DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

46 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Apple iPhone 5

Liviu
post 17 Sep 2012, 15:28
Post #91


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Sony a devenit doar Sony, fara Ericsson ... si sunt pe trend de relansare (uita-te la produsele anuntate).
Eu unul sunt FOARTE multumit de Acro S ...

Nokia o sa se relanseze si ei cu platforma windows, au sanse mari. Ca Nokia a fost de fapt ingenunchiata de Microsoft pentru a o putea achizitiona la pret rezonabil ... eu cred sincer ca o sa se relanseze.

O sa vedem .. iPhone o sa aiba concurenta din ce in ce mai puternica si oricum, e in firea lucrurilor ca ceva ce a devenit mare sa coboare la un moment dat ... problema este dupa aia ce o sa faca (daca isi mai revin sau nu). Deocamdata Apple e pe val iar pentru cei ce ii suporta doctrina e un lucru bun.


This post has been edited by Liviu: 17 Sep 2012, 15:29


--------------------
. . .
-= age is just a number =-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 17 Sep 2012, 15:30
Post #92


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




QUOTE(Liviu @ 17 Sep 2012, 16:28)
Ca Nokia a fost de fapt ingenunchiata de Microsoft pentru a o putea achizitiona la pret rezonabil ... eu cred sincer ca o sa se relanseze.
*


I-a oprit Microsoft sa faca smartfoane? Atunci cind au aparut? Ca de acolo li se trage.
Zgircitii voiau bani multi pe telefoane care aratau ca smarfoanele dar erau goale pe dinauntru.

This post has been edited by corbex: 17 Sep 2012, 15:33


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 17 Sep 2012, 15:30
Post #93


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Da, ca la orice lansare Apple, apar expertii care spun ca e 'the beginning of the end for Apple'. Si apoi apar recordurile la vanzari. Ma refer aici la jurnalisti, nu la parereologii de pe forumuri...

Din pacate pentru unii, la capitolul succes Apple stau foarte bine... Dar nu stiu daca asta e ceva de care userii Apple ar trebui sa se bucure prea mult. Daca lanseaza un telefon ca iPhone 5, cu un design reciclat, si tot sparg recorduri la vanzari, asta ii va face sa fie mult mai putin ingrijorati la anu', cand va iesi 6 sau 5S. Si tot asa.

Daca le picau putin actiunile din cauza 4S-ului, pe pariu ca 5-ul ar fi fost altceva.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 17 Sep 2012, 15:35
Post #94


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Ia uite ce zice unii pe aici !


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 17 Sep 2012, 15:50
Post #95


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Pai sa speram ca vanzarile uriase pe care le are mai nou Samsung ii vor speria tare. Competitia serioasa e cel mai bun lucru care ni se poate intampla. Pentru ca daca sunt cot la cot, se vor lupta pentru locul 1, si noi avem de castigat.

Daca e doar o firma in top, si restul mult sub, cum era Nokia acum ceva timp, atunci avem mult mai putine variante si o firma delasatoare care lanseaza produse din inertie.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 17 Sep 2012, 15:51
Post #96


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Absolut corect! Pina acum Apple a indus o jena catre Samsung in legatura cu preturile. Apple vindea atit de bine incir Samsung, daca voia sa se apropie, trebuia sa lase preturile jos. Si a facut-o. Noi am profitat. Ar fi timpul ca Samsung sa-i intoarca serviciul.

This post has been edited by corbex: 17 Sep 2012, 15:54


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 17 Sep 2012, 16:07
Post #97


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Eu n-am nicio problema sa trec de la iPhone la alt telefon, indiferent ca e facut de Samsung, Nokia, HTC sau altii. Dar trebuie sa imi placa acel telefon, cum se misca, ce aplicatii ofera, etc...

Cand va ajunge Android-ul sa se miste fin ca iOS si sa aiba mai multe aplicatii bune, atunci poate in sfarsit voi face trecerea la altceva, de ex. Note, un telefon care-mi place mult de tot.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 17 Sep 2012, 16:19
Post #98


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




SI TOTUŞI CARE E LEGĂTURA CELOR ZISE PE AICI CU IPHONE5?

