DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> despre dacia in strainatate :D

GeorgeB
post 20 Aug 2003, 10:07
Post #31


the 7 stars of Pleiades constellation


Group: Members
Posts: 1.870
Joined: 7 January 03
From: Bucuresti




QUOTE
QUOTE
Eu am vazut un Cielo OHC, cu numere de BH in Elvetia. Intrucit tranzitase Ungaria si Austria (eventual si Germania) se pare ca scapase fara Euro 2


Nu cumva m-ai vazut pe mine? biggrin.gif Am fost acum 2 ani in Elvetia, am trecut venind din Franta. Si pina in martie anul asta am avut un asemenea Cielo cu nr. de BH :wink: (luat in decembrie 1996)

Am circulat cu Cielo timp de 3 ani continuu in Austria (locuiesc acolo momentan de 3 ani) si nu am avut nici un fel de probleme cu euro2. Singura "problema" a fost ca Cielo nu are catalizator si a trebuit sa bag numai benzina fara plumb. Si nu am avut probleme...

din cate stiu pb nu este de norme de poluare ... pb este ca masina trebuie sa aibe minim 4 prezoane pe o roata.. acum dc ma insel spuneti-mi va rog ...


--------------------
SUBARU Legacy 2.5 - ---
L7 2.5 all in black - edition -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 20 Aug 2003, 10:13
Post #32


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE
Daca era un Cielo visiniu si te-ai invirtit cu el prin Frauenfeld (intre Zurich si Konstantz), probabil ca pe tine te-am vazut. Era, intr-adevar in 2000, Decembrie sau sfarsitul lui Noiembrie


Era Cielo visiniu, am umblat pe acolo, dar la inceputul lui septembrie 2001... (acum 2 ani)


--------------------
Lexus ES300H 2020
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
post 17 Oct 2003, 09:49
Post #33





Group:
Posts: 0
Joined: --


Warn: (0%) -----


Acum 2 ani de zile am vazut in Crissye un aro 10 de vanzare Stiti cat cerea pe el:.....10.000 franci elvetieini. Nu stiu daca a vandut-o dar stiu ca am vazut un ARO in Elvetia


--------------------
User is offlinePM
Go to the top of the page
+
patratel
post 29 Oct 2003, 13:01
Post #34


Membru


Group: Members
Posts: 186
Joined: 26 May 03
From: Bucuresti




eu am vaz't in vara asta o SN la Cannes biggrin.gif avea numere de timisoara
care dintre voi atzi fost pe acolo ?
si inca una din bucuresti (imi pare rau ca i-am uitat numarul) daca nu ma insel undeva langa Salzburg, la un hotel...


--------------------
Skoda Octavia Elegance - B 47 KVN
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 08:26
Forum Renault