DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Imperecherea sosetelor, munca multa

laur
post 28 Nov 2005, 22:22
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 359
Joined: 8 July 02
From: Iasi




Mai baieti (dar si fete), am o problema....am o gramada de sosete. Cind se mai goleste sacosa imi aduc aminte ca tre sa le mai si spal, si dau drumul la masina.....presupun ca si multi dintre voi (ca or fi putini probabil cei cu 3 perechi in dotare smile.gif ). Bun....si se usuca apoi (normal, nu? smile.gif). Ok....si acu urmeaza faza durere - trebuiesc imperecheati (numa la prostii vi-e gindul??? ). Sosetele intre ele bre ! Ei, avind in vedere ca majoritatea sint asemanatori (negri, bleumarin, gri inchis), si cam cu aceeasi textura/grosime in functie de anotimp, dar nu identici, de fiecare data e un calvar ! M-am gindit sa le pun cite un semn, sa fie mai usor la impreunare, pardon, imperechere....dar ar trebui o gramada de semne diferite...si cum, cu cite o atisoara? o pereche cu ata alba, alta roz....mi se pare aiurea.....si alta idee nu am.
Ma ajuta careva?????


--------------------
Peugeot 206 1,4 HDI - .
"parerea mea"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 28 Nov 2005, 22:29
Post #2


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Pai si la mine e debandada... se vede ca n-am gagik icon_mrgreen.gif iar maica-mea nu mai face fata... eu ? la ciorapi ? niciodata ! icon_mrgreen.gif
Bai, astept cu interes topicu in care ne dam sfaturi despre cum folosim buda. Erh... ahem...


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
laur
post 28 Nov 2005, 22:38
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 359
Joined: 8 July 02
From: Iasi




QUOTE
astept cu interes topicu in care ne dam sfaturi despre cum folosim buda

Cred ca ar trebui....sint multi ca tine care nu stiu....
radmasa.gif


--------------------
Peugeot 206 1,4 HDI - .
"parerea mea"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
litza
post 28 Nov 2005, 22:39
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 813
Joined: 27 August 03
From: Bavaria, DE




Prietena, le imperecheaza cand le baga in masina. Nu prea pot sa explic cum. Se pun unu peste altul si unul se trage putin unul peste celalat doar in partea de sus, astfel ca jos sa se spele bine. Si la pusul pe sfoara se pune perechea unul langa celalalt sa nu se incurce. E tragedie daca se desperecheaza unul.

Priceput? Asa ... deci eu le bag la gramada si daca nu le deosebesc la imperechere inseamna ca se pot purta si daca nu sunt perechi ca nu sar in ochi. laugh.gif

Asa ... si la faza cu buda ideea e ...indiferent ce faci sa stergi urmele cand termini. Sau cand iesi din buda... sa ai grija sa nu te vada nimeni. 124.gif


--------------------
Dacia Solenza 2003-2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 28 Nov 2005, 22:40
Post #5


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Da mai si or sa vina expertii ca tine sa ne dea sfaturi... ce misto o sa fie... Floricele pe campii, hai sa le-adunam copii...
Noapte buna!

PS asta era pt laur, nu pt litza.

This post has been edited by Cornel001: 29 Nov 2005, 01:23


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
laur
post 28 Nov 2005, 22:47
Post #6


Membru autentic


Group: Members
Posts: 359
Joined: 8 July 02
From: Iasi




QUOTE
si or sa vina expertii ca tine sa ne dea sfaturi

pai doar nu vrei sa vina sa ti-o tina cu mina radmasa.gif
QUOTE
Nu prea pot sa explic cum. Se pun unu peste altul si unul se trage putin unul peste celalat doar in partea de sus, astfel ca jos sa se spele bine.

Interesanta ideea, dar nu foarte clara....nu o intrebi pe prietena ta?
QUOTE
inseamna ca se pot purta si daca nu sunt perechi ca nu sar in ochi

Depinde...ca pot fi aparent la fel, dar de lungime diferita....asta cam patesc dimineata !


--------------------
Peugeot 206 1,4 HDI - .
"parerea mea"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MAS
post 28 Nov 2005, 22:55
Post #7


Le Bubulateur


Group: Members
Posts: 205
Joined: 23 August 03
From: Bucuresti




radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Bai, voi sunteti dusi cu capu'!!! Nu ma pot opri din ris!!! V-a "dilit" serviciul, au ce?
Dintre toate problemele posibile sa apara sau aparute deja, nu m-am gandit niciodata la spinoasa dilema a modului in care sa-mi imperechez ciorapeii... Sunteti zapaciti rau ma! De mult n-am mai ris asa radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
scandura cu rulmenti noua, din 2000 - B-02/36-MAS B222BIP
Daaati si mie minus la reputatie. 'dea D-zeu sanatate!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 28 Nov 2005, 22:58
Post #8


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




...Probleme apar la imperecherea celor majore cu cele minore.


