DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Intalnirea Nationala a Dusteristilor Editia II, Intalniri si Evenimente

daniel_cojocar
post 17 Jan 2012, 23:01
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




Intalnirea Nationala a Dusteristilor din Romania, Editia a II-a, Bolboci 18-19 februarie 2012
In perioada 18-19 februarie 2012, va avea loc in zona Bolboci (judetul Dambovita) Intalnirea Nationala a Dusteristilor din Romania.
Cu acest prilej posesori/utilizatori de Dustere vor avea ocazia de a se intalni, a se cunoaste, a schimba pareri despre masinile lor precum si de a efectua impreuna diverse activitati in zona: parcurgerea unui traseu off road pe munte, intrecere contra cronometru pe un circuit inchis in teren accidentat, participarea la Concursul de frumusete auto “Miss Dusty”, parada autoturismelor, cina festiva, etc.

taxa de participare e de 100 lei/auto cu 1 persoana adulta. Daca vin 2 persoane adulte intr-o masina atunci la cei 100 lei se adauga 50 lei.

aceasta taxa include atat materialele individuale (stegulet auto, sapca, tricou, diploma participare cat si costurile comune cu organizarea.

programul va fi urmatorul:

17.02.2012 seara: sosirea participantilor la locatiile de cazare
18.02.2012 ora 09.00: adunarea participantilor la pensiunea Valea Sipotului (cei care sunt cazati in alta locatie sau cei care vin fara cazare)
ora 09.30: plecarea in coloana spre Bolboci-Padina-Pestera (poate si Piatra Arsa)
sus, la Bolboci (sau la Piatra Arsa) organizam activitatile pe care ni le propunem, servim pranzul, revenim la Pensiunea Valea Sipotului.
seara, ora 20.00: cina a-la-carte la Pensiunea Valea Sipotului, dans, distractie
19.02.2012: ora 10.00: traseu scurt de off road in zona
ora 12.00 eliberarea camerelor si plecarea spre case

Noi, organizatorii ne vom caza la pensiunea Valea Sipotului care e langa Moroieni. link catre site-ul pensiunii: http://www.valeasipotului.ro/

conditiile sunt de 4 stele insa tarifele sunt de 3 stele: 120 lei/noapte/dubla cu mic dejun inclus!
sunt disponibile si 2 apartamente pentru cei cu familie mare. tariful e de 140 lei/noapte.

Pentru inscriere, la aceasta etapa, va invit sa-mi trimiteti pm sau e-mail la: narcis.costache@asociatiaclubduster.ro cu urmatoarele date:

nume si prenume,
judet,
localitate,
auto marca/model,
culoare auto,
tip tractiune,
tip motor,
nr. adulti participanti,
masurile la tricouri ale adultilor participanti
nr. copii participanti
doresc cazare la Pensiunea Valea Sipotului (dubla sau apartament) sau nu doresc cazare.
nr. telefon
adresa de mail

aceste date nu vor fi facute publice ci doar sunt necesare pentru organizatori, pentru rezervari cazari s.a.

inscrierile se vor efectua in perioada 17.01.2012-31.01.2012 astfel, in acest interval:

- cei care doresc cazarea la Valea Sipotului trebuie sa achite taxa de participare plus avans la cazare de 100 lei/camera.

- cei care se cazeaza in alta locatie sau vin fara cazare (cei din zona) trebuie sa achite taxa de participare.

va asteptam cu drag!
Detalii suplimentare despre acest eveniment, la care asteptam cat mai multi Dusteristi, se obtin contactandu-ne pe e-mail la narcis.costache@asociatiaclubduster.ro
Va asteptam cu drag!


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 19 Jan 2012, 22:08
Post #2


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Dacia nu se implica deloc in organizarea acestui eveniment?


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Squirrel
post 19 Jan 2012, 22:22
Post #3


Captain of Black Pearl™…


Group: Members
Posts: 4.466
Joined: 13 March 08
From: partea mea: Drum bun!




De data asta se pare că nu…


--------------------
Dacia Duster 2010 1,6 16v 4Ś4 Laureaté Noir Nacré - RO 44 AWD
Fire, walk with me...in 4 strokes, water cooled.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel_cojocar
post 20 Jan 2012, 09:29
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(bobo77 @ 19 Jan 2012, 22:08)
Dacia nu se implica deloc in organizarea acestui eveniment?
*


Dacia nu s-a implicat nici la primul eveniment si nu se implica nici la acesta.
Evenimenul este organizat de NOI impreuna cu Comunitatea Dusteristilor


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IRONICK
post 20 Jan 2012, 09:34
Post #5


-


Group: Members
Posts: 21.839
Joined: 19 April 05
From: Romania




Noi angajatii de la Dacia?


