DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Starea Drumurilor - Banat

lau_swat
post 18 Apr 2007, 00:20
Post #121


Membru si atat


Group: Members
Posts: 405
Joined: 7 September 05
From: Timisoara




Ai avut dreptate, a fost o calatorie placuta, drumul e ok, sa nu mai zic de cel de pe partea Deva-Arad, acela e chiar super...


--------------------
Renault Megane III dynamique 1,6 16V
Ce tie nu-ti place altuia nu-i face
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
made
post 20 Apr 2007, 17:04
Post #122


Membru


Group: Members
Posts: 195
Joined: 13 April 05
From: Bucuresti




[quote=cipman,20 Jun 2006, 20:48]
Hop si eu cu o intrebare. E vorba de DJ 682 in portiunea Arad - Sânnicolau Mare (cu rosu pe harta):

arad11um.jpg

Stie cineva cum mai este acest drum? Ati fost de curand pe acolo?
Wk viitor vreau sa fac ruta B -SB -AR si apoi sa ies pe la Cenad (mi-e teama sa nu fie foarte aglomerat prin Nadlac)


--------------------
ex Renault Megane 2 Sedan 2005 Expression
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
s_j_teo
post 20 Apr 2007, 19:50
Post #123


Membru autentic


Group: Members
Posts: 626
Joined: 16 July 06




Este drum judetean vai mama lui daca vrei sa iesi pe la Cenad trebuie sa ajungi in Timisoara. Nu de alta dar sa nu ai surprize surprize eu stiu doar partea ce tine de judetul Timis si nu este o bucurie.Si eu ies Wk viitor pe la Cenad.Dar pentru mine este clar fiind din Timisoara aleg Cenadul pentru ca este mai aproape si este drumul bun. Si ce este mai important nu am stat niciodata mai mult de 10 minute in punctul asta de frontiera!


--------------------
Skoda Octavia 3 2014
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adi_ar
post 21 Apr 2007, 07:17
Post #124


Membru autentic si conservator


Group: Moderatori
Posts: 4.437
Joined: 23 February 07
From: Arad




Asa-i cum zice s_j_teo!
Du-te linistit la Nadlac - n-am mai vazut aglomeratie (cu o mica exceptie inainte de Paste, cu nebunia cumparaturilor, da' nu cine stie ce) de mult la Nadlac, in 1-5 min esti dincolo. Desigur, ma refer la autoturisme, ... daca vii cu TIR-ul este altceva!



--------------------
Renault Megane 2.1 Sedan 1.5 dCI 2005
iGO 9.6.29.357899
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
made
post 21 Apr 2007, 21:57
Post #125


Membru


Group: Members
Posts: 195
Joined: 13 April 05
From: Bucuresti




Va multumesc de informatii. Tir... n-am si nici nu intentionez sa-mi iau:)
Asta vara am iesit pe la Cenad, venind pe la Petrosani, TM. Vama a fost libera (fata de Nadlac... a fost super bine).
Am sa incerc sa ies pe la Nadlac!


--------------------
ex Renault Megane 2 Sedan 2005 Expression
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul-alb
post 26 Apr 2007, 09:46
Post #126


Membru autentic


Group: Members
Posts: 585
Joined: 16 October 04
From: Iasi




QUOTE(lau_swat @ 13 Apr 2007, 19:12)
Daca vreau sa ajung la Hateg (mai precis Sarmisegetuza) e ok sa ma duc pe traseul Timisoara-Lugoj-Caransebes-Sarmisegetuza-Hateg? Sau ce variante pe care drumul e ok mi-ati recomanda?

In caz ca te mai duci si alta data, poti lua in considerare si ceva mai pitoresc:
Timisoara-Lugoj (pe unde vrei tu...)-Faget-Cosova-Valea lui Liman-Luncanii de Jos-pasul Ruschita-Ruschita-Voislova (intre Caransebes si Sarmi).
Traverseaza Muntii Poiana Rusca, nu e autostrada (evident zone cu gropi si uneori pietris) dar e frumos; urmeaza mult timp cursul Begai la izvoare; recomandat ca si calatorie, nu ca drum de viteza.
Golul alpin de pe Ruschita e surprinzator pentru inaltimea mica a acestor munti (drumul trece chiar printre varfurile Pades (inaltime maxima in Poiana Rusca - 1.374 m) si Rusca (1.355 m).

