DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dacia 1300 tuning, Am nevoie de multe sfaturi

panter1
post 18 Aug 2009, 22:08
Post #61


Membru autentic


Group: Members
Posts: 792
Joined: 26 February 09
From: Bucuresti




sa intretii 2 masini nu e o solutie, platesti taxe, roviniete, impozite, asigurari.. apropo s-a scumpit asigurarea acum o luna. Sau daca te tine buzunarul.. treaba ta.

Cred ca mai bine iei capota de la dezmembrari dinaia cu zambetul lui iliescu faruri, spoilare si o faci model 2000, o vopsesti, schimbi fetele de usi si bordul, niste scaune de Volstwagen sa te simti si tu bine in curbe, starea tehnica sa fie buna, cutie cu 5 trepte.. si benzina multa sa te plimbi cu prietena la mare, la munte.. etc.. E o alta varianta, parerea mea.. sau o lasi asa si dai decat vopsea si scaune si te poti plimba berechet.. asta pana la alta straineza


--------------------
Dacia 1310 2002
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
WGX
post 30 Aug 2009, 07:03
Post #62


Dacia 1310 Owner


Group: Members
Posts: 388
Joined: 27 August 09
From: Bucuresti




Salut. Stie careva daca pot sa imi fac o modificare la roti, sa pun jante cu 4 gauri pentru prezoane, in loc de 3 cu piulita, cum are dacia normal? Si daca da, de unde imi pot procura piesele necesare(cei din bucuresti), ca sincer, pot sa fac si curse prin tara sa ma duc dupa ele smile.gif


--------------------
Dacia Batranul REnAult Kombi 1999/1310 CL - WGX'u
ex:Dacia 1310 CL Break, Diamond Silver ,Gasoline with Gotronic Ignition Sensor inside
now: Opel Astra G Caravan 1.6 16V 101 HP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lucian MC
post 30 Aug 2009, 10:25
Post #63


Mandru Posesor De Dacie Sport


Group: Members
Posts: 628
Joined: 17 May 09
From: Iasi




Is multe variante din cate stiu sa iti faci dacia in 4 prezoane:
1 ar fi sa ii pui flanse facute la un strungar si sa ai jante de 13 de nova cu cauciucuri 155 cat are in acte sa nu ai probleme cu garcea la prima vedere...
2 Fuzete fata modificate si punte spate de renault 18
Ambele modificari nu se merita mai bine iti faci nishte jante dublate si arata mult mai bine dacia plus ca nu ai de facut n improvizatii


--------------------
Dacia Un sport si un break 1989 1410 si 1995 1410 - IS-60-GVE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
WGX
post 30 Aug 2009, 10:46
Post #64


Dacia 1310 Owner


Group: Members
Posts: 388
Joined: 27 August 09
From: Bucuresti




QUOTE(Lucian MC @ 30 Aug 2009, 11:25)
Is multe variante din cate stiu sa iti faci dacia in 4 prezoane:
1 ar fi sa ii pui flanse facute la un strungar si sa ai jante de 13 de nova cu cauciucuri 155 cat are in acte sa nu ai probleme cu garcea la prima vedere...
2 Fuzete fata modificate si punte spate de renault 18
Ambele modificari nu se merita mai bine iti faci nishte jante dublate si arata mult mai bine dacia plus ca nu ai de facut n improvizatii
*


mc mult, desi as vrea sa pun pe "cazan" din alea, am vb cu un amic, si tot asa cu strungarul mi-a zis sa fac.


--------------------
Dacia Batranul REnAult Kombi 1999/1310 CL - WGX'u
ex:Dacia 1310 CL Break, Diamond Silver ,Gasoline with Gotronic Ignition Sensor inside
now: Opel Astra G Caravan 1.6 16V 101 HP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
newmoxici
post 2 Mar 2010, 00:11
Post #65


Dacia Driver


Group: Members
Posts: 55
Joined: 12 July 09
From: Arad




Am revenit dupa luni de absenta.Atata grija am avut de masina asta ca am terminato sad.gif Directie praf, cutie praf, agatata in cateva locuri, rugina aia a sa raspandit, etc.