Este interzis prin lege.


*cu exceptia cazurilor in care sosetele sunt mai negricioase, caz in care se trece cu vederea, c-asa-i traditia mancaț-as!


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 28 Nov 2005, 23:08
Post #9


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




QUOTE
pai doar nu vrei sa vina sa ti-o tina cu mina  radmasa.gif


La care din variante te referi ? 243.gif

QUOTE
Interesanta ideea, dar nu foarte clara....nu o intrebi pe prietena ta?

Bai parca imi amintesc eu ceva... am mai vazut asta... ce idee! sa fac si io la fel ?

MAS nu rade ca e problema serioasa dimineata, scormonesc prin doua sacose mari pline de sosetute, si sunt tot felul de nuante de roz , si unele mai au si picatele albe laugh.gif

This post has been edited by Cornel001: 28 Nov 2005, 23:08


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Muttley
post 28 Nov 2005, 23:32
Post #10


__________________


Group: Members
Posts: 12.998
Joined: 4 September 04
From: -




Bre, cu riscu sa ma luati la pleasca, eu am in jur de 20 de perechi de sosete albe, si modelu-i cam acelasi, le-am facut semn cu ata colorata, un semn mic in zona gleznei si nu-s probleme. Desi probleme ar putea s-apara cand oi epuiza culorile la papiotele cu ata unsure.gif Hai, aruncati cu rosii acu'


--------------------
Dacia 1310 TLX 1988
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
kum
post 28 Nov 2005, 23:40
Post #11


Banat


Group: Banned
Posts: 2.408
Joined: 19 January 05
From: Galati




Vai , am intarziat . Va rog sa ma scuzati . Vad ca mai este un loc aici mai in fata . Imi aduceti si mie un Pepsi va rog (light si cu lamaie) ca am de privit si de ras radmasa.gif

This post has been edited by kum: 28 Nov 2005, 23:42


--------------------
Laguna 2.0T 2006 - GL-15-...
Sa te fereasca al de sus de prostu' ajuns in functie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Smiley
post 29 Nov 2005, 07:36
Post #12


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.138
Joined: 12 August 04
From: Bucuresti




cum sa imperechezi sosetutele in 5 pasi simpli:
1. atunci toate sosetele pe care le ai (pastrezi perechea din picioare, dar trebuie sa tii minte sa o arunci si p'aia cand se murdareste)
2. te deplasezi intr-un magazin mai mare si cumperi 20-30 perechi de sosete. foarte important: sosetele de aceeasi culoare trebuie sa fie si de acelasi tip(model, lungime etc)
3. dupa spalare, formezi mai multe gramezi de sosete, in functie de culoare
4. alegi doua sosetele dintr-o gramada, si le faci un nod. repeti pana nu mai ai macar doua sosete in fiecare gramada
5. restul de la pasul anterior se pune bine, urmand a fi imperecheat cu restul de la spalarea urmatoare.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maxiK
post 29 Nov 2005, 07:44
Post #13


Membru autentic


Group: Members
Posts: 346
Joined: 10 May 05




Corect, dar trebuie sa fii atent sa nu incurci soseta dreapta cu cea stanga tongue.gif biggrin.gif


--------------------
dacia logan laureate1.6 - B 37 KNH
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
apunake
post 29 Nov 2005, 07:55
Post #14


Membru incepator


Group: Members
Posts: 15
Joined: 1 November 04
From: Bucuresti




Mey oamenilor, dar de unde luati voi sosete care sa tina mai mult de 5-6 purtari, ca tot ce am cumparat io se duc aproape instantaneu. Dupa prima purtare deja incep sa se uzeze in dreptul degetului mare, si la revedere. Idei, magazine, ceva?

Cat despre imprerechere, nu vad decat o singura solutie, procurare nevasta, ca gagik sa spele la ciorapi, mai greu.


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dreamer
post 29 Nov 2005, 08:55
Post #15


Un visator hoinar ...


