Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] INSTALATIE BI-XENON H4 6000 K
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
angel-boy
Vand instalatie bi-xenon H4 6000 k

Pret : 120 euro
Am sa revin cu poze !

2 Feb 2008, 09:39:
UP 115 EURO

2 Feb 2008, 19:23:
POZE !!!!
Alydor
o adresa de contact??? garantie ceva?


Suma respectelor, Alydor
angel-boy
Sunt scose de pe un cielo , eu le-am montat, eu le-am demontat . Sunt functionale au aproximativ 1 luna ! Garantie verbala de unde le-am cumparat.



UP 110 EURO ! INSTALATIE BI-XENON H4 6000 K
&zeiss
Spune-mi te rog daca merg pe logan,si ce trebuie modificat pentru montajul lor.
angel-boy
Daca ai h4 merge .. nu stiu cum e la logan becul . trebuie modificat ..doar capacul din spatele farului.. ( asa am modificat la cielo ) nu stiu daca trebuie modificat sigur !
ipiq
merge si pe Logan, se monteaza relativ usor, singura modificare ce trebuie sa o faci e o gaura in capacul de plastic din spatele farului, ca sa poti scoate firele. Daca nu vrei sa faci tu montajul, in orice service ti le monteaza cam oricine, cu maxim 1milion. Nu vreau sa fac reclama gratuita nimanui, dar pretul e mai mult decat ok!
angel-boy
up 110 euro !! PRET PROMOTIONAL
angel-boy
up !
speed_fane
pe logan merg, iar capacelul nu este obligatoriu sa il decupezi, adica cazul meu am renuntat la el, pt ca atunci cand dau masina sa pun capacul original la loc, iar la capitolul fire nu tai nimic deoarece instalatia este de tip plug & play.


nu fac reclama ci doar am explicat cum se monteaza(cazul meu) si ce modificari se fac , pt un coleg de mai sus care intreba ce si cum. salutari si drum bun.fane
angel-boy
se poate inchide multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.