This post has been edited by DragosP: 17 Sep 2012, 16:20


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Liviu
post 17 Sep 2012, 16:23
Post #99


expat naiv


Group: Banned
Posts: 3.526
Joined: 5 July 02
From: Peste gard




Pai s-a cam zis tot ce era de zis ... adica pareri formate pe baza articolelor din presa. Pana nu apar useri detinatori de IP5 care sa discute foarte specific, ne dam si noi cu parerea la ce va fi, bineinteles, pe tematica IP5, iOS si APPLE in general.


--------------------
. . .
-= age is just a number =-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 17 Sep 2012, 16:35
Post #100


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




DragosP: Chiar tu vii sa te plangi de off-topic? In cate discutii de la iPhone 4 ai intrat si ai schimbat complet subiectul, desi chiar se discuta la obiect?

De acord cu Liviu, nu stiu ce am putea discuta pana pe 21 cand incepe lumea sa-si cumpere, incep review-urile si parerile, etc... Plus ca pana vine la noi, mai dureaza.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 17 Sep 2012, 16:55
Post #101


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(kum @ 17 Sep 2012, 12:43)
Dar m-am obisnuit cu ecranul lui mai maricel, de aia am avut asteptari de la aifon in privinta ecranului. Se pare ca raman tot la S2 mad.gif
*


Me too.


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DragosP
post 17 Sep 2012, 17:07
Post #102


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Nokia, Samsung, Microsoft, Sony, Sony fără Ericsson, 10milioane de S3-uri vândute pe neve, Mec...
Într-adevăr, cine sunt eu să aduc vorba de off-topic?


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 17 Sep 2012, 17:11
Post #103


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Nu a spus nimeni ca eram 100% on-topic, am spus doar ca la cate discutii normale ai deraiat pe topicul de iPhone 4 doar pentru a 'trollui', n-ar trebui sa vorbesti de off-topic pe aici.

Plus ca multe din firmele susmentionate au fost aduse in discutie cand vorbeam de Apple si de iPhone, doar nu am inceput sa discutam despre firme gen Xerox sau UPS care n-au nicio legatura.

Ca sa nu mai vorbim ca acum avem o discutie total off-topic. Asta spun, ai un talent pentru off-topic, deci n-ar trebui sa vorbesti. biggrin.gif


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tamango
post 17 Sep 2012, 17:18
Post #104


Biciclist


Group: Members
Posts: 1.330
Joined: 30 January 07
From: Bucuresti




Nici Lumia nici iPhone nu se compara cu asta:

iphone-5-apple-samsung-galaxy-s3-s-iii-reclama2.jpg


--------------------
Suzuki Vitara 1,6 AT 2017
Confectionam fumigene direct din acordeoane ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 18 Sep 2012, 04:03
Post #105


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




In sfarsit o parodie cu adevarat amuzanta:


"The panorama feature on iPhone 5 is completely revolutionary, and unlike any free app you could have downloaded 3 years ago" biggrin.gif


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 18 Sep 2012, 07:00
Post #106


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(kum @ 17 Sep 2012, 11:43)
Galaxy S2, S3,..., Sn sunt niste telefoane bune dpdv hardware dar sunt trase in jos de sistemul de operare. Plus ca nu au calitatea constructiei ca la iphone. Nu poti avea pretentii de la un VW. Dar de la un Mercedes cam ai pretentii.
Nu mai sariti atat in sus: sunt fan Apple. Am avut 3G si 4. Si acum imi pare rau dupa 4. In schimb S2-ul a fost de cateva ori foarte foarte aproape de ciocan. La propriu mad.gif E un căcat de telefon. Nu ma incalzeste cu nimic faptul ca este mai performant dpdv hardware decat un iphon4 daca face atatea nazuri din cauza androidului. Si nu e root-at, toate update-urile s-au facut oficial. Pur si simplu e prost. Dar m-am obisnuit cu ecranul lui mai maricel, de aia am avut asteptari de la aifon in privinta ecranului. Se pare ca raman tot la S2 mad.gif
*


Pai cum vine asta?
Esti fan Apple, apreicezi iOS-ul.
Ai rahat de telefon de plastic, prost, cu Android, ti-a venit sa-l iei la ciocane la propriu...si totusi ramai la el.... Scuza-ma dar ceva nu se pupa. Ori telefonul nu-i chiar asa de prost, ori tu ai tendinte masochiste.....zic si eu nu dau cu paru'. Mi-e greu sa cred ca suporti un S2 pe care l-ai facut in toate felurile de nu-l mai spala nici Dunarea....., doar pentru ca are ecranul mare....