Daca vrei asigurari, drumul a fost/este trecut si de autocare, deci...


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 egee - IS XX xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 18 May 2007, 13:48
Post #127


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




Vreau sa plec maine pana la Tirgu Jiu, cu masina.
Pana la Caransebes am mai fost de nenumarate ori. De acolo stiu ca trebuie s-o iau spre Hateg. Dar de acolo am inteles ca exista vreo 2-3 variante.
Intrebarea mea e: pe unde s-o iau? Ma intereseaza sa fie drumul bun.
Ma gandesc ca ruta optima ar fi: Caransebes - Otelu Rosu - Sarmizegetusa - Hateg - Petrosani - Bumbesti Jiu - Tg. Jiu. E OK?


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Tecumseh
post 18 May 2007, 19:31
Post #128


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 18 May 07




Peste 8 ore plec spre jud Vrancea. Trebuie sa ajung la Racoasa si nu reusesc sa aflu nimic despre portiunea Ojdula - Lepsa. La administratia drumurilor nu raspunde nimeni, asa ca nu am idee ce sa fac. Ma poate ajuta cineva repede ?

La naiba, am postat aiurea, am vazut Banat si am scris aici, eu fiind din Timisoara.

This post has been edited by Tecumseh: 18 May 2007, 19:34


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 19 May 2007, 12:43
Post #129


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




desi e cam tarziu: de la Hateg la Tg-Jiu este o singura varianta (viabila), si anume E79: Hateg-Petrosani-TgJiu.
Aceasta este si ruta optima de la Timisoara la TgJiu.


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 21 May 2007, 16:44
Post #130


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




M-am intors.
Drumul e bun. Sunte cateva portiuni in lucru, deci sunt vreo 2-3 semafoare. Cateva portiuni sunt deja asfaltate, deci pe ele se merge foarte bine. Trebuie un pic de atentie la schimbarile de nivel intre drumul vechi si cel nou, in rest e un drum bun.

Din pacate, pe ruta Lugoj-Caransebes am trecut pe langa un accident foarte nasol (vreo 3 tiruri si o dacie papuc acoperita, de-a dreptul oribil cum s-au ciocnit, rasturnat, iesit in decor, incalecat... groaza). Aveti grija acolo, chiar daca e drumul bun si numai 39 km, pare sa fie tronsonul care atrage cele mai multe accidente. sad.gif


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 15 Jun 2007, 08:10
Post #131


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




Am sa plec din nou pana la Craiova si, fiind o excursie cu buget nu foarte mare, vreau sa merg pe ruta clasica: TM-BUZIAS-LUGOJ-TR.SEVERIN-CRAIOVA.

Stie cineva cum mai e cu lucrarile pe tronsonul Caransebes-Orsova?

Pe tronsonul Timisoara-Buzias-Lugoj au inceput lucrarile sau abia sunt in stare de proiect? Stiu ca urmeaza sa repare tot drumul (probabil vor continua asfaltarea oprita pe la Cheveresul Mare, acum cativa ani).


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 15 Jun 2007, 10:43
Post #132


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




De ce Buzias si nu Recas? S-a reparat foarte mult drumul in ultima perioada si este mult mai lat decat pe Buzias. Eu zic ca nu se mai merita varianta Buzias.


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kunt
post 15 Jun 2007, 11:19
Post #133


Membru lenes


Group: Members
Posts: 484
Joined: 9 December 05




QUOTE(DeusX @ 15 Jun 2007, 09:10)
Stie cineva cum mai e cu lucrarile pe tronsonul Caransebes-Orsova?
*



Acum o luna cand am trecut pe acolo era de groaza !




--------------------
Dacia Logan Preference 1.4 MPI, 2005 - 50 VDU
"Oamenii sunt persoane umane" - ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 15 Jun 2007, 17:46
Post #134


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




QUOTE(sandman_ @ 15 Jun 2007, 10:43)
De ce Buzias si nu Recas? S-a reparat foarte mult drumul in ultima perioada si este mult mai lat decat pe Buzias. Eu zic ca nu se mai merita varianta Buzias.
*




Parca sunt prea multi teribilisti pe acolo. sad.gif


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ADI-R
post 18 Jun 2007, 14:02
Post #135


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 9 June 07




DeusX- Tronsonul Caransebes -Orsova.....cred ca o sa-i plingi de mila masinii!Se lucreaza imediat la iesire din Caransebes,in citeva locuri este drum de pamint,multe tiruri,semafoare,blocaje!


