DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Problema N80 - Recomandare Service GSM, Belea mare :)

hitman1234
post 29 Aug 2008, 15:03
Post #1


Bringing secsi back


Group: Members
Posts: 1.791
Joined: 9 February 08




Salut,

Va rog da-ti-mi cateva recomandari de service-uri GSM, in afare de NOKIA si GERMANOS la care am apelat deja, am o problema cu un n80, dupa ce i-am schimbat banda de alimentare de la placa de baza la ecran la nokia romania, a inceput sa se incalzeasca si bateria tinea doar cateva ore..l-am dus inapoi si mi-au zis ca nush ce cip s-a ars si ca nu se mai poate repara..am refuzat sa cred asta, l-am internat in alt service unde s-a remediat problema asta, insa acum ramane ecranul alb desi intra in meniu samd..astia de la nokia nu mai vor sa-l ia inapoi insa mi-au zis ca trebuie sa schimb 2 cipuri care costa cam un milion, l-am dus la germanos pt asta insa aia cred ca nici nu l-au deschis au dat reject instant. mad.gif .astept recomandarile si sfaturile voastre


--------------------
bemfe vewe .
"Cearta pe net ca e ca paraolimpiada: chiar daca castigi, tot handicapat esti." Nalodaniel
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gotty
post 29 Aug 2008, 18:49
Post #2


fagocer™ haituit


Group: Members
Posts: 4.627
Joined: 20 August 07
From: oriunde vreti voi....




din ce descrii tu ar fi folia....da mi un pm si ti recomand niste baieti care stiu cu ce se mananca gsm-ul...


--------------------
Private Spice Member
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andrul
post 10 Mar 2011, 22:58
Post #3


Membru'


Group: Members
Posts: 208
Joined: 4 July 07
From: Bucuresti




Am un sfat catre cei care tin la telefoanele lor.

Cand trimiteti un telefon in service asigurati-va ca se noteaza undeva starea acestuia (nezgariat, nelovit etc). Astazi am avut surprinderea sa imi ridic telefonul cu o zgarietura adanca de la Vodafone dupa ce a stat in service la Regenersis. Cei de la service s-au acoperit cu scuza ca telefonul era deja zgariat, desi la predare de catre mine era impecabil.


--------------------
Dacia Logan 2005 Ambition - B-XX-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 10:04
Forum Renault