QUOTE(herculane @ 17 Sep 2012, 15:25)
am zis eu asta? link-ul e pt cei care ziceau ca apple s-a ingropat cu i5-ul. dar pana google-ul n-o sa scoata o versiune care sa se miste ca ios-ul (imposibil pana la urmatoarea versiune dupa parerea mea, din cauza multitudinii de device-uri), nu cred ca posesorii de ios o sa treaca in tabara cealalta
*


Asta e o alta problema pe care ai pus-o corect. Lumea da in Android, multi fara sa se gandeasca ca totusi el trebuie sa functioneze pe multe terminale, fiecare cu rezolutia lui, cu procesorul lui, cu ramii lui..etc. iOS-ul poate ca e superior (personal ca si utilizator n-am simtit), insa cate device-uri trebuie sa satisfaca? 1? 2?

As fi curios ca Google sa dezvolte un Android care sa mearga cu un singur tip de telefon.
Android creat exact pentru specificatiile sale. Si as mai vrea sa vad atunci niste teste vs iOS.

Nu zic ca iOS e prost. Departe de mine. Insa e doar un SO, cu bunele si cu relele sale.
Si este dupa mine un pic "overrated".

This post has been edited by vallixx: 18 Sep 2012, 07:06


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
abc
post 18 Sep 2012, 09:54
Post #107


old school kid


Group: Members
Posts: 651
Joined: 28 November 08
From: Bucuresti




QUOTE(herculane @ 17 Sep 2012, 11:04)
In alta ordine de idei, am inceput sa scriu post-ul asta pe tableta, dar pe la mijloc a crash-at chrome-ul, si am ajuns sa-l scriu tot de pe ifon. O avea asta ecran de 3,5 da' macar functioneaza aproape perfect smile.gif
*


na,poftim ca ai reusit sa ne scrii totusi.

images.jpg ( Size: 8k ) Number of downloads: 277


--------------------
solenza scala 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 18 Sep 2012, 10:53
Post #108


-


Group: Members
Posts: 21.839
Joined: 19 April 05
From: Romania




QUOTE(Liviu @ 17 Sep 2012, 16:28)
Nokia o sa se relanseze si ei cu platforma windows, au sanse mari. Ca Nokia a fost de fapt ingenunchiata de Microsoft pentru a o putea achizitiona la pret rezonabil ... eu cred sincer ca o sa se relanseze.
*
WPhone (chiar si MeeGo) se misca foarte bine pe Nokia. Relansarea lor tine doar de un management foarte bun, pentru ca terminalele sunt promitatoare. Si o spune cineva care a avut in mana si terminale preserie. In weekend chiar am facut un drive-test la un Lumia (610) din curiozitate.


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 18 Sep 2012, 12:20
Post #109


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




merci abc, postul tau e extrem de constructiv. si nu, n-am reusit sa scriu postul dupa cum bine ar fi inteles oricine citea cu atentie ce am scris wink.gif

ce nu intelegi tu si altii de p-aci, e ca atunci cand spun ca android e de kkt sau daca as spune ca ios e de kkt, nu o fac din rautate sau ca sa enervez altii useri. am si device-uri android si ios (saptamana viitoare o sa primesc si wp8), lucrez toata ziua cu/pt ele si n-as avea niciun motiv sa sustin sus si tare ca ifon rulz daca n-ar fi asa (hai sa zicem rulz pt mine). de cand a aparut iphone 2g si pana la iphone 4 am avut android, apoi am trecut la ce era mai bun. cand o sa apara ceva mai bun decat i5, o sa las i5-ul si voi schimba tabara. simplu

revenind la topic, se pare ca i5-ul are un proc dual core, tactat la 1ghz smile.gif
e cam departe de ce se asteptau si cei mai pesimisti. e adevarat ca din primele bench-uri e cam ca quad-ul de la nvidia, insa nu da bine cnd auzi dual

This post has been edited by herculane: 18 Sep 2012, 12:22


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mrkiry
post 18 Sep 2012, 12:25
Post #110


Din tara unde nici apocalipsa nu ajunge...