--------------------
CUGIR Albalux 11 1982 - B-11-LUX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel_cojocar
post 20 Jan 2012, 09:34
Post #6


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(daniel_cojocar @ 17 Jan 2012, 23:01)
inscrierile se vor efectua in perioada 17.01.2012-31.01.2012 astfel, in acest interval:

- cei care doresc cazarea la Valea Sipotului trebuie sa achite taxa de participare plus avans la cazare de 100 lei/camera.

- cei care se cazeaza in alta locatie sau vin fara cazare (cei din zona) trebuie sa achite taxa de participare.

*



Si mai exista si un mic amendament.... smile.gif
Cine nu doreste sa primeasca kit-ul participantului nu trebuie sa plateasca decat suma de 50 RON (taxa de participare)

<span class='edit'>20 Jan 2012, 09:38:</span>
QUOTE(IRONICK @ 20 Jan 2012, 09:34)
Noi angajatii de la Dacia?
*


Am observat si cu alte ocazii ca esti insistent in a bate campii cu noi cei care formam acele iesiri cum ca am fi angajati Dacia.
Dintre toti cei care suntem implicati in aceste treburi (intalniri si evenimente) nu exista decat o singura persoana care a lucrat (pana acum vre-o 10 ani) la Dacia.

Daca esti curios, se poate vedea ca sub acel NOI este ascuns un link. cred ca de-acolo se poate vedea ca nu e o problema lare leaga Dacia de ceva. Nu este pomenit niciunde "Dacia", ci doar "Duster". Cred ca ai putea incerca cu o gandire ceva mai complexa (ca sa fiu ironic) da vezi ce reprezentam

Poti sa continui cu aceste idei, numai ca sunt doar ale tale si, in comparatie cu realitatea, esti departe.

This post has been edited by daniel_cojocar: 20 Jan 2012, 09:41


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jay333
post 20 Jan 2012, 10:36
Post #7


Membru autentic


Group: Members
Posts: 979
Joined: 25 June 07




QUOTE(IRONICK @ 20 Jan 2012, 09:34)
Noi angajatii de la Dacia?
*


Ironick, Daniel Cojocar, Narcis Costache si Lucian pe care i-am cunoscut personal iti garantez ca nu lucreaza la sau pentru Dacia.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
asgard1955
post 20 Jan 2012, 11:17
Post #8


membru


Group: Members
Posts: 1.665
Joined: 8 July 09
From: BH




Si despre mine sa spus la inceput ca lucram la dacia. Desi din Bihor pana in Pitesti e un pic.

This post has been edited by asgard1955: 20 Jan 2012, 11:17


--------------------
Dacia Duster Laureate 1.6 16V 4x4 Noir Nacre 2011
"Uite, copilul meu, exista doua puteri in lume: Dumnezeu si Diavolul. Depinde cu cine se inrudeste cineva. Eu sunt cu Dumnezeu, cu Hristos."Pr. Paisie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 20 Jan 2012, 22:56
Post #9


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




QUOTE(daniel_cojocar @ 20 Jan 2012, 09:29)
Dacia nu s-a implicat nici la primul eveniment si nu se implica nici la acesta.
Evenimenul este organizat de NOI impreuna cu Comunitatea Dusteristilor
*


hai mai fi serios, celalalt organizator de la prima intalnire recunoaste implicarea dacia chiar si prin prezentarea viitoarelor evenimente si tu vii cu tromboane si ne faci prosti in fata, ia cauta topicul primei intalniri sefule ca prea transant esti...si un pic mai mult respect pentru unii useri, daca se poate.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel_cojocar
post 20 Jan 2012, 23:41
Post #10


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(bobo77 @ 20 Jan 2012, 22:56)
hai mai fi serios, celalalt organizator de la prima intalnire recunoaste implicarea dacia chiar si prin prezentarea viitoarelor evenimente si tu vii cu tromboane si ne faci prosti in fata, ia cauta topicul primei intalniri sefule ca prea transant esti...si un pic mai mult respect pentru unii useri, daca se poate.
*