Group: Members
Posts: 1.750
Joined: 23 September 05
From: Brasov




Asta e problema mare ... cu imperechiatul sosetelor... la mine am cine sa se ocupe ...smile.gif
La fost era un pic mai altfel biggrin.gif ... dimineata cand se trezea si vroia sa plece la scoala vroia sosete curate ... toate sosetele ei era intr-o punga mare, dar neimperechiate ... cine sta sa imperechere sosete la 7 dimineata ... ea in orice caz nu ... si pleca la scoala cu o soseta de un fel si cealalta de alt fel radmasa.gif


--------------------
Ex Renault Megane 1, 2 si 4 2002 diesel, 2004 si 2017 benzina
Libertatea ta se termina acolo unde incep drepturile altora!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
algor
post 29 Nov 2005, 08:55
Post #16


Membru


Group: Members
Posts: 158
Joined: 4 December 03
From: iassy




QUOTE(apunake @ 29 Nov 2005, 09:55)
Dupa prima purtare deja incep sa se uzeze in dreptul degetului mare, si la revedere. Idei, magazine, ceva?

*



Un magazin de unde sa cumperi o unghiera, cu aplicabilitate la degetul cel mare. Din cauza ca sunt unghiile prea mari se uzeaza nu laugh.gif ? no offence!

laur, ma gindesc ca daca ai trage la fiecare cate o dunga de vopsea nu ar mai fi probleme la "identificare".


--------------------
LOGAN PREFERANCE - Tico SL
Sa traiti - bine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lexy
post 29 Nov 2005, 09:00
Post #17


Just ME


Group: Members
Posts: 531
Joined: 9 December 04
From: Bucuresti




QUOTE(litza @ 28 Nov 2005, 23:39)
Asa ... si la faza cu buda  ideea e ...indiferent ce faci sa stergi urmele  cand termini. Sau cand iesi din buda... sa ai grija sa nu te vada nimeni.  124.gif
*



Plictiseala mare pe la voi pe acasa bag eu de seama radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
Toyota Corolla 1,6 VVTI / SOL - B-01-LEXY
Good girls go to heaven.Bad ones go to hell.
And girls with fast cars go anywhere they want.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vlad Georgescu
post 29 Nov 2005, 09:20
Post #18


/----\ <--- Logan


Group: Members
Posts: 342
Joined: 24 July 03
From: Bucuresti




Sinteti de groaza! smile.gif

Eu am numai doua tipuri de ciorapi: negri (majoritatea) si albi. De ani de zile imi cumpar intotdeauna exact acelasi tip, din GIMA. Asa ca nu am probleme de imperechere - le imperechez imediat dupa culoare.

Ciorapii luati din GIMA sint chiar foarte rezistenti la spalari repetate, eu sint chiar foarte multumit.

Astept totusi cu interes ciorapii de hirtie de unica folosinta.

Uneori cind nu am ciorapi spalati merg fara si spun ca merg "pe tubeless" smile.gif. Recunosc ca nu este ok asa ceva.


--------------------
Volțvagăn Glonț 2080 Tdi Quad BiTurbo DSG 8 - -
Athos, Porcos si Bairamis
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
IsNa
post 29 Nov 2005, 09:37
Post #19


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.147
Joined: 11 July 02
From: Timisoara




Mai, cu imperecherea mai merge....

Problema mea e cand trebuie sortate dupa culori (in ordinea lungimii de unda a culorii, crescator, adica de la -infra-rosu la -ultra-violet) in sertar!! tongue.gif


--------------------
Skoda Fabia Combi + Citigo ASG 2007 / 2013
Forta sa fie cu voi !!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maddan
post 29 Nov 2005, 09:53
Post #20


Speedy Gonzales


Group: Members
Posts: 795
Joined: 27 February 03
From: Bucuresti




QUOTE
Mey oamenilor, dar de unde luati voi sosete care sa tina mai mult de 5-6 purtari, ca tot ce am cumparat io se duc aproape instantaneu. Dupa prima purtare deja incep sa se uzeze in dreptul degetului mare, si la revedere. Idei, magazine, ceva?


