DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Autocolant

Ares
post 2 Oct 2003, 22:21
Post #61


Membru incepator


Group: Members
Posts: 41
Joined: 4 September 03
From: Bucuresti




Salutare... Sa nu pic ca musca'n lapte, dar se mai poate pune un sticker mic si de efect pe plasticul aflat deasupra numarului din spate (sper ca am fost explicit) smile.gif
Am vazut asa ceva la cateva DSN-uri si chiar mi s-a parut cool.
Stickere mici, fara briz-briz-uri, de efect.
Cat despre fontul folosit, putem face o pagina cu exemple si votam sau fiecare isi alege tipul de font care-i place si se duce si tipareste pe o foaie auto-colanta care costa o nimica toata... Nu stiu cat de rezistenta ar fi solutia la spalari, dar nu intru in amanunte... inca smile.gif


--------------------
Dacia SuperNova Confort - B-xx-CSD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 2 Oct 2003, 23:28
Post #62


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




nu va mai agitati. cine vrea sa se duca sa isi faca ce autocolant vrea si sa il puna unde vrea. la intalnire "s-a decis" ca asa e cel mai bine. si ficare poate sa foloseasca ce font vrea. in speta alex. asa ca acest topic nu mai are sens.

pentru moment topic closed. daca mai vrea cineva sa spuna ceva important sa imi dea un privat.


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
3 Pages < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 15:27
Forum Renault