DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

318 Pages « < 268 269 270 271 272 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Stiri pe scurt, -auto-

novio
post 16 Jul 2018, 12:23
Post #8071


Membru autentic


Group: Members
Posts: 229
Joined: 13 November 05
From: ... din anticul Aegyssus.






--------------------
RENAULT Fluence Expresion/2011 - TL-11-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 16 Jul 2018, 13:07
Post #8072


-


Group: Members
Posts: 21.802
Joined: 19 April 05
From: Romania




Nu are cum sa aiba acelasi pret pe o platforma noua, mai scumpa.
Poza aia este o randare, au modificat poza altei masini. solutiile folosite acolo sunt scumpe, nu sunt in gama de pret in care joaca Dacia.

Y2ZhYzI4MGY0MjZkYTA5NzUyYjYzYzIzZDk0.thumb.jpg

This post has been edited by IRONICK: 16 Jul 2018, 13:08


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
axabrt
post 16 Jul 2018, 17:49
Post #8073


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.004
Joined: 15 February 05
From: Ploiesti




http://m.hotnews.ro/stire/22570827

16 Jul 2018, 17:49:
http://m.hotnews.ro/stire/22570827

16 Jul 2018, 17:50:
http://m.hotnews.ro/stire/22570827

This post has been edited by axabrt: 16 Jul 2018, 17:50


--------------------
Ford Focus mk3.5 Ecob00st
.dracnev si boboru’ este viitoru’.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 18 Jul 2018, 11:06
Post #8074


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.875
Joined: 13 October 06





Grecia a aplicat o serie de modificări Codului Rutier, potrivit cărora permisul de conducere poate fi ridicat pe loc dacă șoferul depășește cu 30 km/h viteză legală, dacă trece pe roșu, dacă vorbește lșa telefon fără dispozitiv Bluetooth sau chiar și dacă aruncă pe geam ”chiștoace”. Avertismentul a fost postat de Consulatul General al României la Salonic. Nerespectarea culorii roșii a semaforului se sancționează cu amendă de 700 euro, iar pentru depășirea vitezei legale cu 30 km/h amenda este de 350 euro. În cele mai multe cazuri se reține și talonul pentru 60 de zile.

Sursa:
http://m.hotnews.ro/stire/22573396

Ma amuza copios confuzia postacilor de pe hotnius, pe de-o parte ura viscerala fata de orice autoritate a statului, pe de cealalta homofobia care e incurajata chiar de site in sine prin articolele si comentariile pe care le incurajeaza.

E nasol sa fii soarece in fata PC-ului si sa jinduiesti si tu la un concediu in Grecia.
La Mamaia nu mai vorbesc, majoritatea care se duc in Grecia jinduiesc dupa un concediu la noi la mare, dar nu si-l pot permite in conditii civilizate.


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 18 Jul 2018, 11:55
Post #8075


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(mircea_aq @ 18 Jul 2018, 12:06)
La Mamaia nu mai vorbesc, majoritatea care se duc in Grecia jinduiesc dupa un concediu la noi la mare, dar nu si-l pot permite in conditii civilizate.
*



Tu chiar esti pe bune ?


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 18 Jul 2018, 13:00
Post #8076


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.875
Joined: 13 October 06




Eu sunt pentru a discuta lucrurile intr-un mod cat de poate de deschis.
O noapte de cazare la Mamaia in conditii civilizate pleaca de la 200 de euro in plin sezon.
In conditiile astea o saptamana la Mamaia pleaca de la 1400 euro, bani pe care majoritatea romanilor nu ii au. Un adevar inconfortant, pe care majoritatea refuza din start sa-l discute, refuland in discutii colaterale si argumente ce nu au legatura cu subiectul.

Cate cunostiinte n-ai auzit fabricand fantezii legate de ce bine e la pensiune la eforie, la venus, la vecinii bulgari, in grecia, si ca mai mult nu le trebuie...

Vezi tu, din punctul meu de vedere, noi romanii in general suntem mai mult ca orice alti europeni in situatia de a carpi cu spuma si flexul majoritatea aspectelor ale existentei noastre materiale.
Nu sunt eu in pozitia de a judeca ce e just sau moral, cert e ca fiecare dintre noi isi croieste drumul asa cum se pricepe.