--------------------
RENAULT MEGANE 1.5 dci 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 19 Jun 2007, 08:53
Post #136


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




QUOTE(DeusX @ 15 Jun 2007, 16:46)
Parca sunt prea multi teribilisti pe acolo. sad.gif
*



dry.gif dry.gif Bah las-o incolo...


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 20 Jun 2007, 17:17
Post #137


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




As putea sa-ti dau o gramada de exemple. Ma multumesc cu unul recent (acum 1 saptamana), in care un betivan cu Dacia lui, pe la Costeiu, a intrat pe contra-sens, i-a trimis pe unii in decor apoi, dupa ce si masina lui s-a oprit, suparat nevoie-mare, s-a dat jos si a inceput sa traga cu un pistol cu bile asupra celeilalte masini, ranind soferul. Si nu e vorba de pistol cu bile de plastic pentru copii.
Sa nu zic de accidentele extrem de dese de pe portiunea cu 4 benzi de la iesirea din TM, unde dau vitejii blana, ca pe aia am tot fost la perscuit la Remetea.

smile.gif Prefer inca pe Buzias, caci cunosc bine drumul.
Cat desprea cealalta portiune, va multumesc pentru avertizari. O voi lua pe la Tg. Jiu.

This post has been edited by DeusX: 20 Jun 2007, 17:19


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 21 Jun 2007, 09:47
Post #138


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




Eu inca n-am prins teribilisti de-astia in 3 ani de frecventat Lugoj-Timisoara, dar te cred pe cuvant. Pe Tg-Jiu e ceva mai lung, insa e considerabil mai bun drumul. Pe langa asta, intre Caransebes si Hateg nu ai radare (decat poate la intrarea in Hateg). De asemenea, pe Petrosani-TgJiu sunt radare doar la 10km inainte de TgJiu.


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 17 Jul 2007, 07:08
Post #139


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




Plec vineri pe TM-Recas-Lugoj-Caransebes-Hateg-Tg.Jiu-Craiova-Bailesti.
Va tin la curent. smile.gif


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 24 Jul 2007, 00:08
Post #140


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




Sa fiu scurt:
TM-RECAS-LUGOJ: drumul praf. Daca dupa atatia ani de munc ei au facut mai putin de jumatate, sunt jalnici. Imi pare rau, dar nu am facut o alegere buna la intoarcere cand am ales drumul acesta. Alterneaza zonele bune cu cele foarte proaste si pline de surprize. Ba poti sa-i dai 100, ba franezi brusc pentru o diferenta de nivel si alte cateva brazde in asflatul vechi. Sunt portiuni in care, daca ai masina incarcata, iti lasi toba de exapament pe traseu. Macar drumul prin Buzias e simplu: 30 KM foarte buni apoi 30 KM valuriti si cu asflat invechit, dar fara surprize.

LUGOJ-CARANSEBES: Bun, am mers repede si eficient pe el, 120KM/h constant (mai putin localitatile), avantajat fiind de lipsa tirurilor. A trecut drumul rapid de tot.

CARANSEBES-HATEG: Drum superb: asfalt foarte bun si peisaje frumoase. Excelent pentru soferie.

HATEG-PETROSANI: Cateva semafoarte, dar rapide. In rest, drumul de calitate superioara.

PETROSANI-TG.JIU: Un defileu plin de viraje stranse, dar unde stai atent la trafic si nu la gaurile din asfalt, precum pe valea Cernei. Un mare plus pentru acest traseu.

TG.JIU-FILIASI: Drum bun, pacat ca pe la mijlocul celor cam 70 KM este o portiune de 20+ KM de sate consecutive. Dupa un timp nu mai ai rabdare sa pastrezi viteza maxima de 50 KM/h si o calci, altfel simti ca te intorci in timp.

FILIASI-CRAIOVA: 4 benzi de drum nou, deci no comment. Doare limitarile de viteza sunt agasante.

