Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ORADEA <<<DACIACLUB>>> MEETING
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
sebastianu
Va asteptam , pe forum sa stabilim o prima intalnire in ORADEA.Va multumim
Chitu Florin
Sunteti bine veniti!!! Numa haideti!!!!
v.liviu
eu o sa vin smile.gif daca sunt in oras, si nu la faculta in timisoara.
Chitu Florin
Super, sa vedem cine mai vine
danS22
3 pers...:|
Chitu Florin
Super, incet incet ne adunam. Eu sunt la postul CU NR 50!! IEEEIIIII radmasa.gif
sebastianu
3 persoane... nu conteaza ... topicu ii cald tongue.gif .... deabea ii deschis smile.gif ... eu sper sa ne strangem cativa ... .CONDUCETI PREVENTIV
Steve From Oradea
Prezent!!! Dar numai in weekend!!!
Chitu Florin
Ok, 6 persoane. Hai ca ne adunam si noi!!!!
"Seba"
Ideea e bine venita, dar totusi data si locul intalnirii inca nu sunt specificate, in plus mie personal deja mi-e rusine sa ma prezint cu harbul la o intalnire,as murdari si locul cu o pata de ulei etc, sau in cel mai rau caz m-ar inghitii un crater de pe "drumurile publice oradene" in timp ce as incerca sa ajung la intalnire. Daca acceptati si harburi ma bag si eu.
Chitu Florin
De ce sa nu accpetam? Esti bine venit. Cat timp merge hai cu ea.Am zis ca ne intalnim in parcarea de langa eminemscu, vis-a-vis de pasaj
"Seba"
Data si ora ?
Chitu Florin
Am zis ca asta o sa mai discutam numa sa vedem daca mai vine cineva.
driverx
Nu mai bine va intalniti la sala sporutirlor, langa, acolo intre sala si terenurile de tenis?
sebastianu
pai ... am zis deocamdata sa vedem cati venim... eu am propus cu chitu florin ... in centru ...in parcarea de langa cris (ii accesibila tuturor cred nu ii in capatu orasului )... (dupa orele 18) nu de alta ... PARCAREA GRATUITA tongue.gif ... si ma gandeam intr-o sambata... toti is bineveniti... nu conteaza care cu cine vine.nimeni nu face legea ... "NU VENII CA TU AI BENTLEY" ... in ce perioada nush sad.gif ... pe la sfarsitul lu' ferb ? nush ramane de vazut ... dar intrun weekend sper din tot sufletu.asteptam pareri, s propuneri
Chitu Florin
driverx cand mai treci prin oradea?
driverx
Din pacate....curand. Am ceva bullshituri de rezolvat. Dar in timpul saptamanii.
ynu22
Daca nu sunt la serviciu, vin si eu; de preferat in weekend.
Chitu Florin
@ynu22 Inca nu stim exact cand ne intalnim, am zis ca pe la sfarsitul lui februarie. Dar oricum mai vorbim.
Ok deci suntem 7.
sebastianu
BUN. pana acuma merge bine smile.gif ... daca nu va convine ceva propuneti si voi ... locul , data ,etc
Ciumonk
Vin si eu.
GIC
Stabiliti data, ora, loc si in masura posibilitatilor apar si eu.
Chitu Florin
IEIIII!!!! Suntem 9.
sebastianu
mai,,gic " si restu cu .. stabiliti.... ... bun zic asa ... mam uitat pe calendar de 1 martie pica sambata ... sau cu o sapt inainte in 23 feb ... mno ii bine .. .seara la 18 .. in parcare la mihai eminescu .. langa cris ... mno ziceti ..
Chitu Florin
Ii bine.
GIC
Inca e prea devreme sa zic ceva. Mai vorbim / scriem.....

L.E. Putin probabil, dar in caz ca se pune de un concert in aceeasi zi se poate muta totul la Sala Sporturilor
P.S. Nu vi s-a parut ca e cam aglomerata parcarea cu pricina?
sebastianu
mo vezi gic ... de aia ziceam si eu sa mai propuneti si voi ... eu tiam dat un exemplu ... si stiam ca asa se va intampla ... propuneti si voi ...