Ceea ce ma vad nevoit sa sanctionez e derapajul de la logica elementara.
Spueam mai sus ca disonanta cognitiva are repercursiuni dintre cele mai perverse, multi dintre colegii, prietenii si rudele noastre preferand sa se refugieze intr-o realitate fabricata, pe care incearca apoi sa o extinda si asupra celor din jur.

De cate ori n-am auzit cum limuzina mea de 2000-3-5 000 de euro e cea mai buna, si nu-mi trebuie mai mult. Tampiti fiind aia care dau 50 000 euro pe-o masina noua. Mai mult limuzina mea are proprietati magice: nu consuma, produce carburant, daca ma claxoneaza tirul sau trenul, in interiorul limuzinei nu aud claxonul. Limuzina mea e cea mai confortabila, cea mai rapida si nu consuma nimic.

Simplificand, sunt doua simptome majore, usor identificabile, o data hiperbolizarea starii de fapt (de rahat) in care ma aflu, apoi improscarea sanatoasa cu rahat a tot ceea ce ce nu am, nu-mi permit.

Sa ma intorc la Mamaia. Drama mi se pare nu faptul ca 200 de euro s multi sau putini, sau nu-i am.
Drama e ca aia 200 de euro iti cumpara ceva decent, in niciun caz premium sau lux cum isi inchipuie multi. Ori la gandul ca in viitorul apropiat n-am nicio sansa sa-mi permit ceva decent ma deprim. Asa ca permiteti-mi sa-mi sun amicii sa tocmesc o grecie cinstita in septembrie cu mici si vin de-acasa si doua baxuri de borsec carbogazos in portbagaj, sa mearga spritul. Caci nimic nu-i mai bun ca o fantezie colectiva.

This post has been edited by mircea_aq: 18 Jul 2018, 13:09


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
marksman
post 18 Jul 2018, 13:06
Post #8077


Post mortem nihil est


Group: Members
Posts: 7.454
Joined: 1 November 04
From: sat




QUOTE(mircea_aq @ 18 Jul 2018, 11:06)
[...]
La Mamaia nu mai vorbesc, majoritatea care se duc in Grecia jinduiesc dupa un concediu la noi la mare, dar nu si-l pot permite in conditii civilizate.
*


Iti dai seama, duc lipsa sictirului ospatarilor de la noi, manelelor de pe plaja, gibonilor care vin cu SUV-ul pana la sezlong, lipsei toaletelor, si a pretului platit cat nu face, pe principiul "lasa ca sunt destui fraieri".

In 2009 am revizitat litoralul romanesc. Am jurat ca nu ma mai intorc niciodata. Nici in Grecia nu-s toate lucrurile roz, dar normalitatea e regula.


--------------------
Opel / Mazda Crossland X / CX-30 2019 / 2020
Charlie Foxtrot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Avani
post 18 Jul 2018, 13:14
Post #8078


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 23 October 07
From: Capitala gri




QUOTE(mircea_aq @ 18 Jul 2018, 12:06)
La Mamaia nu mai vorbesc, majoritatea care se duc in Grecia jinduiesc dupa un concediu la noi la mare, dar nu si-l pot permite in conditii civilizate.
*


radmasa.gif
Foarte buna asta.

Scurt pe 2, ce-mi da Mamaia pentru 200 EUR/noapte vs ce-mi da Grecia (oriunde vrei tu) la 200 EUR/noapte.

Lasand deoparte toate conspiratiile care reies din afirmatiile tale, e "geniala" concluzia ta.

Eu sunt pe principiul "decat scump si prost ca-n Mamaia, mai bine ieftin si bun ca-n Grecia". Si, sa stii ca nu e prea ieftineala in GR. Ca si consum, mancare si bautura, te costa mai mult in GR decat in Mamaia. A, ca nu ai in GR cocalarismul si opulenta din Mamaia, de acord, dar acum, fiecare cu ce-l intereseaza.

De fapt, nici nu am ce compara, serios vorbind, desi tot am impresia ca vrei sa fii glumet cand iesi cu afirmatii d`astea. Ca in serios, eu personal, nu prea te pot lua.