In 3 luni am de luat ceva bani, o desfac toata. Vreau sa ii schimb:
Arcuri telescoape, tot ce tine de suspensie si directie. Acum am facut comanta la aprindere cu zensor de la GoTronic, am gasit la un mosnegut un carburator la cutie de prin 80 si ceva biggrin.gif. Trebuie sa ii iau jante dar pe 13 si in 3 prezoane ca nu am chef sa imi dau benzina pe cateva luni pe la ITP sau RAR. Franele sunt facute,pompa noua pistonase noi discuri noi. Mai am nevoie de un repartitor nou. Etrierii banuiesc ca sunt frantuzesti, cand am schimbat placutele mecanicul a zis ca au o forma ciudata si nu sunt ca cei de pe dacia 1310. Prostia cea mai mare e ca am bagat de ceva banisori in muzica, suna bassul si am si claritate dar cand iau curbele zici ca merg cu barca. sad.gif

Lucian MC, mai ramane valabila treaba cu fibra de sticla? Imi poti face fata, spatele, munerele de la usi?


2 Mar 2010, 11:06:
Acum am nevoie si eu de niste sfaturi, pt directie. Pivoti,brat oscilant etc. ce marca ar trebui sa iau. Nu ma puneti sa fac comanda de prin franta biggrin.gif

This post has been edited by newmoxici: 2 Mar 2010, 11:06


--------------------
Dacia 1300 1976 - IS-27-YVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alexio
post 2 Mar 2010, 11:37
Post #66


Ciocolata mecanica!


Group: Members
Posts: 1.108
Joined: 7 December 08




Eu nu inteleg o treaba la tuning-ul Daciei... de ce naiba sa o lasi fara bari?

Eu am avut accidentul de acum putine vreme cand un tembel cu un Megane II mi-a nitrat cu vreo 45 km/h in fund eu fiind oprit.... sunt pozele pe forum... intrebare.... daca nu aveam barile de protectie cum ar fi aratat masina dupa accident?

Si 2... zici ca barca 1310/1300 fara bari.


--------------------
Dacia 1310 Berlina 1998
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
newmoxici
post 2 Mar 2010, 11:43
Post #67


Dacia Driver


Group: Members
Posts: 55
Joined: 12 July 09
From: Arad




QUOTE(Alexio @ 2 Mar 2010, 11:37)
Eu nu inteleg o treaba la tuning-ul Daciei... de ce naiba sa o lasi fara bari?

Eu am avut accidentul de acum putine vreme cand un tembel cu un Megane II mi-a nitrat cu vreo 45 km/h in fund eu fiind oprit.... sunt pozele pe forum... intrebare.... daca nu aveam barile de protectie cum ar fi aratat masina dupa accident?

Si 2... zici ca barca 1310/1300 fara bari.
*



Hai sa fim sinceri, arata mult mai bn fara bari. Daca stau sa ma gandesc ca intra unu in mine nui mai fac nimic, poate ii fac un bull bar de jur imprejur sa ma feresc de altii biggrin.gif
Plus ca barile mele sunt strambe rau si tot nichelul e sarit. Daca imi dai ceva idee ce alta bara sar potrivi si ar arata bn poate o schimb dar in nici un caz nu raman cu astea.

Mai bine fara decat cu alea originale.

This post has been edited by newmoxici: 2 Mar 2010, 11:53


--------------------
Dacia 1300 1976 - IS-27-YVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alexio
post 2 Mar 2010, 11:53
Post #68


Ciocolata mecanica!


Group: Members
Posts: 1.108
Joined: 7 December 08




Pentru asta s-a inventat fibra de sticla, plasa pentru fibra de sticla, ranforsarile de metal ce pot fi preluate de la spoilere Daciilor noi, design-ul, photoshop-ul si arta;

Acum am o intrebare... Uite eu recent (dupa accidentul cu Dacia) mi-am pus pe Mazda bull-bar (facut de Mazda si crede-ma este de tanc)... daca nimeresti prost in fata mea si ai o urgenta sa pui o frana si poftim... eu ma gandesc la flori cum se gandea ala cu Meganu' de a dat in mine... crezi ca iti mai repari Dacia aia fara bari sau crezi ca o trimiti prin posta direct la REMAT?