Am fost organizator si la Prima intalnire.
Cred ca Dusty2010 ti-a explicat, TOCMAI TIE, si acolo cine s-a implicat si care a fost aportul Dacia la acel eveniment
Daca tu numesti implicare a lui Dacia doar pentru faptul ca Dacia a sponsorizat venirea Echipei de la RTR (cel mai important lucru facut), vizita noastra la uzina (poti s-o faci si tu cu inca 15 prieteni daca te inscrii) si cateva tricouri si rucsace facute cadou (materiale promotionale de la dacia am mai primit si cu alte ocazii), atunci asa sa fie wacko.gif . Cred ca pentru unii nu prea exista o definitie pentru ceea ce inseamna "implicare". ohmy.gif
Respect am pentru toti useri care sunt capabili sa aiba cunostinta despre subiectul pe care il abordeaza. Pentru cei care scriu DOAR ca sa faca numar de posturi sa fie printre fruntasii membrilor, o sa mai incerc sa caut RESPECT. rolleyes.gif

This post has been edited by daniel_cojocar: 20 Jan 2012, 23:45


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 21 Jan 2012, 22:57
Post #11


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Pai sa cauti, ca nu prea ai bun simt ca sa nu spun altfel si esti si cam tupeist, saracii nici usturoi nu au mancat si nici gura nu le miroase si cine a crezut gogosile alea...


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pedrovl
post 21 Jan 2012, 23:00
Post #12


pedrovl


Group: Members
Posts: 1.007
Joined: 12 October 04




...si chiar daca ar exista implicare din partea Dacia nu inteleg de ce unii se basica si mai ales ce nu le convine...chiar nu inteleg ce legatura ar avea intalnirea asta daca s-ar implica sau nu cineva de la Dacia . Iar daca cineva se irita din cauza asta e liber sa nu participe in semn de dispret pentru marca pe care nu o suporta....va rog nu va suparati dar chiar nu reusesc sa inteleg ce ar insemna sa fie si cineva de la Dacia?! Ne-ar incurca, ne-ar impune ceva? ...in fine gradina tot la fel de mare este....


--------------------
DACIA DUSTER 1,6 16v 4x4 Laureate
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 21 Jan 2012, 23:03
Post #13


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Pai este un lucru bun chiar de apreciat, numai ca unii nu vor sa recunoasca de parca le-ar fi rusine, ok de data asta au zis ca nu se implica dacia in nici un fel, gata am inteles, dar sa vii sa spui tromboane este deranjant.


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel_cojocar
post 22 Jan 2012, 05:21
Post #14


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(bobo77 @ 21 Jan 2012, 23:03)
Pai este un lucru bun chiar de apreciat, numai ca unii nu vor sa recunoasca de parca le-ar fi rusine, ok de data asta au zis ca nu se implica dacia in nici un fel, gata am inteles, dar sa vii sa spui tromboane este deranjant.
*


scuze pt off-topic... intelegi destul de greu si mergi inainte doar pe "mentalitatea" ta. oare-o fi buna, atunci cand nu (te) pricepi?!?

<span class='edit'>22 Jan 2012, 17:03:</span>
QUOTE(bobo77 @ 21 Jan 2012, 22:57)
Pai sa cauti, ca nu prea ai bun simt ca sa nu spun altfel si esti si cam tupeist, saracii nici usturoi nu au mancat si nici gura nu le miroase si cine a crezut gogosile alea...
*


Daca ar vorbi cineva care are bun simt despre acest lucru, cred ca atunci mi-as cere scuze. Dar cand vorbeste unul in totala lipsa de cunstinta despre un subiect despre care nu are habar nici cat ii negru sub unghie...
Se numeste "tupeist" unul care incearca sa te trezeasca la realitatea existenta, nu cea imaginara?!? Imi pare destul de rau pentru tine...
Esti Organizator de intalniri si spui ca te pricepi atat de bine la cine se implica sau nu in organizarea intalnirilor de Duster-isti, oare de ce nu te-am vazut printre noi cu nici o ocazie? Asta asa... poate te vei convinge singur si vei inceta sa bati campii (din nou) pe acelas subiect.

This post has been edited by daniel_cojocar: 22 Jan 2012, 17:06


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bobo77
post 22 Jan 2012, 23:03
Post #15


...........................


Group: Members
Posts: 7.213
Joined: 27 January 06
From: Mangalia




Ce sa caut eu la o astfel de intalnire ca eu am logan si nu am spus ca ma pricep, ai tras tu concluzia asta, intalnirile organizate de mine sunt pe plan local. Vorbeste frumos ca nu ne tregem de sireturi, cand eu organizam prima intalnire la Constanta, masina asta a voastra nu era decat un gand razlet, asa ca nu-mi vorbi tu mie de organizare, cu scrisori si alte tempenii ca la mine nu tine, nu te gandesti ca poate au incercat si altii, macar nu mai fii nesimtit, cat despre trezire fa tu acest lucru si fa-l repede...