This post has been edited by Avani: 18 Jul 2018, 13:18


--------------------
. . .
Think forward !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
madhorsefuzzy
post 18 Jul 2018, 13:19
Post #8079


Membru


Group: Members
Posts: 4.188
Joined: 9 May 05
From: Bucuresti




QUOTE(mircea_aq @ 18 Jul 2018, 14:00)
Caci nimic nu-i mai bun ca o fantezie colectiva.
radmasa.gif

Prima intrebare: unde ai fost ultima data la mare? radmasa.gif

Ideea e ca multi nu isi doresc sa se afle pe litoralul romanesc chiar daca si-ar permite.

Sa zicem de dragul discutiei ca am 200 de euro de dat pe noapte in Mamaia, Eforie, Neptun, etc. De ce as vrea sa merg acolo si sa gasesc marea plina de alge si mitocani si nesimtiti prin toate localurile? De ce mi-as face asta? Nu vreau sa dau "share location" pe facebook, nu trimit poze prietenilor, colegilor de serviciu, etc., nu ma incanta sa imi cante lautarul langa masa "pa dedicatie".


--------------------
Laguna Grandtour 2011 4Control 2.0dci 200cp+ / Honda Insight Hybrid 2010 stock
"Vei invata sa conduci cand vei sti sa te feresti de prosti, nu cand vei sti legea!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 18 Jul 2018, 13:49
Post #8080


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Mirciulica tata ... decat 2000 euro la tigania numita mamaia ... eu prefer 2000 la 5 stele la turci ... nu ai ce compara sub nici o forma ....

Nu compar sub nici o formo un hotel de 4 stele sa zicem in mamaia cu o pensiune in grecia ... compar 4 stele romanesti cu 4 stele grecesti/bugaresti/turcesti .... si mamaie nu iese bine ... pt. ca cocalari, pt. ca mizerie, pt. ca durere la patina pt. clienti ... ca tie iti face placere sa petreci un concediu astfel ... problema ta ... da pana sa vii si sa spui ca nu merg la mamaia pt. ca nu imi permit ... este cale lunga ... nu merg pt ca nu imi place sa imi bat joc de banii mei ... si in general ma feresc de locatiile foarte frecventate de romani pt. toate motivele de mai sus ...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
psychoo
post 18 Jul 2018, 14:07
Post #8081


Membru


Group: Members
Posts: 3.409
Joined: 23 August 07
From: Timisoara




4 stele romanesti la litoralul romanesc in pozele de mai jos.
NEVER AGAIN e putin spus. Prefer sa muncesc decat sa mai merg in tiganiada.
Nici sa dormi nu poti ca ori urla boxele de la toate terasele, ori trantesc romanii usile, ori scandal pe hol, ori tropaieli, si nu ai cu cine sa te intelegi
Sa zicem ca io trec peste...dar cand ai si copil mic e sport extrem.
Am fost 7 ani la rand la greci si nu exista termen de comparatie.
Am fost la bulgari, asemenea: mult peste ce e la noi, chiar daca marea nu e albastra si limpede ca la greci.

Attached thumbnail(s)
IMG_20180624_WA0004.jpg ( Size: 86.43k ) Number of downloads: 700
IMG_20180625_WA0013.jpg ( Size: 98.13k ) Number of downloads: 707
IMG_20180624_WA0008.jpg ( Size: 130.87k ) Number of downloads: 708
IMG_20180624_WA0010.jpg ( Size: 197.16k ) Number of downloads: 700


--------------------
Ford Focus Titanium, 2.0 TDCI, 2013
Legea lui Ohm: Esti Om cu mine, sunt Om cu tine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 18 Jul 2018, 14:11
Post #8082


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Eu mereu m-am intrebat cum de inca se mai intampla lucrurile de care ziceai si tu mai devreme, in conditiile in care parem sa ne plangem cu totii de aceleasi lucruri. Intreb perfect sincer, cine mananca rahat? Ca te duci in grecia sa scapi de romanii galagiosi din romania. Dar in grecia tot romani sunt, acolo de ce dracu nu mai sunt galagiosi?


OFF: asta nu era topic "pe scurt"?