CRAIOVA-BAILESTI: Drum bun, am prins si 140KM/h aici, profitand de liniile drepte lungi si de traficul redus, fata de alte zone pe unde am mers cu drum mai bun, dar mai aglomerate.

Traseul ales este mai lung decat ruta clasica prin Tr. Severin, dar mult mai atractiva in aceasta perioada cand intre Caransebes si Orsova e santier.

PS: scuzati greselile de scriere sau exprimare, e tarziu si nu am timp sa recitesc.

This post has been edited by DeusX: 24 Jul 2007, 00:09


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul-alb
post 25 Jul 2007, 10:28
Post #141


Membru autentic


Group: Members
Posts: 585
Joined: 16 October 04
From: Iasi




E incredibil ce se intampla cu Timisoara-Recas-Lugoj... cred ca am fost neinspirat cand am zis ca drumul asta nu se va termina niciodata... am deja 20 de luni de cand nu mai am treaba cu Timisoara dar e la fel cum era in 2004 cand am facut cunostinta cu el (si era dinainte de 2004 tot in reparatii...)...

Efectiv nu pot sa pricep cum poate fi atata nesimtire la autoritatile judetului Timis, pentru ca exceptand Timisoara-Arad (unde in judetul Timis sunt maxim 25-26 km, pana dupa Ortisoara) este principalul drum al judetului...
Probabil asteapta sa vina autostrada... care evident la noi la romani se construieste dupa alte principii decat in lumea civilizata, respectiv Deva-Lugoj-Timisoara-Arad in loc de Deva-Arad cu extensie pana in Timisoara...

Apropo, poate ma lamureste cineva mai in domeniu daca chiar e mai usor sa treci muntii la Cosevita-Faget si sa ai cam 230 km (Deva-Lugoj-Timisoara-Arad) decat sa te strecori pe Valea Muresului (stiu ca e ingusta)cu doar 160 km pe Deva-Arad?
Merci!


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 egee - IS XX xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
valentin.popescu
post 25 Jul 2007, 11:49
Post #142


Membru incepator


Group: Members
Posts: 43
Joined: 21 August 06




drumul de la Deva la Timisoara este doar unul: Deva-Faget-Lugoj-Buzias-Timisoara. E ingust da' se merge super.


--------------------
Renault Megane Sedan 2008,1.5dCI,105CP, Privilege - B 83 HEZ
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 26 Jul 2007, 15:39
Post #143


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




Eu am circulat pe ruta Cenad-Timisoara-Recas-Lugoj-Caransebes-Hateg-Petrosani-TgJiu vineri, 20.08. si mi se pare ca DeusX exagereaza.
Timisoara-Lugoj nu e praf. Ba chiar se, prezinta mai bine decat majoritatea strazilor din Timisoara(de ex.)
Cu exceptia localitatilor Remetea Mare, Izvin si Recas si prtiunea intre Izvin si Recas, mie mi s-a parut OK drumul.Ce-i drept, la cat s-a tot lucrat la el, ar fi trebuit sa se prezinte mai bine, insa asta nu inseamna ca e praf...

@valentin.popescu: e doua, unul prin Recas si altul prin Buzias, iar eu il aleg pe cel prin Recas fara sa stau pe ganduri...


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
s_j_teo
post 26 Jul 2007, 21:36
Post #144


Membru autentic


Group: Members
Posts: 626
Joined: 16 July 06




Autoritatile nu au ce face vechiul contract a fost reziliat grecul imputit care a avut lucrarea nu a facut mai nimic,trebuia predat anul trecut.Tot fomistul ala de grec avea si drumul de centura la care treaba nu este terminata nici 20%.Acum am inteles ca este o noua licitatie poate vine unul care si lucreaza si are si cu ce.grecul nu avea utilaje si nici oameni numai cerea banii mai multi pentru tot felul de situatii neprevazute.Oricum contractele aste se semneaza la Bucuresti la minister asa ca!!!!!!!


