DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages  1 2 3 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Cheta pentru site nou

Nume?
 
www.dsnclub.ro [ 4 ] ** [6.90%]
www.daciaforum.ro [ 16 ] ** [27.59%]
www.daciaclub.ro [ 38 ] ** [65.52%]
Total Votes: 58
  
alex
post 5 Sep 2003, 00:47
Post #1


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




Aproape toata lumea care vine la intalniri stie ca de vreo luna ne gandim cum sa mutam site-ul pe un "hosting" platit ca sa nu mai inghitim reclama de la as.ro si toate inventiile lor legate de functionarea server-ului apache.
Dupa lungi dezbateri, AlexV s-a oferit sa ne ofere spatiu pe un calculator care este conectat non-stop la internet pe o conexiune de mare viteza (este plasat chiar in sediul unui isp). Deci problema este pe jumatate rezolvata: avem spatiu oferit gratis pe server (thx AlexV) si nici nu mai suntem limitati la trafic. Ramane partea a doua a problemei. Ne trebuie un domeniu, adica o simpla adresa de forma www.***.ro

Acest domeniu se cumpara de la RNC ( www.rnc.ro , autoritatea din Romania care se ocupa direct, fara intermediari, de aceasta problema) pentru 61 USD cu tot cu tva, se pare ca pe viata.
QUOTE
Costul pentru un domeniu .ro este 61 USD, incluzand TVA. 
Nu exista taxa de mentenanta anuala in prezent. Plata se face la inregistrare. 
Daca se va introduce taxa de mentenanta  anuala veti fi anuntati din timp.


Eu nu imi pot permite aceasta cheltuiala asa ca am decis de comun acord cu Liviu sa facem o cheta.

In alta ordine de idei, numele ales este www.dsnclub.ro
Alegerea acestui nume s-a bazat pe faptul ca este usor de retinut si, cu tot respectul pentru cei care au Solenza, noi, cei cu SuperNova, am fost primii care am incropit aceasta comunitate. Ulterior m-am gandit ca dsn s-ar putea traduce ca Dacia Solenza Nova SuperNova.

In acest topic doresc sa raspunda doar persoanele interesate de acest subiect, fara off-topic sau bascalie. Celor care se vor abate de la aceasta regula li se va interzice trimiterea de mesaje pe forum pe o perioada de 3 luni.

Deci astept ca fiecare sa spuna suma pe care o poate da si eventual comentarii pe marginea subiectului (cei care nu propun nici o suma sunt rugati sa se abtina de la comentarii altfel aplic pedeapsa de mai sus). Dupa aceea vor fi contactati pe privat de mine sau de Liviu pentru a discuta asupra metodei de "livrare" a banilor.

P.S. 1 AlexV va fi exclus de la aceasta cheta.
P.S. 2 Eu pot da 400.000 de lei.
P.S. 3 In cazul fericit in care suma totala adunata va fi mai mare decat cea necesare se va face o mediere astfel incat la final sa iasa suma exacta.


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
anakyn13
post 5 Sep 2003, 01:18
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 26
Joined: 24 May 02
From: Bucuresti




Eu sunt un foarte vechi membru al ambelor forumuri chiar daca nu am participat activ. La intalniri nu am putut participa din motive care nu au depins de mine (facultate,servici,samd). Drept urmare sunt un aprig sustinator al acestor forumuri (multi prieteni sn-isti au aflat de la mine) si sunt gata sa particip. Sunt dispus sa ofer in jur de 300.000 - 400.000 lei.


--------------------
Renault Megane II 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Raven
post 5 Sep 2003, 01:38
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 13
Joined: 17 June 03
From: Bucuresti




Datorita faptului ca memontan sunt somer(de fapt nici macar atat) nu pot oferi mai mult de 150000. Dar vorba aia ; si oceanul tot din picaturi este facut smile.gif .


--------------------
Renault Symbol Fidji 1,5 DCI 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Wolfmark
post 5 Sep 2003, 07:24
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 642
Joined: 24 March 03




Numele e prost ales! Nu-l legati se DSN, Solenza sau naiba mai stie ce. Sa fie un forum al posesorilor de automobile Dacia. Si chiar nu conteaza ca DSN-isti au infiintat forumul ... momentan e si o cumunitate de Solenzari destul de maricica ... si probabil se va mari in timp! Plus ca vor urma cei care-si vor cumpara X90. Nume ca www.daciaclub.ro sau www.daciaforum.ro mi s-ar parea mai potrivite...