This post has been edited by MuciX: 18 Jul 2018, 14:11


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 18 Jul 2018, 14:22
Post #8083


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Sunt galagiosi si pe acolo. Dar daca te duci la greci in Thassos ca sa scapi de romani...te duci degeaba. Au o gramada de statiuni unde, desi mai exista romani, nu predomina. Si unde nu predomina, e mai bine...cu conditia sa nu dai de rusi, ca aia sunt mai rau.

Se poate merge si la Mamaia si sa fie ok...dar nu la preturi decente. In nordul statiunii nu prea ai cocalaria din sud, e alta atmosfera...dar si preturile sunt pe masura si nu stiu in ce masura merita, daca tii cont ca la aceiasi bani stai in conditii mai bune la greci, in hotel foarte bun, cu mare limpede fara alge...

Cat merita sau nu sa dai pe vacanta tine de preferintele fiecaruia, mie mi se pare greu de justificat sa dau 200 de euro pe noapte in Mamaia cand am stat pe coasta Amalfi in super conditii de cazare, la pret mai mic.

This post has been edited by AndreiMR: 18 Jul 2018, 14:24


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 18 Jul 2018, 15:51
Post #8084


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




QUOTE(psychoo @ 18 Jul 2018, 14:07)
4 stele romanesti la litoralul romanesc in pozele de mai jos.
NEVER AGAIN e putin spus. Prefer sa muncesc decat sa mai merg in tiganiada.
Nici sa dormi nu poti ca ori urla boxele de la toate terasele, ori trantesc romanii usile, ori scandal pe hol, ori tropaieli, si nu ai cu cine sa te intelegi
Sa zicem ca io trec peste...dar cand ai si copil mic e sport extrem.
Am fost 7 ani la rand la greci si nu exista termen de comparatie.
Am fost la bulgari, asemenea: mult peste ce e la noi, chiar daca marea nu e albastra si limpede ca la greci.
*



Briza sau Vraja Mării Mamaia?
Că îmi pare cunoscut mobilierul... laugh.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganus_bicorpus
post 19 Jul 2018, 11:56
Post #8085


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.666
Joined: 2 November 07
From: Bucuresti si inca vreo 3 orase






--------------------
renault Megane Bicorp/ Laguna III 2004 Dynamique / 2015 Black Edition+ 1,5 dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flatron
post 19 Jul 2018, 12:11
Post #8086


Membru


Group: Members
Posts: 551
Joined: 10 September 15




Mie mi se pare tare că au cenzurat în articol. Bănuiesc că și legat de stațiunea aia din Croația titlurile vor fi de genul: "Șoc!!! Reduceri de 20% la cazările din P$%a".


--------------------
Renault Megane GT 2018 205CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 19 Jul 2018, 13:51
Post #8087


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Marele avantaj al litoralului romanesc e ca e la 2-3 ore cu masina de Bucuresti. Asta conteaza atunci cand faci o studenteasca de weekend, o tura de o zi, o vacanta cu copii mici si foarte mici. Intre 2-3 ore si 12-14 ore e diferenta mare.
La fel si la bani, in strainatate pentru mine a fost mai scump dar a fost mai bine.
Pana la urma, nu simt nevoia sa ma sparg in figuri, nu cumpar roaba de sampanii, nu ma duc la cocalareala.
Daca ceva nu functioneaza, ai reclamat hotelului? Eu am patit in Turcia, s-a stricat rezervorul de W.C. Am sunat la receptie, a aparut un turcalete, schimbat rezervorul, luat cei 5 eurici, plecat la treaba lui. Nu se face gaura-n cer.
In Eforie Nord, la hotel ceva gen Steaua de Mare mi s-a confirmat ca lipsa totala a educatiei e marea noastra problema: - Cum recunosti melteanul venit la All Inclusive? Simplu, la masa vine cu o farfurie plina cu varf cu paine. Paine cwaie, dintre toate chestiile de sunt acolo la liber, el isi ia paine... Apoi trantitul usilor- Le-am promis unor pulici ca le fac o bucurie mamelor lor daca nu inceteaza sa tranteasca usile ca in filmele cu cowboy - au venit cu mamele, niste ursoaice grase si paroase de nu s-ar fi bagat nici un refugiat sa le incalece- a trebuit sa-mi incalc promisiunea.
Bine, eu sunt invatat cu dormitul in Hotel, parca dorm mai bine ca acasa, dar Eforie nu-mi mai trebuie.