Ai incercat cumva sa-ti tai si unghiile, lately? 04.gif

Stii tu - excrescentele alea albe de la varful degetelor.... tongue.gif


--------------------
Renault Megane II 1.5 dci 100 CP Lux Privilege... 2006/7 - Bsiceva...
Mirror mirror on the wall, show me where the forums fall...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
laur
post 29 Nov 2005, 10:09
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 359
Joined: 8 July 02
From: Iasi




QUOTE
cum sa imperechezi sosetutele in 5 pasi simpli:
1. atunci toate sosetele pe care le ai (pastrezi perechea din picioare, dar trebuie sa tii minte sa o arunci si p'aia cand se murdareste)
2. te deplasezi intr-un magazin mai mare si cumperi 20-30 perechi de sosete. foarte important: sosetele de aceeasi culoare trebuie sa fie si de acelasi tip(model, lungime etc)
3. dupa spalare, formezi mai multe gramezi de sosete, in functie de culoare
4. alegi doua sosetele dintr-o gramada, si le faci un nod. repeti pana nu mai ai macar doua sosete in fiecare gramada
5. restul de la pasul anterior se pune bine, urmand a fi imperecheat cu restul de la spalarea urmatoare.

Ai uitat ca trebuie bauta o cafea inainte, dar nu foarte tare (ca si asa urmeaza sa te enervezi). Apoi trebuie aprinse toate luminile (ca seara fac asta, dimineata sigur as lua una gri cu una bleumarin). Iteratiile astea imi aduc aminte de schema logica de la Fortran smile.gif (parca asa se numea, nu? )
QUOTE
Mey oamenilor, dar de unde luati voi sosete care sa tina mai mult de 5-6 purtari, ca tot ce am cumparat io se duc aproape instantaneu. Dupa prima purtare deja incep sa se uzeze in dreptul degetului mare, si la revedere. Idei, magazine, ceva?

Metro, Mondex Sibiu, bbc. mercerizat 100 %. Scumpe dar bune. Mai sint si cu 80-90 %bbc., dar nu-s la fel de bune. Mai e o sg. marca acceptabila, Ciserom parca.
Faza e ca la Mondex modelele seamana intre ele extrem de mult, dar nu sint identice.
M-a batut si pe mine gindul sa imi iau o data vre-o 20-30 de perechi, ca sa nu mai am probleme, dar la cit costa astea de la Mondex inca nu m-am indurat sa dau atitia bani o data. Plus ca in nebunia aia de la Mertro, mai mult ca sigur ca mi-ar fi greu sa gasesc 30 perechi cu acelasi model/culoare/dimensiune .


--------------------
Peugeot 206 1,4 HDI - .
"parerea mea"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
walleye
post 29 Nov 2005, 10:42
Post #22


Membru


Group: Banned
Posts: 159
Joined: 28 June 05
From: Timisoara




io imi iau doar sosete cu cod colorat pe ele (2-3 dungi in partea de sus) si asa le pot imperechea. cred ca de aia si s-au facut sosete cu dungi, pentru astia ca noi.

totusi mergi bre in sandale si ai scapat de problema.

a, e decembrie acusa.

si am si eu o nelamurire: mie imi place sa fac pipi in chiuveta. e comod, nu trebe ochit, mai ales noaptea cind esti chior de somn. jumate din populatie e de parere ca trebuie sa fiu eutanasiat iar cealalta zice ca e perfect normal. voi ce spuneti?


--------------------
Alco Century 628 - Monon 404
nu hraniti moderatorii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Codrin
post 29 Nov 2005, 10:48
Post #23


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.364
Joined: 7 January 05
From: Bucuresti




De curiozitate m-am uitat la chiuveta. Eu am 1,85 si nu as ajunge perfect. Maare mai esti tongue.gif

Presupun ca ea nu stie, altfel n-am mai purta aceasta conversatie wink.gif


--------------------
Mazda . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cornel001
post 29 Nov 2005, 10:50
Post #24


membru belit


Group: Members
Posts: 282
Joined: 27 June 04
From: Bucuresti




Da , la aia cu vopsitu ma gandisem si io. Cumparam acuarele, si le putem combina intr-o multime de nuante, cate una pt fiecare pereche.
Sau le atasam bucatele de magneti, cu rezonanta unica in banda pt fiecare pereche, sa se atraga singure.
La mine nu prea au pb la degetul mare, eventual la calcai, da sa stiti ca de acolo n-am nimic sa-mi tai, si oricum se intampla f rar. Ma uit acasa ce marca am si iti zic.

Buda cum se foloseste , cu fata sau cu spatele ?

PS cred ca ne-ar strange laur de gat ca i-am facut varza subiectul tongue.gif Caterinca e boala contagioasa domne'

This post has been edited by Cornel001: 29 Nov 2005, 10:55


--------------------
Lodgy 6.0 MPI 2035
It's now safe to turn off Romania
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Rigor
post 29 Nov 2005, 11:00
Post #25


Membru autentic


Group: Members
Posts: 206
Joined: 11 December 03
From: Iasi




Ce problema ...imperecheatul sosetelor.
Sa vezi cand nu le gasesti prin casa, eu mi-am pus GPS pe ele, nu se mai poate frate.