Cat despre bani ... mai mult de 200.000 lei nu pot da momentan. Oricum vreau sa-l mutam cat mai repede ... si vreau sa-mi pun sticker pe luneta cu adresa site-ului smile.gif


--------------------
DACIA Solenza Scala 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gaby
post 5 Sep 2003, 07:25
Post #5


neica nimeni


Group: Members
Posts: 125
Joined: 24 May 02
From: Bucuresti




Si eu sunt in aceeasi situatie ca Anakin13. Nu am participat prea mult la discutii, dar cele postate aici au reusit sa faca din dsn-ul meu o masinuta de mai mare dragul.
Pot oferi 500.000.

Ar fi util de stiut si cat de repede trebuie stransa suma ...


--------------------
Toyota Avensis 2,0 D4D 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mihai_E
post 5 Sep 2003, 07:42
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 687
Joined: 21 October 02
From: Bucuresti




si cu forumu' asta ce se va intimpla?
pot sa dau 200.000lei, numai sa-mi spuneti cind


--------------------
Renault Megane Sedan 2006 1.5dCi 100 CP
Shit happens!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dnv
post 5 Sep 2003, 07:47
Post #7


Membru incepator


Group: Members
Posts: 27
Joined: 9 December 02
From: Bucuresti




Chiar daca am lipsit o vreme de la intalniri si de la activitatea de pe site, am fost totusi la curent cu tot ce sa intamplat pe aici.
Pot sa particip si eu cu 150.000 lei


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Marty
post 5 Sep 2003, 08:03
Post #8


Membru cu privire de ansamblu


Group: Members
Posts: 5.840
Joined: 14 April 03
From: Corbu




200.000 lei si de la mine fara numar! O singura problema, care a ridicat-o si Wolfmark: nu ma cramponez de aparitia numelui SLZ in adresa site-ului, dar consider mai oportun ca adresa sa fie www.daciaforum.ro. Momentan nu se discuta decit de Nova, SuperNova si Solenza, dar deja exoista voci care cer sa fie bagate in seama si modelele 1300, 1310, 1410, Liberta, Berlina. Parerea mea! Mai discutati si voi.
P.S.: Imi pare rau daca suma cotizata e mica, dar luna asta sunt in pom rau de tot :roll: :oops:


--------------------
Gillette De unica folosinta 2011 - B 999 NAM
Mindru absolvent de grup scolar.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aviasol
post 5 Sep 2003, 08:06
Post #9


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.000
Joined: 3 April 03
From: Bucuresti




bag si io 200.000 cu aceiasi mentiune ca si Marty www.daciaforum.ro


--------------------
VW GOLF V 1.9 TDI 2006 - WTX
galeria mea: galerie\user galleries\aviasol.
Acesta nu este un link functional !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 5 Sep 2003, 08:11
Post #10


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Dau 400 k lei.
Si eu consider ca daciaforum.ro e un nume mai bun. Si nu este luat (inca).
Cred ca ar trebui sa ne intalnim la o sedinta de brainstorming pentru denumire.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dany
post 5 Sep 2003, 08:15
Post #11


Membru autentic


Group: Members
Posts: 241
Joined: 21 November 02
From: Bucuresti




QUOTE
Numele e prost ales! Nu-l legati se DSN, Solenza sau naiba mai stie ce. Sa fie un forum al posesorilor de automobile Dacia. Si chiar nu conteaza ca DSN-isti au infiintat forumul ... momentan e si o cumunitate de Solenzari destul de maricica ... si probabil se va mari in timp! Plus ca vor urma cei care-si vor cumpara X90. Nume ca www.daciaclub.ro sau www.daciaforum.ro mi s-ar parea mai potrivite...



Cam sint de acord cu ce spune Wolfmark. Cred ca trebuie ales un nume ceva mai sugestiv, in asa fel incit sa se potriveasca cu numele generatiilor urmatoare de masini facute pe baza DSN. Ma refer aici la Solenza si la X90 (sau ce nume o sa aiba la lansare). Practic acesta o sa fie un forum al tuturor posesorilor de Dacia cu "miez" Renault.

Trebuie ca toti cei care isi creaza stickere sa aiba inscrisa o adresa cit mai sugestiva. Pentru cineva cu DSN este simplu: "Proud member of Dacia SupeRNova Club www.dsnclub.ro". Pentru cei care au alte masini e cam peste mina: "Proud member of Solenza Club: www.dsnclub.ro".

Sa nu mai spunem ca pentru noi DSN are o semnificatie - insa am observat ca multi oameni nu asociaza initialele astea cu nimic. Ceva gen DaciaClub sau DaciaForum mi se pare, deci, mai potrivit.