P.S. gic ... in legatura cu parcarea iti cam dau dreptate... sala sporturilor ... merge si asa smile.gif ... (aproape de mine) ideea era sa fie undeva unde sa le fie accesibil tuturor. da mai vb pe forum... asteptam in continuare propuneri
Micutzu_BH
Contati si pe mine intr-un week-end... sau in oricare zi dupa ora 18.

10... sa speram ca ne mai adunam cativa.
v.liviu
eu votez pentru data de 23 februarie. locul oriunde in oradea smile.gif oricare din cele 2 propuneri mi se par OK.
sebastianu
in sfarsit careva smile.gif ... well done smile.gif ... ii asteptam si pe altii sa confirme smile.gif
vladan34
Daca pot apar si eu.
Chitu Florin
Am stabilit ca pe data de 23.02.2008 la sala sporturilor "ANTONIO ALEXE" in parcare sa ne intalnim pe la ora 17-18. Cei care sunt de acord sa lase un mesaj pe topic.
GIC
Au crescut sansele sa apar si eu (de la 50% la 80%) in 23.02.08. Mai asteptam......
sebastianu
eu prezent .. cred ...
Micutzu_BH
022.gif ... tui! 183.gif Nu pot pe 23.02.2008... nu ca ar fi mare pierdere cu mine. Dar daca s-ar putea reprograma pe 22.02.2008 poate apar si eu. biggrin.gif
"Seba"
Nici eu nu cred ca pot,am restanta in 25 si trebe sa toc toata vacanta ca-i cam comunist domn` profesor de la facultatea de boraci maghiari,sa nu se inteleaga gresit,nu comunist autohton ci comunist din import,mai ales ca-s roman...In schimb care vrea putem face o mini intalnire la Dezmembrari Auto ca mi-am rupt o bucata din bara din fata intr-o groapa,ca da,drumurile romanesti sunt minunea europei.
sebastianu
zicea careva in 22 ... mie imi convine si asa ... macar suntem mai multi ... numa sa vina ... io o sa ma plimb inainte pe acol sa va vad cam cati sunteti tongue.gif si apoi oi veni tongue.gif ... si in 22. ... eu v-am spus sa veniti si voi su propuneri de mult ... amu iar daca schimbam iar se scoala altii ca nu ii bine ... pt mine ii ok si in 22 mai spre seara ... intrun fel ... sambata poate mai merge lumea la tzara .. ... asteptam ...pareri obiectii tongue.gif
Micutzu_BH
Sebastianule ai dreptate... sambata ma duc la tara. biggrin.gif O sa bag in portbagaj la Logan un sac de cartofi, ceva carnati daca mi-a mai lasat buna-mea si ceva flacoane cu vin. Duminica voi fi obosit. tongue.gif O sa fiu vineri pe la ora 18 in fata la Sala Sporturilor.
sebastianu
ramane at pe 22 ? ....restu .... ?
vladan34
am examene in 22,23 asa ca nu vin
Chitu Florin
Voi incerca sa vin. Nu promit.
BH 59 FIF
Voi fi prezent si eu... smile.gif Daca ma primiti.
v.liviu
ii bine si pentru mine data de 22 smile.gif poate sambata mai merge lumea la concertul iris, ca parca in seara aia ii tongue.gif
GIC
Vin pe 22! Care e locatia si ora "oficiala" ? Sala Sporturilor la 18?
sebastianu
cam asa ceva ... din cate vad tare multi vom fi ... :|
Micutzu_BH
In sfarsit se concretizeaza o intalnire a membrilor DC si in Oradea. tongue.gif
ynu22
Ok, fac si eu tot posibilul sa vin si eu vineri!
sebastianu
va aasteptam.... vineri .. langa sala sporturilor .. in fata ... pe platou ala mare smile.gif
18:00... ynu...micutu ....gic....io....sper sa fim mai multi ...
BH 59 FIF
Si eu...
Micutzu_BH
Si tu FIF... si tu! tongue.gif Fii pe pace, nu te lasam noi p-afara! 04.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.