This post has been edited by bobo77: 22 Jan 2012, 23:04


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 mpi 2008 ph 2 - CT _ _ _ _
Multa lume,putini oameni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel_cojocar
post 22 Jan 2012, 23:44
Post #16


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(bobo77 @ 22 Jan 2012, 23:03)
Ce sa caut eu la o astfel de intalnire ca eu am logan si nu am spus ca ma pricep, ai tras tu concluzia asta, intalnirile organizate de mine sunt pe plan local. Vorbeste frumos ca nu ne tregem de sireturi, cand eu organizam prima intalnire la Constanta, masina asta a voastra nu era decat un gand razlet, asa ca nu-mi vorbi tu mie de organizare, cu scrisori si alte tempenii ca la mine nu tine, nu te gandesti ca poate au incercat si altii, macar nu mai fii nesimtit, cat despre trezire fa tu acest lucru si fa-l repede...
*


Vai de steaua marii... domn Organizator... Cand organizai tu prima intalnire la constanta... multi nici nu eram nascuti...
Cand iti luai tu Logan altii trecusera deja de 200000 km cu el (eu adicatelea) si eram putin mai "intalnit" decat ai visa tu vreodata sa o faci.
Am si eu o intrebare, stupida de altfel, daca nu te lauzi ca tu ai logan... de ce te bagi in seama, si in halul asta de cunoscator, la un capitol de intalnire a Duster-istilor? Vrei sa-ti iei si sa participi si tu la diverse intalniri?!? dac-ai s-o faci te felicitam si te asteptam (cu o singura conditie: sa incerci sa faci afirmatii mai documentate!) Multi oameni pe lumea asta sun destepti in fata oglinzii... Incearca sa te uiti si pe geam caci atunci vei vedea mai multe si vei culege mai multe informatii.
Cand faci anumite afirmatii, incearca si te si documentezi.
Cand trimiti pe cineva sa ia o informatie dintr-un anumit loc, documenteazate caci s-ar putea sa te faci de kko.
Ai avut aceasi insistenta in aiureli si la prima intalnire:
QUOTE(bobo77 @ 26 Jul 2011, 22:14)
Felicitari Dusty2010 pentru organizarea acestui eveniment, cand vor cei de la dacia se poate, asta nu inseamna ca tu nu ai nici un merit. Nu-mi permit sa-ti dau sfaturi dar ca o sugestie pe viitor, continua cu laudele excesive si aprecierile pentru acesta masina si vei mai reusii evenimente de acest gen, ca ei asta vor sa auda si asta le place (ma refer la cei de la dacia).
*


Si ai continuat si cu:
QUOTE(bobo77 @ 3 Aug 2011, 21:57)
Cam putini totusi ati fost, sunt curios care era numarul participantilor daca nu era amestecata si uzina, oricum inca odata felicitari.
*


cu toate ca Dusty2010 iti explicase. Acum faci acelasi lucru. Oare ti-e cudac ca nu poti tu face mai mult?!? cool.gif
Hai sanatate ca deja am ajuns sa ma cam satur de dat explicatii puerile pt cineva care nu vrea, nici in ruptul capului sa ceteasca cu toti ochii.


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabylzr
post 23 Jan 2012, 08:13
Post #17


membru autentic


Group: Members
Posts: 598
Joined: 7 October 06
From: MANGALIA




QUOTE(daniel_cojocar @ 22 Jan 2012, 23:44)
Vai de steaua marii... domn Organizator... Cand organizai tu prima intalnire la constanta... multi nici nu eram nascuti...
Cand iti luai tu Logan altii trecusera deja de 200000 km cu el (eu adicatelea) si eram putin mai "intalnit" decat ai visa tu vreodata sa o faci.
Am si eu o intrebare, stupida de altfel,
*


Stupid este tot ce ai spus tu , te adancesti in penibil si ridicol tot mai mult , ati fost 10 insi la super intalnirea dusteristilor cu superorganizatori ca tine , macar sa fi facut tu marele organizator cat a facut bobo pt daciaclub Constanta si mai usor ca te lovesti la ceas nenea ca de respect din partea ta nici nu se pune problema . Sa-ti fie rusine . Chiar nu am inteles de ce atat tamtam , omul te-a intrebat ceva , tu ai raspuns dupa cires dupa ce te-ai jurat ca nu-i nici o combinatie cu dacia , ti-a raspuns ca a inteles dar tu continui sa citezi posturile lui .

