übermensch


Group: Members
Posts: 3.394
Joined: 24 March 07




This is highly entertaining lurk0000.gif

Io zic ca solutia e foarte simpla;

Marty tu dai ignore lui kum
kum tu dai ignore lui Marty

Apoi daca vedem ca, continuati sa vorbiti de unii singuri pe aici ban pana la revelion la amandoi.


--------------------
W S S
Attere Dominatum!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
iulia_boris
post 22 Dec 2012, 13:20
Post #34


Membru autentic


Group: Members
Posts: 434
Joined: 17 September 10




Aci erati?
Dupa cate vad nu mai trebuie sa regret ratarea intalnirii din octombrie..
Victoras,te-ai impaca bine cu barbate-meu..
Si el se spala pe dinti cu bere.. biggrin.gif


--------------------
Dacia Dokker Laureate 1,6.. 2016 - B 696 BUL
Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marcykone
post 22 Dec 2012, 13:34
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 547
Joined: 29 December 08
From: Giurgiu




funny..smile.gif)..explicatia???..prea mult timp liber!


--------------------
Audi/Vw A4/Scirocco 2014/2010 - GR-83-YSA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 22 Dec 2012, 14:19
Post #36


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




QUOTE(Ake @ 22 Dec 2012, 11:38)
@ Kum & Marty
Uitati care-i faza, nu e treaba mea (sau a celorlalti moderatori) sa stea sa vada ca are dreptate, care pe care a facut primul nu stiu cum, sau sa indexeze toate neamurile jignite ale fiecaruia in ordine cronologica. Pe daciaclub aveti fiecare in parte contributii pe care eu personal le apreciez, chiar daca sunt sau nu de acord cu ele, si consider ca ar fi pacat sa trebuiasca sa apelez la masuri extreme (pentru ca daca dau vreun suspend, sigur nu va fi pentru niciunul mai mic de 30 de zile). Treaba mea e sa incerc sa va fac sa incetati galceava asta, cel putin aici pe forum. Si nu inteleg de ce nu va porcaiti (scuze, n-am gasit alt cuvant) pe Loaze sau macar pe mesageria privata.
*


Daca si reclamantul e de acord, eu de azi inainte nu mai scot un cuvant la adresa lui. Conditia mea este: nici el sa nu mai scoata un cuvant la adresa mea.
Fair enough?


QUOTE(Victoras2001 @ 22 Dec 2012, 12:58)
Ai atacat mai multe persoane in stilul asta, nu doar pe Radian. Iar a te folosi de niste informatii obtinute in privat si denaturate in totalitate in folosul personal, stii cum se numeste, nu?
Personal am avut parte de un tratament identic dupa ce m-am intors de la o intalnire. S-a gasit un user, nu-i spun numele ca nu merita sa-i fac reclama, care a gasit de cuviinta sa impartaseasca cu intreg forumul experienta traumatizanta prin care a trecut cand m-a vazut pe mine band o bere la 9 dimineata. N-a contat faptul ca ne stranseseram la distractie, ca se bause toata noaptea la greu,iar eu eram printre putinii treji, n-a contat ca era o intalnire privata, n-a contat nimic. Asa as fi putut si eu spune ca n-am putut dormi toata noaptea din cauza urletelor nevestei cuiva si d-aia am baut bere dimineata. Ca sa-mi mai treaca nervii. Numai ca eu l-am lasat sa cante si mi-am vazut de treaba, pt ca mi se rupe pola de el si de conceptiile lui basite.
Pe tine nici macar sfarsitul lumii nu te poate convinge ca era mai buna o alta abordare a subiectului si ca abordarea pe care ai ales-o nu-ti face cinste? Degeaba te obosesti sa explici ca tu ai fost zgandarit. Nu-ti face cinste raspunsul pe care ai ales sa-l dai la zgandareala si gata.
Vrei sa cerem voie sa deschidem un sondaj in care toti membri forumului sa-si dea cu parerea daca ai procedat cum trebuia sau nu? Iti dai seama cam ce rezultate ar iesi?
Uff. te-am scos de pe ignor 10 minute, ca prea ma manca sa vad de ce se cearta veru p'aici si deja am scris 2 posturi kilometrice. Te bag iar pe ignor.  biggrin.gif 
Kum, tine cont de faptul ca nu suntem chiar toti prosti facuti gramada. In viata intalnesti si oameni cu pareri proprii, pe care e greu sa le zdruncini fara niste argumente concrete.
Pe Loaze n-are Kum nicio sansa. Toti "prietenii" lui sunt moderatori. O sa-i schimbe nick-ul la 7 minute.  radmasa.gif
Mai bine pe Piua, da acolo n-are farmec. Nu citeste nici dracu.
Pe tine, daca te scoate unu' din minti, ce preferi? Sa-l faci de ras in fata unei asistente sau sa-l faci de ras cand esti singur in baie, sub dus si nu te aude nimeni?
*


Precum spuneam, esti in deplina necunostinta de cauza. Nu m-am folosit de nici o informatie pen'ca nu m-am convorbit pe privat cu nimeni depsre acel subiect. Iar parerea aceea nu mi-am format-o pe baza la ce a afirmat personal pe forum, nu pe baza la ce s-a intamplat pe la intalniri (ca la intalniri campionii au fost altii biggrin.gif ).
Si nu am afirmat nicaieri ca am procedat bine sau ca imi face cinste modul in care am reactionat. Din contra... Dar tu iar n-ai fost atent.


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 22 Dec 2012, 14:49
Post #37


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(kum @ 22 Dec 2012, 09:59)
Si acu' hai sa-ti explic mai pe larg: nu l-am facut albie de porci pe Radian. Cel putin nu din prima. Deja ii explicasem sa nu mai faca glume cu mine (ma facuse bou, bine, in gluma zice el) cand a intervenit chestia cu mincinosu'.
*


Pentru corectitudinea relatarii, din cate tin minte, te-ai facut bou singur, el doar te-a aprobat icon_mrgreen.gif


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 22 Dec 2012, 15:30
Post #38


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(Markos @ 22 Dec 2012, 10:19)
Pentru niște blugi, ce magazin îmi recomandați?
*


Am găsit la Lee Cooper, nu vă mai agitați, mersi oricum.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
espacern
post 22 Dec 2012, 17:22
Post #39


ART-ist


Group: Moderatori
Posts: 17.600
Joined: 14 August 09
From: Mihalaya




Blugii si Geci-Lee....era evident nu?

@+


--------------------
. . . - .
RENAULT are mistere pe care OMUL nu va reusi niciodata sa le afle!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 22 Dec 2012, 19:07
Post #40


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Dupa ce am citit 2 pagini, m-am convins. Am pierdut timpul degeaba, discutie de kkt. Iesiti, fratilor, in strada la cafteala, nu mai poluati forumul tehnic. Mai sunt si oameni pe aici care cand vad probleme forum, pun botul. smile.gif
PS: 's misto mah blugii?


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 22 Dec 2012, 20:08
Post #41


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




pfff.
Treaba e suparata rau, bag de seama, ambii impricinati sunt usor cam suparati.
Pentru simplu motiv ca nu am chef de urmarire a modului academic in care se tot gratuleaza distinsii mebri, se acorda 30 zile de moderator preview la fiecare.
In acest caz nu ma intereseaza gratulatiile si urarile de bine pe care vi le veti trimite pe PM, sa nu veniti cu "uite ce mi-o zis ala pe pm, da-i o vergea pe cocoasa".
In rest, va doresc sarbatori fericite!


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th April 2024 - 00:32
Forum Renault