In ceea ce priveste banii pentru moment pot cotiza cu 200-300 mii (m-a cam uscat mita la vopsitorie si banii pentru accident). :cry:

In ceea ce priveste hostarea eu am luat pentru firma de la www.online.net. De peste doi ani sint la ei si lucrurile merg foarte OK (am trafic foarte mare pe site - download de fisiere in prostie). Costa cam 40$ pe an. Ei dau in banii astia si un nume domeniu COM - dar asta nu ne ajuta prea mult. sad.gif

Mai vorbim si joi la intilnire.



Dany


--------------------
Renault Laguna III Coupe 2009 / Dynamique - B 00 XXX
"Tata, mama, toti cei dragi tie si restul oamenilor mari pe care ii vezi zilnic mergand la munca platesc taxe si impozite pentru ca noua tuturor sa ne fie mai bine." Ministerul Finantelor, pagina copiilor
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 5 Sep 2003, 08:22
Post #12


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




pot si eu cotiza cu 100k.

www.daciaforum.ro sau www.daciaclub.ro sau www.dacia-maniacs.ro sau orice alta denumire care sa includa numele dacia mi s-ar parea mai interesante decat dsnclub.

pe de alta parte, nu stiu daca boii astia de la dacia nu ar avea drept asupra denumirii de marca (vedeti multe dintre siturile de pe net ale fanaticilor opel/ford/peugeot etc, care nu includ in adresa sitului nici un fel de referire la denumirea de marca - nu au avut voie).


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AL
post 5 Sep 2003, 08:23
Post #13


Member


Group: Members
Posts: 2.495
Joined: 8 July 02
From: Bucuresti




numele de www.daciaforum.ro sau www.daciaclub.ro mi se par si mie mai potrivite...

pot contribui, in functie de necesitati si de moment, cu o suma de 2-3 sute mii lei...

ma preocupa prolema autocolantului pentru membrii inregistrati... ar trebui discutata o varianta de a produce acest autocolant si de a-l distribui tuturor celkor care se inregistreaza.. mai ales ca din cheta de pana acum se pare ca vor fi mai multi bani decat costul domeniului... deci poate reusim cu acestia sa rezolvam si problema autocolantelor...


--------------------
Skoda KAROQ 2019 - B-21-NEW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aviasol
post 5 Sep 2003, 08:25
Post #14


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.000
Joined: 3 April 03
From: Bucuresti




QUOTE
numele de www.daciaforum.ro sau www.daciaclub.ro mi se par si mie mai potrivite...

pot contribui, in functie de necesitati si de moment, cu o suma de 2-3 sute mii lei...

ma preocupa prolema autocolantului pentru membrii inregistrati... ar trebui discutata o varianta de a produce acest autocolant si de a-l distribui tuturor celkor care se inregistreaza.. mai ales ca din  cheta de pana acum se pare ca vor fi mai multi bani decat costul domeniului... deci poate reusim cu acestia sa rezolvam si problema autocolantelor...


dar va rog sa faceti ceva ca autocolantul sa fie mic si delicat si sa nu fie super kolorat si impopotzonat. ceva cool si cu sigla dacia 2-3 cuvinte discret


--------------------
VW GOLF V 1.9 TDI 2006 - WTX
galeria mea: galerie\user galleries\aviasol.
Acesta nu este un link functional !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mihai B
post 5 Sep 2003, 08:30
Post #15


Membru incepator


Group: Members
Posts: 97
Joined: 25 May 03
From: Bucuresti




pot sa bag shi eu 300.000.

am shi eu o parere/dorintza: mi-ar place sa fie un forum DACIA, nu neaparat exclusiv supernova / solenza. urmaresc forumul de mult, de cand nu aveam solenza, shi nu intzeleg de ce nu e o sectiune si pentru berlina? e shi ea tot dacia shi m-a dus draga de ea o gramada de drumuri pana sa imi ajunga fundul in solenza. sunt destui oameni cu berline, de ce nu adaugatzi shi asha ceva?

de cand urmaresc forumul asta am aflat o gramada de lucruri. nu mi-am gasit intotdeauna solutziile perfecte, dar intotdeauna am aflat incomparabil mai mult decat aflu de la un nenorocit de dealer.... stau shi ma gandesc daca nu cumva nu noi ar trebui sa dam bani, ci uzina minune de la Mioveni. ashtia ar trebui sa il plateasca pe cel care a venit cu ideea forumului, asha zic io.

anyway, mie mi-e f greu, aproape imposibil sa ajung la intalnirile voastre, cand incepetzi sa adunatzi banii pls email me sa vedem cu facem sa ajunga la voi. thnx.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MariusI
post 5 Sep 2003, 08:43
Post #16


Membru autentic


Group: Members
Posts: 344
Joined: 24 March 03
From: Bucuresti




Decartez si eu 300k, dar pentru un nume de genul daciaclub, daciaforum...si nu cred ca susnumita uzina o sa aiba de comentat, atata timp cat subiectul il fac maretele produse care ies pe poarta-i ..