Nu uita ca in spate ai rezervorul...

This post has been edited by Alexio: 2 Mar 2010, 11:55


--------------------
Dacia 1310 Berlina 1998
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
newmoxici
post 2 Mar 2010, 11:56
Post #69


Dacia Driver


Group: Members
Posts: 55
Joined: 12 July 09
From: Arad




QUOTE(Alexio @ 2 Mar 2010, 11:53)
Pentru asta s-a inventat fibra de sticla, plasa pentru fibra de sticla, ranforsarile de metal ce pot fi preluate de la spoilere Daciilor noi, design-ul, photoshop-ul si arta;

*



Despre ce ranforsari zici? Nu vreau sa ii pun spoilere din alea din plastic de la berlinele noi.


--------------------
Dacia 1300 1976 - IS-27-YVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alexio
post 2 Mar 2010, 11:59
Post #70


Ciocolata mecanica!


Group: Members
Posts: 1.108
Joined: 7 December 08




Ranforsarile sunt niste bari din metal ce se gasesc sub spoilerele Daciilor noi... tu credeai ca ele au ca protectie numai plasticul acela? au sub el bari de fier.

http://users.tpg.com.au/celica23/toyota/ra25.jpg

Uite ce trendy... zici ca nu are bari... dar uite-te mai bine este bara acolo... si pentru Dacie se poate face asa ceva mai design-at... trebuie doar metal, strung, autogen si apoi crom.
Probabil inspiratia asta fara bari este din american muscles... (daca nu este asa imi cer scuze insa daca este asa... american muscle aveau toate bari insa prea bine facute sa se observe... + sa nu comparam tabla...)

This post has been edited by Alexio: 2 Mar 2010, 12:03


--------------------
Dacia 1310 Berlina 1998
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
baranga
post 3 Mar 2010, 21:58
Post #71


...eu merg cu DACIA iar tu pe jos....


Group: Members
Posts: 888
Joined: 8 February 08
From: Slobozia- IALOMITA




la capitolul ramforsari la bara fata eu am procedat astfel: am pus pe fata armatura de spate(e mai tare) si am crestat-o pe jumate ,am petrecut-o putin si am facut la jumate un unghi de aprox150 de grade;si am sudat-o;cand n-am loc in parcare mai imping cu fata masina din fata si n-are nici pe dracu bara mea nici a celuilalt

This post has been edited by baranga: 3 Mar 2010, 21:58


--------------------
Dacia Break 1999 - 1310CL - IL 03 HLE
mi-au sters reputatia;eu o aveam cea mai mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
B-25-FOF
post 6 Mar 2010, 13:56
Post #72


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 25 February 10




Salut! am si eu 2 intrebari.Vreau sa imi vopsesc dacia mea,si asi vrea sa ii fac si 2 dungi de culoare neagra de pe capota sa ajunga in spate la portbagaj cum sunt masinile de curse Si pe portierele din fata sa am nr 19 pe ambele usi.Trebuie sa ma duc la RAR sa omologheze ceva?Daca ma opreste politia pe drum ma intreaba de sanatate?


--------------------
Dacia 1310 1990 - B-25-FOF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
newmoxici
post 6 Mar 2010, 14:00
Post #73


Dacia Driver


Group: Members
Posts: 55
Joined: 12 July 09
From: Arad




QUOTE(B-25-FOF @ 6 Mar 2010, 13:56)
Salut! am si eu 2 intrebari.Vreau sa imi vopsesc dacia mea,si asi vrea sa ii fac si 2 dungi de culoare neagra de pe capota sa ajunga in spate la portbagaj cum sunt masinile de curse Si pe portierele din fata sa am nr 19 pe ambele usi.Trebuie sa ma duc la RAR sa omologheze ceva?Daca ma opreste politia pe drum ma intreaba de sanatate?
*



Nu ai nici o problema cu nimeni atata timp cat suprafata vopsita nu e mai mare de 30% din suprafata totala. Dar te sfatuiesc sa nu faci dungi din fata pana in spate, nu arata bine deloc, mai bine ii faci ceva gen gordini.r12_gordini_2009_05_21.jpg ( Size: 527.83k ) Number of downloads: 2360


