DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Dacia SuperNova

blackcats
post 19 Jun 2017, 11:16
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 19 June 17




Salut tuturor,m-am gandit sa va prezint si masina mea este o Dacia Supernova model clima an 2002 .Masina este in familie din 2006 ,pretul ei a fost 12000 ron .
Pana in 2010 a fost condusa de tatal meu iar dupa 21-10-2010 a intrat pe mana mea si parca toate problemele au venit la mine : mi-a picat distributia,mi-au iesit oalele din spate era sa ma rastorn,raditatorul era spart a trebuit sa il schimb si uite asa sau dus banii de imbunatatiri.

Masina a primit si cateva imbunatatiri:
Casetofon blaupunkt buenos aires 200,cotiera,un proiector nou pentru ca pe cel vechi l-am spart noaptea am picat o vulpe),boxe fata sony xplo 2x45,spate pioneer 2x35.

Modificari pe care as vrea sa i le aduc:
-jante
-as vrea sa schimb toate boxele cu unele mai puternice 4x50
-folii spate si luneta
-soft
-modificat grila fata ( aceasta o sa o modific in weekend cand ajung acasa momentan sunt la facultate)
-prelungire spoiler golf3
-toba finala sport
-pleoape

A da ca am uitat probleme ce mai am la masina : antena a fost rupta de niste " prieteni" semnalizarea fata dreapta am gasit-o sparta intr-o dimineata + ambele cauciucuri fata sparte ,usa soferului fortata .

Masina arata exact ca in ultima poza.

Am o rugaminte la voi : cum as putea da jos codita de rechin ?


--------------------
Audi Audi i8 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adrian Frigo
post 19 Jun 2017, 11:47
Post #2


Membru cu o tigaie de dacie


Group: Members
Posts: 2.031
Joined: 4 February 15
From: Undeva,pe dreapta




QUOTE(blackcats @ 19 Jun 2017, 12:16)
....m-am gandit sa va prezint si masina mea este o Dacia Supernova model clima an 2002 .
...Masina arata exact ca in ultima poza.

Care din ele că nu-mi dau seama? huh.gif


--------------------
Dacia 1300/ 1310/1410 GTL/CL/Lj/Renault /1972/1986/1997/2000 și ceva... - XX-00-UAP/ACR
Mașina este ca femeia,dacă nu o întreții....TE LASĂ!
Daciot convins!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
neacsugabrie
post 19 Jun 2017, 13:18
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 488
Joined: 4 September 11




Eu zic sa incepi imbunatatirile cu schimbul de anvelope,mecanica,frane tinichigerie.Ce-i drept ca daca ai sistem audio bun nu mai auzi troncanelile si bataile trenului de rulare.Apoi ne arati si poze cu masina sa-ti dam sfaturi de "fine tuning".


--------------------
dacia solenza 2003/scala
Daca ai ambitie poti muta muntii din loc,
daca ai cap ii lasi acolo ca nu te deranjeaza.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Norma1n
post 2 Dec 2022, 11:50
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 2 December 22




Не знаете что такое Слоты 777? Привет. Это самые ретро машины, которым либо несколько десятков лет, либо созданные по их образцу. С этим типом слотов вы чаще всего будете иметь дело с 3 барабанами и 5 линиями выплат, где вы можете выиграть только тогда, когда выпадет всего 3 таких символа, заполняющих каждый из барабанов. В этих слотах нет никаких дополнений или бонусов https://slotscity.ua/ru/slots . Если вам понравилось описание данного слота, то переходите на этот сайт


--------------------
Toyota Camry 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 18:49
Forum Renault