--------------------
Solenza Scala
Dixit.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
letitia
post 5 Sep 2003, 08:57
Post #17


Membru incepator


Group: Members
Posts: 59
Joined: 20 August 02
From: Bucuresti




Donez si eu un 200.000. Bafta!
Si un amanunt: domeniul nu se cumpara de la rnc pt o viata, din pacate. Rnc asigura un max 2 ani din cate stiu eu. Acum poate ma insel...


--------------------
Fiat Seicento 2001, 899cmc - B------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
i96nds
post 5 Sep 2003, 08:58
Post #18


Stefan


Group: Moderatori
Posts: 2.707
Joined: 16 May 03
From: Bucuresti




QUOTE
Decartez si eu 300k, dar pentru un nume de genul daciaclub, daciaforum...si nu cred ca susnumita uzina o sa aiba de comentat, atata timp cat subiectul il fac maretele produse care ies pe poarta-i ..


Sunt de acord cu tine. Nu cred ca cuvantul DACIA poate fi rezervat sau sa zica uzina ca are drept asupra lui. DACIA e numele unei zone geografice de acum 2000 de ani (chiar mai mult) deci nu se poate pune drept de autor / marca inregistrata - etc - pe el. Cred ca Klaus poate verifica asta dpdv legal.
Deci nu ar trebui sa fie probleme cu www.daciaforum.ro . Parerea mea!


--------------------
Dacia SLZ Scala 1.4/2003 - B-77-XXX
Stefan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
GeorgeB
post 5 Sep 2003, 09:04
Post #19


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




eu dat 10 euro in monede pt ca sunt singurii bani care ii mai am pe lume.
+ ma ofer, din nou, sa fac designul noii pagini.


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 5 Sep 2003, 09:21
Post #20





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


dau si eu 200k
In legatura cu numele, se pare ca toata lumea vrea www.daciaclub.ro sau www.daciaforum.ro, si eu sunt de acord dar dintre cele doua mi se pare mult mai frumos www.daciaclub.ro


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
litza
post 5 Sep 2003, 09:21
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




O sugestie cum sa economisiti 10-15 USD. Cumparati domeniu printr-un intermediar nu direct de la RNC. Acestia obtin discount-uri importante datorita faptului ca iau en-gros domenii.
Eu am cautat pe net o oferta, tinand cont ca ma gandesc sa cumpar si eu unul, si cele mai profitabile se invart pe la 38-40 $ + TVA, deci cam 45-46$ cu tot cu TVA. De exemplu:

http://www.inregistrare-domenii.ro/

Eu urmaresc relativ recent acest forum si mi se pare o idee f buna. Si ma simt un pic exclus din comunitate, datorita faptului ca am o amarata de berlina (care de altfel merge excelent pt valoare ei, am prins un model facut pt export in 86, care pana la urma nu a mai fost exportat). De asta subscriu la ideea pt sectiuni Dacia 1300, de fapt si postasem un topic pe tema asta pe acest forum.


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Ssorin
post 5 Sep 2003, 09:22
Post #22


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 2 September 03
From: Bucuresti




As intra si eu cu 150-200k (septembrie e o luna de kkt :x :x :x )...
Pina la urma, nu se stie niciodata: o sa/mi schimb Clio cu Dacia :wink: , acu sa vedem ce-o fi: Solenza :shock: sau X90 8)


--------------------
Oamenii fac planuri. Dumnezeu ride.
(Proverb evreiesc)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex
post 5 Sep 2003, 09:24
Post #23


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




Am adaugat un chestionar privind numele noului domeniu.
Parerea mea si a altora este ca forumul e axat pe SuperNova si Solenza. Nu stiu daca este bine sa apara in masa si cei cu "berline".

AL, colantul costa in jur de 70.000 si nu avem cum sa-l oferim tuturor celor care se inregistreaza. Poate tuturor celor care cotizeaza acum dar mi se pare mai corect sa dam inapoi ce e in plus si sa vedem mai tarziu cum facem cu colantul. Vorbim joi si hai sa nu mai ne abatem de la subiect.

GeorgeB, nu stiu daca este bine sa avem o prima pagina. Am mai avut si a iesit un haos total. Liviu de ex. nici nu stia care e forumul smile.gif. Dar divagam de la subiect. Vorbim aspectul asta joia viitoare.