--------------------
Dacia 1300 1976 - IS-27-YVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gheorghita88
post 25 Mar 2010, 19:59
Post #74


Membru autentic


Group: Members
Posts: 499
Joined: 25 November 08
From: pitesti




vreau sa ii fac un spoiler fata la dacia 1310(an 2000), am facut rost de o bara fata logan de la care vreau sa folosesc doar partea de jos pe care sa o lipesc la bara originala a maisni si astfel sa fie mai soasa si mai groasa decat cea initiala dar nu stiu cu ce sa le lipesc intre ele. oricum o sa pun poze cu ce a iesit


--------------------
renault laguna 2 grandtour 2002 1,8 16v
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
iuliano_smile
post 26 Mar 2010, 10:52
Post #75


Dependent de D1300


Group: Members
Posts: 1.217
Joined: 5 November 08
From: Ploiesti




Ai putea sa le lipesti cu fibra de sticla, sau chiar sa o faci din fibra de sticla.


--------------------
Dacia Solenza si o Berlina Furioasa 2004 Scala cu 1980 editia de Lux
Schimb iluminarea la masini:tablouri de bord, plafoniere.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alex4u
post 26 Mar 2010, 20:09
Post #76


Ultima scursura' umana


Group: Members
Posts: 2.131
Joined: 19 March 10
From: Scursureștii de Campie




Acum sa nu mi-o luati in nume de rau..dar mai sunt cateva luni..si se face un an de cand este theardul asta...si ce s-a tunat la masina asta...am vazut cearta..agitatie..cum sa dau barile jos..cum sa le pun ..etc..tuning peste tuning...si nu s-a facut absolut nimic..si revin la opinia userului dupa prima pagina care a spus ..."abandoneaza proiectul" ptr ca nu s-a facut nimic la el... huh.gif ..crezi ca masinuta aia de 30 de ani..fuge mai tare..sau ce se intampla daca dai barile jos.....daca aveai degand sa faci ceva la masina ....le puteai da jos macar ptr o saptamana..sa vezi cum arata...ca nu este f greu sa desfaci 4 suruburi...si despre userul care spunea de dotarile daciei 13XX ....eu conduc atat o dacie din '87 cat si un Astra din 2007... si cu toate airbargurile pe care le are nu ma simt mai in siguranta..decat in dacie...Doamne Fereste..cand e sa se intample aia e...eu am vazut la harsova asta vara...Golf 5..rasturnat in fata mea de vreo 5- ori....2 tineri se indreptau spre constanta....el cu fisura de coloana...si picioarele varza..si ea cu traumatism cranio cerebral..asha ca poti avea VOLVo..si tot cand e se intampla...scuze ca m-am abatut putin dar..am spus parerea rolleyes.gif


--------------------
EX:DACIA BERLINA TX 1987
Ex Bmw e36 318i
Ex Opel Astra G 1.6 - Vand piese
Ex Audi A4 1.6 105 HP
Ex Peugeot 206
Ford Focus II 2009.
Opel Astra G 1.6 16v
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel93
post 11 Aug 2010, 19:07
Post #77


Membru cu serie mare


Group: Members
Posts: 456
Joined: 21 October 08
From: Vatra Dornei




post-336-1110552475.gif Nu inteleg ce vedeti voi fain in a pune bara de logan pe toata dacia, tot oltcitul copt... post-336-1110552475.gif

Eu am o dacie 1300 din 76', nu prea am nevoie de ea, o tin pentru ca e primita de la o matusa si are valoare sentimentala, tot neamul meu o cunoaste, si o iubeste pentru ca toti au mers cu ea cate juma' de tara.
Am si eu in cap tuning pe dacie, dar pentru asta vreau sa iau o 1300 din 80-82, din aia cu 4 faruri si masca subtire, sa o cobor, sa-i trag un portocaliu aprins cu dungi albe gen gordini, bordul original vopsit in culoarea masinii, genti discrete si un motor 1.6 de pe vreun Renault sau vw golf (tot benzinar).
Lampile spate de 1310 mi se par urate, as astupa locul lor si as pune 3 lampi de mers inapoi vertical si becuri colorate in ele...
Scaune scoica si muzica, ca in club biggrin.gif

Astea au fost visele... Debia la iarna dau de permis, maine ma duc sa-mi curat pistonasele la bijuteria actuala si poimaine la ITP cu ea rolleyes.gif

ON: Dacia din thread-ul asta am o presimtire ca si-a gasit sfarsitul la programul RABLA.....


