DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> CNCD Pitesti, Pareri?

rralex89
post 20 Apr 2009, 19:35
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 69
Joined: 23 March 08
From: Bucuresti, Romania




Noroc baieti!


Luna viitoare intentionez sa-mi duc la spital nova mea pentru mai multe probleme. De la directie pana la tinichigerie.

Ma gandeam la CNCD Pitesti despre care am auzit numai de bine. Voi ce parere aveti?
Ati avut experiente cu acest service?

Multumesc anticipat!


--------------------
Dacia Nova GT 1999 - B-19-ZGH
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reckno
post 20 Apr 2009, 20:09
Post #2


Adaug tampiti in lista de warn logs!


Group: Members
Posts: 523
Joined: 18 June 07




salut

eu merg de vreo 4-5 luni numai la cncd pitesti

sti care e faza cea mai dura? smile.gif ca magazinul ala de pe mihai bravu din bucuresti se numeste tot cncd pitesti? smile.gif)) sti cat au adaos comercial la piese de origine? peste 100%...sad.gif eu zic ca patronul de la cncd e putred de bogat de pe urma "necunoscatorilor" din bucuresti

eu ma duc la cncd pitesti pt ca: am un prieten cu o solenta care m-a bagat in seama cu nea ferrari si cu mecanicii de pe acolo si deja ma cunosc...merge si cu bacsis si ajungi ieftin la lucrari mai mari...dar la necunoscuti nu merge...oficial de f scump...constatare vreo 30 ron si bagatul masinii in service 35 ron..si era sa uit: cine te-a pacalit ca e service autorizat dacia? eu n-am vazut nici o emblema dacia pe acolo...e doar un service...serviceuri autorizate dacia sunt dedeman si dacoserv printre altele...dc? pentru ca au reclame dacia si repara printre altele si dacii ..asta nu inseamna ca vine vreun reprezentant dacia si lucreaza la serviceul ala...nu exista service dacia care sa apartina de uzina...


--------------------
Renault Megane Coupe 2011 - MAG
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
costinel_p
post 23 Apr 2009, 15:24
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 19
Joined: 12 May 06
From: Pitesti




@Reckno: pentru informarea ta corecta, CNCD Pitesti a fost si este in continuare service autorizat DACIA; Automobile Dacia SA supravegheaza in permanenta activitatile desfasurate acolo, ca de altfel la orice service autorizat de ei. Pentru mai multe detalii: www.cncdauto.ro.


--------------------
Daewoo, Chevrolet Matiz, Aveo 2008, 2008 - AG-xx-ETA, AG-xx-NCX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rralex89
post 22 Jun 2009, 01:53
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 69
Joined: 23 March 08
From: Bucuresti, Romania




ok, imi recomandati sa ma duc acolo sa-mi rezolv problema cu frana pe care o tot am de ceva vreme si nu-i dau de cap?

vezi topic: http://www.daciaclub.ro/Problema-Frana-t145550.html


--------------------
Dacia Nova GT 1999 - B-19-ZGH
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 16th April 2024 - 09:02
Forum Renault