This post has been edited by gabylzr: 23 Jan 2012, 08:17


--------------------
Skoda Octavia 2, ex logan laureate 1,5 dci/2006 1,6/2005 - CT------
Forza Steaua
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
weryx 83
post 23 Jan 2012, 13:17
Post #18


Membru incepator


Group: Members
Posts: 30
Joined: 4 March 10




QUOTE(daniel_cojocar @ 23 Jan 2012, 00:44)
Vai de steaua marii... domn Organizator... Cand organizai tu prima intalnire la constanta... multi nici nu eram nascuti...
cu toate ca Dusty2010 iti explicase. Acum faci acelasi lucru. Oare ti-e cudac ca nu poti tu face mai mult?!?  cool.gif
*


sefu Constanta parca asa se scrie, ca tot suntem super organizatori, mai jos tu stii ce vrei sa spui ca te-ai facut de cacao ca nu stii sa scrii...


--------------------
logan abs plus 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabylzr
post 23 Jan 2012, 13:27
Post #19


membru autentic


Group: Members
Posts: 598
Joined: 7 October 06
From: MANGALIA




Hai ma si tu acum nu vezi ca are emotii, este concentrat la ce-i raspunde lui bobo si uita cum scrie , pe langa faptul ca exprimarea este de clasa a doua sau este starategie sa nu se prinda lumea ca este implicata si dacia biggrin.gif si distrage atentia .


--------------------
Skoda Octavia 2, ex logan laureate 1,5 dci/2006 1,6/2005 - CT------
Forza Steaua
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bucatzel
post 23 Jan 2012, 13:33
Post #20


Membru plictisit


Group: Moderatori
Posts: 6.224
Joined: 19 May 08
From: Timisoara




QUOTE(daniel_cojocar @ 22 Jan 2012, 23:44)
Cand iti luai tu Logan altii trecusera deja de 200000 km cu el (eu adicatelea) si eram putin mai "intalnit" decat ai visa tu vreodata sa o faci.
*



Stii, de obicei cand incerci sa inviti lumea la un eveniment, strangi din dinti si faci pe politicosul, chiar daca nu-ti sta in obicei.


--------------------
Dacia 1300 1981 - 3-SB-2608
Si cu dansa-ntransa, si cu sufletu' in rai... cam greu...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
daniel_cojocar
post 23 Jan 2012, 14:04
Post #21


Membru incepator


Group: Members
Posts: 24
Joined: 29 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(bucatzel @ 23 Jan 2012, 13:33)
Stii, de obicei cand incerci sa inviti lumea la un eveniment, strangi din dinti si faci pe politicosul, chiar daca nu-ti sta in obicei.
*


Asa este si-mi CER SCUZE fata de toata lumea ca m-am cam inflamat.
Probabil ca am fost putin influentat si de un alt coleg de-al meu care a parasit aceasta comunitate din cauza unor persoane care fac multe afirmatii gratuite la adresa membrilor, produselor Dacia etc. (asa cum si altcineva a mai mentionat pe-aici).

Inca odata IMI CER SCUZE!!!

23 Jan 2012, 14:06:
QUOTE(gabylzr @ 23 Jan 2012, 13:27)
Hai ma si tu acum nu vezi ca are emotii, este concentrat la ce-i raspunde lui bobo si uita cum scrie , pe langa faptul ca exprimarea este de clasa a doua sau este starategie sa nu se prinda lumea ca este implicata si dacia  biggrin.gif si distrage atentia .
*


Multumesc pentru subliniere, incerc sa corectez ce ma saboteaza calculatorul.
Va doresc sa participati si sa primiti tot ceea ce ofera Dacia. (sa nu va ofticati daca plecati cu mana goala!)

This post has been edited by daniel_cojocar: 23 Jan 2012, 14:06


--------------------
dacia 1310 1976
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
klaus
post 23 Jan 2012, 14:09
Post #22


步步


Group: Moderatori
Posts: 19.062
Joined: 4 August 02
From: Bucuresti




Aici se inchide, caci limbajul a luat-o pe aratura.


--------------------
Scenic III 1.9 dCi - - - -
E mult mai bine să mă înșel din prea multă suspiciune decît din prea multă naivitate. - Cristoiu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th April 2024 - 15:27
Forum Renault