--------------------
Dacia 1300/1310 TLX 1976/1988
Opel Astra F C20LET cu cheaturi
Ford Focus 1.8 TDCI
Logan 1.4 mpi

Gunoaie romanesti, si plastice fara valoare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gheorghita88
post 14 Nov 2010, 19:36
Post #78


Membru autentic


Group: Members
Posts: 499
Joined: 25 November 08
From: pitesti




faza cu bara de fata de dacie+logan nu a mai tinut pentru ca nu am avut timp. acum ma ocup la modificarea bari originale revin cu poze in 2-3 zile


--------------------
renault laguna 2 grandtour 2002 1,8 16v
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ovy_geo93
post 15 Nov 2010, 15:45
Post #79


Membru autentic


Group: Members
Posts: 334
Joined: 16 November 09
From: Motru




QUOTE(gheorghita88 @ 14 Nov 2010, 19:36)
faza cu bara de fata de dacie+logan nu a mai tinut pentru ca nu am avut timp. acum ma ocup la modificarea bari originale revin cu poze in 2-3 zile
*


chiar astept sa vad o bara frumoasa pt berlina excl.gif

This post has been edited by ovy_geo93: 15 Nov 2010, 15:45


--------------------
Dacia 1310 Berlina 2003 - GJ 03 TSF
Dacia 1305 PickUP 2001 - GJ 05 CJY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CT-93-YUX
post 20 Feb 2011, 16:40
Post #80


Membru


Group: Members
Posts: 155
Joined: 30 June 10
From: Medgidia




Salut!
Initiatorul topicului numai da niciun semn de un de zile. Sunt tare curios in ce prag se afla proiectul sau daca a ajuns la remat daciutza.


--------------------
Dacia 1300, anul fabricatiei: 1973 - CT-93-YUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sese
post 22 Feb 2011, 09:13
Post #81


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 21 February 11




peste un an o sa imi iau permisul si as vrea sa cumpar o 1300 si sa o modific gen WRC...nu prea am idee cum ar trebui sa procedez...mai ales cu barele de protectie...cum sa iasa efectul continuu...neted...cu chit sau tabla peste si apoi finisaj?...v-as fii recunoscator daca m-ati ajuta icon_mrgreen.gif

Moderator edit: scrie mai frumos, te rog

This post has been edited by bucatzel: 22 Feb 2011, 11:21


--------------------
Dacia 1420 1994
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Laika
post 22 Feb 2011, 11:13
Post #82


DaciaClub


Group: Members
Posts: 555
Joined: 7 November 10
From: Sibiu




Pana la urma s-a facut ceva la masina asta unsure.gif ca din nou am salivat dupa poze si am salivat degeaba ca n-am gasit numai discutii peste discutii.


--------------------
Ex Dacia Super Nova 2001 - SB 05 APW
Pana la capat!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
danciusergiu84
post 22 Feb 2011, 14:24
Post #83


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.738
Joined: 25 February 08




Laika - multa lume doar vorbeste, putini se murdaresc pe maini ca tine, asa ca nu mai saliva ca o faci degeaba


--------------------
ex Dacia ex Nova GTi 2000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bv-08-fgm
post 22 Feb 2011, 16:29
Post #84


Old School Mother Fucker


Group: Members
Posts: 1.214
Joined: 11 May 10
From: Brasov




Am impresia ca nu vom vedea ceva concret prea devreme pe aici.