Intreba cineva ce o sa se intample cu forumul de aici. Pai se ia frumos toata baza de date si "engine-ul" si se muta pe server-ul lui AlexV. Pe urma se cumpara domeniu www.***.ro si acesta se seteaza sa trimita userii la serverul sus amintit. E o simpla evolutie.

Pana acum (ultimul post pe care l-am vazut este cel al lui GeorgeB) s-a strans suma de 3.850.000 si va multumesc la toti pentru suportul oferit. De asemenea, dat fiind situatia financiara, nu l-am contorizat pe Raven caruia doresc sa-i multumesc inca o data. Nici pe GeorgeB nu l-am contorizat deoarece zice ca sunt ultimii lui bani.


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
verygood
post 5 Sep 2003, 09:27
Post #24


Membru incepator


Group: Members
Posts: 62
Joined: 26 September 02
From: Bucuresti, Romania




Vin si eu cu 500 mii.
daciaclub.ro
clubdacia.ro
autoclubdacia.ro
DAciaClubAuto.Ro

Am eliminat denumirile cu forum pt ca poate in viitor infiintam un club in adevaratul sens al cuvantului si atunci nu va ma ifi un simplu forum.
Dar daca se strang bani mai multi poate cumparam mai multe domenii ca sa impacam si varza si capra.


--------------------
Hyundai Accent 2007 - B-64-ZCZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 5 Sep 2003, 09:27
Post #25


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Si de asemenea ma pronunt pt www.daciaclub.ro, asta inspirandu-ne dupa www.vwclub.ro.


:idea:
O idee ar mai fi crearea unui site, cu stiri, comunicate oficiale, poze, evenimente CNR,WRC, etc pe langa sectiunea de forum.

Parerea mea !

PS: La partea asta daca trebuie pot da o mana de ajutor.


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex
post 5 Sep 2003, 09:35
Post #26


Membru autentic


Group: Admin
Posts: 749
Joined: 22 May 02




Marty a deschis un sondaj alternativ la http://www.dsn.as.ro/viewtopic.php?t=1824&...=asc&highlight=
Propun sa se mute discutia despre nume pe topicul sau, aici lasand loc pentru cei care mai doresc sa cotizeze.


--------------------
N/A N/A N/A
snafu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flavian
post 5 Sep 2003, 09:46
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 268
Joined: 25 April 03
From: Cluj-Napoca




Dau si eu 200 mii. Nu ma intereseaza prea mult numele ci continutul. Sa-mi spuneti cum sa va trimit banii din Cluj. Bafta cat China.


--------------------
Renault Megane 2.2 Sedan 1.5dci 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asarban
post 5 Sep 2003, 09:49
Post #28


Membru autentic


Group: Banned
Posts: 2.288
Joined: 24 May 02




Lumee Lumee!
Din partea lu domnu avocat care n-a mancat, n-a baut dar a cinstit masa cu prezenta 200 000 lei plus cat o fi nevoie pentru autocolant!
URAAAAAAAAA!
BAfta!


--------------------
Intr-o apa adanca patru ochi luceste. Ce sa fie oare este doi de peste.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sstanescu
post 5 Sep 2003, 09:49
Post #29


Membru autentic


Group: Members
Posts: 681
Joined: 5 July 02
From: Bucuresti




Parerea referitoare la nume mi-am dat-o pe topicul lui Marty. Cotizez si eu functie de moment. 200-300.000 nu e o problema. Numai sa ajung naibii si eu odata joi seara la intalnire. Daca nu, poate ma vad cu cineva in cursul saptamanii in zona de nord a Buc.

A, si referitor la autocolant: Eu am mai spus ca nu o sa-mi lipesc nimic pe masina. Va rog mult, colectati cat mai multe idei, sa le supunem apoi la vot pe forum. Incerc sa va gasesc si eu un grafician. Trebuie sa fie o chestie chiar frumoasa estetic vorbind, suficient de vizibila insa in nici un caz o pleasca mare. Promit ca daca iese frumos, imi calc pe inima si imi lipesc si eu colantul.


--------------------
Dacia SupeRNova Clima - B-92-SLC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandulos
post 5 Sep 2003, 09:58
Post #30


Membru incepator


Group: Members
Posts: 48
Joined: 25 August 03
From: Bucuresti - Iancului




dau si eu 300.000 dar numai sa spuneti cind si unde ne intilnim
in privinta numelui va las pe voi sa stabiliti

scuze ca nu am putut sa vin ieri la intilnire a aparut o problema si trebe sa ma zbat sa o rezolv cit mai repede (vor sa ma ia in armata shetfuck sad.gif sad.gif sad.gif )


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
5 Pages  1 2 3 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 23:45
Forum Renault