DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Întrebări și Răspunsuri Vocea Clientului

DFA
post 8 Nov 2005, 10:16
Post #1


moderator://DC/Logan


Group: Moderatori
Posts: 3.511
Joined: 30 September 05
From: Buzău, RO




Am cules din toate subforum-urile pentru Dacia Logan o mare parte din întrebările adresate către Vocea Clientului și răspunsurile lor.

Aceste mesaje sunt deocamdată sub formă de fișiere TEXT pe care le-am publicat pe site-ul dedicat de mine acestui forum:

http://DaciaClub.tehnoplus.net/DaciaClub/D...VoceaClientului

Le puteți trata ca pe un fel de "Întrebări puse Frecvent" - FAQ, lucru pe care Dacia ar fi putut să-l facă încă de la început pe site-ul lor...

Vă recomand să le citiți, posibil ca pe unele să le știți, pe altele nu, oricum sunt bine de știut și pot să vă scutească de multe căutări și de citit prin tonele de mesaje postat pe acest forum.

Eu citesc și "scanez" subforum-urile Logan aproape zilnic, și orice răspuns de la Vocea Clientului care se poate adresa către orice posesor de Dacia îl voi publica la adresa de sus, dar dacă mi-au scăpat (sigur) mesaje, vă rog să mă atenționați pe PM sau la adresa mea de e-mail din profil.

Sunt sigur că vă vor folosi, așa cum mi-au folosit mie!

Mulțumesc pe această cale lui AL, pentru sprijin.

Notă: pe site-ul http://daciaclub.tehnoplus.net veți găsi și alte lucruri interesante culese de pe acest forum sau de la Dacia, în plus, veți putea posta diverse fișiere (documente, fotografii, filme sau arhive) care depășesc limitele acestui forum.

[postat cu acceptul moderatorilor]

This post has been edited by AL: 8 Nov 2005, 10:23


--------------------
Logan III Comfort ECO-G 100cp 2021 sedan - 27 Iul 2021
Logan III Comfort ECO-G 100, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălz.+Climă, P. Comfort, P. Park. 2, volan piele, geam. el. sp.
ex Logan I 1.5
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed TopicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 19:51
Forum Renault