--------------------
Skoda Octavia 3 2014
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DeusX
post 26 Jul 2007, 22:14
Post #145


Pilsener


Group: Members
Posts: 241
Joined: 19 March 06




sandman_, fiecare cu preferintele lui. smile.gif
Mie nu mi-a placut drumul si nu voi mai merge pe el pana nu apar noutati consistente. Degeaba ai portiuni bune daca alterneaza cu altele proaste. Astea se numesc capcane. Nici nu vreau sa-mi imaginez cum e noaptea. Dat sa-l lasam in colo de drum, fiecare isi poate alege acesti 60 km cu vrea el.
Cel mai mult mi-a placut Caransebes Hateg. Tot respectul pentru intreaga ruta de la Caransebes la Filiasi. Sper sa faca treaba buna si pe ruta prin Herculane si poate vom avea in 2009 un drum european de calitate (caci dupa autostrada mai putem astepa linistiti macar 10 ani).


--------------------
- - - - -
Qashqai 1.3 140 (2018)
Micra 1.0 100 (2018)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul-alb
post 27 Jul 2007, 11:10
Post #146


Membru autentic


Group: Members
Posts: 585
Joined: 16 October 04
From: Iasi




QUOTE(valentin.popescu @ 25 Jul 2007, 11:49)
drumul de la Deva la Timisoara este doar unul: Deva-Faget-Lugoj-Buzias-Timisoara. E ingust da' se merge super.

Imi pare rau, inseamna ca avem standarde mult prea diferite; si nu-s de felul meu cine stie ce pretentios, mai ales de la drumurile din .ro

PS: Daca o sa citesti atent, muulti dintre noi prefera altceva, recte: Tm-Arad-Deva... om sti noi ceva...


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 egee - IS XX xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gion
post 4 Aug 2007, 23:28
Post #147


Membru incepator


Group: Members
Posts: 14
Joined: 17 March 04
From: Bucuresti




cum este drumul tirgujiu prin baia de arama spre baile herculane ?


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sandman_
post 6 Aug 2007, 16:15
Post #148


software engineer


Group: Members
Posts: 2.416
Joined: 20 June 05
From: Viena, Austria




pana la Baia de Arama este bun, insa de la Baia de Arama pana la Herculane nu este atat de stralucit, dar practicabil (asfaltat, ingust, ceva gropi)


--------------------
Renault Megane 2(.1) C-C Dinamique, 2.0 16v 136cp, 2005 - GJ-01-SSP
Renault Laguna 3 2.0dCi, 150CP, 2008
and the best is still to come...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
walleye
post 14 Aug 2007, 14:13
Post #149


Membru


Group: Banned
Posts: 159
Joined: 28 June 05
From: Timisoara




timisoara - lipova a fost cirpit in proportie de 99,99%, se poate scoate lejer o medie de 70 kmh, traficul e aproape inexistent, nu-s radare, atentie totusi in sate la betivani pe bicicleta, copii si animale si in afara lor la agricultori cu tractoare si combine (acum, vara). noaptea, cind e gol, si daca stiti drumul si unde sa cascati ochii, il puteti parcurge tot cu 80 la ora, sub 40 de minute sinteti la lipova, treceti podul si sinteti pe dn7, daca aveti bafta si e si asta liber timisoara - deva devine o formalitate de 2 ore si vreo 15-20 de minute FARA sa depasiti 100 la ora.

informatii despre 00.01%: mai exista faimoasa portiune in panta cu piatra cubica, flancata de doua sectiuni cu gropane dintre alios si intersectia cu chesint. in rest au astupat cam totul, dupa fibis, in jur de neudorf, prin padure la pischia, pina si craterele de la intrarea din lipova erau unele reparate. cum eu am trecut duminica, se poate sa se fi apucat si de restul, luni.

This post has been edited by walleye: 14 Aug 2007, 14:27


--------------------
Alco Century 628 - Monon 404
nu hraniti moderatorii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul-alb
post 15 Aug 2007, 10:42
Post #150


Membru autentic


Group: Members
Posts: 585
Joined: 16 October 04
From: Iasi




Dar in Lipova au mai semnalizat drumul catre iesirea in European? Ca tare nasol e noaptea in satucul ala, mai ales daca vii prima data...

Daca imi spui ca au asfaltat si in Lipova, deja e prea mult tongue.gif


--------------------
Dacia Logan Laureate 1,6 egee - IS XX xxx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
13 Pages « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 17th April 2024 - 00:48
Forum Renault