La fel si cu masinile, daca unuia ii e suficienta o masina de 5.000 EUR, de ce sa-si ia de 50.000?




This post has been edited by dizzy: 19 Jul 2018, 14:01


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
balauru_327
post 20 Jul 2018, 08:02
Post #8088


Membru autentic


Group: Members
Posts: 691
Joined: 27 February 09




Pazea Bmw seria 6 si Mercedes GeLe-si ceva ... Dacia intra in liga hidoseniilor ohmy.gif
https://www.youtube.com/watch?v=oMJL7zo300g


--------------------
dacia supernova 2001 1.4mpi/rapsodie - b-83-dip
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bgd2018
post 24 Jul 2018, 19:37
Post #8089


AMBIDÉXTRU


Group: Members
Posts: 130
Joined: 11 April 18




Top vanzari masini aici, in primele 6 luni.

This post has been edited by bgd2018: 24 Jul 2018, 19:46


--------------------
Renault Kadjar 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 28 Jul 2018, 11:23
Post #8090


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




QUOTE(balauru_327 @ 20 Jul 2018, 09:02)
Pazea Bmw seria 6 si Mercedes GeLe-si ceva ... Dacia intra in liga hidoseniilor  ohmy.gif
https://www.youtube.com/watch?v=oMJL7zo300g
*


Cupe cu doua usi?


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 29 Jul 2018, 12:03
Post #8091


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Daca tot vrei sa faci pe cocosul, macar sa ai toate cele legale ...

http://m.hotnews.ro/stire/22591980


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Diac
post 29 Jul 2018, 12:12
Post #8092


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.011
Joined: 18 April 05
From: Bucuresti.




Da l-au cautat bine de tot! Daca au mobilizat forte de la MAI, MAE si altele ca sa-i gaseasca totusi ceva acolo. Va imaginati cat au studiat legislatia rutiera din Suedia ca sa dea de chestia asta.


--------------------
Renault Megane sedane/Nissan X-trail 2005/2017 Influence/Tekna - HAN/AIZ/DIA
Alexandru.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 29 Jul 2018, 12:41
Post #8093


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Pana la urma legea e lege. Si ceva imi spune ca bravada aluia a fost facuta constient fiind de regula asta.

P.S. mentin parerea ca numerele preferentiale sunt o tampenie. Mai ales cele de genul smile.gif


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 29 Jul 2018, 13:56
Post #8094


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




Nu a crezut ca militienii stiu de regula din S.
A avut si el momentul lui de glorie biggrin.gif


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 29 Jul 2018, 14:45
Post #8095


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când






--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Diac
post 30 Jul 2018, 08:37
Post #8096


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.011
Joined: 18 April 05
From: Bucuresti.




Ambasada a zis ca sunt valabile in UE . Trebuie doar însoțite de plăcuțele normale.


--------------------
Renault Megane sedane/Nissan X-trail 2005/2017 Influence/Tekna - HAN/AIZ/DIA
Alexandru.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 30 Jul 2018, 09:21
Post #8097


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




https://hotnews.ro/stiri-esential-22593327-...ost-urm-rit.htm

Daca numerele chiar sunt legale ... sunt curios cap de creta ce explicatie da ... probabil ca nici una ..

This post has been edited by cj98czh: 30 Jul 2018, 09:26


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Diac
post 30 Jul 2018, 09:53
Post #8098


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.011
Joined: 18 April 05
From: Bucuresti.




Nici o explicatie. Da-ne in judecata, probabil o sa câstigi. Cum am mai zis, cred ca a alocat MAI-ul la resurse pentru treaba asta de parca ar fi rezolvat toate dosarele cu autor necunoscut.


--------------------
Renault Megane sedane/Nissan X-trail 2005/2017 Influence/Tekna - HAN/AIZ/DIA
Alexandru.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 30 Jul 2018, 10:11
Post #8099


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca






--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 30 Jul 2018, 10:40
Post #8100


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti






--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









STIRI PE SCURT!!!

FARA COMENTARII!!


--------------------
Go to the top of the page
318 Pages « < 268 269 270 271 272 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 20:58
Forum Renault