--------------------
Dacia 1310 1996 - BV-91-FGM,1.4
VW Vento 1992 - BV-22-MKR,1.8
Toyota MR2 1992 - K626 YMO, 2.0 16v TSI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Laika
post 23 Feb 2011, 11:10
Post #85


DaciaClub


Group: Members
Posts: 555
Joined: 7 November 10
From: Sibiu




danciusergiu84 iti multumesc, dar eu port manusi tot timpul mai ales acum ca sunt la faza de curatat pe dedesupt si de dat cu grund mastic si antifon (sau terason nu m-am decis inca ce) biggrin.gif


--------------------
Ex Dacia Super Nova 2001 - SB 05 APW
Pana la capat!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
danciusergiu84
post 23 Feb 2011, 13:31
Post #86


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.738
Joined: 25 February 08




recomand terason


--------------------
ex Dacia ex Nova GTi 2000
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aditza579
post 24 Feb 2011, 17:41
Post #87


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.195
Joined: 30 January 11
From: Bucuresti




Cred ca mai bine iei capota de la dezmembrari dinaia cu zambetul lui iliescu faruri, spoilare si o faci model 2000, o vopsesti, schimbi fetele de usi si bordul, niste scaune de Volstwagen sa te simti si tu bine in curbe, starea tehnica sa fie buna, cutie cu 5 trepte.. si benzina multa sa te plimbi cu prietena la mare, la munte.. etc.. E o alta varianta, parerea mea.. sau o lasi asa si dai decat vopsea si scaune si te poti plimba berechet.. asta pana la alta straineza
*

[/quote]
1)Imi pare rau ca e plin acest forum de oameni ca acesta, care pocesc numele unei marci de prestigiu ca Volkswagen in "volstwagen" care, pt cunostinta lui generala, se pronunta folcsvagan nu volswagen
2)El crede ca daca ii pui niste scaune de "volstwagen" se schimba stabilitatea in curbe. Fratilor pentru stabilitate in curbe iti trbuie arcuri tari si nu neaparat mai joaseI(pt ca multi zic ca pentru o stabilitate mai buna trebuie un centru de grutate mai joc, ceea ce e adevarat dar nu neaparat necesar)si o bara antiruliu mai groasa, sau eventual doua suprapuse. Pentru cei care o sa intrebe "da amortizoarele ce rol au?". Ele nu au rol esential in stabilitatea masinii ci mai mult in amortizarea si mentinerea rotii cat mai mult timp pe sol la denivelari sau gropi, si pentru ca masini sa nu "danseze" la o mica denivelare.
3)Dupa parerea mea o dacie model 1300 arata mai bine fara bari si umpic mai joasa decat una gen "zambetul lui iliescu" cu un spoiler de logan, asa cum fac toti tiganii. Sa combinam Utilul cu placutul, adica faceti dintr-o dacie ceva ce se poate folosii in fiecare zii, dar tot odata sa o vada oamenii ca pe o masini clasica, frumoasa.


--------------------
Dacia 1610 RS '99 - Under construction
"Orice prost poate sti, scopul e sa intelegi!" ... Albert Einstein
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bv-08-fgm
post 1 Mar 2011, 21:05
Post #88


Old School Mother Fucker


Group: Members
Posts: 1.214
Joined: 11 May 10
From: Brasov




Un mic inceput in lipsa de ocupatie. smile.gif

Attached thumbnail(s)
models.JPG ( Size: 536.05k ) Number of downloads: 1213


--------------------
Dacia 1310 1996 - BV-91-FGM,1.4
VW Vento 1992 - BV-22-MKR,1.8
Toyota MR2 1992 - K626 YMO, 2.0 16v TSI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Laika
post 1 Mar 2011, 22:22
Post #89


DaciaClub


Group: Members
Posts: 555
Joined: 7 November 10
From: Sibiu




Reprezinta o capota de motor cumva?


--------------------
Ex Dacia Super Nova 2001 - SB 05 APW
Pana la capat!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bv-08-fgm
post 1 Mar 2011, 22:31
Post #90


Old School Mother Fucker


Group: Members
Posts: 1.214
Joined: 11 May 10
From: Brasov




Da,o sa revin cu poze cand va fi gata,deocamdata nu stiu cand mai prind o zi ca azi,ca maine merg la "scarbici " si pana luni nu cred ca mai am timp de restu.


--------------------
Dacia 1310 1996 - BV-91-FGM,1.4
VW Vento 1992 - BV-22-MKR,1.8
Toyota MR2 1992 - K626 YMO, 2.0 16v TSI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 15:57
Forum Renault