--------------------
ZKR Preferat - IS-01
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
algor
post 29 Nov 2005, 11:13
Post #26


Membru


Group: Members
Posts: 158
Joined: 4 December 03
From: iassy




QUOTE(Rigor @ 29 Nov 2005, 13:00)
Ce problema ...imperecheatul sosetelor.
Sa vezi cand nu le gasesti prin casa, eu mi-am pus GPS pe ele, nu se mai poate frate.
*



Te-ai insurat si noi nu stim icon_mrgreen.gif ??? de obicei GPS=nevasta..ea saraca le stie pe toate!!


--------------------
LOGAN PREFERANCE - Tico SL
Sa traiti - bine!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
JORJ
post 29 Nov 2005, 11:18
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 292
Joined: 4 January 05




Da' chilotii dom'le... Chilotiii... Unde-s chilotii? ... Chilotii ?!.. CHILOTii!!!? ... Unde-s CHILOTII ??!!!... CHILOTIIIII?!?!?!?!

In cazul in care suna barbat-su la usa, o pereche de ciorapi desperecheati luati in graba nu bat la fel de mult la ochi, nu ? Sau bat ?



--------------------
Dacia Logan Laureate 1.4 Perla - B -XX - XXX
Nu dau flashuri
Daca vreau sa depasesc semnalizez si astept
Nu claxonez decat daca e absolut necesar
Folosesc proiectoarele doar cand e ceata
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Rigor
post 29 Nov 2005, 11:36
Post #28


Membru autentic


Group: Members
Posts: 206
Joined: 11 December 03
From: Iasi




QUOTE(algor @ 29 Nov 2005, 12:13)
Te-ai insurat si noi nu stim  icon_mrgreen.gif ??? de obicei GPS=nevasta..ea saraca le stie pe toate!!
*


Nenea algor, te tradeaza fata! laugh.gif
Nu m-am putut abtine! Admini 10 la suta la mine va rog!


--------------------
ZKR Preferat - IS-01
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
laur
post 29 Nov 2005, 11:38
Post #29


Membru autentic


Group: Members
Posts: 359
Joined: 8 July 02
From: Iasi




QUOTE
Buda cum se foloseste , cu fata sau cu spatele ?

Depinde ce faci acolo radmasa.gif
Daca o pui pe ea cu fundul in chiuveta, se fol cu fata (tu) si spatele (ea). Daca faci pisu ca ala in chiuveta, normal, stai cu spatele la buda.
Daca o folosesti pt. nevoi fiziologice (ce plictiseala...), stai cu fata.
Clar? smile.gif

QUOTE
Da , la aia cu vopsitu ma gandisem si io. Cumparam acuarele, si le putem combina intr-o multime de nuante, cate una pt fiecare pereche.
Sau le atasam bucatele de magneti, cu rezonanta unica in banda pt fiecare pereche, sa se atraga singure.

Acuarela se duce la spalat, cu magnetii e buna ideea biggrin.gif , dar are un dezavantaj: vei culege toate cuiele si sirmele de pe strada.

QUOTE
si am si eu o nelamurire: mie imi place sa fac pipi in chiuveta. e comod, nu trebe ochit, mai ales noaptea cind esti chior de somn. jumate din populatie e de parere ca trebuie sa fiu eutanasiat iar cealalta zice ca e perfect normal. voi ce spuneti?

Bine macar ca faci pisu la baie radmasa.gif ....in cada nu ai incercat???

This post has been edited by laur: 29 Nov 2005, 11:41


--------------------
Peugeot 206 1,4 HDI - .
"parerea mea"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
tatabobu
post 29 Nov 2005, 11:44
Post #30


membru


Group: Members
Posts: 4.528
Joined: 14 September 04
From: Bucuresti




Laur, dar de ce nu le cosi? biggrin.gif Teoretic, in momentul in care le scoti din picioare ele sunt deja imperecheate. Pui ata in ac, dai un ochi mai largut in ambele sosete si faci nod. Le speli si gata. Un al doilea avantaj va fi ca poti spune ca sunt noi, trebuie sa le tai ata din nou inainte sa le incalti radmasa.gif


--------------------
DACIA 1300 1995
Scurgere de ulei? Care scurgere de ulei??? Balta aia de sub masina e sudoarea hergheliei de cai putere...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
6 Pages  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th April 2024 - 00:55
Forum Renault