Group: Members
Posts: 1.818
Joined: 2 December 10
From: Bucuresti






--------------------
Renault Megane2 2004 Lux Privilege - GR85KYR
Renault Megane 2,1.6 16v,113 cp,an 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 18 Sep 2012, 12:29
Post #111


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




misto ideea articolului, pacat ca ala care a scris-o nu stie ca tot i5-ul o sa se miste mai bine smile.gif

oricum, foarte tare clona, pt o...clona. adica sa pui hardware de top pe o copie nu prea am mai vzt


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 18 Sep 2012, 12:32
Post #112


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.224
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(vallixx @ 18 Sep 2012, 08:00)
Ori telefonul nu-i chiar asa de prost, ori tu ai tendinte masochiste.....zic si eu nu dau cu paru'. Mi-e greu sa cred ca suporti un S2 pe care l-ai facut in toate felurile de nu-l mai spala nici Dunarea....., doar pentru ca are ecranul mare....
*



Babaieti. Ios-ul e enervant. Aitiunsu' cu care merge mana in mana mi se pare cea mai mare porcarie de software existenta pe fata planetei. Handroidul are piticii lui. Da' oricum, inseamna ca n-ati pus mana pe-un rozberry. La care singura speranta e ca o sa treaca la QNX, si sa se poata conecta jucaria la Android market, sa poti gasi si aplicatii decente, nu doar porcarii. Iar io insist sa raman pe rozberry doar din cauza tastaturii fizice, care in continuare mi se pare cea mai decenta de pe piata.
Sunt masochist doar pentru ca am alte prioritati decat altii?


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mrkiry
post 18 Sep 2012, 12:39
Post #113


Din tara unde nici apocalipsa nu ajunge...


Group: Members
Posts: 1.818
Joined: 2 December 10
From: Bucuresti




QUOTE(herculane @ 18 Sep 2012, 12:29)
misto ideea articolului, pacat ca ala care a scris-o nu stie ca tot i5-ul o sa se miste mai bine smile.gif

oricum, foarte tare clona, pt o...clona. adica sa pui hardware de top pe o copie nu prea am mai vzt
*



Nu stii cum o sa se miste laugh.gif uite ce procesor are asa-zisa clona...si ce rezolutie.Ma rog,pentru mine Apple e doar un brand ca toate brandurile,nimic special.


--------------------
Renault Megane2 2004 Lux Privilege - GR85KYR
Renault Megane 2,1.6 16v,113 cp,an 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 18 Sep 2012, 13:03
Post #114


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(bucatzel @ 18 Sep 2012, 12:32)
Babaieti. Ios-ul e enervant. Aitiunsu' cu care merge mana in mana mi se pare cea mai mare porcarie de software existenta pe fata planetei. Handroidul are piticii lui. Da' oricum, inseamna ca n-ati pus mana pe-un rozberry. La care singura speranta e ca o sa treaca la QNX, si sa se poata conecta jucaria la Android market, sa poti gasi si aplicatii decente, nu doar porcarii. Iar io insist sa raman pe rozberry doar din cauza tastaturii fizice, care in continuare mi se pare cea mai decenta de pe piata.
Sunt masochist doar pentru ca am alte prioritati decat altii?
*


Evident nu.
Insa daca ai zice: rozberry e un rahat de telefon, plin de plastic, se misca naspa, SO e de toata jena mai cu seama ca iPhone e superior la toate capitolele.
Cu toate astea raman la rozberry pt. ca are tastatura.

E, daca ai zice asa te-as suspecta de tendinte masochiste.


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 18 Sep 2012, 13:05
Post #115


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.224
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




Nu chiar. Ca si telefon e al naibii de bun. Da' n-are nici o treaba cu smart-ul tongue.gif




--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 18 Sep 2012, 13:07
Post #116


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




@Mrkiry Exact hardware-ul ala il am pe tableta smile.gif

This post has been edited by herculane: 18 Sep 2012, 13:08


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 18 Sep 2012, 13:07
Post #117


٩(×̯×)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Apple chiar e un brand mai special. Au o politica de marketing foarte buna, un fel de spalare de creier dar mai light. Au reusit sa isi creeze un fan base de vreo cateva milioane de oameni care sunt atat de prinsi incat si-ar schimba telefonul de 5 ori pe an daca Apple ar lansa 5 iPhone-uri pe an.

Eu asta nu inteleg. De exemplu eu imi schimb telefonul cand se strica/il pierd, cand nu mai corespunde necesitatilor mele sau cand primesc unul gratuit de la Orange smile.gif
Toti posesorii de iPhone pe care ii cunosc eu au fost super multumiti de 3GS (alea doua de dinaine nu prea se puteau numi telefoane) si extrem de multumiti de 4. Totusi au trecut imediat la 4S si acum abia asteapta sa treaca la 5 desi vor face aceleasi lucruri pe care le faceau si pe 3GS. Cum se explica asta ?
Eu personal nu am simtit nevoia sa trec de la SGS 1 la 2 si apoi la 3. De ce sa schimb ceva ce merge, imi place si se potriveste nevoilor mele ? Doar ca sa bag bani in buzunarul unei multinationale ?

Chestia asta apare doar la Apple, la orice produs de-al lor. Tot respectul pentru ei pentru faptul ca au reusit sa indobitoceasca milioane de oameni.

Nu vad pe nimeni sa isi cumpere in fiecare an noul Megane sau ala cu facelift, la fel cum nu vad pe nimeni sa isi cumpere cel mai nou model de LCD Samsung la fiecare 6 luni, dar cand e vorba de iPhone, iPad. iPod toti sar sa fie primi care il schimba.

Atentie pentru domnul moderator cu iPhone : nu am spus ca iPhone e un telefon prost, am spus doar ca 90% din posesori s-ar descurca la fel de bine cu un 3GS in loc de 4S.

This post has been edited by Shush: 18 Sep 2012, 13:11


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
herculane
post 18 Sep 2012, 13:12
Post #118


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.237
Joined: 30 April 07




Simplu. Eu vroiam un display putin mai mare, deci cum apare 5-ul mi-l iau. Cand a aparut 4s-ul, eram foarte curios de siri si recunosc ca mi l-am luat mai mult ca sa-mi satisfac curiozitatea, nu ca as fi avut nevoie.

Daca as avea banii si mi-as permite sa dau 25-30k pe masina o data la 4 ani, sa-mi iau mondeo care sta sa apara, as face si asta smile.gif


--------------------
Renault Clio III Exception 1.6 16v 2007 / Ford Mondeo Titanium 2.0 16v 2008 - xxxxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
corbex
post 18 Sep 2012, 13:14
Post #119


Desi nu pare, ma plimb cu Dacia


Group: Members
Posts: 8.198
Joined: 11 July 06
From: bucuresti




Cu masina e normal, telefonul de ce nu ti-l iei la 4 ani? icon_mrgreen.gif


--------------------
dacia solenza 2005, cheala
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Shush
post 18 Sep 2012, 13:14
Post #120


٩(×̯×)۶


Group: Members
Posts: 2.117
Joined: 30 January 07
From: Brasov




Trebuie sa fi incredibil de bogat daca iti permiti sa arunci 2500 de lei doar pentru un cm de ecran in plus. Bravo !


--------------------
Seat Leon 2008 Reference 1.6 - Bv-29-Trei Litere
Yamaha YZF-R125 2009 - Bv-88-Aceleasi Trei Litere
ex Dacia Logan 2005 Laureate 1.4
If a vegetarian eats vegetables, what does a humanitarian eat ?
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
46 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th April 2024 - 17:18
Forum Renault